Opinie o artefakt.pl - Artefakt sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Artefakt sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Artefakt sp. z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artefakt sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Kasandra Ćwir

Niestety poprzednie komentarze to prawda. Obecnie króluje bylejakość. Rekrutacje są byle jakie, szkolenia byle jakie, wynagrodzenie też byle jakie. Dodatkowo prawdą jest to, że w firmie się plotkuje i szczuje ludzi na ludzi. Okropna atmosfera. Unikać. Praca w tym miejscu była wspaniała do czasu. Firma pozbyła się lub pozwoliła zwolnić się wybitnym specjalistom (nie walczy się o pracowników.)

R2D2
@Kasandra Ćwir

Dokładnie tak - Artefakt nie walczył o naprawdę wybitne jednostki. Efekt jest taki że zostali z nowicjuszami, których nie ma kto szkolić. Czysty geniusz zarządzania...

niewygodne komentarze

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM pracy w firmie Artefakt ze względu na : *niskie wynagrodzenie podstawowe * z miesiąca na miesiąc niższe wygrodzenie * brak szkoleń * brak wsparcia merytorycznego przez osobę zarządzającą zespołem (zespół NIE MA WSPRACIA BO LIDER NIE ZNA PRODUKTÓW) * oczernianie byłych pracowników (wprowadzając tym złą atmosferę) * brak organizacji * ciągłe narzekanie wynikowe pomimo osiągniecia celu * fałsz i kłamstwa * faworyzowanie pracowników !NIE POLECAM PRACY W ZESPOLE HANDLOWYM!

dvv
@niewygodne komentarze

rozumiem rozgoryczenie, bo nikt nie lubi być zwalniany. odniosę się do zarzutu zmniejszającego się wynagrodzenia - trudno liczyć na rosnącą premię przy braku wyników ;)

niewygodnekomenatrze
@dvv

Rozgoryczenie? Moim zdaniem to powód do szczęścia, szkoda tylko marnować czas na prace w zespole. Myślę, że to kwestia czasu aż inne osoby dostrzegą fałszywość i kłamstwa osoby zarządzającej działem, jeżeli osoba na tym stanowisku gubi się w tym co mówi i wymyśla takie bajki. Chodzi po innych działach siejąc zamęt i rozpowiadając plotki na całą firmę. Odnosząc się do wyników - jak zespół ma mieć wyniki skora "przełożona" nie jest osobą kompetentną i nie jest wstanie wesprzeć zespołu jedyne co potrafi to odesłać do innego działu lub sama dopytuje pracowników o rzeczy które powinna wiedzieć będą na aż tak odpowiedzialnym stanowisku.

Kol
@niewygodnekomenatrze

Nie zgodzę się z opinią. Jako pracownik artefaktu z innego działu uważam ze TL działu handlowego jest osoba na właściwym miejscu i we właściwym czasie. Cały dział handlowy działa w sposób bardzo dobry, co robi ogromne wrażenie patrząc na to że został on zbudowany od nowa. Zawsze znajdzie się osoba która nie potrafi poradzić sobie z porażką i próbuje dowartościować się takimi wpisami. Jeśli chodzi o mnie to polecam prace w artefakcie :)

XD

Pensja jest adekwatna do wykonywanej pracy tylko w trzech przypadkach: 1. wtedy, kiedy faktycznie planujesz pracować godzinę dziennie, 2. jeśli faktycznie pracujesz tylko po to, żeby znaleźć coś lepszego w ciągu 3 miesięcy, 3. albo zwyczajnie nie szanujesz siebie i swojej pracy.

@XD

Chciałbym jeszcze dodać, że ta ocena dotyczy tylko i WYŁĄCZNIE organizacji pracy młodszego specjalisty / specjalisty w SOK. Nie chcę aby to zostało przyjęte, jako krytyka wszystkiego. Artefakt ma dużo plusów: świetna atmosfera, rozbudowany system szkoleń, wygodna lokalizacja, dużo benefitów, możliwość pracy hybrydowej i przede wszystkim świetnych ludzi. Ma na swoim pokładzie kompetentnych specjalistów, które zawsze mogą pomóc. Ale zrzucenia wszystkich bezsensownych tasków na kilka osób i prezentacje tego, jako "ambitne zadania" jest idealnym książkowym przykładem demotywacji nowych pracowników. Co swoją drogą powoduje jeszcze szybszą rotację, niż wysokość pensji.

XD
@Andrzej

1. rozbudowany system szkoleń - nie wiem czy kurs papaseo można nazwać rozbudowanym systemem szkoleń + szkolenia wewnętrzne prowadzone przez osoby, które czasami same nie wiedzą o czym mówią, 2. świetna atmosfera - tu, co kto lubi. Jeśli lubisz imprezy integracyjne, co 2 tygodnie, żeby pokazać, jaka to fajna firma, to fakt - świetne miejsce. 3. kompetentnych specjalistów, to w artefakcie już dawno nie ma (chyba, że mówimy o karierowiczach, których szczytowym osiągnięciem jest bycie (usunięte przez administratora) zarządu), PS. widzę, że poszedł rozkaz z góry, aby wszystkie negatywne opinie były szybko oflagowywane i zgłaszane xD

@XD

nie wiem w jaki sposób czytasz tekst, jeżeli uważasz, że taka ocena jest zamówiona przez kogoś. chciałem tylko być obiektywny, nie pisać tylko o negatywach, ale i wymienić trochę pozytywnych rzeczy.

To teraz mnie troszkę zasmuciłeś. Piszesz o słabej pensji. To znaczy, ile konkretnie tam oferują? Skoro praca na ilość nie jakość to ktoś kontroluje dokładność jej wykonania? A no i napisałeś o tym wdrożeniu. To totalnie nikt niczego Cię nie uczył, czy po prostu było szkolenie, ale takie po prostu za małe?

NoName
@Marcin

Zarobisz mniej niż w lidlu na kasie. Uczy cie papaseo którego kurs masz oglądac...po 2 tygodniach (do miesiaca) dostajesz klientów i to oni weryfikują jakość. Liderzy czassmi pomogą, czasami nie. Zależy od humoru. Potrafia (usunięte przez administratora), że zadajesz za dużo pytań, a później dostajesz opierdziel, bo pytasz za mało. I tak się toczy :)

Bartosz
@NoName

Słabo że liderzy nie pomagają tak jak powinni. Wiadomo że mają swoją pracę ale zawsze takie wsparcie się liczy. Jak klient nie jest zadowolony z jakości to co wtedy? Są jakieś kary finansowe dla pracownika? Bo z różnymi rozwiązaniami się spotkałem.

Brałeś udział w rekrutacji do Artefakt sp. z o.o. sp. k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jeżeli zależy Wam chociaż w najmniejszym stopniu na zdrowiu psychicznym uciekajcie od tego miejsca jak najdalej. Mają aspiracje do bycia korpo rodem z lat 90, który bazuje na kolesiostwie, podkładaniu sobie świń i podcinaniu skrzydeł. HR sieje grozę, panuje atmosfera strachu i (usunięte przez administratora)za rynkowo bardzo niewielkie pieniądze. Zastanówcie się 2 razy zamiast podejmiecie decyzje o pracy w tej firmie.

Były również pracownik

Potwierdzam, całe szczęście, że już tam nie pracuję. Korpo, a zarobki żenująco niskie. Nie, imprezki firmowe nie rozwiążą tych problemów, rotacja jest duża, co rusz ktoś rzuca wypowiedzenie (albo je dostaje). Zazwyczaj koniec miesiąca to obstawianie kto tym razem da wypowiedzenie. Specjalistów z dużym doświadczeniem brak, juniorzy uczą się od juniorów.

@Były również pracownik

To niewiele tu osób zagrzało miejsce na dłużej? Dlaczego ludzie są ciągle zwalniani, nie spełniają oczekiwań czy jest jakiś inny powód?

@Anna

Bo zarobki są dużo poniżej stawek rynkowych, a w pracy panuje niemiła atmosfera, nowa kadra jest niekompetentna, ludzie przychodzą bez doświadczenia, tak jak ktoś wyżej napisał juniorzy uczą się od juniorów. Jeśli chcesz się nauczyć dobrego SEO i zostać pożądanym na rynku pracy specjalistą to nie jest odpowiednie miejsce.

Hanna

a jakieś większe szkolenia? bo że starszy kolega młodszemu pokaże to się zdarza i widzę, że piszesz o braku specjalistów, a co z wynajęciem jakiegoś szkoleniowca? praktykowali to kiedyś jeszcze przed zmianami kadrowymi?

@Hanna

widać, że copywriterki muszą nawet w święto robić nadgodziny i pisać komentarze dając dobrą opinię, to dopiero korpo

@Hanna

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z przebiegiem rekrutacji? Czy firma odzywa się w miarę szybko z zaproszeniem na rozmowę czy proces trwa dosyć długo? No i też pytanie: czy widełki za pracę są rynkowe?

matt

Płace są mega słabe jak na branżę

Krystyna
@matt

A podasz jakaś przykładowa kwotę? To są stawki godzinowe czy na umowie o pracę za cały miesiąc?

Niestety mogę napisać, że firma ma więcej minusów niż plusów. Na plus ludzie i atmosfera, na duży minus zarobki. I raczej nie liczylabym na znaczące podwyżki. Mi powiedziano, że niestety środki na ten rok się skończyły i nie ma opcji żadnej negocjacji zarobków.. ZADNEJ. więc albo się zgadzam na to co jest albo możemy się pożegnać.. Motywujące ;)

Zuzanna

To jeśli można wiedziec to jakich kwot sięgają zarobki tutaj? Podasz jakieś widełki tak poglądowo?

nick
@Zuzanna

Kwestia indywidualna, ale wystarczająco słabo jak na standardy w tej branży. Mnie też zdemotywowało do pracy to, że nie ma podwyżek, pseudo imprezki firmowe mi tego nie wynagrodziły. A Ty "Zuzanna" w tam nie pracujesz czasem, że tak bronisz tego korpo?

Ciekawy

A kiedy odeszłaś ? Może coś się zmieniło?

Ciekaw
@nick

Ale jak często są te podwyżki, w jakiej kwocie i od czego zależą?

@Ciekawy

Ja mam w miarę świeże info co tam się dzieje i ogólnie nieciekawie, mało doświadczonych specjalistów, podwyżek też nie ma inflacyjnych, ludzie niezbyt zadowoleni z warunków, zbyt dużej ilości klientów i pensji, co rusz ktoś nowy przychodzi, najczęściej z bardzo małym doświadczeniem albo wcale

Mirosław

Polecam firmę Artefakt - to są profesjonaliści.

Mirosław

Przez 10 lat współpracowałem z firmą Artefakt. Od 30.06.2022 jestem na emeryturze i mam miłe wspomnienia ze współpracy /zwłaszcza z kontaktami z Panem Dariuszem Herbusiem/. Strona po 1 roku była b.dobrze wypozycjonowana i miałem b.dużo klientów. Dziwię się negatywnym wpisom . W mojej działalności też z pozytywnymi wpisami nikt się nie kwapił , a negatywne to b.szybko . Polecam firmę Artefakt każdemu , bo jest profesjonalna , a malkotentom życzę więcej wiedzy i rozsądku. Mirosław.

Syldron3000

Niestety radzę omijać szerokim łukiem. Wszystko co najgorsze w korpo, można spotkać właśnie tam. (Łącznie ze zwalnianiem ludzi z dnia na dzień. )

Tommy

Dlaczego w ofertach pracy nie podajecie widełek? Wstydzicie się, że mało płacicie i kandydaci wolą konkurencję? Jak można zapraszać kogoś na rozmowę i nie podać widełek - w branży IT widełki to standard i każdy kto się szanuje nie aplikuje bez widełek, ale rozumiem, że nie macie się czym pochwalić? Jak to jest? 3,5 tys netto w czasach mega inflacji czy jak?

matt
@Tommy

Wystarczy zobaczyć jaka tam jest rotacja, cały czas kogoś szukają, na stronie co chwilę ludzie się zmieniają.

KRS

Dlaczego zarząd nie opublikował zgodnie z obowiązkiem ustawowym, rocznego sprawozdania finansowego do KRS. Termin minął w poprzednim tygodniu.

@KRS

A to ciekawe akurat. Nie będą mieli teraz z tego powodu przypadkiem problemów? w tamtym toku na czas wszystko było czy też jakiś poślizg?

Jerry

Czy w firmie co rok są podwyżki (wynikające z inflacji?)

AX
@Jerry

Nie znam nikogo w dziale Seo kto nie otrzymał raz w roku podwyżki

Xyz
@Jerry

Nie

@Xyz

No to w koncu są te podwyżki czy nie?

Xyz
@Zuzanna

oczywiście, że inflacyjnych nie ma, zapomnij

@Xyz

A czemu nie? Nigdy wam niczego tu nie podwyższali?

firmaXYZ

Czytając opinie w google można odnieść wrażenie, że to jest ta firma która powinna przeprowadzić optymalizację i pozycjonowanie naszego serwisu internetowego. Niestety nic bardziej mylnego. Albo opinie sami sobie piszą. Człowiek zajmujący się pozycjonowaniem sprawiał wrażenie ucznia, który dopiero na nas będzie zdobywał praktyczną naukę. Kompletnie nieudana współpraca. Naszej firmie pozycjonowanie prowadziło już kilka agencji, i mniejsze i większe. I z przykrością stwierdzamy, że ta była najsłabsza, a w zasadzie płaciliśmy za całkowity brak efektów (i nie trwało to miesiąc czy dwa). Absolutnie nie polecamy tej agencji do pozycjonowania serwisów internetowych. Lepiej już zatrudnić przysłowiowego pana "Waldka" z ogłoszenia.

Kokuś

Strasznie słabo płacą, ich stawka to porażka. Specjalista SEO zarabia bardzo mało, tyle co junior w innych firmach. Na kasie w markecie płacą lepiej. Omijać szerokim łukiem.

Wojciech
@Kokuś

Mało to znaczy ile? Fajnie jeśli podasz konkretne kwoty. 3000 netto się przebije?

Kokuś
@Wojciech

3000 netto na start, później przy większym doświadczeniu o 20 zł więcej. Nawet nie powiększają co rok płacy ze względu na inflację. W mojej obecnej firmie zarabiam 2x więcej. Jednak atmosfera pracy świetna to muszę przyznac

@Kokuś

Ale pytanie czy taka atmosfera rekompensuje faktycznie brak stosownych podwyżek? Ale dawno Cię tu nie było, a teraz jeśli chodzi o inflację to jest trochę krytycznie, że tak powiem, może jednak teraz będzie inaczej? I tam miało być o "20 zł" więcej czy o "200 zł" więcej, bo zastanawiam się czy zera nie zabrakło

@Kokuś

Ile lat tam pracowałeś? Zaczynałeś jako specjalista czy młodszy?

@Kokuś

Pracowaliśmy w tym samym miejscu i tym samym dziale SEO? Ja nadal tu pracuje. Owszem nie ma podwyżek inflacyjnych z urzędu. Ale co roku każdy dostaje ile sobie wynegocjuje. Im jesteś lepszy tym masz większa podwyżkę. Jeśli dostałeś 200 zł to bardzo przykre - zastanów się co zrobiłeś by mieć więcej? Ja pracuje tam już 2 lata i nigdy nie dostałem 200 zł

@Kokuś

Zgadzam się płaca jest bardzo słaba (w porównaniu do innych agencji), nie tylko u mnie jak tam pracowałem, znajomi, którzy tam pracowali mieli takie samo poczucie. Za takie pieniądze to mogą sobie co najwyżej kasjerkę zatrudnić.

Izabela
@były pracownik

Szukają właśnie seo menagera, rozumiem ze nie bardzo polecasz aplikować? wiesz może jaka jest stawka?

Czy w Artefakt sp. z o.o. sp. k. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Webmaster umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 30 maja na GoWork.pl.

Praca zdalna jest możliwa

Zuzanna

A dostaje sie monitory do pracy zdalnej? Czy tylko laptopa?

Monitor tez się otrzymuje

Wszystko zależy od stanowiska I działu. Raczej hybrydowa 2 biuro, 3 zdanie. Jednak zdalna nie jest wykluczona

Nicky

Wynagrodzenie dla SEO to porażka. Specjalista z zarobkami 3000 netto to śmiech na sali. Zero premii (ani jednej w ciągu roku), zero podwyżek na nowy rok, za awans na wyższe stanowisko dostaje się ledwie kilka złotych wiecej. Lepiej pracowac w normalnej firmie niż być zawalony klientami.

Iga
@Nicky

Z jakim stażem ten specjalista tyle zarabia? Jak długo jest na rynku specjalista? Czy artefakt go wszystkiego nauczył? Czy to stawka na start?

Bartosz
@Iga

Też się zastanawiam. Bo jak na start to jeszcze do zrozumienia. Ciekawe czy potem jest podwyżka, bo stawka faktycznie jak dla mnie nie powala.

@Bartosz

jest podwyżka

Irena
@pracownik

A ile wynosi ta podwyżka?

Specjalista Seo
@pracownik

Zazwyczaj około 400-500 zł na reke

arka

Agencja, która nic nie potrafi. Jedyne co potrafi dobrze przeprowadzić to optymalizacje. Nic więcej

jo
@arka

hej, to portal o opiniach pracowniczych,

Seowiec młodszy

Polecam, pracuje w seo pół roku - dużo się nauczyłem, atmosfera git, podwyżka obiecana się pojawiła. Na plus proces wdrożenia - bałem się, stresowałem a bardzo ciepło mnie przyjęli. Mam trochę stresa czy sobie poradzę bo firmie zależy na efektach klientow

Atom

Polecam prace w tej firmie. Pracuje tam już kolejny rok. Moja wiedza rośnie ogromnie - bardzo dużo szkoleń. Atmosfera jest wyjątkowa - nigdzie takiej nie widziałem. Podoba mi się tez to, ze firma tak poważnie traktuje klientow. Efekty są kluczowym wskaźnikiem.

Magdalena
@Atom

Jakie stanowisko? To przede wszystkim tyle napisałeś nawet nie wiadomo o jaką pracę tam chodzi

Atom
@Magdalena

Specjalista SEO

Zostaw merytoryczną opinię o Artefakt sp. z o.o. sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Artefakt sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Artefakt sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artefakt sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artefakt sp. z o.o. sp. k.
2.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Powstańców śląskich 5
    53-332 Wrocław

Artefakt sp. z o.o. sp. k.