counter
3 34 66 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 83 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w IQFM ACKERMANN?

Ignaś Nowy wpis

Może ktoś podpowie jak atmosfera w firmie i na jakie zarobki można liczyć bo jest oferta pracy więc może warto spróbować?

IQFM to porazka Nowy wpis

Nie polecam firmy, wypłaty nieterminowe i słabe

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 184 dni.

Czy w IQFM ACKERMANN występują paczki/bony świąteczne?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bartosz

Firma uzbierała już spore doświadczenie w branży działając od 2004 roku. A tak w ogóle to wypracowali sobie dobrą opinię jako pracodawca

TakNie2

Jakie są warunki zatrudnienia w IQFM ACKERMANN?

@Pytanie

Witam, firma IQFM posiada kilka działów a każdy z nich prowadzi swoje projekty w branżach: budowlanej, elektronicznej, kosmetycznej, przy audytach itd . Każdy taki projekt rozliczany jest osobno, w zależności od stopnia trudności wykonywanej pracy. Nie wiem o jakim projekcie piszesz. Proszę o kontakt bezpośrednio z firmą. pozdrawiam Ania

Pola

Mam takie pytanko, jak to jest możliwe, że w waszej firmie - agencja pracy Iqfm przy ulicy Karkonowskiej we Wrocławiu pracuje niekompetentna osoba w dziale rekrutacji pracowników? Otóż ta ,,pani" nie ogarnia z kim przeprowadza rozmowę rekrutacyjną i do kogo później wysyła SMS z zaproszeniem na prezentację zakładu pracy, obrzydliwe zachowanie ze strony tej,, pani" i za co ona bierze pensję jak jest taka niekompetentna w tym co robi? Zostawia to wiele do życzenia...

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 488 dni.

Co wchodzi w socjal IQFM ACKERMANN?

Radek

Rzadko zaglądacie na forum, jakiś powód tego istnieje?

Ania

Wszędzie tam, gdzie pracuje ponad 1000 osób zdarzają się "zawieruchy" i nie jest to niczyja złośliwość. Wszędzie pracują tylko ludzie :) Jeśli chcesz aplikować wyślij Cv, ogłoszeń jest sporo ...

TakNie2

@Ania

Najlepiej zerkać na OLX, tam są zawsze ogłoszenia lub wejść na stronę firmy i przesłać CV przez aplikację.

in true
@Ania

jakie tysiąc ludzi.... witaj panie właścicielu

Matek

Bardzo dobra atmosfera w firmie. Wypłata zawsze na czas (oczywiście jeśli wszystko masz w najlepszy porządku ). Dużo różnych projektów. Polecam tą firmę.

Tak1Nie2
in true
@Matek

Pan jest współwłascicielem iqfm? tak?

opinia

Firma nie płaci w terminie, pracownicy z początku bardzo kulturalni, jednak tylko do momentu kiedy przychodzi do płatności.

Tak17Nie

Alberto
@opinia

Poślizgi zdarzają się, ale nie wynikają ze złej woli, czy braku środków, tylko w większości przypadków za sprawą samych pracowników, którzy z poślizgiem rozliczają się ze swojej pracy...gdyby wszyscy na czas przesyłali raporty, to na czas byłby rozliczony projekt i na czas wypłacone środki...a tak z powodu kilku spóźnialskich, może większa grupa mieć mały poślizg w wypłacie. Zdarzają się też proste błędy ludzkie. Ale wszystko jest korygowane i wypłaty idą. Sam niekiedy otrzymałem z opóźnieniem, ale tylko i wyłącznie z mojej własnej winy.

Tak2Nie
@Alberto

Terminowe wypłaty to jeden z decydujących aspektów, przy wyborze nowej pracy. Wspomniałeś, że opóźnienia nie wynikają z działań pracodawcy. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, jak wygląda proces rozliczania się pracownika ze swojej pracy? Do ilu dni przed wypłatą należy to zrobić?

Tak2Nie

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w firmie IQFM ACKERMANN. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Filip

To chyba dobrze, że jest dużo pracy bo będzie dużo kasy!

Marek

Czy coś dzieje się w firmie? Tak dawno nikt nie pisał? Są tego powody? Może ktoś napisze?

@Marek

Ha, nikt nie pisze , bo wszyscy zarobieni :) Bardzo dużo nowych projektów :)

Zubik

Mogę zrozumieć, że są osoby niezadowolone z pracy w firmie ale jest proste wyjście szukać sobie innej i zmienić. Nic na siłę bo człowiek jest nieszczęśliwy a firma nie ma korzyści z pracownika. Tak myślę!

Alicja

@Jarek według Ciebie jest mało konkretów podczas pracy. Co masz konkretnie na myśli? Czy możesz napisać więcej na ten temat? Chętnie poznamy Twoją opinię.

Jarek

Bardzo kiepskie stawki godzinowe. Mało konkretów podczas rozmowy rekrutacyjnej jak i podczas pracy. Projekty kończą się niemal z dnia na dzień. Nie polecam, nie warto.

Tak5Nie
Alicja

Współwłaściciel agencji IQFM ACKERMANN udzielił wywiadu specjalnie dla naszego portalu! Czytaliście?

Niedziowiedz

Pracuję u nich jako promotor od ponad roku czasu. Wynagrodzenia są w terminie (rzadkie odstępstwa, gdy dzień wypłaty przypada w weekend - wtedy pieniądze potrafią wpłynąć na konto z jedno lub dwudniowym opóźnieniem). Przełożeni są sympatyczni i traktują pracowników jak znajomych, co jest bardzo ważne celem utrzymania dobrej atmosfery. Naprawdę mogę polecić firmę innym i sumiennym ludziom, którzy nie są nastawieni na oszustwa :)

Tak3Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o IQFM ACKERMANN - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

IQFM ACKERMANN
3/5 Na podstawie 34 ocen.