logo SALON JEAN LOUIS DAVID

SALON JEAN LOUIS DAVID

Opinie o SALON JEAN LOUIS DAVID

mariola 2016-06-10 14:33
Naprawdę fajna firma, co prawda dużo pracy ale idzie za tym dobra wypłata :)
marta 2016-06-14 08:07
Ja jestem zadowolona z pracy w salonach i polecam ją każdemu .
cśśś 2016-10-14 23:05
No dobra, ale wiecie czy niedługo będzie można znaleć zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, bo skoro zależy im na tym, żeby było dwuskładnikowe wynagvrodzenie to jeszcze lepiej o nich świadczy. Pozdrawiam
ooooooo 2016-12-13 22:00
nie polecam w tych salonach pracować,musisz wykonywać polecenia pani menadżer i robić obroty i każdemu klientowi sprzedawać kosmetyk,panów namawiać na robienie kuracji które nie działają i cały czas myśleć o tym jak tych klientów namówić i robić obrót bo trzeba duże obroty robić żeby pani menadżer miała premie.Musisz założyć działalność gospodarczą a później z tego % co tobie zaproponują musisz harować i zarabiać na zus to jest wyzysk pracownika.Jakby było dobrze w tych salonach to by nie było rotacji takich.Po 3 miesiącach wysyłają cię na szkolenie za które trzeba płacić i podpisujesz lojalnościowe papiery i jesteś związany na rok.
wwe 2017-05-28 17:55
Zdeydowanie odradzam pracy tam na stanowisku recepcjonistki. Może jeszcze zalezy od tego jakiego menagera się ma ale praca po 12h dziennie gdy nie mogę normalnie zjeść bo zaraz ktoś krzyczy z zaplecza WOŁAJĄ CIE KLIENT JEST. Nie masz nawet wydzielonej przerwy i musisz błagać by jakiś fryzjer zastąpił cie na moment. Nie mówiąc już o oszustwach typu umowa zlecenie na 800zł a pracujesz na pełnym etacie przez pierwsze 3 miesiące za 8zł za godzine przy totalnym stresie bo czasem masz 10 klientów na głowie i każa kazdemu mowic ze poczeka 5min żeby tylko klinet został a potem to na recepcji się wyżywają. Jedyny plus to premia za sprzedaż ale to też się trzeba nawciskać tych produktów.
zuzka 2017-06-08 15:22
ja rowniez polecam i nie . Nie polecam ponieważ faktycznie nie ma przerw i musisz caly dzien sie prosić by ktoś Cie zastąpił , odpowiedzialność wiadomo wszystko musi sie zgadzać jak nie to bulisz swoją kasę. Ciagle telefony : a czemu pani nie ma recepcji ? Musisz dopilnowac żeby kazdy fryzjer sprzatal i zeby byl mega porzadek bo inaczej opierdol . Kasa 120 zł za 12 h pracy + premia od sprzedazy 13 % . Mozna zarobic ale zalezy w jakim salonie robisz. Jest zapierdziel w pracy.
Zostaw swoją opinię o SALON JEAN LOUIS DAVID - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON JEAN LOUIS DAVID