Opinie o Opek w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Opek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Opek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opek w Warszawa

bang

Trzeci raz w przeciagu miesiaca nie dzialajacy sorter za kazdym z tych dni wiaze sie reczne sortowamnie przesylek plus ost reczne wypisywanie delivera :D bo system padl a pozniej klienci maja pretensje ze paczki nie dochodza na czas.....zal (usunięte przez administratora) .. sciska gdzie ten fedex???

gggg

słyszeliscie????????pan duma cos pomamrotał i rozdawał czekoladki....nowa jakosc!!!!!!!tyrasz przez cały rok za nedzne stawki aby dostac od pana dyrektora czekoladke......brawo!!!!jesli to jest Fedex to gratulacje>>>>>>

xxxx

czy ktos wie kiedy ludzie Fedexa zaczna czyscic ta klike na czele z p.[usunięte przez moderatora]?przy ty zarzadzie ta firma umrze smiercia naturalna.gorszego syfu juz nie moze byc.na całej lini.obietnice normalnej pracy i normalnych zarobkow w biurze i u przewoznikow.czy nowy rok przyniesie radosna wiadomosc.przewietrzy troche ten budynek z tej kliki....

xd

własnie wypowiedział sie jakis kierowniczyna!!!firma ustawiona tylko i wyłaczne na wyzysk pracownikow i kurierow przewoznikow.stawki 50groszy za paczke do 30kg i nawet mniej.to jest smiech.cena paliwa prawie 6 zeta.obciazenia za wszysko!chcesz bankrutowac to idz tam jezdzic.zlapia na wypowiedzenie 4 miesieczne i zajezdza po 12-15godz dziennie.po pol roku chodzisz jak cien....powodzenia...

Kurier

Byłem w Gorzowie wlkp. w kilku firmach od Siódemki, przez DPD i DHL, ale wszędzie czarowano i opowiadane dyrdymały bez pokrycia chyba jak mi się wydaje. W poniedziałek umówiłem się z kierownikiem firmy OPEK czy Fedex jak już mówią i pierwszy raz ktos mi opowidzieział o pracy od poczatku do końca.Najpierw opowiastki o trudach - szczere i takie ciekawe, a potem gadka iz jak juz się zgodzę i kupię nowy samochód to nie wszystko bo najwazniejszi są ludzie. Przed rozmową w tej wfirmie słyszałem gadanie że bycie kurierem jest łatwe i prosto bo to tylko jeżdzęnie. Facet z OPEk wyjasnił mi dokłądnie i dziś wiem, ze to się nie opłaca mi ale za klasę z jaką mnie gość w gorzowskim Opek potraktował muszę tu o nim napisać. Jak ktoś chce wiedzieć co to za robota kuriera to tylko do niego. Tomasz Czerniejewski

Czy jestem w stanie pracować od 8 do 19 i czy mam odporność na kilka telefonów, które będą mi przeszkadzać w doręczaniu pudełek. Pytał o rodzinę i sprawy mojego podejścia do innych ludzi. zaplusował u mnie.Nie będę tam pracował ale wiem o pracy kuriera już wszystko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
lool

Powiem wam tak ja tam pracowałam i to nie kierownicy są wini złego imienia i wypisywania tych bzdur na ich temat tylko sami pracownicy oni sobie wymyślają głupoty wyssane z palca. Ludzie człowiek wam daje szanse pracy i pomaga jak się da a wy tak wypisujecie na nich to po co tam pracowałeś lub pracowałaś czy nawet pracujesz jak masz takie o nich zdanie więc najpierw się zastanów co piszesz a dopiero pisz a nie obrażasz ludzi bezpodstawnie!!! Zero kultury i szacunku do innych ludzi widać ze nie słyniecie zbyt kulturą ze tak piszecie, ale to wy robicie z siebie (usunięte przez administratora) za przeproszeniem!!!!!

loool

a co oni mogą sobie kazać płacić grubo brudasy. wogule kto pozwala takim ludzią przyznawać premie. jesli żadają czegoś w zamian za premie to udaj sie do kogoś kto jest nad nimi i powiedz o co chodzi to wyleją ich na zbity pysk.

franek

ten michał z opeka zwany patelnia to pajac powinni go zwolnic albo kazać mu zamiatać magazyn.

x

jak chcesz byc bankrutem to zacznij wspolprace z ta firma!!!!oni wycisna z ciebie wszystko a potem kopna w [usunięte przez moderatora].powodzenia.nie zycze najgorszemu wrogowi

xxxxx

(usunięte przez administratora) kible są zamykane dzwi wyjsciowe jestesmy niewolnikami a brygadzisci czyli michał i kierownik siergiej za premie każo sobie płacić i to grubo O co chodzi ze [usunięte przez moderatora] każą sobie płacić za premię i to grubo??? Może mi ktoś to wyjaśnić bo ja teraz tam zaczełam pracować jako skanująca na tak zwanej sztywnej.

byly

na dodatek trojka panow zwyrzuconych z firmy dhl.potrafia tylko karac.nic pomocy z ich strony.praca kuriera od 5.30 rano-2-3 godz sortowanie do godz czesto 20 i pozniej.wkladanie paczek na sorter.nie daja umowy do przeczytania.podpiszesz i cie maja na 4miesieczne wypowiedzenia.wtedy maja juz czlowieka i dojezdzaja ostro.karaja za wszystko...jak najdalej od tej firmy.Fedex nic tu nie zmieni jesli zostanie ta sama klika w zarzadzie.....

Rebel

Ludzie nie dajcie się zrobić w jajo. Nie wierzcie w żadne kokosy, które są Wam obiecywane przed podpisaniem umowy. To jest jedna z najgorszych firm prosperujących w tym kraju. Cwaniactwo, kolesiostwo i układy te trzy słowa najlepiej przedstawiają tą firmę. Szeregowy pracownik jest nikim, nie ma żadnych praw i jest dym... bez mydła. Fatalna organizacja pracy, złe kierownictwo, układy i układziki, tym się rządzi ta „firma”. Najpierw czarują człowieka wysokimi zarobkami a po rozpoczęciu pracy i śmiesznie niskich pensjach, wypinają się na Ciebie (usunięte przez administratora) ... bo mają już w kieszeni Twoją umowę z 4 miesięcznym okresem wypowiedzenia umowy. Taka to jest właśnie polityka tej firmy, znaleźć jak najwięcej jeleni do dym... poczekać aż się pozwalniają i kółko się zamyka, przyjmuje się następnych na tych samych zasadach. Myślicie, że ktoś się tam tym przejmuje? Maja to głęboko w [usunięte przez moderatora] bo wiedzą, jaka jest sytuacja na rynku pracy, że ludzie jej szukają i potrzebują pieniędzy. Wykorzystują to do kręcenia własnych układów i chapania większej kasy, kosztem właśnie tych nowo zatrudnionych, po prostu jedno wielkie [usunięte przez moderatora]

byly pracownik

anonim - 2011-08-25 19:36:30 (usunięte przez administratora) kible są zamykane dzwi wyjsciowe jestesmy niewolnikami a brygadzisci czyli michał i kierownik siergiej za premie każo sobie płacić i to grubo`opek łomianki hahaha (usunięte przez administratora) !!! czlowiek zapierdziela od 17 do 2-3 rano na nogach pracujac na luzach (przesylki ktore nie trafiaja na sorter ) trzeba sie nalatac paczki niektore waza po 40 kg obecnie ludzi wysylaja do lodzi na nowa sortownie warunki ? szkoda gadac a jak sie n ie zgodzisz jechac to cie zwolnia nie polecam tej firmy [usunięte przez moderatora] kawal chama

wiernyopekowi

ostatni kom. żal jednym słowem, [usunięte przez moderatora] to ty? pod fedexa chcą z nas zrobić totalnych niewolników,czarnych murzyńskich robokopów...takie moje wolne spostrzeżenia po ostatnim tygodniu, pozdro dla wszystkik kurierów

anonim 63

Nie znam firmy kurierskiej która ma swoje samochody a Ty chyba wiedziałeś na jakich warunkach jesteś przyjęty to dlaczego teraz płaczesz. Załóż sobie firmę i oraj innymi a nie wytykaj palcami. Rozumu ci chyba starcza tylko na kręcenie kierownicą

anon

i na dodatek 2.5%dla firmy opek bo kryzys jest!!!a przewoznicy nie maja kryzysu.he he he....

annn

To Jest najgorsza firma i zgadzam się w 100%!!!!!!!!! Nie dość że oszuści i (usunięte przez administratora) to jeszcze narzucają jakieś wyimaginowane kary za które wszyscy kurierzy powinni się w końcu zbuntować bo ROBIĄ TO BEZPRAWNIE POWTARZAM BEZPRAWNIE !!!!!!!! KURIERZY POWINNI PÓJŚĆ Z TYM DO SĄDU I DO PRACY , Jeśli ktoś chce tam pracować to STANOWCZO ALE TO STANOWCZO ODRADZAM !!!! Chyba że lubi wychodzić z domu o 04:00 a wracać na 20-23:00 za marne 1250 netto!!!!!!!

opek!!!! (usunięte przez administratora) !!!i cała klika oszostow i łapowkarzy.biora na prawo i lewo zeby taki kurier nr3 [usunięte przez moderatora] mogl okradac podwykonawcow z ich ciezo zarobionej kasy.ilu ludzi on juz oszukal i ma przyzwolenie o p [usunięte przez moderatora] z zarzadu.sam nie ma kosztow i samochodow i tak zeruje na innych.darmozjad.moze panowie z firmy Fedex zrobia tu porzdek i [usunięte przez moderatora] ta cała klike!!!firma przyjazna-he he he [usunięte przez moderatora]

kurier

Tylko NIE praca w OPKU!!! Wyzysk totalny! Najgorszy był przełożony kurierów- łapówkarz [usunięte przez moderatora] Kawał chama, buraka, jakich mało!!! Traktował kurierów jak śmiecie! Ale ustawic się potrafił! Brał na prawo i lewo za rejonizację kurierów! W końcu miarka się przebrała- najpierw go wypierniczyli,a potem przenieśli SZMACIARZE do Płocka- teraz tam będzie kradł! Ale w Wawie dalej ma swoje auta (kurierskie)podstawione! Tu jest naprawę jakaś ciemna klika! Podobnie pana [usunięte przez moderatora] (koordynatora od kurierów) wyrzucili za fałszerstwa i po paru miesiącach SZMACIARZE przywrócili... Jedna wielka porażka!

[usunięte przez moderatora] kible są zamykane dzwi wyjsciowe jestesmy niewolnikami a brygadzisci czyli [usunięte przez moderatora] i kierownik [usunięte przez moderatora] za premie każo sobie płacić i to grubo

anim

praca na czarno w firmie OMEGA nie jest winą OPEK. OMEGA jako zleceniobiorca jest odpowiedzialny za formalne zatrudnianie osób zgodnie z prawem, to OMEGA jest w tym przypadku pracodawcą, a umowa miedzy tymi spółkami określa zasady których Zleceniobiorca powinien przestrzegać.

Zostaw merytoryczną opinię o Opek - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Opek?

Kandydaci do pracy w Opek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Opek