logo SALON JEAN LOUIS DAVID

SALON JEAN LOUIS DAVID

Opinie o SALON JEAN LOUIS DAVID

mariola 2016-06-10 14:33:43
Naprawdę fajna firma, co prawda dużo pracy ale idzie za tym dobra wypłata :)
marta 2016-06-14 08:07:48
Ja jestem zadowolona z pracy w salonach i polecam ją każdemu .
cśśś 2016-10-14 23:05:43
No dobra, ale wiecie czy niedługo będzie można znaleć zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, bo skoro zależy im na tym, żeby było dwuskładnikowe wynagvrodzenie to jeszcze lepiej o nich świadczy. Pozdrawiam
ooooooo 2016-12-13 22:00:35
nie polecam w tych salonach pracować,musisz wykonywać polecenia pani menadżer i robić obroty i każdemu klientowi sprzedawać kosmetyk,panów namawiać na robienie kuracji które nie działają i cały czas myśleć o tym jak tych klientów namówić i robić obrót bo trzeba duże obroty robić żeby pani menadżer miała premie.Musisz założyć działalność gospodarczą a później z tego % co tobie zaproponują musisz harować i zarabiać na zus to jest wyzysk pracownika.Jakby było dobrze w tych salonach to by nie było rotacji takich.Po 3 miesiącach wysyłają cię na szkolenie za które trzeba płacić i podpisujesz lojalnościowe papiery i jesteś związany na rok.
Zostaw swoją opinię o SALON JEAN LOUIS DAVID - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON JEAN LOUIS DAVID