Opinie o DANONE w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DANONE. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DANONE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DANONE w Warszawa

Basia

Dzień dobry, na jakie wynagrodzenie netto może liczyć pracownik księgowości albo jakości ? Celowo podaje 2 działy, ponieważ w obu pracowałam i mam jako takie doświadczenie :)

gazowana

Kto był taki mądry, że photo cudowne recognition nie czyta normalnych ekspozycji wodnych.... Była piękna paleta jednorodna mieliśmy takich po 3 na sklepie i każdy był zadowolony... Ale nie !!!! Ktoś w tej cudownej firmie się obudził na kacu i stwierdził, że tamto było źle i teraz na supermarketach może być tylko jedna paleta jednorodna a reszta ma być w miksie zachowując układ jak na obrazku bo inaczej jesteś do bani..... Do Jasnej Anielki czy my tutaj pracujemy dla zdobywania punktów czy aby zarabiać i sprzedawać jak najwięcej. Pozwólcie nam sprzedawać a nie musimy się bawić w fotografów. Żenada.....porażka .... Mieszanie palcem w (usunięte przez administratora)e ......

Na jakie zarobki może liczyć kierownik obszaru sprzedaży? Ilu przedstawicieli pod sobą? Jakie auto służbowe ?

anonim21

Jakoś w maju wysłałam CV do firmy Danone z serwisu Pracuj.pl, po jakimś tygodniu otrzymałam informacje, że chcą się ze mną umówić na rozmowę rekrutacyjną, która się odbyła a pani obiecała, że wróci do mnie za 8 dni z odpowiedzią niezależnie jaka by ona nie była. Właśnie mija 4 tydzień a ja nie dostałam odpowiedzi, a na napisanego maila nie dostałam również zwrotki.

Michael
@anonim21

Tak. Pani zapewnia, że feedback będzie do tygodnia, a potem brak jakiejkolwiek informacji. Moim zdaniem to nie szukają pracowników. To są tzw. sztuczne rekrutacje, żeby panie z HR-u mogły się wykazać, że coś robią. Ogłoszenia pojawiają się cyklicznie na te same stanowiska. Szkoda mi tylko osób, które naprawdę szukają pracy, bo mają na utrzymaniu rodzinę.

anonim21
@anonim21

UPDATE: dostałam maila po trzech miesiącach, napisane było, że wybrali innego kandydata i że będą informować o innych, lepszych stanowiskach. Podziękuję :)

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
@Danone

Witam! Czy w Danone można pracować zdalnie (home office)?

Stażysta

Dostałem się na staż, spoko że dają umowę o pracę, stawka 6k brutto - ok

kropka
@Stażysta

Hej, czy wymagania na staż są sprawdzane ? I czy rekrutacja jest trudna?

xxx
@kropka

Hej, wciąż są otwarte rekrutacja, zobacz na pracuj. pl albo stronie danone. Nie jest jakoś mega trudno się dostać, po prostu pokaz zaangażowanie, chęć rozwoju a nie bycia pijawką. Atmosfera jest naprawdę super, nikt nie zrzuca ci ja głowę miliona zadań :)

Wiadomo

Jak wyglada praca typowo na produkcji ?

Aj ti - IT

W tej firmie wszystko robi się na chybił-trafił. Jak można było jednym kliknięciem usunąć wszystkie dane z telefonów pracowników.... Czy ktoś tam jeszcze myśli ?! Puk, puk???

"kochana" Organizacjao

Podczas codziennej pracy czuje na swoich plecach oddech organizacji do tego stopnia, że moje plecy ociekają śliną krwiopijców. Atmosfera jest taka, że w powietrzu można siekierę powiesić i nawet nie drgnie. Targety tak wiszą na barkach, że słychać tylko trzask i zgrzyt kręgosłupa. (usunięte przez administratora) bolą od ( domyślacie się sami od czego). Już dawno tak nie było.... Jest coraz gorzej:( i nie pomagają kolejne spotkania na teams ze zgłaszanymi problemami i bólami z naszej strony bo do "Was" jak grochem o ścianę.

poza realnym światem

Wirtualny świat firmy jest tak szczelny jak to mówił jeden z nieobecnych szefów, że odrzucane są reklamacje produktów widocznych na zdjęciach, udziały liczone są jak popadnie a punktacja za obecność nijak nie odnosi się do naszych standardów - na wszystko to składa się odpowiedź, że wszystko działa jak należy. Jeżeli takim systemem będziecie nam uwalać premie i dalej kraść ją za to, że idziemy na urlop to jesteście top of the top. P.S. fajnie że stażyści dostają 6 k, niektórzy pracując w tej firmie kilka lat nie dotarli do takiego poziomu płacy. Nie pozdrawiam ;)

Ciekawy

Praca PH - czym różni się zatrudnienie przez Target Pro a bezpośrednio u Danone ? Czy auta są te same ? W ogłoszeniu napisane, że firma oferuje komfortowe auto, a realnie widziałem PH jeżdżącego Clio oklejonym bądź jakimś Ala Berlingo Busikiem

karate kid

Wódka była za ciepła, Szybko doszlo do eliminacji. Wstyd żeby kierownik tak się natrąbił żeby nie być w stanie panować nad sobą i swoimi ludźmi a później dostać za to w czapę.

integracja dobrych praktyk

To była świetna impreza, Zarówno pogoda jak ludzie dopisali. Hotel i jedzenie pierwsza klasa. Chyba tylko wódka była słabej jakości bo co niektórzy dostali głupawki i próbowali swoich sił w sztukach walki ;D

danonsi

Gdyby ktoś szukał roboty to tutaj nie polecamy... Firma robiła "anonimowe "badanie satysfakcji z pracy a na koniec trzeba było wpisać email służbowy..... Tutaj przydałaby się kontrola z Francji...

danonsi

Taaakkk .... Wizyt kontrolnych też nikt nie robi, a nowe standardy pracy są rewelacyjne. Półki są gumowe i rozciągają się na nasz widok aby zrobić miejsce na standard Alpro i Actimel. To tak jak odezwał się głos w obronie uciśnionej pani z Wawy, której już nie ma.... Ostatnie spotkanie całego zespołu sprzedaży online pokazało jaka jest rzeczywistość..

Ktoś
@danonsi

Podanie maila nie było obowiązkowe i nie było powiązane z udzielanymi odpowiedziami. Dane kontaktowy mogły podać osoby, które chciały zaangażować się w prace nad wdrażaniem zmian wynikających z badania.

brum brum

Co z nowymi pojazdami dla przedstawicieli.... Czy są już w końcu zarejestrowane? Wydział komunikacji ma ogromne opóźnienia od listopada.... Chociaż Cliówki są mega porządne a jakie bezpieczne - jak w nich przewozimy wodę.

Kaczor
@brum brum

Ja dostałem i jestem zadowolony

Obiektywny

"Pani z Warszawy " ,o której się rozpisujecie moim zdaniem trochę niesprawiedliwie to jeden z najlepszych menadżerów z jakim przyszło mi kiedykolwiek pracować. Jeżeli stawiacie zarzuty oto że jest mega ambitna , pracowita , wymagająca czy podejmuje nieustanne próby zmotywowania do realizacji planów i zarabiania pieniędzy to same atuty bez których trudno jest cokolwiek osiągnąć. Nigdy się nie zdarzyło aby mi odmówiła pomocy albo wsparcia w relacjach z trudnymi klientami , zaległościami czy dodatkowym budżetem potrzebnym do rozwoju biznesu. P.S Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Obiektywny

P.S. wszędzie dobrze, gdzie "już" nas nie ma. Zasadnicza różnica wypowiadać się o kimś kogo się nie zna a o kimś, kto swoim korporacyjnym podejsciem do życia pozbawionym jakiejkolwiek empatii i zapatrzonym w cyferki i uśmiech przełożonego jak w najwyższą wartość na świecie wpłynął tak negatywnie na Twoją psychikę. Poza tym myślę, że jesteś botem, to co piszesz to SF.

Cichy bąk
@Obiektywny

Pani została pogoniona. Taka to z niej była wspaniala przełożona. Nawet kluczowi propagandyści się na niej poznali.

Pracownik IT&DATA

To nie jest miejsce dla osób, które chcą przyjść na gotowe. Jeżeli myślisz, że usiądziesz w ciepłym fotelu i dotrwasz do emerytury, to nie jest to miejsce dla ciebie. Tutaj się dużo dzieje i to na dużą skalę, chociaż w istocie dużo osób pracuje tutaj przez wiele lat. Uważam, że to dobre miejsce, jeżeli szukasz wyzwań i rozwoju, ale trzeba być na to gotowym i otwartym, a nie każdy jest.

@Pracownik IT&DATA

Jak to w takich duzych korporacjach..Zawsze wszystko dzieje sie dynamicznie.Nic nowego

Dwa miesiące temu brałem udział w rekrutacji. Zapewniony, że otrzymam informacje zwrotną jeszcze w tym samym tygodniu, na odpowiedz się nie doczekałem. Kilka dni później po dopytaniu kiedy mogę spodziewać się wiadomości również odpowiedzi nie otrzymałem. Po ponad dwóch miesiącach dostałem automatyczna odpowiedź, że moja kandydatura została odrzucona. Brawo Danone za świetne prowadzenie procesów rekrutacyjnych. Nie rozumiem , po co rekruterka Pani G. obiecuje, że wróci z odpowiedzią w określonym czasie jak obietnicy nie potrafi dotrzymać.

pytanie

czy w it4it nadal jest słynna Pani menadżer?

Mam pytanie ja się nazwa menadżer z Warszawy co odchodzi dla unileweru , jakim jest człowiekiem

@Zainteresowany

Jacek Tomczok uważaj na niego bo to (usunięte przez administratora) Pożegnał się najgorzej jak tylko mogl

W Unilever już też go nie ma zrobił to samo co Danone. Bardzo fałszywy człowiek

Zostaw merytoryczną opinię o DANONE - Warszawa

• Jak się pracuje w DANONE?

Zobacz opinie na temat firmy DANONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DANONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 2 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DANONE?

Kandydaci do pracy w DANONE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DANONE