Opinie o DANONE w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DANONE. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DANONE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DANONE w Warszawa

Czy pracownicy maja powiazania z ZWiK i uzywaja ich?

warszawiak

Jeżeli chcesz pracować ponad godziny i nie być za to wynagradzanym zgodnie z kodeksem pracy, to polski hub jest właśnie idealnym miejscem dla ciebie!!!!

hub pl

Jak wygląda praca w hubie service now?

Kandydat na STAŻ

Czy polecacie staz w demand planningu lub zespole logistyki? Czy jest szansa staży na mniej więcej pół etatu i jakich zarobków można oczekiwać?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w DANONE?

Pomoc

Pewnie ma ale lepiej darować sobie tą francuską firmę i zacząć zdobywać doświadczenie gdzie indziej.

hub

Nie polecam pracy w polskim hubie. Bałagan, ogrom pracy, która przerzucana jest na polaków, wynagrodzenia poniżej rynku, brak doceniania za dobrą pracę i niieoczywiste sugestie pracy podczas choroby .

Jas
@hub

Mów wprost. W firmie jest taki (usunięte przez administratora) że głowa mała. Udziały rynkowe spadają na twarz. Brak pomysłu jak temu przeciwdziałać. Nowe systemy nie dzialaja. Czego nie dotkniesz to bubel. Wychodzą lata braku inwestycji. Dolicz do tego że firma kocha Putina. Nie polecam.

Księgowa

Ludzie przychodzą, widzą jaki jest bałagan, stres i traktowanie pracowników w rezultacie po pół roku odchudza.nie polecam

Przypominam, że firma Danone nadal ma krew na rękach bo prowadzi interesy w Rosji.

szukam pracy

Hej, widziałem wiele ofert pracy na przedstawiciela. Szukam pracy w okolicy Wołomina. Możecie mi powiedzieć jak zarobki i jak z przełożonymi ?

byłya
@szukam pracy

Od niedawna jest wolne miejsce na Tłuszcz i okolice. Nie polecam...

szukam pracy
@byłya

Czy możesz podać więcej szczegółów? Jak wymagania, jaka płaca, przełożony?

byłya
@szukam pracy

Kasa na początek bez szału. Wymagania przełożonego czasami oderwane od ziemi. A sam przełożony.... Pomocy od niego nie dostaniesz, jak zrobisz efekt WOW to ten nawet nie potrafi Cię pochwalić. Uważa, że wszystkie rozumy pozjadał chociaż czasami można odnieść wrażenie, że nie ma zielonego pojęcia co dzieje się w firmie... Jeżeli potrzebujesz pomocy od niego to jej nie dostaniesz - najlepiej gdybyś sam sobie pomógł. Porażka...

ha ha ha
@byłya

Ha ha, ostatnio były jazdy w Warszawie a teraz widać, że w zespole Łomża podobnie...

naturals
@ha ha ha

Widać Pan M nic się nie zmienił. Z przedstawicielami należy współpracować aby oni i jego przełożony mogli cieszyć się z premii. Nie sztuką jest ciągle gnębić ale nauczyć się współpracy i zrozumienia.

klub Łomży ma przewalone
@naturals

Współczuję Wam tego Marka... Lubi się mścić...

przeżyjesz szok
@szukam pracy

Odradzam, zaczynają nas równać z błotem. Obowiązków więcej z tygodnia na tydzień. 5 przełożonych i szyderstwo. Było wolne miejscem w tej okolicy ale pracuje już jakaś laska- swoją drogą ma bardzo odrealnionego kierownika. Gość lubi zwalniać ludzi z uśmiechem na twarzy. Mściwy, przebiegły człowiek o dwóch twarzach, który dostał stanowisko za poprzedniej ekipy a teraz uważa się za wielkiego managera. Śmiech na sali. Najpierw sam powinien przyswoić teorię a później wymagać.

manager
@przeżyjesz szok

Uważaj co mówisz (usunięte przez administratora)

przeżyjesz szok
@manager

Ha ha, tak się zdenerwował manager, że administrator serwisu musiał interweniować.... Prawda boli najbardziej ...

Kandydat do IT

Rekrutowałem się do tej firmy miesiąc temu. W momencie kiedy próbowali się ze mną skontaktować nie mogłem odebrać telefonu, ponieważ byłem w tym czasie u dentysty na fotelu. Później już nie próbowali się kontaktować. Ani telefonicznie, ani mailowo. W kolejnym tygodniu dostałem informację na maila, że rozpatrują innego kandydata, czyli zostałem odrzucony z tego powodu, że w czasie kiedy dzwonili nie odebrałem telefonu. Niestety, ale nie mogę wystawić tej firmie oceny innej opinii niż negatywna.

Ktoś
@Kandydat do IT

A może próbowali się z Tobą skontaktować żeby Ci powiedzieć, że zdecydowali się wybrać innego kandydata? Nie mogli się dodzwonić to napisali maila. Jak dla mnie to bardzo ważna zaleta procesu rektutacyjnego. Nie każda firma tak robi.

Kandydat do IT
@Ktoś

@Ktoś Żadnego maila nie wysyłali. Dostałem informację wygenerowaną przez system, że rozpatrywany jest inny kandydat. Poza tym od kiedy firmy kontaktują się z osobami niebędącymi w kręgu zainteresowań? Sami zastrzegają sobie prawo do tego, że kontaktują się TYLKO z wybranymi kandydatami. Możesz wprawdzie dostać feedback od firmy po odpadnięciu, ale to raczej po ostatnim etapie rekrutacji, gdzie jest potencjalnych kilka osób, a nie na początku rekrutacji.

Jeden z wielu

Jestem pracownikiem fizycznym z długoletnim stażem pracy w tej firmie i powiem tak. Każdy lubi sobie ponarzekać i zawsze wyraźniej widzimy to co złe. Ale spójrzmy na tą robote uczciwie i z pewnym dystansem. Danone to przyzwoity pracodawca, płacą na czas, wszystko zgodnie z kodeksem pracy, nie zwalniają pomimo dużych zawirowań gosporarczych, jakiś tam pakiet socjalny jest, dodatki też, wymagają, ale też można wymagać od nich jeżeli ma się racjonalne argumenty, atmosfera w pracy przyzwoita, kultura pracy również. Wiadomo, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma i gdzieś tam może jest lepiej, ale tutaj wystarczy szanować robotę i robić swoje, a krzywda ci się nie stanie. Pozdro.

Czy DANONE organizuje staże dla studentów?

Ex Stażysta

Tak, są programy stażowe i praktyk z tym że staż trwa Rok i najlepiej mieć pełna dostępność. Praktyki są bardziej elastyczne i zatrudnienie jest na umowę zlecenie. Fajne jest to że stażyści lub praktykanci mogą później zostać w firmie. Oceniam pozytywnie bo można się bardzo dużo nauczyc

Ciekawa

Ile proponują na środowisko Specjalista ds HR lub młodszego hr bp?

MałyGłód

Nie polecam stażu w Danone. Mówią, że po 12 miesiącach będzie się zatrudnionym, a później okazuje się, że nie ma stanowiska, bo liczyli, że może ktoś się zwolni podczas tych 12 miesięcy. Małe możliwości rozwoju, a awans zyskuje się relacjami personalnymi, a nie osiągnięciami. Umowa zlecenie, brak płatnego urlopu.

Dandandan
@MałyGłód

prawda, stażyści to dla firmy sposób na tanie wypełnienie dziur w zatrudnieniu... wdrażasz pare miesiecy, a pózniej przychodzi kolejny bo firmy nie stać na normalne zatrudnienie

truskawka jogobelli
@MałyGłód

no niestety, też tak pracowałam kilka lat temu. Widzę, że niewiele się zmieniło. Byłam stażystką, później zastępowałam dziewczynę, która poszła na macierzyński, wszystko na umowę zlecenie. Nie pamiętam nawet ile tych umów było 3-4... może o dobre, jak się jest studentem, ale na pewno nie później. W końcu się ogarnęłam i znalazłam inną pracę, ale długo dawałam się mamić

@MałyGłód

Ile wynosi stypendium stażowe? Myślę o rozpoczęciu stażu, dokumenty mam całkiem w porządku, ale waham się bo musiałabym coś wynająć.

Średnia krajowa

@Gość

Ale atmosfera w firmie jest tak zła, że nie warto nawet dla tych pieniędzy. Stażyści są traktowani jak podludzie. Ludzie na stanowiskach managerskich pracujący w jednym zespole często nie zadadzą sobie nawet tyle trudu, żeby po 4miesiacach twojej pracy zapamiętać jak masz na imię. Przynajmniej w sprzedazy i marketingu tak jest. W hr z resztą też nie najlepiej.

@Gość

Bardzo ciezko uwierzyc mi we wszystkie wasze opinie, ja jestem juz ponad rok po stazu, nigdy w zyciu nikt nie powiedzial mi ze na pewno po roku dostane stanowisko! A okazalo sie ze byli zadowoleni z mojej pracy, wiec stanowisko sie znalazlo. W IT przykladowo bardzo rzadko pojawiaja sie przypaki ze ktos stanowiska nie dostanie. Z moich znalomych z innych dzialow, tez polowa zostala. Co do atmosfery: duzo integracji prywatnych i sluzbowych, szkolenia na stażu, system regularnego feedbacku... Na stazu dostaje sie 3k na reke, wiec nie tak jak ktos pisal, ze najnizsza krajowa. To tylko moja opinia i postrzeganie, ale strasznie mnie razi jak odmienne moga byc percepcje pracy u jednego pracodawcy.

M
@truskawka jogobelli

a jak długo pracowałaś w sumie? nikt ze stażystów nie ma szans nawet na stanowisko juniora??

@MałyGłód

12 miesięcy stażu?? to trochę dużo..w innym firmach po 3 miesiącach albo dziękują za wspołpracę albo oferują stanowisko

Ktosiek

To chyba pracujesz w innym Danone :) bo integracje i różne inne tego typu wyjazdy służbowe są od dobrego roku zabronione w tej firmie. Więc albo nie pracujesz dla tej firmy albo zwyczajnie ściemniasz.

małe, niecałe 3 koła

Rozesmiana
@MałyGłód

To prawda, w Danone stazysci sa tania sila robocza. Ale jak to sie ma zmienic na lepsze, jak na stanowiskach managerskich siedza dinozaury, ktore promuja wazeliniarstwo i mysla, ze pozjadali wszystkie rozumy? Sam poziom rozmow kwalifikacyjnych wskazuje na to, jakie maja opinie o sobie i o tej firmie. Niestety wyniki finansowe nie sa wspolmierne z mniemaniem :)

kiedys
@Gość

Pamietam jak w 2016 roku mialam 3k na reke na stazu. Jak widac nie podniesli wynagrodzenia swojej taniej sile roboczej :)

kiss
@Rozesmiana

w 100 % sie zgadzam, starsze Panie dinozaury udaja ze pracuja, bo jakos trzeba przetrwac do emeryturki a reszta mlodzi zapierdzielaja zeby sie wykazac a na koniec ich zwodzą praca na stale .

Już nie zjem

Nie chcę pracować w miejscu ktorego władze nie wycofują interesów z rosji.

Stachanet

Konsumenci zmuszą was do wycofania się z rosji. Bojkot danon. Na wielką literę w nazwie trzeba sobie zapracować.

Deva

Niestety moja firma współpracuje ze zbrodniczą Rosją, mimo nacisku na kierownictwo. Nie pozostaje mi nic innego jak się zwolnić.

Ta firma wspiera najeżdżców i zbrodniarzy, wstyd i bojkot

czy polecacie staż w dziale IT?

Ciekawy

Jak wygląda praca na obszarze woj. warmińsko-mazurskiego? Jakieś informacje?

milutka
@Ciekawy

Nic nadzwyczajnego. Praca taka sama jak wszędzie, wymagania na poziomie górnej półki. Na pewno podstawę dostaniesz większą niż pracownicy z kilkuletnim stażem. Tylko od ponad pół roku nie wiadomo jak będzie wyglądał nowy system premiowy więc na ten moment nie spodziewaj się rewelacji.

Mały Głód
@Ciekawy

Rynek detaliczny się zwija

Zostaw merytoryczną opinię o DANONE - Warszawa

• Jak się pracuje w DANONE?

Zobacz opinie na temat firmy DANONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DANONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 2 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DANONE?

Kandydaci do pracy w DANONE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DANONE