Militaria.pl

Wrocław

Opinie o Militaria.pl

Shackal 2012-05-22 17:40
Kupiłem ostatnio namiot na Militaria.pl i jest z niego bardzo zadowolony. Paczka odpowiednio zapakowana szybko dotarła do mnie. Polecam
Mateusz 2012-05-27 19:56
Zamawiałem już kilka rzeczy w Militariach. Zawsze produkt był zgodny z opisem. Zawsze korzystałem z usług kuriera, więc przesyłka na nastepny dzien.
moik 2012-05-28 23:53
jak dla mnie to militaria zawsze przedstawiala sobą pełen profesjonalizm w tym co robia, bogaty asortyment, dobre ceny, rzetelne doradztwo,
wiele u nich kupilem i sądzę że jeszcze nie jedno kupie, zważywszy ze teraz maja także duzo z outdooru i różnych gadzetów
Neferr 2012-06-30 01:35
Jestem też bardzo zadowolony z zakupów u nich w sklepie. Ceny zdecydowanie lepsze niż na allegro a do tego jestem w stanie obejrzeć produkt w sklepie no i porfesjonala obsługa i doradztwo
dany 2012-08-20 11:58
To jest najwięjszą zaletą tego sklepu, że wszystko możesz zobaczyć na żywo.
Merlin 2012-08-21 17:40
Zawsze też możesz porozmawiać na LiveChacie z konsultantem jeśli w pobliżu nie masz ich lokalu
karol 2013-05-27 19:29
jak to w kazdej firmie, raz lepiej raz gorzej zalezy na kogo sie trafi i jak sie ciezko i mocno pracuje
maniiek 2015-02-04 12:18
8,5 na reke /h pracy na magazynue czyli zarobki marne........
xoxo 2015-02-07 22:54
Zero szacunku do czlowieka, zarobki na dodatek marne.Odradzam
jollero 2015-03-04 14:44
Jak na tak "bogatą" firmę, zgodzę się z przedmówcami. Zarobki są bardzo marne i nie chodzi tutaj o okresy próbne itd. szefostwo zwyczajnie nie docenia pracy jaką ludzie wkładają w to jaki na chwilę obecną ma ta firma wizerunek.
Jedynym faktem, który może być na plus w przypadku tej firmy to jest to, że nie dają umów śmieciowych (tak przynajmniej było za mojej kadencji)
Kolo 2016-04-22 12:48
Hmm ujmę to tak praca w militaria.pl praca na magazynie we Wrocławiu nie była zła ludzie po części spoko luźna atmosfera czasami zapierdziel czasami nie, wolne weekendy i zmiany od 6-14,9-17,14-22,22-06. płaca taka sobie jak koledzy wyżej mówili jak na taka duża firmę mogli by więcej dawać. Szef spoko jest ale ma klapki na oczach nie widzi albo nie chce widzieć co się dzieje na magazynie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszędzie jest towar się wala po podłodze, brygadzista nic nie robi nie potrafi zarządzać ludźmi tylko chodzi z kąta w kąt i podpierdziela pracowników ze się obijają i potrafią wyrzucać ludzi nie ze względu że się obijają tylko że ktoś kogoś nie lubi jeśli chodzi o prace na tym magazynie wysyłkowym to zaliczył bym do przedszkola biuro jak i magazyn
Paweł 2016-05-09 19:10
W militariach, dziale e-commerce (siedziba we Wro), spędziłem prawie rok czasu. Atmosfera bardzo w porządku, przełożony (osoba zarządzająca sklepem) to fachowiec i człowiek od którego można się wiele nauczyć - znający branżę i ze zrozumieniem podchodzący do podwładnych. Kolega z którym współtworzyliśmy team, również konkretny i rzetelny facet.
Pracodawca wypłaca wynagrodzenie na czas i w odpowiedniej wysokości, ubezpieczenie płacone bez ściem, premie świąteczne.
Wiadomo, jak wszędzie, nie jest to sielanka (w końcu jesteśmy w pracy) ale w firmie, a przynajmniej w wymienionym dziale, można się wiele nauczyć, bo sklep jest zorganizowany na bardzo wysokim poziomie.
Dodatkowym bonusem jest to, że praca w militariach może być fajnym "kopem" kariery, bo to znana i ceniona marka e-commerce'owa i mieć ją w CVce to nie byle co :)
Dzieckolucyfera 2016-09-29 11:49
nie polecam pracy w tym gównie kierownik wojtek karzeł zmija to pionek do łatania nie przedłużył mi umowy po tym jak sam wywnioskował nie widział jak pracuje tylko pytał innych obowiązkiem tego kmiota jest przyjść i sprawdzić jak pracuję połki urywały się od zważonego śrutu kolejny pajac w tej firmie to Tomasz O zamuł jakich mało w pracy liczy się raczej atmosfera tam posiadają pare osób takie coś
Arek 2016-09-29 13:20
No chciałbym się też dowiedzieć jak kolega wyżej o co chodzi w byciu konsultantem telefonicznym a internetowym
księgowość 2016-12-04 08:56
Nie polecam pracy w tej firmie. Ludzie z działu toksyczni. Nie potrafią docenić pracownika , wiecznie coś nie pasuje i skupiają się jedynie na tym aby wyłapać jak najwięcej błędów i się tym szczyca . "Kierownik " działu nie potrafi zarządzać , masz pracować jak robot nie możesz za często chodzić siku bo to juz jest problem...
Galanonim 2017-05-01 21:19
Nie polecam pracy w militariach,kierownik magazynu Zmija,nie potrafi nic zalatwic,klamie w zywe oczy,gdyby byl pinokiem mial by nos do nieba,kierownictwo patrzy na rece z gory nie daje swobody do pracy,kierownik na dole Tomek,robi wszystko zeby nic nie robic i sprzedaje cie jak tylko jest okazja na dodatek traktuje ciebie jak kmiota a siebie jaki by ch.. wie kim byl,jedyny jaki.plus to.admosfera wokol pracownikow,pozdrawiam.
oookkkookk 2017-05-12 23:03
Prace na magazynie oceniam OK szczegolnie atmosfera, jak dla mnie kierownik magazynu Wojtek traktuje pracowników po ludzku , a kierwonicy dzialow juz roznie ... do d wspolpraca z kierownikiem Tomkiem , ciągle tylko niewiem i wzruszanie ramionami w twarz nic nie powie tylko za plecami , kierownik Mateusz daje mocno rade , pomocny i konkretny, jak cos mu nie pasuje to odrazu kawa na lawe, ale troche korpoludek, kolejny Michał też ok , ogarnięty typ . Zarobki znosne , dobra praca na poczatek branzy logistycznej , i jeszcze raz swietny klimat.
Bomba 2017-07-09 17:10
Jeżeli kogoś interesują zarobki na stanowisku sprzedawcy to prezentują się one tak: 1700 netto , po okresie próbnym 2000 netto. Premia sprzedażowa 400-700 netto.
Patrycja 2017-07-20 06:50
@Bomba a od czego dokładniej zależy wysokość premii? Możesz opowiedzieć coś więcej o warunkach jej wypłacania?
Patrycja 2017-08-27 19:09
@Szymon a próbowałeś odwoływać się od odmowy przyjęcia reklamacji? Opis powyższej sytuacjo mógłby pomóc w podjęciu jakiejś interwencji w tej sprawie. Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
Zostaw swoją opinię o Militaria.pl - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Militaria.pl