Opinie o Opek w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Opek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Opek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opek w Warszawa

?????????????

jak jest taka super to dlaczego taka rotacja wykształcony człowieku.Pewnie z dobrobytu tam panującego,ludzie nie wytrzymują nadmiaru pieniędzy i odchodzą.Zastanów się co piszesz bo w szanującej się firmie były by normalne umowy i godna płaca podkreślam GODNA.I stała grupa pracowników na etacie,trzymacie tych ludzi jak [usunięte przez moderatora]część płacy na etat a część na zlecenie żeby PIP się nie dopatrzył w razie kontroli.W tej firmie trzeba udawać głupca żeby za dużo nie widzieli.A tak poza tym mądry człowieku znam wielu ludzi mądrych bez szkoły i takich baranów jak Ty po szkole.

0-700-700-700

Widać, że są z was niedorozwinięte nieuki, nawet nie potraficie porządnie zdania ułożyć, jak się czyta te wasze niedorozwinięte opinie to aż się rzygać chce, owce wypasać a nie do Opka się pchacie. Ta firma jest super, Opek trzymaj się i nie daj się. :):):):):):):):):):):):):)

x

ludzie tylko krzyczą i nic nie robią a ja tu przyszedłem aby pozamiatać,uwialbiam to jeszcze troszkę.Uwaga i cała reszta programów tesz chyba pocoś jest trzeba puścić opinię o firmie w Polskę.I ukarac parę złych osób

x

ja to mam gdzieś Ciebie i [usunięte przez moderatora] kolego,od czegoś są kamerki z niewielkim zasiegiem które przekazują obraz już częćciowo jest nagranych parę rzeczy i ktoś za to beknie i murzyn wróci do swojej afryki.PIP terz już został poinformowany ku waszemu nieszczęściu mam tam kogos ale zbierzemy wiecej żeby tak konkretnie rypło na ryj.I to nie będzie tylko PIP ale i prokuratura miłej pracy życzę oby tak dalej dostarczacie więcej dowodów.Z poszanowaniem pracownik

Kurier

Byłem w Gorzowie wlkp. w kilku firmach od Siódemki, przez DPD i DHL, ale wszędzie czarowano i opowiadane dyrdymały bez pokrycia chyba jak mi się wydaje. W poniedziałek umówiłem się z kierownikiem firmy OPEK czy Fedex jak już mówią i pierwszy raz ktos mi opowidzieział o pracy od poczatku do końca.Najpierw opowiastki o trudach - szczere i takie ciekawe, a potem gadka iz jak juz się zgodzę i kupię nowy samochód to nie wszystko bo najwazniejszi są ludzie. Przed rozmową w tej wfirmie słyszałem gadanie że bycie kurierem jest łatwe i prosto bo to tylko jeżdzęnie. Facet z OPEk wyjasnił mi dokłądnie i dziś wiem, ze to się nie opłaca mi ale za klasę z jaką mnie gość w gorzowskim Opek potraktował muszę tu o nim napisać. Jak ktoś chce wiedzieć co to za robota kuriera to tylko do niego. Tomasz Czerniejewski

Czy jestem w stanie pracować od 8 do 19 i czy mam odporność na kilka telefonów, które będą mi przeszkadzać w doręczaniu pudełek. Pytał o rodzinę i sprawy mojego podejścia do innych ludzi. zaplusował u mnie.Nie będę tam pracował ale wiem o pracy kuriera już wszystko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Kij

Niestety K4 padło, wszystko leży

adnsl

potwierdzam.JEDEN WIELKI SYF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WIECEJ DYREKTOROW NIE ZNAJACYCH SIE NA TEMACIE TO TEN SREDEX PADNIE NA RYJ.CIEKAWE JAKIE UMOWY BEDA ZE SREDEKSEM?JESLI NA UMOWACH ZMIENI SIE TYLKO NAZWA FIRMY Z OPEX NA SREDEX TO LUDZIE BEDA SIE POWOLI ZWIJAC.PRZYJDA SWIEZAKI KTORZY NIE ZNAJA SIE NA ROBOCIE.ZOSTANA ZASYPANI ZAJBISTYMI KARAMI I BEDA BANKRUTOWAC.ITA W KOŁO.FIRMY OBSŁUGIWANE PRZEZ KURIEROW NIE LUBIA ZMIAN I SPOZNIEN PO ODBIORY...

a

Jak był Opek to wszystko cykało i nie mieliśmy takich problemów, jak łyknął nas FEDEX tak zaczęło się wszystko walić, po prostu STEJKI mają nas w (usunięte przez administratora) dla nich liczy się tylko kasa, a ty masz [usunięte przez moderatora] psuje się sorter, mają to w (usunięte przez administratora) pada system mają to w (usunięte przez administratora) wszystko i wszystkich mają w (usunięte przez administratora) Niestety taka jest prawda.

k44

Standard fedex? Wszystkie paczki na płachte.masakra. pozdrawiam oddział zzielona góra.

xxx

BRAWO OPEK BRAWO OPEK!!!!!!PIEKNIE DZIAŁAJACY SORTER I PIEKNIE DZIAŁAJACY SYSTEM.STANELO DEBA W POLOWIE ODDZIALOW W POLSCE!!!!JESLI TO JEST STANDART FEDEX TO GRATULACJE!!!!POL MAGAZYNU TOWARU LEZY!!!!

XYZ

mala - 2013-05-08 14:25:36 a jak wygląda praca w biurze? też jest tak kiepsko jak z kurierami? i jak wyglądają zarobki? bardzo proszę o odpowiedźponawiam pytanie, jak wygląda praca w biurze? zarobki?

mala

Mucha

Hey Panowie [usunięte przez moderatora]dawno nic nie pisał, chyba go zdemaskowali, EJ [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!! co z tobą zawstydziłeś się, ej no !!!!!!!!!!. :) :) :) Morał jest tylko jeden "coś musi się zacząć żeby mogło skończyć".

kurier

czuli moj przedmowca (łamana polszczyzna) potwierdza moj komentarz.jest specjalna sekcja ds obciazen.kurier jest karany za wszystko.czysta kasa firmy.JAK TAK DALEJ BEDZIE TO NIE BEDZIE KOMU JEZDZIC ZA TAKIE STAWKI.JUZ BRAKUJE LUDZI.NIE DAJCIE SIE KUSIC FAŁSZYWYMI OBIETNICAMI.ZŁAPIA WAS NA UMOWE Z 4 MIESIECZNYM WYPOWIEDZENIEM I ZAJEZDZA NA MAKSA.DLACZEGO NIKT NIE KUPUJE NOWYCH AUT.POPROSTU NIE STAC LUDZI NA UTRZYMANIE POJAZDOW.ZOTANA TYLKO MARIONETKI KORE BEDA POTULNE JAK MYSZKI.PAN [usunięte przez moderatora]POWIE NIE DA KASY I PO SPOTKANIU....OMIJAC TA FIRME Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kurier

o jakich ludziach FeDex piszecie ?? Tam niema ludzi z FeDex oni siedzą w Brukseli i nic niewiedza . W opku-Fedex siedzi stary zażond w czele z[usunięte przez moderatora] spszedali firme i majom już w [usunięte przez moderatora]co tam śie dzieje . A co do opcionzen kurierów i przewozników to ludze FeDex tylko zacierają ręnce taka jest prawda. Zmiany w tej firmie jeżeli bendą to dopiero za jakieś 3-4 lata.

przewoznik

LUDZIE JAK CHCECIE ZBANKRUTOWAC TO OPEK FEDEX ZAPRASZA....ZALATWIA CIE W POL ROKU.NAJBIERW ZBAJERUJA A POTEM ZESTAW KAR I OBCIAZEN.MAJA SPECJALNA SEKCJE OD KARANIA KURIEROW.ZAWSZE COS ZNAJDA.NAWET JEK JEST WINA BIURA TO I TAK KARAJA KURIERA.JUZ NIE JEDNEGO DOPROWADZILI DO BANKRUCTWA.JEST PRZYKLAD CHLOPAKOW Z URSYNOWA.PODOBNO WYGRALI W SADZIE....JAK NAJ DALEJ OD TEGO DZIADOSTWA.BRAK POSZANOWANIA DLA LUDZI.TRAKTOWANIE JAK SMIECIA I TYRANIE PO 15 GODZ DZIENNIE....JEDEN WIELKI SYF....

kurier

frajerzy trzymaja sie ramy....he he he.opex to ich caly swiat...nie ma co sie dziwic.ludzie bez wyksztalcenia nie maja za bardzo wyjscia i musza tyrac za marne grosze i strzelac z ucha zeby miec ta prace.dzis piekny dzien!!! 5 godzin sortowania rrecznego.padl sorter.podejscie do ludzi jest nie dopuszczalne.jesli to jest STANDART FEDEXU do gratulacje.mnie juz tam nie bedzie.mam troche godnosci jeszcze.teamliderzy juz nie maja nic do powiedzenia.SA TO MARIONETKI W REKACH DUMY.LUDZIE FEDEXA !!!!!CZY NIE WIDZICIE CO SIE DZIEJE????TAKIEGO DNA JESZCZE NIE BYLO.!!!!CHYBA ZE LICZA SIE DLA WAS TYLKO CYFRY!!!!-wkrotce były...ps jak tak dalej bedzie to ludzie pozabieraja firmy do Alfy...

obserwator

,,uderz w stół a nożyce się odezwą,, każdy ma prawo do wyrażania swojej opini na temat pracy w tej firmie. Też nie mam dobrego zdania o magazynie , i to co napisał Janek jest w części prawdą. Ja po majówce też podziękuje tej firmie, mam już nagraną inną i myślę że tam mnie docenią. A innym którzy tak namiętnie piszą o pastwiskach, kolegach i innych obraźliwych rzeczach radzę się zastanowić , bo nawet nie macie pojęcia kogo obrażacie.

kolega Janka

Ja powiem tak Janek ma trochę racji, ja przepracowałem tam 1 miesiąc i myślę że jest to za dużo. Nie szanują pracowników, ci którzy nie mogą znaleść lepszej pracy to poprostu siedzą w Opku , współczuje bo naprawdę w Warszawie i okolicach jest praca lepiej płatna ale przedewszystkim taka w której doceniają i szanują pracownika. Życzę powodzenia. NIE POLECAM PRACY W OPKU.

wózkowy

u nas jest jedna zasada, chcesz pracować to [usunięte przez moderatora] nie chce ci się robić to [usunięte przez moderatora] Janek chyba o tym nie wiedział, myślał że przyjdzie do Opka, p [usunięte przez moderatora] się i mu jeszcze zapłacą. HE HE HE HE, wielki jak brzoza a durny jak koza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Janusz

[usunięte przez moderatora] to nie prawda że praca jest dobrze zorganizowana bo wtedy wychodzilibyście z pracy po 8 h a nie jak za zwyczaj 10 czy 11 .....i nie opowiadajcie że tak wszyscy cieszą się że [usunięte przez moderatora] zostaje.............bo to też nie prawda......zadowoleni są ci którzy dają z ucha tak jak wy !!!!!!!!!!!!!!!!!ja wam życzę powodzenia Płońszczaki bo ja dostałem stawkę 14 zł netto a wy widocznie sami się nie doceniacie więc zostało wam charować dalej na podwyżkę [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Opek - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Opek?

Kandydaci do pracy w Opek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Opek