Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IQFM ACKERMANN w Warszawa

Paweł
Kandydat

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko regionalnego koordynatora ds merchandisingu Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe?

Paweł

Kr Nowy wpis
@Paweł

Tez jestem ciekaw

panna Nowy wpis
Kandydat

firma nie wywiazuje sie ze swoich zadani .. a pracownicy wydzwaniaja do ludzi jak przyjdzie dac umowe to nagle nie maja danych ..pracownicy nie potrafia wykonywac swojej pracy ..

radzio Nowy wpis

Dziwna firma, obiecują cuda na kiju a budzisz się z ręką w nocniku...

Ktosiek Nowy wpis

Sama firma jest w porządku mili ludzie płacą swoim pracownikom na czas. Jedyny minus jest taki że nie szanują i nie wypłacają pieniędzy na czas pracownikom którzy są zatrudniani przy przeprowadzce marketu którzy są zatrudniani np na 2,3 dni.

logo firmy Technik Obiektu
Loredo Res Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy KUCHARZ
Maison Charlotte Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie IQFM ACKERMANN jako Merchandiser. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Majkel

Szkoda czasu na nich ... Przelewy miały być na 10ego następnego miesiąca, tymczasem część przychodziła 11 a części w ogóle nie było. Oszukują na wypłatach!!! Trzeba się non stop upominać o pieniądze a i tak w większości przypadków się ich nie odzyska. Praca na umowę-zlecenie czyli śmieciówka. STANOWCZO ODRADZAM!!!

...
@Majkel

Wiesz co ja też nie dostaję 10 wypłaty tylko 13 przeważnie każdego miesiąca, ale za to dostaje co miesiąc zawsze! a dwa czy trzy dni różnicy nie robią mi problemu;p

@Majkel

To jest prawda , trzeba było non stop upominać się o pieniądze. To było chore.

Pracowalam dla nich wiele lat temu ale jedno zapamiętałam - opóźnienie 2-3 dni o którym tu osoby piszą to byłoby niebo. Płacili z ogromnym opóźnieniem, zawsze trzeba było wywierać presję by chociaż dali pieniądze w gotówce. Pracowała u nich wówczas taka wysoka blondynka - manager która mówiła że ona w danym dniu już idzie wpłacić pieniądze a ich ciągle nie było... Tak było cały czas ....

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w IQFM ACKERMANN możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Kasjerka?

okresowy zleceniobiorca

jest OK- w kwestii wymagań czy formy umowy po prostu się zgadzasz albo nie na warunki IQFM. Płacą na czas i zawsze uczciwie- najważniejsze.

Jfds
@okresowy zleceniobiorca

Płacą uczciwie ? Nie rozbrajaj mnie, musiałem się prosić i im udowadniać ile mam w umówię a ile mi przelewali na konto. A pani z księgowości co chwilę z tą samą gadką przysłała mi jakieś śmieszne" paski" których normalny człowiek nie zajmujący się tym na co dzień nie zrozumie za żadne skarby, że o wiarygodności już nie wspomnę. Nie polecam podjęcia pracy w tej firmie.

Jak wygląda ścieżka kariery w IQFM ACKERMANN? Czy trudno jest zdobyć awans?

Czytając komentarze zauważam, że nie wszyscy mogą rozumieć strukturę firmy - są pracownicy w biurze w centrali, są stali pracownicy terenowi odpowiadający za projekt na poziomie lokalnym (od rekrutacji do rozliczeń), są też pracownicy w terenie - siły sprzedaży, merch, marketingowe. Czytam opinie i ja wiedząc na czym ta firma polega potrafię zrozumieć, że czasem wypowie się MERCHANDISER a czasami PRACOWNIK BIURA. Ale dla nowych szukających pracy wrzucone jest wszystko do jednego worka. Dlatego apeluję - dopytujcie piszących opinię o którym piętrze on pisze :D W biurze było i jest fantastycznie (wiem, bo mam nadal kontakt z ludźmi), terenowi od projektów są stali od wieeeelu lat i wiedzą jak dbać o ludzi bo firma opiera się głównie na zewnętrznych zespołach ludzi. ALE czasami jest gorszy projekt (ciężki klient, nie akceptuje rozliczeń na czas, nie płaci FV na czas) który przekłada się na piętra niżej. Czasami nie "sparujesz" się z regionalnym charakterologicznie (przecież to ludzie tylko). Czasami jest ciężej i regionalni i Ci w biurze nie wyrabiają terminowo ze wszystkim. Czasami traficie na okres jak firma rozpoczyna jakiś totalnie nowy obszar działań i jest zamieszanie (nie nowy klient, tylko nowa usługa - przeżyłem to kilka razy). Generalnie 3 prace później dalej wspominam PB, AW, RW i gdyby nie migracja to dalej pewnie bym tam pracował. Ludzie pracują tam lata i czasami jest gorzej, ale generalnie jak na Warszawę to jest grubo powyżej średniej. Trzymajcie się!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w IQFM ACKERMANN?

IQFM Ackermann
Pracodawca
@Pytanie

Całe wynagrodzenie wpływa na konto

Ignaś

Może ktoś podpowie jak atmosfera w firmie i na jakie zarobki można liczyć bo jest oferta pracy więc może warto spróbować?

IQFM to porazka

Nie polecam firmy, wypłaty nieterminowe i słabe

Bartosz

Firma uzbierała już spore doświadczenie w branży działając od 2004 roku. A tak w ogóle to wypracowali sobie dobrą opinię jako pracodawca

Jakie są warunki zatrudnienia w IQFM ACKERMANN?

@Pytanie

Witam, firma IQFM posiada kilka działów a każdy z nich prowadzi swoje projekty w branżach: budowlanej, elektronicznej, kosmetycznej, przy audytach itd . Każdy taki projekt rozliczany jest osobno, w zależności od stopnia trudności wykonywanej pracy. Nie wiem o jakim projekcie piszesz. Proszę o kontakt bezpośrednio z firmą. pozdrawiam Ania

Pola

Mam takie pytanko, jak to jest możliwe, że w waszej firmie - agencja pracy Iqfm przy ulicy Karkonowskiej we Wrocławiu pracuje niekompetentna osoba w dziale rekrutacji pracowników? Otóż ta ,,pani" nie ogarnia z kim przeprowadza rozmowę rekrutacyjną i do kogo później wysyła SMS z zaproszeniem na prezentację zakładu pracy, obrzydliwe zachowanie ze strony tej,, pani" i za co ona bierze pensję jak jest taka niekompetentna w tym co robi? Zostawia to wiele do życzenia...

Radek

Rzadko zaglądacie na forum, jakiś powód tego istnieje?

Ania

Wszędzie tam, gdzie pracuje ponad 1000 osób zdarzają się "zawieruchy" i nie jest to niczyja złośliwość. Wszędzie pracują tylko ludzie :) Jeśli chcesz aplikować wyślij Cv, ogłoszeń jest sporo ...

@Ania

Najlepiej zerkać na OLX, tam są zawsze ogłoszenia lub wejść na stronę firmy i przesłać CV przez aplikację.

in true
@Ania

jakie tysiąc ludzi.... witaj panie właścicielu

Matek

Bardzo dobra atmosfera w firmie. Wypłata zawsze na czas (oczywiście jeśli wszystko masz w najlepszy porządku ). Dużo różnych projektów. Polecam tą firmę.

in true
@Matek

Pan jest współwłascicielem iqfm? tak?

Zostaw merytoryczną opinię o IQFM ACKERMANN - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w IQFM ACKERMANN?

Zobacz opinie na temat firmy IQFM ACKERMANN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IQFM ACKERMANN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IQFM ACKERMANN?

Kandydaci do pracy w IQFM ACKERMANN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IQFM ACKERMANN
3.1/5 Na podstawie 35 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

IQFM ACKERMANN