IQFM Sp. z o.o.

Opinie o IQFM Sp. z o.o.

Nie polecam, umowa pisana na kolanie, niby jest praca na serwisie a w sumie to niby nie ma.

Mirosław
@Tomek

Jest i nie ma jednocześnie? O czym ty mówisz? Wytłumaczysz?

@Mirosław

Przyjeżdża na rozmowę koordynator , mówi wstępnie, że będzie ok.10h na tydzień do wypracowania. Podpisujesz umowę i godzin nie ma , brak kontaktu z pracownikiem firmy.

IQFM Ackermann
@Tomek

Dzień dobry Panie Tomku, poprosimy o informację kiedy i w jakiej lokalizacji miała miejsce taka sytuacja?

Majkel

Szkoda czasu na nich ... Przelewy miały być na 10ego następnego miesiąca, tymczasem część przychodziła 11 a części w ogóle nie było. Oszukują na wypłatach!!! Trzeba się non stop upominać o pieniądze a i tak w większości przypadków się ich nie odzyska. Praca na umowę-zlecenie czyli śmieciówka. STANOWCZO ODRADZAM!!!

...
@Majkel

Wiesz co ja też nie dostaję 10 wypłaty tylko 13 przeważnie każdego miesiąca, ale za to dostaje co miesiąc zawsze! a dwa czy trzy dni różnicy nie robią mi problemu;p

@Majkel

To jest prawda , trzeba było non stop upominać się o pieniądze. To było chore.

@...

@... Znasz jego sytuacje rodzinną, życiową? Może jemu akurat robi to różnicę. poza tym umowa, to umowa, jeżeli on swoje przepracował, to znaczy, że się wywiązał, druga strona też ma się wywiązać.

radzio

Dziwna firma, obiecują cuda na kiju a budzisz się z ręką w nocniku...

Mirosław
@radzio

Co takiego ci obiecali i z czego konkretnie się nie wywiązali? Jakieś szczegóły możesz podać?

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko regionalnego koordynatora ds merchandisingu Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe?

Kr
@Paweł

Tez jestem ciekaw

Iam student in vistula university

panna

firma nie wywiazuje sie ze swoich zadani .. a pracownicy wydzwaniaja do ludzi jak przyjdzie dac umowe to nagle nie maja danych ..pracownicy nie potrafia wykonywac swojej pracy ..

Pracowalam dla nich wiele lat temu ale jedno zapamiętałam - opóźnienie 2-3 dni o którym tu osoby piszą to byłoby niebo. Płacili z ogromnym opóźnieniem, zawsze trzeba było wywierać presję by chociaż dali pieniądze w gotówce. Pracowała u nich wówczas taka wysoka blondynka - manager która mówiła że ona w danym dniu już idzie wpłacić pieniądze a ich ciągle nie było... Tak było cały czas ....

okresowy zleceniobiorca

jest OK- w kwestii wymagań czy formy umowy po prostu się zgadzasz albo nie na warunki IQFM. Płacą na czas i zawsze uczciwie- najważniejsze.

Jfds
@okresowy zleceniobiorca

Płacą uczciwie ? Nie rozbrajaj mnie, musiałem się prosić i im udowadniać ile mam w umówię a ile mi przelewali na konto. A pani z księgowości co chwilę z tą samą gadką przysłała mi jakieś śmieszne" paski" których normalny człowiek nie zajmujący się tym na co dzień nie zrozumie za żadne skarby, że o wiarygodności już nie wspomnę. Nie polecam podjęcia pracy w tej firmie.

Czytając komentarze zauważam, że nie wszyscy mogą rozumieć strukturę firmy - są pracownicy w biurze w centrali, są stali pracownicy terenowi odpowiadający za projekt na poziomie lokalnym (od rekrutacji do rozliczeń), są też pracownicy w terenie - siły sprzedaży, merch, marketingowe. Czytam opinie i ja wiedząc na czym ta firma polega potrafię zrozumieć, że czasem wypowie się MERCHANDISER a czasami PRACOWNIK BIURA. Ale dla nowych szukających pracy wrzucone jest wszystko do jednego worka. Dlatego apeluję - dopytujcie piszących opinię o którym piętrze on pisze :D W biurze było i jest fantastycznie (wiem, bo mam nadal kontakt z ludźmi), terenowi od projektów są stali od wieeeelu lat i wiedzą jak dbać o ludzi bo firma opiera się głównie na zewnętrznych zespołach ludzi. ALE czasami jest gorszy projekt (ciężki klient, nie akceptuje rozliczeń na czas, nie płaci FV na czas) który przekłada się na piętra niżej. Czasami nie "sparujesz" się z regionalnym charakterologicznie (przecież to ludzie tylko). Czasami jest ciężej i regionalni i Ci w biurze nie wyrabiają terminowo ze wszystkim. Czasami traficie na okres jak firma rozpoczyna jakiś totalnie nowy obszar działań i jest zamieszanie (nie nowy klient, tylko nowa usługa - przeżyłem to kilka razy). Generalnie 3 prace później dalej wspominam PB, AW, RW i gdyby nie migracja to dalej pewnie bym tam pracował. Ludzie pracują tam lata i czasami jest gorzej, ale generalnie jak na Warszawę to jest grubo powyżej średniej. Trzymajcie się!

Ignaś

Może ktoś podpowie jak atmosfera w firmie i na jakie zarobki można liczyć bo jest oferta pracy więc może warto spróbować?

IQFM to porazka

Nie polecam firmy, wypłaty nieterminowe i słabe

Bartosz

Firma uzbierała już spore doświadczenie w branży działając od 2004 roku. A tak w ogóle to wypracowali sobie dobrą opinię jako pracodawca

Jakie są warunki zatrudnienia w IQFM ACKERMANN?

Witam, firma IQFM posiada kilka działów a każdy z nich prowadzi swoje projekty w branżach: budowlanej, elektronicznej, kosmetycznej, przy audytach itd . Każdy taki projekt rozliczany jest osobno, w zależności od stopnia trudności wykonywanej pracy. Nie wiem o jakim projekcie piszesz. Proszę o kontakt bezpośrednio z firmą. pozdrawiam Ania

Pola

Mam takie pytanko, jak to jest możliwe, że w waszej firmie - agencja pracy Iqfm przy ulicy Karkonowskiej we Wrocławiu pracuje niekompetentna osoba w dziale rekrutacji pracowników? Otóż ta ,,pani" nie ogarnia z kim przeprowadza rozmowę rekrutacyjną i do kogo później wysyła SMS z zaproszeniem na prezentację zakładu pracy, obrzydliwe zachowanie ze strony tej,, pani" i za co ona bierze pensję jak jest taka niekompetentna w tym co robi? Zostawia to wiele do życzenia...

Radek

Rzadko zaglądacie na forum, jakiś powód tego istnieje?

Wszędzie tam, gdzie pracuje ponad 1000 osób zdarzają się "zawieruchy" i nie jest to niczyja złośliwość. Wszędzie pracują tylko ludzie :) Jeśli chcesz aplikować wyślij Cv, ogłoszeń jest sporo ...

@Ania

Najlepiej zerkać na OLX, tam są zawsze ogłoszenia lub wejść na stronę firmy i przesłać CV przez aplikację.

in true
@Ania

jakie tysiąc ludzi.... witaj panie właścicielu

Matek

Bardzo dobra atmosfera w firmie. Wypłata zawsze na czas (oczywiście jeśli wszystko masz w najlepszy porządku ). Dużo różnych projektów. Polecam tą firmę.

in true
@Matek

Pan jest współwłascicielem iqfm? tak?

opinia

Firma nie płaci w terminie, pracownicy z początku bardzo kulturalni, jednak tylko do momentu kiedy przychodzi do płatności.

Alberto
@opinia

Poślizgi zdarzają się, ale nie wynikają ze złej woli, czy braku środków, tylko w większości przypadków za sprawą samych pracowników, którzy z poślizgiem rozliczają się ze swojej pracy...gdyby wszyscy na czas przesyłali raporty, to na czas byłby rozliczony projekt i na czas wypłacone środki...a tak z powodu kilku spóźnialskich, może większa grupa mieć mały poślizg w wypłacie. Zdarzają się też proste błędy ludzkie. Ale wszystko jest korygowane i wypłaty idą. Sam niekiedy otrzymałem z opóźnieniem, ale tylko i wyłącznie z mojej własnej winy.

Alicja
@Alberto

Terminowe wypłaty to jeden z decydujących aspektów, przy wyborze nowej pracy. Wspomniałeś, że opóźnienia nie wynikają z działań pracodawcy. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, jak wygląda proces rozliczania się pracownika ze swojej pracy? Do ilu dni przed wypłatą należy to zrobić?

Filip

To chyba dobrze, że jest dużo pracy bo będzie dużo kasy!

Czy coś dzieje się w firmie? Tak dawno nikt nie pisał? Są tego powody? Może ktoś napisze?

@Marek

Ha, nikt nie pisze , bo wszyscy zarobieni :) Bardzo dużo nowych projektów :)

Zubik

Mogę zrozumieć, że są osoby niezadowolone z pracy w firmie ale jest proste wyjście szukać sobie innej i zmienić. Nic na siłę bo człowiek jest nieszczęśliwy a firma nie ma korzyści z pracownika. Tak myślę!

Zostaw merytoryczną opinię o IQFM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w IQFM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IQFM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IQFM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IQFM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IQFM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IQFM Sp. z o.o.