logo SALON JEAN LOUIS DAVID

SALON JEAN LOUIS DAVID

Opinie o SALON JEAN LOUIS DAVID

mariola 2016-06-10 14:33
Naprawdę fajna firma, co prawda dużo pracy ale idzie za tym dobra wypłata :)
marta 2016-06-14 08:07
Ja jestem zadowolona z pracy w salonach i polecam ją każdemu .
cśśś 2016-10-14 23:05
No dobra, ale wiecie czy niedługo będzie można znaleć zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, bo skoro zależy im na tym, żeby było dwuskładnikowe wynagvrodzenie to jeszcze lepiej o nich świadczy. Pozdrawiam
ooooooo 2016-12-13 22:00
nie polecam w tych salonach pracować,musisz wykonywać polecenia pani menadżer i robić obroty i każdemu klientowi sprzedawać kosmetyk,panów namawiać na robienie kuracji które nie działają i cały czas myśleć o tym jak tych klientów namówić i robić obrót bo trzeba duże obroty robić żeby pani menadżer miała premie.Musisz założyć działalność gospodarczą a później z tego % co tobie zaproponują musisz harować i zarabiać na zus to jest wyzysk pracownika.Jakby było dobrze w tych salonach to by nie było rotacji takich.Po 3 miesiącach wysyłają cię na szkolenie za które trzeba płacić i podpisujesz lojalnościowe papiery i jesteś związany na rok.
wwe 2017-05-28 17:55
Zdeydowanie odradzam pracy tam na stanowisku recepcjonistki. Może jeszcze zalezy od tego jakiego menagera się ma ale praca po 12h dziennie gdy nie mogę normalnie zjeść bo zaraz ktoś krzyczy z zaplecza WOŁAJĄ CIE KLIENT JEST. Nie masz nawet wydzielonej przerwy i musisz błagać by jakiś fryzjer zastąpił cie na moment. Nie mówiąc już o oszustwach typu umowa zlecenie na 800zł a pracujesz na pełnym etacie przez pierwsze 3 miesiące za 8zł za godzine przy totalnym stresie bo czasem masz 10 klientów na głowie i każa kazdemu mowic ze poczeka 5min żeby tylko klinet został a potem to na recepcji się wyżywają. Jedyny plus to premia za sprzedaż ale to też się trzeba nawciskać tych produktów.
zuzka 2017-06-08 15:22
ja rowniez polecam i nie . Nie polecam ponieważ faktycznie nie ma przerw i musisz caly dzien sie prosić by ktoś Cie zastąpił , odpowiedzialność wiadomo wszystko musi sie zgadzać jak nie to bulisz swoją kasę. Ciagle telefony : a czemu pani nie ma recepcji ? Musisz dopilnowac żeby kazdy fryzjer sprzatal i zeby byl mega porzadek bo inaczej opierdol . Kasa 120 zł za 12 h pracy + premia od sprzedazy 13 % . Mozna zarobic ale zalezy w jakim salonie robisz. Jest zapierdziel w pracy.
Xxxx 2017-08-07 09:51
Zdecydowanie odradzam ! Praca w JLD to jakaś porażka nie dość że pracujesz jak wół po 12h to potrafią odciąć ci kilka % za wszystko co nie podoba sie menadzerowi. Menadżerowie nie szanują pracowników tylko wymyślają dziwne zasady i non stop cie krytykują ze nie zrobiłeś tego czy tamtego i twierdzą - jeśli nie jesteś dobrym sprzedawaca to słaby z ciebie fryzjer. ..
NIE POLECAM !!!
Xxxx 2017-08-07 09:53
NIE POLECAM !!!
Magda.M 2017-08-07 18:57
Jestem pracownikiem JLD jak najbardziej polecam pracę w tej sieci:
atrakcyjne wynagrodzenie , szkolenia ,duża baza klientów , mega pozytywny zespół w pracy ???? Jean Louis David 100%% ????????
Magda 2017-08-07 20:11
Ja jestem zadowolona z pracy w JlD
Wojtek 2017-08-07 20:17
Jestem bardzo zadowolony z pracy w salonie Jean Louis Dawid ;) Fajna atmosfera, dużo pracy, możliwość rozwoju oraz wysokie zarobki ;)
MagdaW 2017-08-07 20:42
Ja tę pracę szczerze polecam. W JLD pracuje od 4 lat. Po okresie probnym (3mies) odbyłam szkolenie z technik strzyżenień i koloryzacji co w pełni uczyniło mnie samodzielnym fryzjerem (wcześniej pracowałam jako asystent fryzjera). Dość szybko prawda? Jeśli pracuje się według standardów firmy, która szczególną uwagę kieruje na jakoś obsługi, jesteście w stanie w którym czasie pozyskać bazę wiernych klientów. Jakość usług = dość wysokie ceny = wysokie zarobki. Czemu by nie spróbować? Polecam
Eliza 2017-08-07 20:45
Praca w Jld otworzyła przede mną drzwi możliwości właśnie w niej uczyłam się fryzjerstwa od najlepszych! Polecam tą drogę dla początkujących jak i profesjonalistow! Zgrany zespół, dobre zarobki imożliwość samorealizacji :)
Natalia 2017-09-01 23:15
Pracuję w firmie juz 5 lat jestem bardzo zadowolona z ogółu pracy. Szereg szkoleń zawodowych poszerzył moja wiedze i umiejętności we fryzjerstwie.
Polecam
Ewelina 2017-09-04 12:43
Polecam pracę w tej firmie- zdrowe i uczciwe podejście do pracowników:)
Milena 2017-09-04 13:39
Pracuję w firmie już ponad 2 lata, jestem bardzo zadowolona :) uwielbiam pielęgnacje, które oferuje firma, szkolenia, sposób pracy, zasady HS :) a jak wiadomo nie w każdym salonie są przestrzegane zasady i higiena :) atmosfera jest taka o jakiej marzyłam, jak w domu :)
gorąco polecam!!!
Seweryn 2017-09-04 16:26
Rewelacyjne zarobki i rozwój umiejętności, szybkie awanse.
BasiaN. 2017-09-04 17:16
Pracuję w firmie od poł roku - i nie narzekam ani na zarobki ani na godziny pracy . Nawet jesli pracuję 12 godzin , czy w weekendy - to pozniej mam w zamian za to wolne . Praca jest stabilna i mam szanse rozwoju poprzez szkolenia .
Polecam .
Basieńka 2017-09-04 17:19
Polecam każdemu kto chce uczciwie pracować - i zarabiać . Basia
Monika 2017-09-04 17:38
W Jean Louis David pracuje prawie rok jako Kosmetyczka, ta praca dużo mi dała szereg szkoleń jest mila atmosfera :)
Seweryn 2017-09-04 18:07
Bardzo profesjonalna sieć salonów fryzjerskich.
bogaty wybór szkoleń rozwijających własne umiejętności,
Gorąco polecam i zachęcam do współpracy
Ania 2017-09-05 16:45
Jestem pasjonatem fryzjerstwa pracuję w Jean Louis David od kilku lat, praca rozwojowa, ze szkoleniami,
a do tego świetne zarobki.
Zachęcam do podjęcia pracy :)
Ania 2017-09-05 22:21
Witam
Ja bardzo polecam tu pracę.
Uczciwy pracodawca zawsze wszystko przelewem na konto, możliwość umowy o pracę lub o współpracę,rzadko w tych czasach można spotkać tak stabilną i pewną pracę .
Wysoka jakość używanych produktów -sterylność(jednorazowe ręczniki i peleryny) Często managerami są fryzjerzy awansowani na to stanowisko,to samo trenerzy to nikt inny jak fryzjer sieci.
Tu się awansuje ludzi i ich rozwija .
Ta praca to same plus ,tak wysokich zarobków nie ma nigdzie bo żadna sieć nie ma takiej bazy klienta
Najlepiej jest spróbować i przekonać się; nie ma co się bać ,wszystkiego tu nauczą;-)
Justyna 2017-09-05 23:29
W JLD PRACUJĘ już ponad 10 lat i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.
Bardzo dobre zarobki zależne właściwie od siebie samego.
A praca na działalności to czysty zysk.
Polecam.
Klaudia 2017-09-06 18:14
Jak najbardziej polecam ! Co do zarobków? Jak ktoś chce pracować to też dobrze zarobi :) Miła atmosfera. Bardzo dużo szkoleń :)
Ocena celujący to za mało :)
Magda 2017-09-07 15:54
Jak najbardziej polecam salony Jean Louis David. To praca, która daje wiele możliwości, szkoli oraz pozwala zdobyć w szybkim czasie doświadczenie.
Monika 2017-09-08 07:00
Pracuję już lata w Jean Louis David i jestem bardzo zadowolona!! Różne formy zatrudnienia elastyczny grafik ,a wyplata zawsze na czas ! Co so samej pracy to nawet na stacji paliw proponuja hot -doga a Ja proponuje kosmetyk czy pielegnacje ,bo sie na tym znam i znam pptrzeby klienta ,jak ktos uwaza że musi to robić to sie na tym nie zna i nie powinien z nami pracowac bo to znaczy ze nie jest jeszcze gotowy. A w firmie pracuja moze mlodzi ale utalenntowani fryzjerzy .
Sylwia 2017-09-12 14:13
Pracuje Jean Louis David ponad rok. Atmosfera w salonie jest dobra, więc pracuje się w spokoju. Żeby zarobić trzeba dużo z siebie dac ale to przekłada się na pensję. Najlepsza praca dla ambitnych fryzjerów z pasją.
Edi 2017-09-21 21:55
Obecnie pracuje w Jld a dokładnie już 3 lata. Jestem bardzo zadowolona. Lubię swoją pracę i ludzi z którymi pracuję. Gorąco polecam. Fryzjerzy super zarabiają w Jld. To fakt.
Zostaw swoją opinię o SALON JEAN LOUIS DAVID - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON JEAN LOUIS DAVID