Opinie o Militaria.pl sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Militaria.pl - Shooting & Outdoor

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Militaria.pl w Wrocław

Co jaki czas w Militaria.pl można ubiegać się o podwyżkę?

wolny_człowiek

hahaha, Zadaj kolejne pytanie. Tam nie ma podwyżek

Mtz27:(

Możesz się ubiegać, ale musisz pamiętać, że bez podlizywania się i donoszenia na kolegów nie masz co się pytać.

Fist
@Mtz27:(

Wszędzie tak jest, ale tutaj jeszcze da radę.

Tak to ja

Raz na 10 lat

Marcin Szczepański

To prawda, otrzymałem zwolnienie dyscyplinarne z powodu obecności jednego promila alkoholu w organizmie. Mimo, iż pewna osoba zapewniała mnie telefonicznie, że tak się nie stanie. Co więcej, mieliśmy zkończyć współpracę w firmie po koleżeńsku bez brudzenia w papierach. Popełniłem fatalny błąd - wielokrotnie lubiłem wypić po godzinach pracy, kilkakrotnie zjawiłem się w niej na przysłowiowym kacu, ale nigdy pijany! Mam świadomość swojego specyficznego charakteru, jednak przynajmniej zawsze byłem sobą i raczej tak pozostanie. W ostatnim czasie w militariach rozpaczliwie oraz nieudolnie poszukiwałem nowych zaufanych znajomych, bo tacy w rozmaitych okolicznościach, zdążyli opuścić magazyn jeszcze przede mną. Kto myśli o rzekomym lewym zwolnieniu lekarskim na moje nazwisko w ostatnich dwóch tygodnia mojego zatrudnienia, ten jest w wielkim błędzie. Doszło do takiego stanu rzeczy, że w przyszłym roku będę musiał przejść operację. Ale najłatwiej jest szkalować, prawda? Nikomu nie życzę też, ani jednego dnia, w którym zapragnąłby własnej śmierci. Dzięki Bogu niepowodzenia zawodowe i życiowe sprawiają, że po chwilach traumy i potyczek wstaję na nogi jeszcze silniejszy psychicznie, nawet zmotywowany do dalszej walki. Dziękuję wszystkim życzliwym mi osobom za ponad czteroletnią współpracę w niniejszej korporacji jednocześnie szczerze pozdrawiając osobę, która wyrolowała mnie z rozwiązaniem umowy o pracę. Marcin Szczepański.

Marcin Szczepański
@Marcin Szczepański

Przepraszam za błąd w początkach mojej wypowiedzi. Zamiast formy zkończyć, chciałem napisać - zakończyć:)

Tak to ja
@Marcin Szczepański

Marcin kojarzę Cię. Nie martw się będzie dobrze. Już tutaj nie pracuję, ale mam podobne zdanie o wysyłce. Tez spotkałem się tutaj z nierównym traktowaniem, brak premii, ile bym się nie starał to i tak premie dostawali Ci którzy wg. Lidera zaslugiwali. Nie wspomnę o socjalu którego tutaj brakuje, wydłużone godziny pracy. Najbardziej mi przykro było z nierównym traktowaniem.

Trubadur

Może zamiast mobilizować się do odpowiadania na negatywne komentarze firma po prostu powinna się zająć tymi ludźmi co są przyczyną tych negatywnych komentarzy. Wyrzućcie z pracy osoby odpowiedzialne za to, że ludzie mają taką, a nie inną opinię o tym miejscu. Traktujcie ludzi sprawiedliwie, a nie, że jeden jest lepszy, a drugi gorszy chociaż ten „lepszy” gorzej w rzeczywistości pracuje. To przecież nie jest przypadek, że od wielu lat są te same opinie. Ludzie się tam zmieniają. Przychodzą, odchodzą, a problem nadal jest i będzie dopóki ich nie wyrzucicie z pracy i żadne pisanie na gowork tego nie zmieni

@Trubadur

Tak, wyrzućcie wszystkie osoby, które pracują a zostawcie te rozczeniowe. Przecież jest logiczne, że chodzi po prostu o pieniądze i zazdrość, bo ktoś ma premie a nie żadne lepsze traktowanie

Mack

Czy wy wiecie jaką zapewne wywołaliście burze, poruszenie na Oławskiej?!. Ostatnie piętro gorączki dostaje :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Militaria.pl. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy w Militaria.pl wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

xxxexso

Jak jesteś nowy to nie masz szans bo premie za wydajność mają osoby, które są tam od początku a tak możesz mieć premie za obecność, ale to też dopiero na UP

@xxxexso

I te zasady są wskazane w umowie?

Tutejszy
@Ewa

Nie

@Tutejszy

Czyli na umowie jeśli chodzi o wynagradzanie to jedynie stawki są podane? Jakieś systemy premiowe / podwyżkowe to już do ustalania słownie?

xxxexsox
@Ewa

To prawda, normalnie liderzy dawali najbardziej korzystne punktowo zamówienia swoim kolegom jak jeszcze tam byłem i później było udawanie przy wynikach ze ci tak zapierd (moze teraz są inne zwyczaje chociaż watpie)

@xxxexsox

No sama jestem ciekawa i sądziłam, że ktoś się co do tego w końcu ostatecznie odniesie. Dałby ktoś znać czy aktualnie jest tak samo?

Q

Jak tam dział sterowany przez entera i jego żałosnego pupilka, piekło? Dalej ludzie walą do nich tłumnie?

@Q

A tak w zasadzie to czemu sądzisz, że mieliby nagle przestać skoro wcześniej cały czas tak samo było? "Piekło" to w jakim znaczeniu piszesz?

Ktoś mógłby opowiedzieć o pracy na infolinii? Jak wyglada elastyczny grafik i w skrócie co was denerwuje w tej firmie a co w niej lubicie?

R

To jest dobra praca. Nic nie wiecie o życiu, jak tak piszecie przesiąknięci jadem. Jeszcze nie zdajecie sobie sprawy, co znaczy solidnie dostać po (usunięte przez administratora)

@R

I bardzo atrakcyjni chłopcy tam robią

Joanna
@R

Co masz na poparcie tego, że to jest dobra praca? Pytam właśnie ze względu na te negatywne komentarze...

@Joanna

Polacy mają w sobie tę cechę, że muszą bezustannie marudzić i narzekać. Idźcie na produkcję to zobaczycie, czym jest autentyczny wyzysk i szydzenie z człowieka prosto w twarz. Jestem tak w dużym stopniu nasiąknięty podejrzliwością oraz żalem z poprzednich miejsc zatrudnienia, że udziela mi się ten fakt po dziś dzień. A nie powinienem.

Atrakcyjni dobre sobie hahahahaha

No niby nie każdemu muszą się podobać. ;p Ale to nie wpływa chyba na jakość pracy tutaj?

Mnbvcxz

Dlaczego tak uważasz? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat?

Dariusz

Posiadam stałą zniżkę mundurową jednak chcąc zapłacić kartami podrunkowymi rabat automatycznie znika. Okazuje się, że karta podarunkowa to kod rabatowy który się nie łączy z innymi rabatami. Moim zdaniem kupując taką kartę mamy nadzieję na jej wykorzystanie i opłacenie zakupu jak gotówką a tutaj jednak jest taki myk, że rabatu nie dostaniesz przez co musisz zapłacić normalnie. Dla mnie be sensu jest kupowanie u nich kart podarunkowych. Nie polecam zakupów KART PODARUNKOWYCH :)

Jan

Nie polecam pracy tu.

Edward
@Jan

Dlaczego nie polecasz tu pracy, możesz to jakoś wyjaśnić? Jak długo tu pracowałeś i co możesz powiedzieć o wysokości zarobków w Militaria.pl? Liczę na Twoją odpowiedź.

Towarysz
@Jan

W (usunięte przez administratora) byłeś, (usunięte przez administratora) widziałeś. Praca tu jest dla wytrwałych, a nie lamusów o zbyt wmówionej im wartości o byciu ich wyjątkowym super bąbelkiem.

Q
@Jan

Jest ona mało logiczna, żadnych uzasadnień.

Dorota
@Q

Żadnych uzasadnień odnośnie czego?

Nikt

Pracowałem tam krótko, bo nie mogłem wytrzymać, nie polecam nikomu. Wszystko, co tu piszą to niestety prawda więc lepiej załapać się gdzieś indziej

Mariusz
@Nikt

Kurczę, mam rozmowę we wtorek po świętach i teraz trochę się waham. A co się tam działo?

Nikt
@Mariusz

Generalnie niemiła atmosfera, ciągłe gadanie o jakimś rankingu i, że trzeba biegać z zamówieniami chociaż nie każdy ma premie tylko tam kilka osób więc się narobisz i nic z tego nie masz oprócz presji i na uz nie ma premii wgl. No mi się nie pracowało tam dobrze. Taki mały amazonek. Może tobie się spodoba

Fist
@Nikt

No i za krótko, żeby się wypowiadać. Zamknij twarz!

Mewa

Witam. Zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko specjalisty ds reklamacji. Moglabym prosić o opinie?

Szary człowiek.

Ręka rękę myje. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim. Mieszanina wśród pracowników, którzy próbują podlizac się na lepsze traktowanie. System premiowy to rywalizacja wśród pracowników przez co tworzą się obozy. Firma nie stawia na pracownika, raczej cieszy się gdy dzieje się (usunięte przez administratora) a kierownicy mają za to profity bo niżej szczeblem mogą się przysłowiowo pozabijać. Dajcie premie każdemu pracownikowi, zdrowy rozsądek i sprawiedliwe ocenianie. Nie dziwi mnie, że ciągle szukacie pracownika. Praca nie jest ciężka, latasz ze skanerem i zbierasz produkty lub pakujesz zamówienia. Niezdrowe podejście kierowników zmiany i całego magazynu powoduje, że się odechciewa.

Mamma mia
@Szary człowiek.

Co masz na myśli, twierdząc o niezdrowym podejściu kierowników zmiany?

Dorota
@Szary człowiek.

Wydaje mi się ze na premie to trzeba sobie zasłużyć? Ciekawe czy jakbyś ty był kierownikiem to czy wszystkim dałbyś premie.

Pixi

Jakie jest wynagrodzenie w brutto na umowie o prace na magazynie?

Czy firma Militaria.pl w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Padre

Stary jakie szkolenia xD ???? na awans nie licz bo tu nawet kolesia za alkohol wywalili a potem wrócił i Wojtek załatwił mu odrazu lepszą robotę bo to kolega gdzie sam go zwolnił cyrk... była szansa aby ktoś został liderem wysyłki to kierownik działu też załatwił za plecami swoich pracowników koledze miejsce żadnego konkursu nic... ale przecież to kolega i razem postrzelać jeżdżą w sobotę a może I coś więcej skoro tak lubią być blisko siebie. Otworzyli nowy dział to dali jakiegoś smarka 20 paro letniego który nie ma pojęcia o życiu a co dopiero o zarządzaniu działem No ale kolega za (usunięte przez administratora)granie posadkę dostał ogólnie cyrk

Fmzleo
@Padre

To wszystko prawda. Koleś co wyleciał za alkohol został przyjęty z powrotem, bo to dobry koleżka kierownika wysyłki. Po tym jak wrócił, gość, który nigdy nie pracował na wysyłce, odrazu zajął 2 miejsce w rankingu i dostał premie, po czym odrazu wrzucili go na lepszy dział. No geniusz, i do szabli i do szklanki

Mariusz

Od pewnego czasu poziom obsługi w sklepie spadał aż obniżył się do poziomu poniżej krytyki. Do tego doszła likwidacja punktów KSK ( miałem koło setki i chciałem kupić coś drogiego ) No to żegnajcie, Konkurencja nie śpi

Wojciech Nowakowski

OSTRZEGAM PRZED LUDŹMI ZE SKLEPU MILITARIA. PL. Sprzedają MASKI "przeciw koronawirusowi" Z WADĄ FILTRA, NIE CHCĄ ICH WYCOFAĆ POMIMO MOICH APELÓW. JEST TO SPRAWA DLA PROKURATURY. OBECNIE MAM GOTOWY DRUGI AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO NIM, KTÓRY WYSYŁAM DO PROKURATURY.

Keykeh

Odradzam Można mieć fajna ekipę, z którą sie pracuje i można mieć taką z którą nie chcesz mieć nic do czynienia. To chyba jedyny jakiś tam plus pracy w tym miejscu Na start umowa zlecenie. Praca w sobotę to dzień wolny w tygodniu a praca w niedzielę to wolny dzień o dodatkowe 100 złotych Przy obecnej pogodzie letniej na magazynie jest jakieś 40+ stopni wrócą obostrzenia i pracujesz w masce do tego stopnia że jak ja zdejmujesz to musisz się umyć bo odcina się ślad na twarzy od brudu he he Stworzony ranking do którego zaliczy się kilka najlepszych osób więc nie ma szans tym bardziej na umowie zleceniu Dziwny system ocen bo dostaniesz kasę jak jesteś w rankingu a jak zabraknie ci jednego % to nie licz że góra przymknie na to oko i da ci ten jeden raz ta większą sumkę dodatkowo Ogólnie mówiąc jak jesteś młodym poniżej 26 roku życia to można się załapać bo dostaniesz dodatkowa kasę do wypłaty Obecnie zwykły szarak na umowie o pracę ma 3.450 brutto (po podwyżce xd) więc daje ci tam grosza ale to przy tych cudnych warunkach wiesz że musisz nadgonic by wbic się na ranking i mieć do wypłaty kilka stówek więcej ale miej na uwadze że każdy z pracowników chce mieć szansa na dostanie się do rankingu a starzy wyjadacze raczej nie pozwolą ci się wbić Socjal ok jest Multisport i w sumie kolejnym plusem to fakt że da radę ugadac się w kwestii godzin

padre

Witam niestety pracowałem tutaj na magazynie napisałem niestety a to dlatego ze ogolnie nie polecam 1 miesiąc obecnie umowa zlecenie jesli "(usunięte przez administratora) stwierdzi ze chcesz pracowac to dostajesz umowe o pracę jak dobrze pamietam na rok lub odrazu 3 lata (usunięte przez administratora) Podwyżki stażowe tutaj coś takiego nie istnieje xD premia na wysylce to jakiś śmieszny ranking który wymyslil p(usunięte przez administratora) praca odbywa się rownież w sobote- za darmo tak darmo nie płacą odbior dzien wolny w tygodniu natomiast za niedziele 100 zl XD i dzień wolny XD na magazynie jak przychodzi lato koszmar upał niesamowity brak klimy... a (usunięte przez administratora)potrafi zapytać się czy przy odczuwalnej temperaturze ok45 zostaniesz na nadgodziny po czym bufon sam ucieka do domu bo przychodzi sobie na (usunięte przez administratora) a jak ktoś z was zdecyduje sie na magazyn i na przyklad trafi na pakowanie to na 2 zmianie 14:30-22:10-15 ciągnie cięzkie worki które mają grubo ponad 25kg (powinien zając się tym sąd pracy !!!) (usunięte przez administratora) OGOLNIE NIE POLECAM BO NIKT TUTAJ CIĘ NIE DOCENI (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Militaria.pl - Wrocław

• Jak się pracuje w Militaria.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Militaria.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Militaria.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Militaria.pl