Opinie o IQFM ACKERMANN w Warszawa

IQFM ACKERMANN
3 34 58 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 godzin.

Co wchodzi w socjal IQFM ACKERMANN?

Radek Nowy wpis

Rzadko zaglądacie na forum, jakiś powód tego istnieje?

Tak1Nie1

Ania

Wszędzie tam, gdzie pracuje ponad 1000 osób zdarzają się "zawieruchy" i nie jest to niczyja złośliwość. Wszędzie pracują tylko ludzie :) Jeśli chcesz aplikować wyślij Cv, ogłoszeń jest sporo ...

TakNie2

@Ania

Najlepiej zerkać na OLX, tam są zawsze ogłoszenia lub wejść na stronę firmy i przesłać CV przez aplikację.

in true Nowy wpis
@Ania

jakie tysiąc ludzi.... witaj panie właścicielu

Matek

Bardzo dobra atmosfera w firmie. Wypłata zawsze na czas (oczywiście jeśli wszystko masz w najlepszy porządku ). Dużo różnych projektów. Polecam tą firmę.

Tak1Nie1
in true Nowy wpis
@Matek

Pan jest współwłascicielem iqfm? tak?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
opinia

Firma nie płaci w terminie, pracownicy z początku bardzo kulturalni, jednak tylko do momentu kiedy przychodzi do płatności.

Tak17Nie

Alberto
@opinia

Poślizgi zdarzają się, ale nie wynikają ze złej woli, czy braku środków, tylko w większości przypadków za sprawą samych pracowników, którzy z poślizgiem rozliczają się ze swojej pracy...gdyby wszyscy na czas przesyłali raporty, to na czas byłby rozliczony projekt i na czas wypłacone środki...a tak z powodu kilku spóźnialskich, może większa grupa mieć mały poślizg w wypłacie. Zdarzają się też proste błędy ludzkie. Ale wszystko jest korygowane i wypłaty idą. Sam niekiedy otrzymałem z opóźnieniem, ale tylko i wyłącznie z mojej własnej winy.

Tak2Nie
@Alberto

Terminowe wypłaty to jeden z decydujących aspektów, przy wyborze nowej pracy. Wspomniałeś, że opóźnienia nie wynikają z działań pracodawcy. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, jak wygląda proces rozliczania się pracownika ze swojej pracy? Do ilu dni przed wypłatą należy to zrobić?

Tak1Nie

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w firmie IQFM ACKERMANN. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Filip

To chyba dobrze, że jest dużo pracy bo będzie dużo kasy!

Marek

Czy coś dzieje się w firmie? Tak dawno nikt nie pisał? Są tego powody? Może ktoś napisze?

@Marek

Ha, nikt nie pisze , bo wszyscy zarobieni :) Bardzo dużo nowych projektów :)

Zubik

Mogę zrozumieć, że są osoby niezadowolone z pracy w firmie ale jest proste wyjście szukać sobie innej i zmienić. Nic na siłę bo człowiek jest nieszczęśliwy a firma nie ma korzyści z pracownika. Tak myślę!

Alicja

@Jarek według Ciebie jest mało konkretów podczas pracy. Co masz konkretnie na myśli? Czy możesz napisać więcej na ten temat? Chętnie poznamy Twoją opinię.

Jarek

Bardzo kiepskie stawki godzinowe. Mało konkretów podczas rozmowy rekrutacyjnej jak i podczas pracy. Projekty kończą się niemal z dnia na dzień. Nie polecam, nie warto.

Tak4Nie
Alicja

Współwłaściciel agencji IQFM ACKERMANN udzielił wywiadu specjalnie dla naszego portalu! Czytaliście?

Niedziowiedz

Pracuję u nich jako promotor od ponad roku czasu. Wynagrodzenia są w terminie (rzadkie odstępstwa, gdy dzień wypłaty przypada w weekend - wtedy pieniądze potrafią wpłynąć na konto z jedno lub dwudniowym opóźnieniem). Przełożeni są sympatyczni i traktują pracowników jak znajomych, co jest bardzo ważne celem utrzymania dobrej atmosfery. Naprawdę mogę polecić firmę innym i sumiennym ludziom, którzy nie są nastawieni na oszustwa :)

Tak3Nie2

pao

Hej, wiecie jak wygląda u nic rozmowa rekrutacyjna na senior it recruitment specialist? Chętnie bym się załapał, bo dbają o stabilne warunki pracy. Dzięki

abc123

Bardzo ryzykowna współpraca, zarówno ze strony pracownika (merch, powerseller, hostessy itd.) jak również firm zewnętrznych dla których to IQFM wykonuje projekty. Brak terminowości w wypłatach. Brak jasnych zasad premii do wynagrodzenia. Brak stabilności w zatrudnieniu - projekty potrafią się skończyć z dnia na dzień ! Nie polecam, szkoda czasu. A nagły wysyp pozytywnych opinii to klasyczne zagranie poprawy wizerunku. Pozdrawiam.

Tak6Nie

Zubik
@abc123

Nie zgadzam się z Tobą. Opinia o firmie jest dobra ponieważ dbają o ludzi. Może miałeś jakiś problem ale tak bywa. Próbuję zatrudnić się do IQFM ale nie mogę znaleźć nigdzie info o nowych rekrutacjach. Może Ty wiesz?

TakNie2
aabbccddee

Nie wiem skąd te brednie o płatnościach i wszystkie inne. Czyste zasady wynagrodzeń. wypłata zawsze na czas a nawet jak są święta lub weekend to wcześniej (współpracuje rok czasu i nie miałem nigdy opóźnienia). W dodatku jak ktoś chce pracować wg. określonych zasad i wymagań pracodawcy to pracuje i nie ma problemów. Firma jest duża, ma bardzo dużo projektów. Płacą + wymagają + nie robią tak, żeby od razu zwalniać tylko jak coś to zawsze dają jakieś uwagi, wskazówki i to mi się podoba najbardziej.

Tak3Nie3
Ania

Witaj, jeśli nie otrzymałeś Pit skontaktuj się proszę z firmą, rozliczana jest każda osoba z którą współpracujemy... Zadzwoń do osoby która była twoim przełożonym, na pewno odbierze lub oddzwoni lub napisz sms. Jeśli nie, zadzwoń do mnie ( usunięte przez administratora ), na pewno pomogę :) pozdrawiam

@elDiablo

@lauro no do niedawna tak było, grudniowe wynagrodzenie dostałem w terminie, za styczeń nie dostałem jeszcze w ogóle, a kontaktu 0, tak samo nie otrzymałem nadal PITu za zeszły rok. Na maila ani na telefony nie odpowiadają ....

Tak3Nie1
Ilona

Nie polecam tej firmy.

Tak5Nie

blebleble

Ja nigdy nie miałem opóźnienia w żadnej z wypłat. wszystko jak należy jest.

Tak3Nie2
merch

Nie polecam pracy w tej firmie, owszem- na początku miła rozmowa, ale jak przyszło do wypłaty to nie wiadomo dlaczego prawie połowa mniej. Chciałam się dowiedzieć dlaczego, próbowałam dzwonić wielokrotnie i nic. Porażka, zwłaszcza księgowa.

Tak4Nie
asdf

A ja nie polecam pracy w IQFM. Kiedyś może i było ciekawie, ale teraz pojawiają się problemy z wypłatami, które dochodzą po 2 tygodniach. Oj pogorszyła się ta firma..

Tak2Nie

blebleble

Dopiero co zacząłem współpracę z firmą. Na pierwszy rzut oka pełen profesjonalizm. Stawki ustalane konkretnie co za co ile, od razu umowa wysłana do podpisu bez proszenia się i czekania. To co najbardziej się rzuca w oczy a nie spotkałem się z tym wcześniej to ciągłe wpieranie swoich pracowników a nie wyliczanie błędów jakie popełnili, szukanie problemów, liczenie jak tu uciąć kasę. Zasada prosta - jak firma zarobi przy danym projekcie to nawet najniższy pracownik coś z tego dostanie a firmie zależy aby ich klienci byli zadowoleni. Supervisorzy extra ludzie. Można na nich liczyć, pytać, chętnie pomogą, doradzają jak dobrze działać, zawsze odpiszą (nie wiem czy wszyscy, ponieważ odnoszę się do mojego supervisora, ale podczas mailingów do całej grupy da się zauważyć że zapewne wszyscy mają tak działać bo ich przełożony o to ciśnie). Jeśli komuś nie idzie przy projekcie za dobrze to najpierw pytają, rozmawiają co można zmienić aby był lepiej. Jak byłem pierwszy dzień w pracy to supervisor do mnie zadzwonił dopytać jak wrażenia itp. Nic dodać nic ująć. Oby tak dalej !!

aassaa

Rekrutacja do dużego projektu (start 1.09.2015) albo trwa albo już jest ku końcowi (chyba, że kogoś z polecenia szukają głównie - tego nie wiem). Zadzwoń do nich to być może uzyskasz więcej informacji lub napisz mi maila sopel-20@o2.pl w tym temacie

Nowy

Jestem bardzo zawiedziony obsługą tej firmy. - Wynagrodzenie nie zostało przelane na czas - Kontakt telefoniczny oceniam na -1 w skali do 10. Osoba na recepcji nie lubi odbierać telefonów, a jeśli już to zrobi to od razu się rozłącza. Na ponad 30 wykonanych połączeń nikt nie przeprowadził ze mną rozmowy ponad 3 sekundowej. - Niekompetentni pracownicy, którzy przez brak wiedzy wprowadzają w błąd. To wszystko powoduje ogromne problemy dla mnie jako pracownika. Odradzam korzystanie z usług tej firmy!

Tak3Nie

Marek

Pracuję,chwalę ,polecam.Normalni życzliwi wypłacalni Pracodawcy super ASM (Pozdrawiam )fajnie że jeszcze są na świecie tacy Ludzie i Pracodawcy

nazywamsie

Słucham i patrzę i czytam i nie ufam chyba temu co tutaj przeczytałem. lepiej na własnej skórze się przekonać o wszystkim. Warto chyba zaryzykować czasem w życiu. Mam tak poza tym wrażenie, że niektórym to bardzo zależy, żeby ktoś inny jemu pracy nie zabrał itak pisze czasem od rzeczy. ale to takie ogólne wrażenie.

pirom

@ika? zmieniłaś? jeśli tak to weź mi powiedz z doświaczenia jak jest w tym całym iqfm ackermann? bo jakoś nie wiem dlaczego ale Ci tak "wirtualnie" ufam. A jeśli Ty nic nie wiesz, to może jakimś cudem znajdzie się tu ktoś inny kto będzie wiedział cokolwiek, bo nie chce mi się wierzyć że nikt nic nie wie

ika

Hej :-) Obecnie jestem na etapie zmiany pracy i chce uzyskac informacje na temat pracy w IQFM ACKERMANN. Prosze o info: Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma? Co wyróżnia tę firmę od innych? Jak pracownik jest oceniany i promowany? Jak można opisać atmosferę pracy w firmie? Z góry dziekuje za odp.

Kocoń

Vigo ty masz a imię Robert ?

Sęp

Pracuje w IQFM od 4 lat. Przez ten czas miałem przyjemność pracować w wielu projektach, głównie sprzedażowych i promocyjnych. Atmosfera pracy i kontakt z przełożonymi jest po prostu na medal. Zero stresujących sytuacji, profesjonalne szkolenia, ciekawe projekty i dobra płaca szczególnie dla studentów i osób uczących się. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Zostaw opinię o IQFM ACKERMANN - Warszawa

Chcę opublikować: