Opinie o Artefakt sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Artefakt sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Artefakt sp. z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Artefakt sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
arka
Klient

Agencja, która nic nie potrafi. Jedyne co potrafi dobrze przeprowadzić to optymalizacje. Nic więcej

Kokuś

Strasznie słabo płacą, ich stawka to porażka. Specjalista SEO zarabia bardzo mało, tyle co junior w innych firmach. Na kasie w markecie płacą lepiej. Omijać szerokim łukiem.

Czy Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

jo

Pracuję od kilku miesięcy, więc jest to dobry moment na ocenę pracodawcy. Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony - duży plus. Fantastyczna atmosfera w pracy - naprawdę chce się tu przychodzić. Plusem jest możliwość pracy w systemie hybrydowym (mimo końca pandemii) - zatem dwa dni w biurze, trzy dni z domu (duża oszczędność czasu). Benefity (kafeteria), luxmed, multisport, ppk. Ze swojego doświadczenia mogę z czystym sumieniem polecić.

Czy w Artefakt sp. z o.o. sp. k. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Webmaster umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 30 maja na GoWork.pl.

Pracownik Nowy wpis

Praca zdalna jest możliwa

Zuzanna Nowy wpis
@Pracownik

A dostaje sie monitory do pracy zdalnej? Czy tylko laptopa?

Nicky

Wynagrodzenie dla SEO to porażka. Specjalista z zarobkami 3000 netto to śmiech na sali. Zero premii (ani jednej w ciągu roku), zero podwyżek na nowy rok, za awans na wyższe stanowisko dostaje się ledwie kilka złotych wiecej. Lepiej pracowac w normalnej firmie niż być zawalony klientami.

Iga
@Nicky

Z jakim stażem ten specjalista tyle zarabia? Jak długo jest na rynku specjalista? Czy artefakt go wszystkiego nauczył? Czy to stawka na start?

Bartosz
@Iga

Też się zastanawiam. Bo jak na start to jeszcze do zrozumienia. Ciekawe czy potem jest podwyżka, bo stawka faktycznie jak dla mnie nie powala.

@Bartosz

jest podwyżka

Irena
@pracownik

A ile wynosi ta podwyżka?

Specjalista Seo Nowy wpis
@pracownik

Zazwyczaj około 400-500 zł na reke

Bartosz
@jo

Czyli praktycznie same plusy. Możesz jeszcze coś napisać o pensji, bo zachęciłeś mnie żeby wysłać CV. Dostajesz dobra kasę? Możesz podać widełki?

Spec

Zgadzam się z Tobą w 100%

@Bartosz

Dosięgam paluszkami tak zwanej średniej krajowej :)

Zuzanna Nowy wpis
@jo

To nieźle! A macie dodatkowo jakieś premie?

Wojciech
@Kokuś

Mało to znaczy ile? Fajnie jeśli podasz konkretne kwoty. 3000 netto się przebije?

@Wojciech

3000 netto na start, później przy większym doświadczeniu o 20 zł więcej. Nawet nie powiększają co rok płacy ze względu na inflację. W mojej obecnej firmie zarabiam 2x więcej. Jednak atmosfera pracy świetna to muszę przyznac

Hanna
@Kokuś

Ale pytanie czy taka atmosfera rekompensuje faktycznie brak stosownych podwyżek? Ale dawno Cię tu nie było, a teraz jeśli chodzi o inflację to jest trochę krytycznie, że tak powiem, może jednak teraz będzie inaczej? I tam miało być o "20 zł" więcej czy o "200 zł" więcej, bo zastanawiam się czy zera nie zabrakło

Adam
@Kokuś

Ile lat tam pracowałeś? Zaczynałeś jako specjalista czy młodszy?

@Kokuś

Pracowaliśmy w tym samym miejscu i tym samym dziale SEO? Ja nadal tu pracuje. Owszem nie ma podwyżek inflacyjnych z urzędu. Ale co roku każdy dostaje ile sobie wynegocjuje. Im jesteś lepszy tym masz większa podwyżkę. Jeśli dostałeś 200 zł to bardzo przykre - zastanów się co zrobiłeś by mieć więcej? Ja pracuje tam już 2 lata i nigdy nie dostałem 200 zł

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konsultant ds. umawiania spotkań - praca zdalna
Wrocław
Cloud Call Center Sp. z o.o.
(231 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca / Przedstawiciel Handlowy
Wrocław
Over Group Sp. z o.o. S.K.
(473 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Seowiec młodszy

Polecam, pracuje w seo pół roku - dużo się nauczyłem, atmosfera git, podwyżka obiecana się pojawiła. Na plus proces wdrożenia - bałem się, stresowałem a bardzo ciepło mnie przyjęli. Mam trochę stresa czy sobie poradzę bo firmie zależy na efektach klientow

Jerry
Kandydat

Czy w firmie co rok są podwyżki (wynikające z inflacji?)

AX
@Jerry

Nie znam nikogo w dziale Seo kto nie otrzymał raz w roku podwyżki

Atom

Polecam prace w tej firmie. Pracuje tam już kolejny rok. Moja wiedza rośnie ogromnie - bardzo dużo szkoleń. Atmosfera jest wyjątkowa - nigdzie takiej nie widziałem. Podoba mi się tez to, ze firma tak poważnie traktuje klientow. Efekty są kluczowym wskaźnikiem.

Magdalena
@Atom

Jakie stanowisko? To przede wszystkim tyle napisałeś nawet nie wiadomo o jaką pracę tam chodzi

Atom
@Magdalena

Specjalista SEO

seowcy123

Atmosfera na plus ale niestety kierownictwo oraz wynagrodzenie na duży minus. Jak na agencję, która ma się za najlepszą w Polsce wynagrodzenie to śmiech na sali. Odradzam. Wszędzie zarobicie więcej.

Zuzanna
@seowcy123

Serio mają się za najlepszą w Polsce? Słyszałam o wielu agencjach, ale o tej nie :D A czemu wynagrodzenie na minus? Ile dostajesz że jesteś niezadowolony?

seowcy124
@Zuzanna

3 tys na rękę w obecnych czasach w tej branży to chyba lekka przesada, wszędzie płacą więcej

Zuzanna
@seowcy124

Rzeczywiście :P A podwyżek żadnych nie dają? Albo premii?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron? Na GoWork.pl jest 8 lutego kilka ogłoszeń.

Jak wygląda sprawa grafiku w Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron. Czy pracodawca idzie na rękę?

@Pytanie

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy umowę o pracę. Dotyczy to również okresu próbnego.

antrax
@Artefakt

nie wszystkim, copywriterzy pracują na uod

Wojciech
@antrax

I jak to jest rozliczane u copywriterów na umowie o dzieło w Artefakcie? Czy tacy pracownicy dostają wypłatę zależną od wypisanych znaków ze spacjami, czy w jakiś inny sposób? Są jakieś minimalne ilości do wypisania w ciągu miesiąca?

Zuna
@Wojciech

Tak, jest płacone od zzs

Gall Anonim
@Artefakt

Nieprawda :) Kłamiecie, Umowa zlecenia albo o dzieło ;) :P

Magdalena
@Gall Anonim

Może to się różni w zależności od stanowiska? W każdym razie OK. A na jaki okres ta umowa i jakie warunkie mniej więcej?

Gall Anonim
@Magdalena

Pani Magdaleno ;) Artefakt napisał, że wszystkim swoim pracownikom daje umowę o pracę..... Czyli kłamie ;) Bo gdyby napisał, ze zależy od stanowiska, kto jaką dostaje umowę to byłoby inaczej. Ale tak.... no kłamie ;)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron?

@Pytanie

W poszczególnych działach naszej firmy stosujemy różne formaty wynagrodzenia. Przykładowo w działach PPC oraz handlowym mamy podstawę wynagrodzenia + prowizję. Z kolei w dziale SEO - wynagrodzenie zasadnicze.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron?

Dawid

Jakie są wyniki w firmie?

kandydat
Kandydat

do +COPIK+ Aplikacje składa się do nich poprzez dedykowaną stronę https://www.artefakt.pl/praca Poczytaj, a nie wylewaj życiowego żalu w internecie.... wysyłałem przez formularz, odpisali. Tom

+Copik+
@kandydat

Tak wysłano z portalu, Ale skąd Pan mógł o tym wiedzieć, nie prawda? Pozdrawiam

+Copik+
Kandydat

DWA razy do Państwa wysłany został z mojej skrzynki e-mail aplikacyjny. Do tej pory nie przyszła nawet odpowiedź odmowna, a odnosząca się do ogłoszenia o pracę. W dodatku nie zostało przysłane  żadne zadanie rekrutacyjne. Pierwszy raz aplikacja była wysłana w lipcu 2020, a później drugi raz w grudniu 2020 r. Czytając te wszystkie pozytywne komentarze, aż trudno jest w nie uwierzyć. W takiej sytuacji można zastanawiać się, w jaki sposób powinno się je właściwie interpretować. Kiedy, nie wiadomo, czy człowiek pozostał ot tak olany, potraktowano go mniej więcej niczym zbędne powietrze ze spuszczonej opony pojazdu, np. zachowanie typu mamy cię człowieku gdzieś itp. ???????????? Szanowni włodarze firmy Artefakt, postawię Państwu jedno pytanie. Pyt.: Czy tak powinno wyglądać poważne podejście przedsiębiorstwa, niezależnie od jego charakteru (bez względu na jego formację official / unoffical) spółka państwowa bądź w roli istniejącego na rynku (od roku 2005)  ─ podmiotu gospodarczego mającego w ręku sektor prywatny? Trzeci raz już nie będzie aplikacji z mojej strony na adres: firma@artefakt.pl.  Po prostu teraz sprzątnę, oczywiście w cudzysłowie to ujmę: '' Proch spod waszych wirtualnych drzwi '' Zdmuchnę również kurz niesmaku, niedowierzania plus (+) zdziwienia  ze swojej klawiatury. Następnie udam się w dalszą drogę. Pójdę tam, gdzie traktują ludzi poważnie, dotyczy to także poczty internetowej. Pozdrawiam serdecznie

@+Copik+

Dzień dobry, trudno nam jest odnieść się do Pani/Pana indywidualnej sytuacji rekrutacyjnej. Regularnie otrzymujemy wiele CV od kandydatów, również poza bieżącą rekrutacją i nie jesteśmy w stanie skontaktować się z każdym. Dlatego też zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty. Proces rekrutacyjny traktujemy bardzo poważnie i dokładamy starań, aby przebiegał on w możliwie najbardziej komfortowych warunkach, z zachowaniem pełnej komunikacji z kandydatem, z którym podjęliśmy kontakt.

Kandydat

Z ilu etapów składa się rekrutacja na Webmastera? Czy jest zadanie rekrutacyjne?

@Pytanie

Rekrutacja na Webmastera ma kilka etapów, w zależności od umiejętności kandydata.

Paweł

@artefakt macie nowe przyjęcia ?

Rekomendacja
@Paweł

Tak, znajdziesz nasze oferty pracy min. na pracuj.pl oraz https://www.artefakt.pl/praca

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron?

@Pytanie

Prosimy o skonkretyzowanie pytania, lub napisanie do nas na firma@artefakt.pl

Andrzej

Może ktoś podzieli się opinią o pracy, atmosferze i zarobkach, chciałbym złożyć cv

Zostaw merytoryczną opinię o Artefakt sp. z o.o. sp. k. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Artefakt sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Artefakt sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artefakt sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Artefakt sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii klientów firmy Artefakt sp. z o.o. sp. k., to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artefakt sp. z o.o. sp. k.
3/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Powstańców śląskich 5
    53-332 Wrocław
  • NIP: 8992749307 KRS: 0000486593

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Artefakt sp. z o.o. sp. k.