Opinie o Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron w Wrocław

counter
3 38 98 5 1
Jacek
Klient

Niestety musimy przychylić się do negatywnego zdecydowanie stanowiska Po 6ciu miesiącach bez poinformowania nas umowa została przedłużona, domaganie się dalszych sum bez jakichkolwiek podstaw, zaś wyniki zupełnie nie czytelne. Wydane ponad 1,000zł nie przyniosło ani jednego klienta, pozycjonowanie nie zdało zupełnie egzaminu. Trudno nam polecić firmę, raczej dwronie

Tak2Nie
Dawid Nowy wpis

Jakie są wyniki w firmie?

Jacek

Tak2Nie
@Jacek

Dzień dobry, chcielibyśmy konkretniej odnieść się do Pana sprawy, jednak na podstawie tak znikomych danych jest to niemożliwe. Chętnie wyjaśnimy tą kwestię - prosimy podać nazwę domeny lub skontaktować się z nami bezpośrednio. *W tym miejscu chcemy zaznaczyć, że zarówno w przypadku pozycjonowania, jak i reklam płatnych (PPC), tak podczas przedstawiania oferty jak i w samej umowie, warunki współpracy zaznaczone są w bardzo transparentny sposób. Dotyczy to m.in. przejścia umowy na czas nieokreślony po upływie określonego i wyraźnie wskazanego terminu. Żadne zmiany nie mają miejsca bez uprzedniej, pisemnej zgody klienta.

+Copik+ Nowy wpis
@Artefakt

Dzień dobry, Dziękuje, za udzieloną odpowiedź. Nie przekonuje mnie ona w żaden sposób.  Mianowicie na początku zacytuję Państwa widniejące okienko z komunikatem na stronie: ,, Jeżeli jesteś zainteresowany pracą u nas możesz złożyć aplikację, odezwiemy się w odpowiednim czasie’'. - identyczny jest on także na innych podstronach firmy z opisywanymi stanowiskami pracy w początkowej ścieżce rekrutacyjnej. [Tutaj pomijam już, choćby jeden występujący błąd w pisowni, zatem nie czepiam się go.  Sam również popełniam  błędy w piśmie.]   :-)  Dodatkowo posiadam zrzut ekranowy strony www, który zawiera przyto(usunięte przez administratora) Pomimo tego, że rekrutacja chwilowo została wstrzymana, nie ma napisane klarownie i rzetelnie, np.: ,,Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami / kandydatami'' itp.  Jednocześnie dopowiem, iż  w ubiegłym roku (2020) nie było zamieszczonego takiego stosownego komunikatu.  Zresztą w takiej sytuacji portale typu: pracuj.pl, https://pl.indeed.com/  ─ nie poddawałyby procesowi agregacji Państwa ofert pracy w obszarze prowadzonych przez siebie serwisów ogłoszeniowych. Dziwnym sposobem inne przedsiębiorstwa mają wprost napisane na stronie zastrzeżenie, przykładowo: *Skontaktujemy się tylko wyłącznie z wybranymi osobami  / kandydatami ….etc. Odnoszę nieodparte wrażenie, że z kogoś próbujecie Państwo durnia zrobić. - [DLATEGO nadesłana odp. w ramach witryny http://GoWork.pl nie brzmi ona  przekonująco.]- Nie mniej jednak, patrząc na okoliczności łagodzące i dobrą Państwa wolę. Wyrażoną choć trochę przez chęć odpisania i tak nic nie da. Finalnie i tak, mojej ponownej, bo już trzeciej aplikacji z mojej strony nie będzie. Temat uważam za zamknięty i wyjaśniony. Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Wojciech Nowy wpis
@Jacek

Spotkała mnie ta sama sytuacja, radzę zastanowić się 20 razy przed podpisaniem umowy z tą firma, ja płacę teraz za swoją naiwność.

kandydat
Kandydat

do +COPIK+ Aplikacje składa się do nich poprzez dedykowaną stronę https://www.artefakt.pl/praca Poczytaj, a nie wylewaj życiowego żalu w internecie.... wysyłałem przez formularz, odpisali. Tom

+Copik+ Nowy wpis
@kandydat

Tak wysłano z portalu, Ale skąd Pan mógł o tym wiedzieć, nie prawda? Pozdrawiam

+Copik+
Kandydat

DWA razy do Państwa wysłany został z mojej skrzynki e-mail aplikacyjny. Do tej pory nie przyszła nawet odpowiedź odmowna, a odnosząca się do ogłoszenia o pracę. W dodatku nie zostało przysłane  żadne zadanie rekrutacyjne. Pierwszy raz aplikacja była wysłana w lipcu 2020, a później drugi raz w grudniu 2020 r. Czytając te wszystkie pozytywne komentarze, aż trudno jest w nie uwierzyć. W takiej sytuacji można zastanawiać się, w jaki sposób powinno się je właściwie interpretować. Kiedy, nie wiadomo, czy człowiek pozostał ot tak olany, potraktowano go mniej więcej niczym zbędne powietrze ze spuszczonej opony pojazdu, np. zachowanie typu mamy cię człowieku gdzieś itp. ???????????? Szanowni włodarze firmy Artefakt, postawię Państwu jedno pytanie. Pyt.: Czy tak powinno wyglądać poważne podejście przedsiębiorstwa, niezależnie od jego charakteru (bez względu na jego formację official / unoffical) spółka państwowa bądź w roli istniejącego na rynku (od roku 2005)  ─ podmiotu gospodarczego mającego w ręku sektor prywatny? Trzeci raz już nie będzie aplikacji z mojej strony na adres: firma@artefakt.pl.  Po prostu teraz sprzątnę, oczywiście w cudzysłowie to ujmę: '' Proch spod waszych wirtualnych drzwi '' Zdmuchnę również kurz niesmaku, niedowierzania plus (+) zdziwienia  ze swojej klawiatury. Następnie udam się w dalszą drogę. Pójdę tam, gdzie traktują ludzi poważnie, dotyczy to także poczty internetowej. Pozdrawiam serdecznie

Tak1Nie
@+Copik+

Dzień dobry, trudno nam jest odnieść się do Pani/Pana indywidualnej sytuacji rekrutacyjnej. Regularnie otrzymujemy wiele CV od kandydatów, również poza bieżącą rekrutacją i nie jesteśmy w stanie skontaktować się z każdym. Dlatego też zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty. Proces rekrutacyjny traktujemy bardzo poważnie i dokładamy starań, aby przebiegał on w możliwie najbardziej komfortowych warunkach, z zachowaniem pełnej komunikacji z kandydatem, z którym podjęliśmy kontakt.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy umowę o pracę. Dotyczy to również okresu próbnego.

Kandydat

Z ilu etapów składa się rekrutacja na Webmastera? Czy jest zadanie rekrutacyjne?

@Pytanie

Rekrutacja na Webmastera ma kilka etapów, w zależności od umiejętności kandydata.

Paweł

@artefakt macie nowe przyjęcia ?

Rekomendacja
@Paweł

Tak, znajdziesz nasze oferty pracy min. na pracuj.pl oraz https://www.artefakt.pl/praca

TakNie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron?

@Pytanie

Prosimy o skonkretyzowanie pytania, lub napisanie do nas na firma@artefakt.pl

Andrzej

Może ktoś podzieli się opinią o pracy, atmosferze i zarobkach, chciałbym złożyć cv

TakNie

Jaki dress code obowiązuje w Artefakt Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, w naszej firmie obowiązuje styl casualowy, swobodny, taki aby każdy czuł się dobrze w tym co nosi.

Tak3Nie
Marta

Hej, Jakie są zarobki na stanowisku juniorskim i specjalisty w dziale SEO? Możecie podać chociaż widełki? Pozdrawiam

@Marta

Pani Marto, trudno odpowiedzieć na to pytanie. To zależy od wielu czynników min. doświadczenia i umiejętności pracowników.

TakNie1
Dariusz

@artefakt czyli można w firmie awansować na wyższe stanowisko?

@Dariusz

Tak, są u nas awanse.

TakNie

Czy często w firmie Artefakt Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Tak, zdarza się.

Kokpit
 Rekomendacja

Po ponad 2 latach pracy w Artefakcie zdecydowanie mogę polecić tę firmę jako miejsce pracy. Opinie wystawiam z perspektywy pracy w dziale SEO. Do największych plusów zaliczam: bardzo dobre kierownictwo, dużo rozbudowanych wewnętrznych narzędzi, elastyczny czas pracy, możliwość brania udziału w licznych szkoleniach także bardzo zaawansowanych, świetna atmosfera wewnątrz zespołów, dużo wspólnych wyjść po pracy i super lokalizacja w centrum. Owszem, jest dużo pracy ale liczne narzędzia i wsparcie zespołu pozwalają sobie poradzić. Dodam też, że w moim odczuciu z jednej strony firma daje szansę osobom bez większego doświadczenia przyjść i się szkolić za przeciętną stawkę, ale z drugiej strony doświadczeni i dobrzy specjaliści mogą liczyć na solidne i satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Tak3Nie
Oui

Firma uczciwie traktuje pracowników, zarobki są na zadowalającym poziomie, a sama praca jest ciekawa i pozwala się rozwijać. Nie wiem skąd opinie, że pracy jest tak dużo, bo nikt raczej po godzinach nie siedzi (nawet nie jest to dobrze widziane), więc jednak można wyrobić w 8h.

Tak1Nie1
Kiri

Na stanowisku specjalisty SEO trzeba się narobić. Pracy bardzo dużo, klientów kilkudziesięciu, a zarobki nie powalają. Praca raczej dobra dla początkujących, którzy chcą zdobyć doświadczenie i nie przeszkadza im praca za dwóch lub nawet za trzech.

Tak10Nie
Julia
@Kiri

Chyba warto jestem docenić pracodawcę, jakim jest Artefakt za dawanie szansy na zatrudnienie osobom bez doświadczenia. Nie każdy pracodawca jest bowiem przychylny do przyjmowania takich pracowników. Nadmieniłaś, iż firma ta posiada sporo klientów, co chyba również można byłoby uznać za plus, ponieważ świadczy to o jej prestiżu. Chciałbym Cię jednak dopytać o te zarobki. Czy rosną one razem z przepracowanymi latami, czy może cały czas utrzymują się na podobnym poziomie?

Tak1Nie5

XXxxXX

Największym plusem pracy w Artefakcie jest to, że pracują tu świetni ludzie, którzy są przyjaźni i dzielą się swoją wiedzą z innymi. Polecam!!!

Tak2Nie3
Julia
@XXxxXX

To bardzo dobra wiadomość dla osób, które chcą aplikować do Artefakt! Jakie jeszcze plusy pracy w tej firmie możesz wymienić poza wspomnianą przez Ciebie atmosferą pracy oraz relacjami między pracownikami?

Tak1Nie5
masochista

Współpraca z nimi to (usunięte przez administratora)! Polecam tylko (usunięte przez administratora)

Tak3Nie1
Arte-pracownik

Firma się rozwija, na horyzoncie jest dużo projektów, które mają ułatwić i uprzyjemnić pracę :) np. remont biura czy elastyczne godziny pracy. Największą zaletą są jednak ludzie - wszyscy są przyjaźnie nastawieni i dobrze się z nimi współpracuje.

Tak3Nie4
Ktoś

Brak szacunku dla osób uczestniczących w rekrutacji. Mówią, żę będę się kontaktować z osobami niezależnie od decyzji. Niestety do dzisiaj nie otrzymałem żadnej informacji. Brak profesjonalizmu

Tak11Nie
@Ktoś

Staramy się zawsze kontaktować z osobami uczestniczącymi w rekrutacji, ale mogło się zdarzyć, że o kimś zapomnieliśmy. W związku z tym bardzo przepraszamy za brak kontaktu.

Tak1Nie3

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron
3/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Powstańców śląskich 5