logo DANONE

DANONE

Opinie o DANONE

2013-09-27 17:52:00
Sprzedawca-kierowca vanseller, a na jakiej umowie pracujecie? Ile zajmuje uzyskanie umowy o prace na czas nieokreslony? Jakis socjal mają w danone?
rufio 2013-11-27 10:46:10
pracowalem w danone ,to firma njagorsza jakaw zyciu mialem doczynienie,to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobki tak smieszne,kierownicy to jak wobozie koncentracyjnym,nie poleacm lepiej byc bezrobotym ,ale nie nabawic sie nerwicy,
kolo 2013-12-12 12:41:47
słyszałem że w centrali tworza sie zwiazki nieformalne miedzy pracownikami (integracje, imprezy) i sporo rodzin sie rozlatuje przez te zwyczaje w centrali ....
młody bartas - poznań 2014-01-25 22:23:31
Witam serdecznie, przepracowałem w Danone 5 lat, i byłem zachwycony z tej firmy. Pracowałem na stanowisku kierowcy. Zarobki świetne 3 tys za 6-8 godz/dziennie to bardzo dużo, social rewelacja, klimat wewnętrzny po prostu trzeba robić swoje a nie się opierdalać. Także jak czytam inne opisy tych krawaciarzy to mi się źle robi.
Nikus 2014-01-29 11:38:10
Witam. Aplikuje na podobne stanowisko, równiez przez MS S. Mozesz zdradzić w jakiej lokalizacji pracowałeś?? A te słabe zarobki to jaka kwota? Premia jakiej wysokości? Jest możliwa w ogóle do osiągnięcia?
Pozdrawiam.
danonier 2014-11-05 16:13:51
oboz prac 1300 zloty na reke i to przez agencje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kto chce pracowac i zachorowac na nerwice to niech idzie , chora firma ,sprzedali polskie fabryki zlodziejom z zachodu teraz polacy sa niewolnikami w swoim kraju
eksDanone 2014-11-17 11:33:59
Danone wstrzymał rekrutacje zewnętrzne więc jak ktoś chce się tam dostać to musi mieć wielkie znajomości... Pracowałem w tej firmie przez 4 lata i podziękowali mi z dnia na dzień że niby cięcie kosztów... Może i dobrze się stało, firma ma się coraz gorzej, coraz więcej ludzi tam zwalniają. Jedynie stażyści mają szanse na załapanie się tam ale oni są tanią siłą roboczą, więc co tu więcej pisać...
tojuzkoniec? 2014-11-19 17:00:27
podobno zakład ten ma zostać zamknięty
biurowiec 2014-11-25 13:48:47
Słyszeliście coś może o problemach biurowca Danone z ul.Redutowej? Pracuje tam od nie dawna, słyszy się co chwile że kogoś zwalniają i wszyscy obawiają się że każdego spotka ten sam los. Mówi się że Danone zaczyna gorzej funkcjonować i że z biurowca też będą musieli zrezygnować bo ich nie będzie na niego stać no i tym samym na ludzi też. Co się dzieje z tak dużą firmą????
info 2014-12-15 00:47:29
z tego co się słyszy to warszawka papa za niedługo ale nic więcej nie mogę powiedzieć
Sonoco 2015-01-09 23:04:39
A czy(usunięte przez administratora) u was pracuje?
W Łodzi pracował jako kierownik i zepsuł wszystko co mógł a teraz przeniósł się do Danone żeby tam nabrużdzić. Uważajcie na niego to menda i kabel
kamprzem 2015-01-12 16:05:15
Odszedł, produkcją zajmował się niewiele ,ale innym ciałem bardzo czule
Sonoco 2015-01-15 18:15:40
A dokąd to odszedł nieszanowny (usunięte przez administratora)?
kopkop 2015-01-27 21:21:00
Do prawej gdy lewa wykopała
co się dzieje? 2015-01-30 12:42:38
Tzn. jak Warszawka pa, pa.... biurowiec czy fabryka???
Sonoco 2015-02-03 23:26:41
Chciał go??? :D
ooooooooo 2015-03-04 18:45:10
Oooo czyżby karierowicze pozagryzali się nawzajem?
ktos 2015-03-12 16:47:44
W Danonie coraz gorzej a było tak miło :) pracuję tam kilka lat i z roku na rok jest coraz gorzej a teraz to już w ogóle tragedia. Zwolnienia kamów, z biura, ph ogólnie warszawa się sypie i zatrudniają przez agencje ms..
wol 2015-03-12 22:13:13
To obca korporacja nie ma co żałować, demoralizuje ludzi, którzy dla karierki i kilku złotych wzajemnie się zagryzają, a dotyczy to głownie młodych ludzi, ktorym dano do ręki ułudę władzy nad innymi.
w 2015-03-19 23:52:53
Ja pracuje (w centrali w Warszawie) od pół roku i uwielbiam tą pracę. Dostałam się bez żadnych znajomości za to z dobrym dyplomem i doświadczeniem. Zarobki jedne z najwyższych na rynku, socjal marzenie. Plotki o zamknięciu czy zwolnieniach to chyba tylko konkurencja rozpuszcza, albo Ci którzy sami się bardzo postarali o to żeby wylecieć a teraz narzekają.
ojciec 2 dzieci 2015-03-20 07:21:59
do w: jestes handlowcem albo pracujesz w terenie? jakbys nim byl to bys nie pracowal w danone tylko w ms... Ciagle straszenie zwolnieniem, rozmowy dyscyplinarne i tlumaczenie sie dlaczego jeden serek zle stoi. Poza tym w firmie powszechny jest nepotyzm, ASM paru zwolniono i wszystkich PH zatrudnionych przez danone i podpisuja nowa umowe przez firme outsourcingowa. Firma tez oszukuje klientow
m.metro.gazeta.pl/Lifestyle/1,129012,17537185,Danone_w_swoich_reklamach_oszukuje_klientow.html
k 2015-04-02 22:26:42
jestem handlowcem, pracuje w terenie i nie pracuje przez ms. Osoby które chcą pracować jako PH tylko ze względu że dostaną samochód i komórke to ta firma nie jest dla takich ludzi. Jeżeli ktoś pracuje jako PH i się do tego przykłada - to jak najbardziej może w Danone się rozwijać. Pozdrawiam
inf 2015-04-16 16:22:21

Niestey to nie plotka !!!
2016 2015-04-16 16:55:24
Tylko roczek tego uwielbienia ci został,no chyba ze cie wcześniej skanalują
ktoś 2015-04-16 21:09:06
I po danonie jest do zaorania tylko pierdzistołki zostaną w biurowcu.Dyrektorzy dalej robią dobre miny do zlej gry .Dymali ludzi na produkcji równo i bez mydła .Na okrąglo kryzys a stać ich było zatrzymać produkcję w tygodniu i jechać na szkolenie do hotelu po 50 euro za dobę a produkcji dali po 60 zł podwyżki
bulbul 2015-04-16 21:29:15
NO i pięterko sobie wyremontowali w byłym ZAKŁADZIE MLECZARSKIM "SLĄSK" - jak to szczurki z jednego okrętu na drugi, ciekawe kiedy ten zatopią.
dany 2015-05-04 23:30:53
do inf - plotki o zwolnieniach? prosze juz piszą o tym w gazetach, daleko będziesz miał dojeżdzać na śląsk? (usunięte przez administratora)
Klient 2015-06-17 10:35:31
Dział marketingu jest koszmarny, a szczególnie specjaliści ds. e-marketingu. Są odcięci od świata i zamknięci w czterech ścianach swojego biura. Bardzo ciężko nawiązać z nimi kontakt, a jedynie o co pytają to "skąd ma Pan/Pani do mnie kontakt":-) Reasumując, ludzie odpowiadający za działania promocyjne i marketigowe powinni być otwarci i prezentować prokliencką postawę. obecny dział negatywnie wpływa na wizerunek firmy
ss 2015-06-23 17:08:52
imprezy to maja osoby z biura czrni robotnict nie
Jan 2015-06-30 10:24:23
Próbuj , nic nie tracisz. Może się czegoś nauczysz :) co do płacy to chyba każdy dział ma inną kasę przeznaczoną na stażystę. Na stażystę masz większą szanse dostać się niż na normalne, pełnoetatowe stanowisko. Niestety,ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników na dane stanowisko przez firmę Danone to ściema. Stanowiska są już dawno obsadzone przez pracowników z wewnątrz firmy a ogłoszenia są nadal w internecie i ludzie naiwnie wysyłają Cv z nadzieją na jakiś odzew... Przykre to ale niestety prawdziwe i tak funkcjonuje wiele firm.
Kozieł 2015-07-15 09:34:21
Czy mógłby ktoś rzeczowo napisać o konkretach pracy na PH?
Konkretnie to interesują mnie:
-atmosfera ( w sensie czy łatwo np. o jaką pomoc z góry, pomoc w przypadku zepsutego auta itp)
-ile pkt dziennie
-zarobki (chociaż przedział)!!!!!PLIS
-szkolenia
-jakie kontrole robią (czy w ogole można miec na to wpływ)
tami 2015-07-30 08:02:15
Nie polecam pracy jako ph chyba ze jako dupochron na chwile Zatrudnienie przez target czyli nissan micra z wypożyczalni którego musisz pilnować jak oka w glowie huchać dmuchać żeby nie zarysować bo zapłacisz kare. Zakaz jazdy prywatnej z reszta ile mozna wyjezdzic z limitem paliwa 900zl Zarobki od 2tys do 3tys. Sam danone nie dba o swoich ludzi i pozwala żeby sie czuli jak tania sila robocza Tyle w temacie Każdy kumaty szuka dalej.
k 2015-07-30 14:58:05
Kiedyś dał bym się za nich pochlastać, firma z pomysłem na biznes, mega zorganizowana, atmosfera super i kasa też fajna. Obecnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mobbing, ciągłe kontrole i nierealne cele. Pracuje jako PH i nie polecam, no chyba że w końcu dział HR przejrzy na oczy, albo ktoś z centrali z Francji zrobi tu porządek i wymieni tę bandę kuglarzy która Danone zarządza.
Odnośnie zwolnień ludzi to prawda, struktura się wypłaszcza i coraz mniej ludzi, robi coraz więcej...
kk 2015-08-18 14:44:33
Tylko,że to HR zamieniły umiejętności i doświadczenie zawodowe na interpersonalne bzdety no i są efekty.
Świnka123 2015-08-26 21:50:40
Czy zna ktoś Z tej Firmy Anetę Hohfman i mógłby wyrazić o niej swoje zdanie? Pracowała w dziale jakości.
30lat 2015-11-03 17:40:14
Jesienią, 30 lat temu w 1985r. rozpoczął się rozruch ZAKŁADU MLECZARSKIEGO ŚLĄSK w Bieruniu, kilka osób jeszcze tam pracuje i pamięta tamte czasy.
A. 2016-02-18 21:48:10
Polecam dział ITCC: świetna atmosfera, ludzie genialni i przede wszystkim szef (podczas mojej pracy był nim Wojtek M.) jest rewelacyjną Osobą: świetny komunikacyjnie, kompetentny i duże wsparcie. Z każdym tematem można przyjść a on stara się pomóc jak najlepiej i wesprzeć. Sama firma: przyjemna i dająca rozwój. Musiałam odejść z przyczyn osobistych ale gdyby nie one napewno bym została i polecam ten dział napewno i dla Specjalistów i dla Stażystów. :)
code 2016-02-20 22:35:01
Tekst pisany przez HR-ówki
????? 2016-02-21 11:18:58
A po co zużyją i następnego zatrudnią za kilaset zł.
oszczę 2016-02-24 09:56:24
Marzec 2016 się zbliża - fanfary będą? i przemówienia szczęśliwych dyrków?
enonad 2016-03-10 22:01:24
Danone to niestety już tylko dobre wspomnienia dla większości wartościowych osób, które pracowały w tej firmie a teraz z powodzeniem radzą sobie w innych miejscach.
Kilka lat temu zamiast być inowacyjni, działać jak lider to zaczęli odcinać kupony, kluczowe kiedyś marki są cieniem samych siebie.
Pokazują to co chcą pokazać, tak żeby wyglądało to na pierwszy rzut oka dobrze, większość działów to regularne cięcia, koniec warszawskiej fabryki etc.
Szkoda, bo kiedyś ta firma potrafiła wiele nauczyć, była jedną z tych które były postrzegane jako wiodące w całej branży spożywczej.
Quo vadis Danonie?
janek91 2016-05-20 19:57:28
czy ktoś się orientuje jakie wynagrodzenie oferuje ta firma na stażu w dziale finansów?
ktos tam 888 2016-06-02 11:07:57
wstydź się blue screnie !!

wypłata bida z nędzą a roboty dokładasz gościu
teraz już nie ma premii miesięcznej a jesteśmy robolami laborantami, pracownikami fizycznymi, magazynierami itd. do tego miotła w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
wstydz się blu screnie !!
nowym pracownikom dajesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stawki po 3600 a na starych masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> i dziwisz się że ze ludzie uciekają
z 2016-07-22 18:30:42
Ile teraz można zarobić bezpośrednio w Danone na sieciach ? Jaka podstawa i atmosfera ?
T 2016-08-19 08:49:51
Tak jak ktos pisal wyzej. Kiedys firma z potencjalem teraz mam wrazenie ze ratuje sie programami stazowymi. Atmosfera sie znaczaco pogorszyla, struktura sie wyplaszczyla, obowiazkow tyle ze dwie osoby na danym stanowisku mialaby problem. Polecilabym szukanie firmy z lepsza atmosfera, bo wiem ze sa. Warunki finansowe nie tak dobre jesli wezmie sie pod uwage liczbe obowiazkow.
managerzklasą 2016-09-22 11:59:51
Danone kilka lat wstecz PROFESJONALIZM, ATMOSFERA, ROZWÓJ, KOMPETENTNA KADRA MANAGERSKA obecnie NĘDZA, WYZYSK, KOLESIOSTWO BEZ KOMPETENCJI ...... słabo !!! Gdyby tak wróciły tamte czasy to wczesne wstawanie i ciężka praca ponownie miała by sens
ititit 2016-09-22 15:26:04
Teraz to wstyd się przyznać, że się tam pracuje do roku 2008 był to powód do dumy.
Toną w stratach i morzu niekompetencji .
migua; 2016-09-23 22:08:56
a niby w jaki sposób się ta niekompetencja miałaby objawiać?
Swimboy 2016-11-15 23:31:24
Mialem okazje pracować jako ph... dno i wodorosty... kierownicy wrzucaja towar na auta, bo audyt, bo trzeba pokazac ze da sie zrobic TopDana ;) sciema, sciema i jeszcze raz sciema...
Jogurty w bagazniku przy 30"C... dziadostwo... konkurencja dziala zupelnie inaczej i dzięki temu jest efektywniejsza... szkoda mi tylko ludzi ktorzy tkwią za marne pieniadze pracujac po kilkanascie godzin... firma reklamuje sie jako prorodzinna, a ludzi wyciskaja powyzej normy... starzy danonowcy za glowe sie lapie jak to sie powyginalo... a kierownik tyra ludzi bo audyt, bo kontrola, bo to bo tamto... towar w bagaznik i rozdawać ;) dzieki Bogu szybko sie otrzasnalem z tego obozu.
ko 2016-11-24 22:45:15
A mają program LUBIĘ ZIMNO , ale kto by się tym przejmował w tej karuzeli zmian ludzi.
Zostaw swoją opinię o DANONE - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DANONE