Opinie o Militaria.pl sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Militaria.pl - Shooting & Outdoor

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Militaria.pl w Wrocław

Zawiedziony klient

Uwaga !! Ostrzeżenie!!! Przestrzegam przed zakupem butów firmyBates delta-8 Bedzie to wyrzucone przez Was 500pln w błoto.Po półrocznym użytkowaniu (zwykłym) pękają szwy i odkleja się podeszwa ! W ramach gwarancji wysyłają towar do magików w Rzeszowie tzn serwisu .Buty zrobione z niskiej jakości materiałów podeszwa,szycia !Sklep nastawiony na wieczne naprawy gwarancyjne bez możliwości wymiany wadliwego towaru na nowy lub inny a zwrotu kasy na pewno nie zobaczycie !! Zastanówcie się dwa razy zanim wydacie te 500pln na ten badziew!Zawiedziony

Roześmiany sprzedawca
@Zawiedziony klient

A Pan to potrafi rozróżnić portal z opiniami o towarze od tego z opiniami o pracodawcy? (usunięte przez administratora)

Qwerty

Pracowałem na stanowisku sprzedawca około 3lat, ogólne wrażenie nie polecam pracy w tej firmie, robota na akord, byle tabelki, statystyki grały i wciskanie wszystkiego co się da by na koniec miesiąca okazało się, że zabrakło 100zl w budżecie do premii. Motywacja beznadziejna, godziny otwarcia salonu to porażka, cały dzień jest człowiek w pracy, nie ma czasie na nic, pomyśleć aż sie wypala. Na szczęście udało mi się zamienić pracę i jestem bardzo z tego zadowolony.

eliass
@Qwerty

Ano właśnie, razi mnie też to wciskanie klientowi określonych produktów, nawet jeśli czasem ma możliwość kupna czegoś lepszego, obok na półce (bo tabelki muszą się zgadzać)

ChybaTy
@eliass

W wielu sklepach podczas sprzedaży trzeba polecać określone produkty, bo np. marża jest na nich większa lub jest ich więcej na magazynie.

eliass
@ChybaTy

i wciskać klientowi na siłę buble? to jest właśnie to co różni tutejszy handel (masowy handel chińszczyzną) od tego drobniejszego, który spotkasz w firmach z tradycjami i wysokim poziomem dbałości o klienta.

Grzegorz
@Qwerty

Piszesz, że robota na akord, czyli nie miałeś jakieś stabilnej podstawy wynagrodzenia na umowie? Właśnie, na jakiej umowie byłeś w ogóle zatrudniony?

mimo

10 razy przemyśl zanim podejmiesz pracę bo jeśli Cię zechcą zatrudnić to masz to co coś a jeśli masz to coś to dzisiejszy rynek pracy oferuje Tobie o wiele wiele więcej więc :-) :-) myśl

Neo

Niestety nie obsługują klientów po gwarancji, czy wydasz 200 zeta czy 1000,po 2 latach maja cię w tył.u

Masakrator
@Neo

Jesteś analfabetą? Ten profil nie służy tego typu opiniom, zresztą nawet jeśliby służył, twoja jest kompletnie bezpodstawna. Chciałoby się mieć pakiet 500+ lat na gwarancję? :D I najlepiej jeszcze nic nie płacić za to. Kraj pustych dzbanów i matołów.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Militaria.pl. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Kandydat1206354

Byłam na rozmowie w tej firmie pod koniec maja na stanowisko w centrali Firmy we Wrocławiu. Rozmowę prowadziła dwójka bardzo miłych osób, które z uśmiechem na ustach powiedziały, że na pewno w ciągu 2 tygodni ktoś się ze mną skontaktuję z informacją zwrotną (pozytywną lub negatywną). Dodam tylko, że rozmowa była o wszystkim i o niczym. Minęło już prawie 4 tygodnie i telefon milczy..... :/ W mojej ocenie jest to absolutny brak szacunku do kandydatów, którzy poświęcają czas by przyjść na rozmowę ..... Szkoda gadać. Zastanawiam się jak firma traktuje swoich pracowników skoro do kandydatów ma tak lekceważący stosunek ?

Inflacjusz kuracjusz

Kiedy podwyżki panie i panowie się pytam ja? "Ceny towarów i usług konsumpcyjnych w maju 2019 r. wzrosły o 2,3 proc. rok do roku, a w porównaniu z poprzednim miesiącem wzrosły o 0,2 proc. To może być początek marszu cen w górę - twierdzą ekonomiści. O wyższym wskaźniku cen może zadecydować wzrost cen żywności i energii."

Protomasz
@Inflacjusz kuracjusz

Podwyżka była chyba tylko w 2016 roku. Wtedy pensja sprzedawcy podrosła z 1700 zł do 2100 zł ( żałosna kwota, wiem). Jeżeli mylę proszę poprawić.

Waldi

Narzekanie dla niektórych osób to przyjemność i piszą bez względu na to gdzie i o kim . Spoko firma i praca!

qwert
@Waldi

Kłamanie też, ale patrząc po ilości komentarzy w sporej części merytorycznych (wiem bo też miałem tę nieprzyjemność pracy tam) to prawdy nie ukryjecie.

Janek baranek

Poszukiwanie procawników przeniosło się już na fb... Warszawa, Łódź.... Itd. Ludzie czytają opinie o pracodawcy między innymi i tu, widzą co się dzieje w sklepach i mądrzy omijają szerokim łukiem ten cyrk. Zróbcie porządek na górze bo ryba psuje się od głowy... Tu to i tak już dawno zgniła. Ci którzy są szukają dalej i uciekają.

Pozdrowi

Witam! Chciałem przedstawić wam moją historię w militariami na magazynie we Wrocku.Miescil się on na niedźwiedziej.Praca była 3 zmianowa,plus premie do shiftow,co fajnie się zgrywało do podstawy.Szefowie między innymi Szachu,Jastin byli w porządku,dawali radę,walczyli dla nas o każdy grosz,dało się z nimi dogadac,fakt że ten magazyn nie można było nazwać magazynem co prawda,było mało miejsca,burdel wszędzie ale każdy starał się trzymać jaki kolwiek lad i porzadek,ludzie na magazynie,czyli koledzy, do dzisiaj mam z niektórymi kontakt tworzyliśmy mega (usunięte przez administratora) admosfere w szczególności pozdrawiam (usunięte przez administratora),i całą ekipe,prócz paru osób,zawsze i wszędzie znajdą się "kondony"nie pasujace do ekioy jaka tworzyliśmy(usunięte przez administratora)który chodzil i sprzedawał ludzi,był w połowie pomocny ale miał w sobie druga notkę bo chciał być najmądrzejszy od wszystkich ale wcale tak nie było i uważał się za kto wie kogo.Zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany,podpisaliśmy nowe umowy,magazyn został przeniesiony koło lotniska,trochę był.placz bo daleko i dojazd ale jakoś dawalo radę.Jak to przenosiny wszystko było nowe nic nie było zgrane,było tylko po układane,bez lokalizacji co najgorsze było dla nas na początku bo nie było jako znaleźć towaru tylko z pamięci albo jak kogoś zapytales, gdzie co leży,później zmiany zmiany,spowodu że magazyn nie wyrabia się z wysylkami i że nie jest nic kompletne,ale (usunięte przez administratora)Jak ma być dobrze skoro nic nie było kurw na miejscu? Nikt z góry nie dał czasu Szachowi na po układanie klocków jak trzeba?To była bujda bo on za nas walczul i im nie pasowało to że on się im z pprzecwia i wrzucili sobie pionka-pieska jak kto woli żeby co krzykną żeby to robil,to była porażka do nas wszystkich bo był gościem który starał się dla nas coś zdziałać zrobić,zastapil go Żmija,co do niego wiadomo zastąpili sobie go nim ponieważ mogli sobie nim sterować jak pionkiem w szachach ,co ruch to przechodził(i tak robił)(moje zdanie oczywiście),zwalił na pracowników na nas cała winę że my nie byliśmy wstanie się wyrobić że wszystkim,ale(usunięte przez administratora)Jak my mieliśmy to zrobić? Każdy się starał jak mógł był chaos nic nie było po układane bo nie daliście mu czasu plus zwalił na nas cała winę że to przez nas go wyrzucili,za te słowa powinnien dostać od każdego liścia.Oklamal mnie plus mojego kolegr,obiecał że kto ma jakiś pomysł na polepszenie sytuacji w wyszukiwanie towarów dostanie jakaś premie za to,nic nie dostallismy.Pozniej wprowadzili 2 liderów na dół od pakowania i od zbierania.Kazdy dostał polary i koszulki,i zebrania co tydzień,czułem się jak w podstawówce..My jako grupa dalej lecieliśmy swoje i dalej tworzyliśmy admosfere.Co było najśmieszniejsze że ludzie typu Gutek i druga osoba która pracowała tam więcej niż 10 lat,nie dostali nowej umowy tylko lecieli na starej umowie,my mieliśmy 2100 a oni 2200,ale ale wałek był taki że dostawałeś premie za 1234 miejsca tak samo na pakowaniu było,czyli wyscig szczurow,jak miałeś najwięcej zebranych bądź spakowanych to dostawałeś największą premie,plus minusy za błędy,oni na zbieraniu byli akurat to nawet jak nie było ich tydzień bądź półtorej tygodnia to i tak zawsze mieli 1-2 miejsca żeby dostać premie,takie walki się kroily bogata firma :),były rozmowy jak to jest że my a oni nie mają podwyżki i gadali my też,bo jak tak można traktować ludzi którzy pracują tam więcej niż 20 lat,a co najlepsze jeszcze groził że dyscyplinarke im da,śmiech na sali,najbardziej mi było szkoda Justina że nie miał nic do gadania na magazynie że traktowali go jak jakiegoś pachołka bo dali władze jednemu który miał nie jak Pinokio (nie pozdrawiam),mnie ten cały cyrk już przygniótł że wszystkim,spadła mi motywacja do pracy,z czego zwolnilem się sam/miałem zostać zwolniony tak czy siak,byłem szczesliwy i wielka ulga że nie muszę brać udziału w tym cyrku dłużej pewnie jak większość moich ziomków którzy tam pracowała i to samo czuli co ja,pozdrawiam ich serdecznie,jak pytają mnie o tą firmę i chcesz tam pracować to serdecznie odradzam,pozdrawiam goraco :)

Sabaka

Sie uczymy.. https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/biedronka-wyplaci-nowa-premie-kierownikom-sklepow-,52181

popkorn
@Sabaka

500 złotych kwartalnie, a kierownicy 30-100 zł miesięcznie. Jeszcze jak pracowalem premie byly wieksze. Cos ty chciał pokazać wrzucajac tego linka?

Tilt
@popkorn

Biedronka Lidl itp co chwilę zwiększają wynagrodzenia w przeciwieństwie do militaria pl. Tu zastój albo regres. Postępu brak.

bodziohelikopter
@popkorn

Chyba to, że jeszcze żaden pracownik nie dostał premii za styczeń... Cholera jak firma potrzebuje pieniędzy to spina od samej góry po prostego sprzedawcę, jak coś od firmy dla pracownika to morda w kubeł i nie pytać, bo jaśnie wielmożni w zarządzie są za wysoko postawieni.

Fanatyk

Ciekawe czy coś by się pozmieniało gdyby na sytuację i potwierdzające ją tutaj wpisy pracowników zareagowała na przykład Gazeta Wrocławska jakimś artykułem. Pewnie byłby taki sam pożar jak wtedy kiedy zabrali koncesje firmie i szybko trzeba było z magazynu głównego, który nie posiadał magazynu broni przemycać samochodami towar na inne sklepy. Kontrola przodem a oni tyłem. Jak w gangu Olsena

Blind Fury
@Fanatyk

Fanatyku pamiętam ten pożar doskonale. Zresztą tam co jakiś czas był pożar i trzęsienie portkami mowa o magazynie.

głodny

polecam zapoznać się z nowymi zasadami wynagradzania w sieci Biedronka, powód? Wymagania wobec pracownika (Biedronka 0, Militaria 1), zarobki na takim samym stanowisku a zakresie obowiązków zupełnie innym (Biedronka 1, Militaria 1), pakiet socjalny system premiowy (Biedronka 2, Militaria 1), atmosfera w pracy (Biedronka 3, Militaria 1), wsparcie przełożonych...... (Biedronka 4, Militaria 1) dalej nie ma sensu pisać. Jest od kogo się uczyć a przynajmniej "zwalić" system jeżeli nikt na to jeszcze nie wpadł i nie wie, że można coś takiego zrobić. Micha ryżu to już trochę za mało.

Poe

Żeby płaczu znowu nie było że ludzie się zwalniają w nowym roku he he he he he

obserwator
@Poe

W związku z powyższym robimy zakłady kiedy ponownie pojawią się ogłoszenia na pracuj.pl??? po wcześniejszym komentarzu o niby rozwoju sklepów, dodatkowym zatrudnieniu gdy były poszukiwania do 8 miast nagle wszystkie ogłoszenia znikły... Pewnie "zarząd" też to zirytowało.... (jak wiemy dokładnie śledzą to co tu jest pisane) ale mamy nowy rok wiec wszystko zaczynamy od początku tak jak to było już przed laty.

Xxx
@obserwator

Żaden rozwój bo sklepy się nie rozwijają tylko pracownicy się zwalniali bowiem mieli dość stagnacji. Dlatego szukali ludzi, bo nie było komu pracować a nie bo coś się rozwijało.

Pysio

Tyle pompowania się na ten grudzień a guzik to warte było. Pod choinkę nadgodziny w prezencie. Ciekaw jestem czy te grafiki są w ogóle zgodne z prawem pracy. Żenada.

@Pysio

to tak jak w piosence: .. ale to już było i.... tylko, że końcówka będzie inna "i powróci za rok". W zeszłym roku jak było??? tak samo setki nadgodzin, kombinacje z grafikami i tylko udawanie, że jest ok. Tak naprawdę dobrze byłoby zrobić coś z "głową" aby ta sprzedaż się kręciła, warunki pracy były dobre a przynajmniej względne a nie co roku powtarzanie tych samych błędów....

Blind Fury
@Pysio

"Pysio" w Militaria. pl nie ma czegoś takiego jak prawo pracy czy BHP. Pracowałem tam parę lat na magazynie. Brak odzieży ochronnej, odpowiedniego obuwia a wynagrodzenie nędzne.

może kandydat????

Dzień dobry mam pytanie. Szukam pracy i z racji mojego zainteresowania branżą myślałem o złożeniu swojej aplikacji w Militaria.pl na stanowisko sprzedawcy w jednym ze sklepów. Jak większość kandydatów poszukujących pracy sprawdzają opinię od przyszłym pracodawcy min. na tym portalu. I w tym momencie pojawia się wielki ZONK ponieważ (czytając opinie wydaje mi się prawdziwe) firma raczej nie zachęca do podjęcia pracy chyba, że ktoś jest desperatem ;) a wracając do pytania czy tak tragicznie jest tylko na sklepach czy w pozostałych działach również? Pytam ponieważ wychodzi na to że tylko ten jeden "szef" jest do bani..... a wszędzie indziej jest normalnie czyli co omijać sklepy??? Powiem również na przykładzie swojego kolegi który bez doświadczenia w branży dostał pracę praktycznie od ręki... Fakt już nie pracuję ponieważ sam się zwolnił i mi raczej odradza. Właśnie ta jego "rada" zmotywowała mnie do poszukania informacji potwierdzających jego słowa i patrząc na to co jest tu napisane potwierdza się. Co zrobię, hmmm? jeszcze nie wiem ale będę szukał alternatywy jeżlei nic nie wyjdzie spróbuję tu :) jeżeli się uda to podzielę się opinią.

Może nie ?
@może kandydat????

Chłopie jak lubisz tyrać po 12 godzin za przysłowiowy psi ogon i być traktowanym przez przełożonych i kolegów z innych działów jak sołdat na froncie wschodnim to zapraszamy. Nikt nie płaci mniej ‚ nikt bardziej nie ma w zadzie BHP i kodeksu pracy ale DOSTANIESZ KOSZULKĘ MILITARIA. Jedną na pół roku. Nie ważne, że masz 3 dni zmiany pod rząd.

może kandydat
@Może nie ?

Powiedz mi Kolego co do przełożonych. Tak jak wiem jest ok 10 sklepów a przełożonych ilu masz? i czy są oni w każdym sklepie czy np. jest to kierownik regionalny który jest na sklepach i z Wami pracuje? Jeżeli taki jest o to czy faktycznie przebywa na sklepach, pracuje z Wami czy tylko pisze @ i dzwoni tak jak to napisane było w innym komentarzu? Co do koszulek to macie je za darmo czy musicie za nie płacić?

Adams
@może kandydat

Dostajesz koszulkę za darmo, ale jedną na kilka miesięcy. Jak pracujesz 3-4 dni z rzędu to albo łazisz śmierdzący, albo pierzesz wieczorem po 12h pracy i jedziesz suszarką, żeby na kolejną zmianę następnego dnia rano była sucha. Nie mówiąc, że po takiej eksploatacji po miesiącu jest to ściera, a nie koszulka. To też doskonale pokazuje podejście firmy do pracowników i w wielu innych płaszczyznach wygląda tak samo lub podobnie/jeszcze gorzej. Obowiązków jest sporo. Otwarcie sklepu, przyjęcie dostawy, jej rozmieszczenie, oznaczenie, weryfikacja, porządki, ciągła obsługa klienta w międzyczasie, zamknięcie dnia w kasie fiskalnej, zamknięcie sklepu itp. Musisz ogarniać reklamacje, ciągle uczyć się na temat sprzętu, bo kiedy nawet wiesz sporo - pojawi się coś nowego. Wszystko to natężone w niewielkim czasie, więc jasne że się mało kto wyrabia. Ale to już nikogo nie interesuje. Plany sprzedażowe mało realne i wystrzelone w kosmos, ciągłe pretensje przełożonych, niejasności i traktowanie na bardzo nierównych zasadach. Mała przejrzystość relacji pracownik-przełożony. Każda skarga klienta (nawet te bezzasadne) to duże problemy pracownika, ale pochwały przechodzą bez echa. Jest to okropnie demotywujące. Nie tak dawno militaria odwiedziła Państwowa Inspekcja Pracy. Ktoś wie coś więcej z pracowników? Coś się zmieniło? Wątpię, żeby było lepiej, mam wrażenie że sami pracownicy o to nie walczą w dostateczny sposób. Może im to pasuje. Liczne osoby którym to nie pasowały podziękowały za współpracę. Osobiście jako były pracownik firmy odradzam każdemu pracę w tej firmie. Najzwyczajniej w świecie - nie warto.

Frank

Niektórzy pracownicy firmy piszą tutaj, ale z kiepska sytuacja nie zrobia nic. Normalnie syndrom Sztokholmski. Pół policji mogło iść na l4 to kilku chłopaków z salonu nie może w najciekawszym okresie? Premii ponoc i tak nie będzie, więc co Wam szkodzi? Dopiero by poznał zarząd jak to jest mieć wzajemny szacunek z pracownikami.

Janusz ze sklepu
@Frank

A myślisz, że zarząd cokolwiek obchidzisz czy którykolwiek inny pracownik? Jesteś tylko numerkiem na liście płac. A teraz tyraj na tą michę ryżu i się ciesz, że robisz dla idei.

Elf

No moja dziewczyna narzeka na paczki w firmie he he ale przynajmniej jakieś ma. U kumpla to samo premia na święta. A nie to co w militaria pl premia świąteczna będzie jak wy pracujesz. A jak nie to zero w grudniu jak w każdym innym miesiącu a podobno to taki wyjątkowy miesiąc. Chyba tylko pod względem orki w salonach żeby Wrocław się nachapal do oporu.

Mikołaj

Firma jak co roku bardzo się postarała i dała pracownikom na święta wielkie nic. Figa z makiem. Dziękujemy za prezenty. Tak miło nigdy nic nie dostać.

Cymes
@Mikołaj

Dostaliście jak co roku idiotyczne dwa progi premiowe ? T. Się napewno postarał aby te święta były równie absurdalne jak co roku. No i praca w wigilie do oporu bo może dwa ziko firma zarobi

Bruno

Premia w grudniu to będzie lipa. Czy tam kiedyś będzie jakiś rozwój czy wieczna wieczna stagnacja lub co gorsza regres? Żadnego postępu nie pojęte....

mrówka
@Bruno

premie to będziesz miał ale z nadgodzin......., będzie pewnie tak jak rok wcześniej. Każdy "nie z przymusu" będzie musiał tyrać 5x więcej. Żadnych wniosków czy refleksji po swoich błędach. Może T. powinien sam stanąć na sklepie przynajmniej przez 1 weekend i zobaczyć jak to naprawdę wygląda a nie tylko dzwonić i po godzinie wisieć na telefonie... Więcej nic nie będę pisał ponieważ porostu NIE MA SENSU.

Anonimowy
@Bruno

Nie pojęte jest to, że dalej się tam dajecie wykorzystywać.

Pytam się.

Co tam nowego w firmie? Coś się zmieniło ostatnimi czasy aby zachęcić potencjalnych nowych pracowników?

Patrycja
@Pytam się.

Rozumiem, że pytasz, bo pracowałeś w Militaria.pl i jesteś zainteresowany tym, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Chyba, że jednak się mylę? Jeśli tak, to popraw mnie proszę. Skoro pracowałeś w Militaria.pl, to napisz proszę, jak wyglądała Twoja praca i warunki zatrudnienia w tym czasie, który spędziłeś w firmie.

Pytam się.
@Patrycja

Nie pracowałem, ale zastanawiałem się nad aplikacją. Nie ukrywam, że liczne negatywne komentarze mnie przed tym powstrzymały. Może jednak coś uległo zmianie?

Janek
@Pytam się.

Nic się nie zmieniło. Jeżeli nie jesteś w desperacji nie trać czasu na tą firmę. Stracisz sporo nerwów a i tak w końcu cię zwolnią albo sam odejdziesz. Opinia dotyczy pracy w sklepie.

Regio
@Janek

Zgadzam się całkowicie, śmieszne zarobki i olbrzymia ilość obowiązków. A to jak traktują Cię, przełożeni w tej firmie sprawi, że z pracy będziesz miał tylko wrzody. Lepiej już do Lidla iść, robisz to samo ale za pieniądze i traktują Cię jak człowieka a nie jak śmiecia jak tutaj

Patrycja
@Regio

Wspominasz o obowiązkach, które mają pracownicy w Militaria.pl. Możesz napisać, na czym one polegają? Rozumiem, że masz tu na myśli obsługę klienta, ekspozycję towaru, dbanie o wygląd sklepu - ale czy jest coś jeszcze? Ciekawa jestem, jakie zadania stawiane są przed pracownikami Militaria.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o Militaria.pl - Wrocław

• Jak się pracuje w Militaria.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Militaria.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Militaria.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Militaria.pl