Opinie o DANONE w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DANONE. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DANONE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DANONE w Warszawa

O.N.A.

Do: Wieloletni pracownik i Obiektywny. Panowie możecie sobie darować. Kto zna ten wie jak jest na prawdę. Kto pracował lub współpracował ten chce jak najszybciej zapomnieć. Niestety ale tak duża rotacja pracowników terenowych w Warszawie właśnie mówi sama za siebie. Prawda sama się powinna obrobić bez pomocy "uczciwych ", ha ha ha.

niestabilne warunki pracy

Aplikujący

Demand Planner - Nutricia Nutricia poszukuje Demand Plannera - czy ktoś może wypowiedzieć się w tym temacie? Polecacie Dział? Są nadgodziny? Jak wyglada praca? Menadżerowie?

Wieloletni pracownik

Od kilku lat pracuję w firmie Danone i miałem przyjemność pracować w Warszawie. ,, Pani z Warszawy", jak Ją określacie to bardzo fachowa i kompetentna osoba, która jest też bardzo pomocna, jeśli oczywiście ktoś CHCE! pracować, mieć dobre wyniki i dostawać premię, ale jeśli ktoś woli "uciekać"na L4, to oczywiście jego sprawa i pozostawię to bez komentarza. Jednym słowem miałem w tej firmie pięciu szefów i od ASM z Warszawy nauczyłem się najwięcej..

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Byłem, widziałem

Bardzo odradzam pracę w firmie Danone. Ludzie są ODREALNIENI. Nie mają pojęcia o pracy w rynku a wciąż wymyślają nowe, nie mające NIC wspólnego z biznesem praktycznym banialuki i nonsensy. Może dlatego, że większość z nich nigdy nie zderzyła się z rzeczywistością w sklepach. Pani ASM z Warszawy także jest owiana już legendarną "sławą". Z laptopem pod poduszką na dobranoc i od laptopa dzień zaczyna, zanim pójdzie do toalety. Jeśli ktoś ma ochotę na mocny psychiczny zajazd - gorąco polecam. W przeciwnym razie - omijać szerokim łukiem.

Pracownica

Nie polecam, brak możliwości awansu. Brak płatności za nadgodziny, inwigilacja systemem mobile eye, e-maile po godzinach pracy, plany oderwane od rzeczywistości. Podczas połączenia Danone z Żywiec Zdrój pracownicy z Targetu dostali podwyżki a nasze pensje stoją w miejscu. Nowo zatrudniane osoby dostają większą podstawę niż obecni przedstawiciele różnicie sięgają kilkuset złotych. Doświadczeni przedstawiciele odchodzą z tej firmy co chwilę słychać jak ktoś kładzie wypowiedzenie.

Pracownik Targetu
@Pracownica

To prawda co piszesz. Podczas przejścia z Targetu do Danone dostaliśmy minimum 100 zł brutto podwyżki.

Dyrektor

Pierwszy etap rekrutacji. Rozmowa telefoniczna z kierownikiem regionalnym.. Dramat ! Gość 2 razy pyta czy tylko do nich aplikuję, poczym robi ze mną scenkę hahahaha...informuje mnie ze zadzwoni do piątku....nie dzwoni do poniedziałku, ja dzwonie i jadę z nim jak z kupą g... .cieszę się że nie dostałem pracy, koleś porażka, jak będę chciał to wrzucę tu jego nazwisko !!!! Taki poziom na początku oznacza gnój w pracy !!!

Głodzinka

Nie polecam pracy w firmie. Nowi pracownicy dostają na start większą podstawę niż Ci z wieloletnim stażem. Plany z kosmosu. Zero poszanowania pracownika.

zainteresowana

możesz powiedzieć coś wiecej o stażu?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie DANONE? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny są niepłatne. Firma udaje, że ich nie ma. Pracujesz np od 8 do 16. A o 16:30 dostajesz e-mail że dziś do końca dnia masz coś zrobić.. nikt nie pyta czy jeszcze jesteś w paracy...

Lala

Nadgodziny są bezpłatne. Szef mówi że nie ma budżetu...

Hmm

Ale to po co podejmujesz reakcje? Pracownicy sami psują rynek. Kończysz pracę. Zamykasz laptop i basta. Po co ściągacie maile na telefony? (usunięte przez administratora)

niewolnik a nie pracownik

Metr mułu a raczej przeterminowanej fantasi. Produkt nie rotuje, czasy gdzie na PH danone klient czekał dawno mineły. Jesteś na sklepie traktowany jako człowiek 2 kat. Niestety brak wymian, ciągłe nowości rozszerzanie na półce...a kasa nie idzie do góry. Ciągłe tłumaczenia, wyjaśnienia, audyt przeprowadzany nie adekwatnie do pracy. Ciągłe zmiany trasy, bo rotacja pracowników jak na korporację jest bardzo duża. Na starcie jako PH możesz liczyć na około 3500 brutto. Premia przy obecnych zmianach nie możliwa do wyrobienia. Ostatnie 1,5 roku to zatrudnianie przez Target Pro. W celu obniżenia kosztów. NIe polecam

Natalia

Bardzo słabe zarobki, brak możliwości awansu, brak rozwoju, brak szkoleń, brak płatności za nadgodziny, brak systemów motywacyjnych, brak podwyżek. Za to wymagania mają...

Apsik
@Natalia

Bo klient ma wymagania i produkt jest dla ludzi

@Natalia

O którym dziale dokładnie mówisz?

Nova

Witam. Ostatnio pojawia sie dosc sporo ofert w dziale zarzadzania projektami czyli cos z mojego obszaru wiec aplikowalam.Co mozecie powiedziec o tym dziale?Ciekawe projekty?Jaka atmosfera i ludzie?

kandydatka
@Nova

Czy ktoś może powiedzieć jak generalnie pacuje się w centrali przy Radutowej? Jakie warunki i atmosfera? Szczególnie interesuje mnie dział finansowy/ Z góry dziękuję za informację

Old
@kandydatka

Warunki pracy fatalne, szczególnie w dziale finansowym. Stałe nadgodziny, oczywiście bezpłatne - zarząd i dział HR udają, że albo nadgodziny nie mają miejsca albo że to standard we współczesnych korporacjach. Dodam, że to niezgodne z prawem, ale nikt się tym nie przejmuję (...). Dodatkowo w dziale finansowym nieustanna rotacja, w ciągu ostatniego roku chyba cały jeden zespół odszedł. Brak chęci do zmian, automatyzacji pracy, polepszenia atmosfery ze strony zarządu. (usunięte przez administratora)

@Old

o który konkretnie dział księgowy chodzi? Ap, GL AR?

Llll

Dotychczas to jest mój najgorszy pracodawca. Takiego (usunięte przez administratora) jakiej jest w tej firmie to jeszcze nie widziałam. Wiele „sympatycznych” emaili z capsloca które otrzymywałam są całkowicie zakazane w innych firmach. O nadgodzinach się nie mówi, bo według przełożonych ich zwyczajnie nie ma. Mój dział bił rekordy. Większość osób siedziała codziennie po 9-10 godzin + niektórzy praca w weekendy i podczas urlopu. Firma gada cały czas o innowacjach, a nie potrafią nawet zaktualizować ofert pracy. Ogólnie nie polecam

Apsik
@Llll

Czytam,czytam, i jeszcze raz czytam .Ogólnie chodzi mi co z halą produkcyjną i polecam

@Llll

o jakim dziale piszesz? W jakim dziale jest tyle nadgodzin?

Stażysta

Znalazłem ofertę stażu Zdziwił mnie taki długi czas 12 miesiecy Czy naprawdę jest aż tak źle? Nic się nie zmienia? Czy we wszystkich działach jest tak samo?

zawiedziony

Odradzam prace w Danone. to co tu jest napisane to prawda. Targety z czapy. Nikt nie rozliczy cię z brak realizacji CAB,u chociaż "Głośny" mówi, że jest to najważniejsze, że każdy sprzedany produkt to wzrost itp. ale RSM czy ASM wiedzą, że brak realizacji założonego targetu przez KFL spowoduje, że CAB i tak się nie zejdzie, ale dostaniesz strzał oto, że nie zawiesisz wobblerka, czy danio nie będzie stało w miejscu jaki wymaga firma. Nie dostaniesz strzała oto, że klient zamawia mniej chociaż starają się robić pozoru, ale strzelą do Ciebie oto, że nie zrobisz zgłoszenia w systemie o zagrożeniu w pracy bądź potencjalnym wypadku w pracy. Tutaj liczy się PR. Więc jeśli jesteś elokwentny jak Kamel, lubisz błyszczeć na workplace jak Borys Szyc przed kamerami to ta praca jest dla Ciebie. Natomiast jeśli jesteś pracowity, wszystko chcesz robić tak jak trzeba i korzystać z narzędzi jakie przygorzała Ci firma a nie ściemniać, żeby zrealizować target to ta firma jest dla Ciebie. Pamiętaj Danio w Baku i postawa Da się.

wariat

Stanowisko PH to istny (usunięte przez administratora).targety na wszystko. rozliczany jestes z zadan za ktore ci nie płacą. przelozony ciagle klamie, ze to zrobil ale nie wyszlo, ze tego nke da rady zrobic. Nieodpowiednia oaoba na nie odpowiednim miejscu. Liczy sie Workplace a nie rzeczywista praca w terenie. Ciagle trzeba sciemniac. Sprzdaz pakietow za ktore jests rozliczany to kpina. branie rozliczen miesięcznych od klientow i podpinanie pod realizacje pakieto - koncowek to stanard. nie sprzedaz to asm albo regionalny beda Ci suszyc glowe. stawianie standow na piekne oczy, bo oplaty sa o 70 % nizsze niz daje konkurencja i tylko relacje pomagają w realizacji targetu. Nie polecam

Co jaki czas w DANONE można ubiegać się o podwyżkę?

Lala

W Danone nie ma podwyżek. Jest co roku waloryzacja na śmiesznym poziomie, ok 50 zł brutto.

wwww

Ale tu cisza danone wa-wa pakuje się już?

Jarek

Jak wygląda/jest praca w Działe Zakupów (Procurement itd)?! Dziękuje! :)

Zostaw merytoryczną opinię o DANONE - Warszawa

• Jak się pracuje w DANONE?

Zobacz opinie na temat firmy DANONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DANONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 2 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DANONE?

Kandydaci do pracy w DANONE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DANONE