Opinie o Casus Finanse w Wrocław

Z historią sięgającą 1898 roku, Grupa Lindorff jest największym europejskim dostawcą kompleksowej usługi zarządzania wierzytelnościami. Lindorff Polska oferuje działania prewencyjne oraz monitoring zobowiązań nieprzeterminowanych, scoring oraz monitoring należności przeterminowanych, windykację polubowną biurową oraz terenową, kompleksową obsługę prawną, usługi z zakresu wywiadu gospodarczego i detektywistyki oraz nabywanie wierzytelności. Grupa Lindorff specjalizuje się w obsłudze firm z rynku finansowego, przede wszystkim banków i towarzystw ubezpieczeniowych i zajmuje w tym obszarze pozycję lidera w Europie. Obecnie zatrudnia 4300 pracowników w 13 krajach. Siedziba główna znajduje się w Oslo w Norwegii. W 2015 roku Grupa Lindorff osiągnęła przychód netto na poziomie 534 mln € (475 mln € w 2014 roku).

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casus Finanse w Wrocław

abecadło

Lindorff ma bardzo kiepską opinię na rynku pracy. Zwalnia się z tej firmy wiele osób. koordynatorzy, pm ... Jest to typowa korpo, która chce od pracownika jak najwięcej, za jak najmniej. Gołym okiem widać, że liczy się maksimum zysku, a minimum kosztów. Pracownicy tyrają za gołą podstawę, a premię może dostaje 5% CC.

Taksiezyje

Witam. Pracuje w tej firmie(NA CC) od dość krótkiego czasu ale juz zdarzyłam zauważyć co tam się dzieje. KIEROWNICTWO DO BANI!! Na 9 osób jedną może być na przerwie i to w dodatku nie można wychodzić w 1 i w ostatniej godzinie,nie można tez wyjść na więcej niż 20 min jednorazowo. Nigdy nie jestem w stanie wykorzystać całej przerwy,zreszta tak samo jak reszta pracowników. Problem tam maja do Ciebie o wszystko, dosłownie. Brak zorganizowania w CC, niekompetentne osoby na stanowiskach liderów i kierowniczych. Liczy sie tylko nabijanie celu, sprawdzają Cie na każdym kroku. Nie można się spoznic nawet sekundę do pracy bo odbierają Ci 20% premii. Nikomu nie polecam pracy tam! Wszyscy pracownicy gonią za celem, bo premia się tylko liczy, typowa korporacja, obrabiają sobie tyłki, lepiej nic tam nikomu nie mówić bo zaraz poleci na skargę do kierownictwa, tylko lizodupy maja tam możliwość awansu. Jak masz swoje zdanie to momentalnie możesz się zwolnić bo traktują Cie z gory. Spotkania z kierowniczka na których wydziera się na pracowników po czym stwierdza ze wcale nie chciała ich straczyc. NIE PRZESTRZEGAJA DOBY PRACOWNICZEJ! Raz konczysz o 20 ,a na 8 masz do pracy. Jedyne co bylo tajne w tej firmie to szkolenia z HR, których zresztą było za malo. Słabe przygotowanie do pracy, szkolenia w 40 min na odwal, byleby zanatowac ze było. Wielkie NIE dla tej przebrzydłej korporacji.

GenerationX
@Taksiezyje

Ach ci milenialsi...

marek

Pożyczki, Kredyty, Chwilówki na dowód osobisty od 300zł do 200tyś zł. minimum formalności szybka decyzja w 15 min szeroka gama instytucji finansowych (usunięte przez administratora) - kredyt przez internet dla każdego - decyzja w 15 min bez zaświadczeń - szeroki wybór instytucji finansowych - chwilówki na dowód bez bik - wszystko załatwisz online - pożyczka bez zbednych formalności - kredyty samochodowe, gotówkowe - kredyty hipoteczne, konsolidacyjne - pożyczki krótkoterminowe i pozabankowe Wejdź na naszą stronę wypełnij wniosek a nasi konsultanci bezpłatnie oddzwonią i przedstawią najlepszą indywidualną ofertę kredytową dobraną specjalnie dla Ciebie.

Erik & Sons

Jeśli ktoś chce się rozstać z Casusem, uważa że za mało zarabia lub czuje, że Casus chce się rozstać z nim niech się odezwie i poda mail (taki, żeby inni z firmy nie mogli was tu zidentyfikować), potrzebuję kilku osób z największych firm windykacyjnych do udziału w pewnym projekcie biznesowym, z umową i wynagrodzeniem rzecz jasna, szczegóły na maila, prośba, jak się zdecydujecie to nie chlapcie językami na wszystkie strony o ew. współpracy, bo projekt ten jest związany z działalnością masowej windykacji i takim firmom WYJĄTKOWO nie zależy, żeby on i podobne funkcjonowały na rynku. Zainteresowanych zapraszam, a pozostałym życzę miłego dalszego merdania ogonem przed waszym norweskim panem... :-]

Malwina
@Erik & Sons

Witam, jestem zainteresowana współpracą z Państwem. Proszę o kontakt: malwinawalczak1986@gmail.com Pozdrawiam Malwina

@Erik & Sons

Erik & Sons Proszę o kontakt : marekbn@interia.pl

lisann

ta firemka to jedna wielka porażka. pracownik się nie liczy, liczą się tylko koszty i wydojenie pracownika na maksa. sztucznie zawyżane cele aby nie zaplacić premii, prymitywne narzedzia do pracy, które ciągle sie psują... całe szczęście, że dałam sobie spokój z tą pseudokorporacją "światowych standardów"

Witam, zastanawiam sie nad dwiema ofertami tj. Spec.ds.korezpo dencji oraz spec. ds.poszuk. danych, czy moze ktos napisac jakie sa realne zarobki przy obu stanowiskach. Nie wiem ktore jest bardziej opłacane przez pracodawce. Prosze o informacje, bede wdaieczny na maila slody.cz malpa kropka pl

pytanie

A na czym polega ta rzeczywistosc odnośnie godzin pracy?:)

odpowiedź

Wynagrodzenie jest głównie prowizyjne, a odnośnie czasu pracy to art. 129 Kodeksu Pracy wyraźnie precyzuje ,że czas pracy ma wynosić 40 godzin tygodniowo w pięciodniowym tygodniu pracy:)

Mr.T

Witam Jak wyglada zycie terenowych w tej firmie Ogolnie chodzi mi o wynagrodzenie i czas pracy ale tez o atosfere dostalem zaproszenie na rozowe i chcialbym czegos sie dowiedzieć. sorry za brak polskich znakow.

hehe
@Mr.T

Kodeks kodeksem a rzeczywistość rzeczywistością. Ktoś tu się powołał na kodeks bo ostatnio mieli kontrole z PIPu między innymi w tej sprawie:) Dobrze że nikt tu o atmosferze nie napisał bo trzeba by było ostro kłamać że jest ok.

fillip46

Rzeczywiście ta firma Casus jak dla mnie jest rewelacyjna. ubezpieczyciel nie chciał mi dać ani złotówki z tytułu ubezpieczenia komunikacyjnego a oni bardzo pomogli mi odzyskać moje pieniądze, wszystko wyglądało szybko i sprawnie, oby więcej takich firm !

Pracują w tej firmie mało kompetentni ludzie szczególnie na stanowiskach kierowniczych , liderskich. Kierownicy są z przypadku , do pracy rekrutują też tych słabszych i tańszych pracowników bo na droższych , wykształconych i z dużym ilorazem inteligencji, dużą wiedzą ich nie stać.Kierownicy boją się zatrudnić tych lepszych bo mogą okazać się dużo bardziej kompetentni i z większą wiedzą niż obecny kierownik. Tak niestety jest w Lindorff. Firma zmieniła nazwę ale swoich szmaciarstwo jest takie samo albo jeszcze gorsze niż w Casus. Wymieńcie kierowników to może coś się zmieni!!!

Ola

Potwierdzam to w 100 procentach. Kierownicy to porażka.Głupota i brak fachowości.Firemka upada i się chyli ku upadłości.Szkoda czasu i angażowania się w coś co nie jest godne uwagi.Pracowałam i wiem.Stracone 5 lat pracy!

@Ola

Stracone 5 lat pracy... to długo Ci zeszło, zanim do tego dojrzałaś. Czyli nie było tak źle.

@Nick, a potrafisz to jakoś uzasadnić? Bo z tego co piszesz wynika jedynie,ze nie masz zielonego pojęcia ani o pracy lidera a tym bardziej kierownika. Zapewne nie masz też świadomości, że połowa i osób tu i w całej firmie nie wytrzymałaby na stanowisku lidera tygodnia. Przykładów rezygnacji nie trzeba długo szukać. Więc doceń to co robi dla ciebie twoj lider albo kierownik bo dopoki sam nim nie zostaniesz nie wiesz nawet czy chociaz w polowie robilbys to tak dobrze jak twoj szef.

ricco
@były pracownik

Nigdy tam nie pracowałem ale odpowiedź na pytanie dlaczego stanowiska kierownicze w tym bajzlu zajmują osoby mniej kompetentne jest oczywista. Nikt kompetentny nie będzie chciał tam pracować.

Nikt
@były pracownik

Ostatnie zdanie klasyfikuje autora w czołówce półgłówków kierownictwa średniego szczebla .

spec

witam bylam na rozmowie kwalifikacyjnej w LIndorff. Na poczatku juz brak kultury bo kazano mi czekac pod drzwiami, rekruterka-liderka spozniona wyszla dopiero po przypomnianiu ze byla umowiona. Rozmowa typowa, w ktorej wyszlo ze mam duzo lepsza wiedze niz pani lider. Efekt- nie zostalam przyjeta, nie raczyli nawet poinformowac o odmowie.

wytrwała

Z atmosferą w pracy jest coraz gorzej. Typowa korporacja, liczy się tylko wynik,cele tak ustawione, żeby ich nie zrobić, winy szuka się wyłącznie w pracownikach cc. Ludzie odchodzą z tego syfu do innych firm. Prezes tylko opowiada wyuczone ogólniki, jak to dla niego nie liczy się pracownik, a pracuje się za niewiele więcej niż najniższa krajowa.

Stasia

To nie warto składać? Moze zarobić można w miare na tym stanowisku? Może ktoś wie ile?

Robert

@Stasia to że w nazwie jest manager bynajmniej nie oznacza stanowiska "menadżerskiego", jest wręcz przeciwnie. To tak jakby kurę domową nazwać managerem ds. wyżywienia. Tak samo robi KRUK. Tak na prawdę to stanowisko najniższe w pionie...

cccccipa

mam okres na tą firemkę

ciekawa

A moje pytanie wygląda tak - jaki tam panuje dress code?

Stasia

Hej, jest ogłoszenie na stanowisko managerskie (manager projektu) w tej firmie. Ale jakoś nie widziałam żeby było wymagane wykształcenie wyżse. Czy to oznacza mało interesująca pracę? czy ktoś wie ile można zarobić na takim stanowisku? Jak wyglada praca na takim stanowisku? dziękuje za informacje

abcd

Teraz to chora firma z chorymi kierownikami, bezproblemowo się dostajesz i potem tak samo szybko wylatujesz:) bo trafiasz na powaloną kierowniczkę np.a tak ma problemy psychiczne ze sobą, po nocach pracuje, do pracy przychodzi nie wyspana, sfrustrowana, niedor.. i nie wiadomo o co jej chodzi.Zwalnia Cię bo jej chora ambicja nie pozwala aby komuś było lepiej:) powodzenia przyszli odważni pracownicy:)

cccccipa

ja zmykam z tej firemki konkurencja daje więcej i bez wyżywania się małolatów liderów

Zostaw merytoryczną opinię o Casus Finanse - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casus Finanse?

Kandydaci do pracy w Casus Finanse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casus Finanse