Opinie o IQFM ACKERMANN w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie IQFM ACKERMANN. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w IQFM ACKERMANN o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IQFM ACKERMANN w Warszawa

Ignorują wiadomości i telefony, brak wypłaty.

Wojtek Strzępka

Jakieś drobne zlecenia wykonuje odkąd pamiętam już z 5 lat- Rzeszów. Jak widzę takie komentarze typu: nie płacą, praca na jeden dzień , śmieciowa umowa, koordynator to, przełożona projektu tamto. 1).Płacą na czas, wypłaty są w określonym terminie. Jeśli tego nie rozumiesz to znaczy że jesteś nieodpowiednia osoba do wykonywania nawet tego zlecenia. 2). Są to zlecenia różnego rodzaju inwentaryzacje, przebudowy, wykładanie towaru , lub bardziej odpowiedzialne i rozbudowane zajęcia. Często praca dodatkowa, więc dlaczego narzekasz ? Jaka ma być umowa ? Zlecenie , o dzieło lub B2B , taki jest profil firmy. Wstyd w ogóle mieć takiego pracownika, który takie głupoty pisze że umowa śmieciowa praca tylko na jeden dzień . Dowiedziałeś się tyle co napisałeś czyli NIC ! 3). To jak z biegiem lat zmieniają się pracownicy przełożeni, rozwijają czyli fachowo projekt menadżer , account manager, executive to jestem pod wrażeniem i naprawę zazdroszczę . Sposobu prowadzenia rozmowy i podejścia do załatwiania spraw. A koordynator też człowiek niektórzy są bardziej rozgarnięci inni mniej. Nikt Wam krzywdy nie robi , ani nie (usunięte przez administratora) Nie płacą najmniej , najwięcej też nie, ale na pewno w stosunku do rynku uczciwie. Umówmy się szczerze na takich programach piszą w 98% Ci którzy są niezadowoleni, możliwe dlatego że się nie nadają przysłowiowo do niczego. Lub ktoś kto jest bardzo zadowolony np Ja , ale to ta pozostała mniejszość. Dziękuję

Ja

Nie polecam pracy w Rzeszowie pod nowymi koordynatorami…. Chamstwo i brak kompetencji. Co się dzieje z Marcinem ? Jedyna kompetentna osoba na to stanowisko !!

Zniesmaczona Nowy wpis
Klient

Proponuję wprowadzić jakiś dresscode, dla ludzi rekrutujących do wykładania towaru. Idę na rozmowę o pracę ubrana stosownie do sytuacji, a tu wita mnie Pani koordynator ubrana jakby w sobotę rano po bułki do żabki wyskoczyła. Włosy tłuste, zaniedbana, kreacja sportowa z przed dekady. Skupić się nie mogłam, bo czekałam tylko jak zacznie od niej śmierdzieć. Serio? Niesmak ogromny, zatrudniacie takich ludzi online, po znajomości czy jak?

Czesław Nowy wpis
@Zniesmaczona

Jakie warunki finansowe Ci przedstawiono? W ogłoszeniu, które dali w połowie grudnia podawali 24,50 zł brutto (netto dla osób uczących się) i zlecenie. No i czy zdecydowałaś się zatrudnić? Bo jeśli tak, to przekaż proszę, jak się dla nich robi?

@Wojtek Strzępka

Dzięki za wytłumaczenie tego, bo faktycznie jest tu dużo komentarzy tego typu. A tak w ogóle to ile można sobie dorobić na miesiąc tutaj? Tak mniej więcej, bo wiadomo że może być różnie?

Rekomendacja
@Lidia

To zależy od wielu czynników Miejsca - miasta w którym szukasz pracy. To oni decydują finalnie kogo wybiorą do danego projektu. Więc aż dziwne że czasami nieświadomie wybierają takich buraków którzy takie rzeczy piszą. Zadzwoń dopytaj się, jeśli będą mieli wolne miejsce w jakimś projekcie to Ci zaproponują. Teraz ludzie wybrzydzają ale parę lat temu to bardzo ciężko było dostać taką pracę dodatkowo bo wszystko było obstawione . Szukaj również innych firm. Oni nie są najtańsi, profesjonalnie podchodzą do zlecenia, dlatego też te projekty mogą być ciekawsze niż w innych firmach ale nie muszą. Wszystko zależy od predyspozycji .jeśli zrobisz coś raz dobrze to za rok jeśli będzie ten sam projekt może odezwa się do Ciebie, ponieważ już wiesz jak to robić i nie trzeba Cię na nowo szkolić. ( Tak działa większość firm ).

Kacper
@Wojtek Strzępka

Dobrze ze ktoś ogarnięty to wytłumaczył. Zacząłem pracę jako promotor na stałe i obawiałem się przez niektórych że będzie tak samo z wypłatą itp. W umowie jest do 20 ale następnego miesiąca.. może niektórzy wgl nie czytają co tam jest zawarte lub po prostu się nudzą

Maja
@Kacper

Czyli pozytywnie się zaskoczyłeś? Możesz napisać więcej o pracy jako promotor tutaj? Warto starać się o taką pracę?

K
@Maja

Tak. Pozytywnie, miałem zostać tylko na 4 tygodnie bo była akcja elektronarzędzi. Dostałem propozycję stałego promotora bosch. I do tej pory pracuje, wypłaty jeszcze nie mam bo to dopiero za kilka dni, stawki są w porządku, ewentualnie premie za target i obecność. Jest dużo negatywnych opinii bez uzasadnienia, więc tym bym się nie kierował ale tak jak wspomniałem. Dam znać za tydzień po wypłacie

Iza Nowy wpis
@K

czekamy z niecierpliwością na info o wypłacie, bo pisałeś, że dasz znać... mnie tylko ciekawi po co inni mieliby pisać takie rzeczy bez uzasadnienia, skąd takie nastawienie i informacje miałyby się brać?

Piotr
Klient

Mam pytanie odnośnie rekrutacji na stanowisko Koordynator /Kierownik. Co oznacza "samodzielny udział w większych projektach merchandisingowych"? Czy to jest po prostu serwisant mobilny plus dodatkowe zadania typu rekrutacja itp.? Jezeli tak, to czy chociaż wynagrodzenie jest adekwatne do wielozadaniowości?

Miro Nowy wpis
@Piotr

Jako koordynator jesteś normalnym fizycznym pracownikiem. Wykonujesz weryfikacje zwrotów w magazynie Biedronki np. 20 palet z książkami. Robisz inwentaryzacje, zwroty w innych marketach, jeździsz wystawić standy, wykładasz towar jak nie masz pracownika itp. Do tego zatrudniasz ludzi, rozliczasz ich, raportujesz dostawcom w formie zdjęć ekspozycje. Godzinowo wychodzi 1,5-2 etaty, wynagrodzenie niskie przy takiej tyrce.

Michał

Nie polecam współpracy nawet na kilka czy kilkanaście dni. Spotkałem się z przedmiotowym traktowaniem przez koordynatorkę regionalną o inicjałach M.K, która zachowuje się jak robot bez wyobraźni i empatii. Ciągle nowe "wytyczne", obciążające promotora za (usunięte przez administratora) pieniądze, klient płaci 50 zł i ma prawo wymagać, ale czemu agencja pijawka zgarnia 100%, dając Tobie 25 zł/h i za taką stawkę stanowczo odradzam. Mógłbym też zakwestionować zasadność stosowania umowy o dzieło, tylko po to, aby zarobić się więcej.

logo firmy Specjalista IT
SZPZLO Warszawa-Ochota
(156 opinii)
logo firmy Server Support Engineer
Abouthr Polska Sp. z o.o.
logo firmy Lektor języka obcego, Multilango
LINGUA MAGISTER Sp. z o.o
(3 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Czy IQFM ACKERMANN ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kacper
@Pytanie

Nie. W moim przypadku, pracuje tak jak mi pasuje lub dostosowuje do natężenia ruchu jako promotor

Sławomir
@Kacper

To znaczy ile godzin dziennie pracujesz? Pytam bo teraz też szukają promotora sprzedaży i widziałem że dają zlecenie albo B2B. Ty na jakiej umowie jesteś?

M
@Sławomir

8 godzin dziennie, mogę też 10 aby wyrobić godziny które są ustalane. Umowa zlecenie.

byly

Ja też czekam na wypłatę, a firma jaja sobie z ludzi robi...

@byly

Ale to z jednego miesiąca wypłaty nie masz? Czy to już dłużej trwa?

Ignorują wiadomości i telefony, brak wypłaty.

@anonim

Długo już czekasz na wynagrodzenie?

@Lidia

Pomijając fakt, że wypłaty są 20, to to jest już 6 dzień po terminie, a zero jest kontaktu z nimi. W poniedziałek idę do inspekcji pracy xd

Iza
@anonim

No to ciekawa jestem jaki feedback z inspekcji? ;p

Jak wygląda sprawa grafiku w IQFM ACKERMANN. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zdenerwowany pracownik

Nie wiem skąd pozytywne opinie o tym miejscu pracy. XDDD Trzeba czekać na wypłatę do 20 następnego miesiąca, ale chwila. Od 4 dni czekam łaskawie by mi wysłali mój hajs. Już nawet nie odbierają odemnie telefonów i nie odpisują. Praca to też jakiś żart, oferty pracy są tylko na jeden dzień. Musiałem się DOMAGAĆ o karte pracy by mieć dowody, że pracowałem. Rekruter miły, ale tłumaczy się, że ma tyle na głowie, że aż zapomina. Wgl nie polecam by myśleć, żeby się tam zatrudniać. Więcej czasu spędzisz na drukowaniu dokumentów aniżeli na pracy. Ja chociażby jak do jutra nie dostane pieniędzy to idę do UOKIK, bo to jakiś cyrk na kółkach.

Michał

Praca z koordynatorką na Podkarpaciu masakryczna….

Aleksandra
@Michał

Oj, czemu co się dzieje? Jakbyś mogła więcej o tej pracy to byłoby naprawdę super poczytać!

Ja

Ex
@Ja

Niestety jak zatrudnili nowych co przeszli z Godan serwis, Iqfm zwolniło dużo starych koordynatorów. Nowi centralnie świnie podkładali starym KR , aby tylko utrzymać pracę.

@Ex

Dziękujemy bardzo za informację, czy możemy prosić o więcej szczegółów oraz jakiej lokalizacji dotyczy opisana sytuacja?

Eliiii
@Ja

Zgadzam się, pracowałam z nim jeszcze w poprzedniej agencji, świetna osoba i dobry człowiek. Bez niego nie polecam :/

@Ja

Dzień dobry, zweryfikowaliśmy powyższą sytuację i z naszych informacji wynika, że współpraca z nowo zatrudnionym koordynatorem w regionie podkarpackim przebiega sprawnie i bez zarzutów. Wiemy jak bardzo kompetentna osoba powinna być na tym stanowisku i cieszymy się, że udało nam się zatrudnić profesjonalnego i solidnego pracownika. Stale dbamy o feedback na temat pracy koordynatorów w terenie i jest on bardzo pozytywny.

Bożena
@IQFM Ackermann

w jaki sposób przeprowadzono tę weryfikację?

Aga

Tez zrezygnowałam z pracy na Podkarpaciu odkąd nie ma ma chłopaka, których był na początku…. Teraz koordynacja słaba i NIE POLECAM!!!!

Renata
@Aga

A co konkretnie jest w niej Twoim zdaniem nie tak skoro piszesz, że jest słaba?

@Aga

KIEROWNIK MARKETU
Klient

Szanowni Państwo, ja nigdy nie wypowiadałam się na tego typu forach, ale tym razem zrobię wyjątek. Jestem kierownikiem marketu dużej sieci w mieście na Podkarpaciu i jestem zażenowana polityką firmy. Z Panem Marcinem współpracowałam jeszcze kiedy pracował w innej agencji i wiem, że to osoba kompetentna, odpowiedzialna i potrafiąca zarządzać ludźmi, dlatego dziwi mnie polityka kadrowa firmy IQFM.... Bo osoba, która jest teraz to pozostawia wiele do życzenia i myślę, że odbije się to na całej firmie.... No cóż... mam nadzieję, że właściciele lub zarząd lub ktokolwiek decyzyjny się opamięta i Pan Marcin wróci. Pozdrawiam, Magdalena

@KIEROWNIK MARKETU

Ktosiek

Sama firma jest w porządku mili ludzie płacą swoim pracownikom na czas. Jedyny minus jest taki że nie szanują i nie wypłacają pieniędzy na czas pracownikom którzy są zatrudniani przy przeprowadzce marketu którzy są zatrudniani np na 2,3 dni.

@Ktosiek

Dzień dobry, uprzejma prośba o kontakt z naszym działem kadr w celu wyjaśnienia sytuacji.

Tomek
Klient

Nie polecam, umowa pisana na kolanie, niby jest praca na serwisie a w sumie to niby nie ma.

Mirosław
@Tomek

Jest i nie ma jednocześnie? O czym ty mówisz? Wytłumaczysz?

Tomek
@Mirosław

Przyjeżdża na rozmowę koordynator , mówi wstępnie, że będzie ok.10h na tydzień do wypracowania. Podpisujesz umowę i godzin nie ma , brak kontaktu z pracownikiem firmy.

@Tomek

Dzień dobry Panie Tomku, poprosimy o informację kiedy i w jakiej lokalizacji miała miejsce taka sytuacja?

Majkel

Szkoda czasu na nich ... Przelewy miały być na 10ego następnego miesiąca, tymczasem część przychodziła 11 a części w ogóle nie było. Oszukują na wypłatach!!! Trzeba się non stop upominać o pieniądze a i tak w większości przypadków się ich nie odzyska. Praca na umowę-zlecenie czyli śmieciówka. STANOWCZO ODRADZAM!!!

...
@Majkel

Wiesz co ja też nie dostaję 10 wypłaty tylko 13 przeważnie każdego miesiąca, ale za to dostaje co miesiąc zawsze! a dwa czy trzy dni różnicy nie robią mi problemu;p

@Majkel

To jest prawda , trzeba było non stop upominać się o pieniądze. To było chore.

Nick
@...

@... Znasz jego sytuacje rodzinną, życiową? Może jemu akurat robi to różnicę. poza tym umowa, to umowa, jeżeli on swoje przepracował, to znaczy, że się wywiązał, druga strona też ma się wywiązać.

radzio

Dziwna firma, obiecują cuda na kiju a budzisz się z ręką w nocniku...

Mirosław
@radzio

Co takiego ci obiecali i z czego konkretnie się nie wywiązali? Jakieś szczegóły możesz podać?

Paweł
Kandydat

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko regionalnego koordynatora ds merchandisingu Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe?

Kr
@Paweł

Tez jestem ciekaw

panna
Kandydat

firma nie wywiazuje sie ze swoich zadani .. a pracownicy wydzwaniaja do ludzi jak przyjdzie dac umowe to nagle nie maja danych ..pracownicy nie potrafia wykonywac swojej pracy ..

Pracowalam dla nich wiele lat temu ale jedno zapamiętałam - opóźnienie 2-3 dni o którym tu osoby piszą to byłoby niebo. Płacili z ogromnym opóźnieniem, zawsze trzeba było wywierać presję by chociaż dali pieniądze w gotówce. Pracowała u nich wówczas taka wysoka blondynka - manager która mówiła że ona w danym dniu już idzie wpłacić pieniądze a ich ciągle nie było... Tak było cały czas ....

Zostaw merytoryczną opinię o IQFM ACKERMANN - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w IQFM ACKERMANN?

Zobacz opinie na temat firmy IQFM ACKERMANN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IQFM ACKERMANN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IQFM ACKERMANN?

Kandydaci do pracy w IQFM ACKERMANN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IQFM ACKERMANN
3.1/5 Na podstawie 35 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
IQFM ACKERMANN