Opinie o Szwajcarka Sikorski Marcin w Warszawa

Szwajcarka Sikorski Marcin
4 49 52 5 1
Kocioł

jak sie wam robić nie chce to sie ogarnijcie!!!praca u Pana Marcina jest git.kasa na czas,premie dla ogarniętych a lamusy i opie.....cze niech obrabiają du.e komu innemu.

Niunia Nowy wpis
@Kocioł

Taaa. Kasa na czas to może i jest. Szkoda, że na umowie grosze a reszta pod stołem.

Sebastian Nowy wpis
@Niunia

Firma oferuje jakieś benefity w postaci premii lub świadczeń socjalnych, żeby podwyższyć pensję i bardziej zmotywować pracowników? Z góry dziękuję za odpowiedź.

30 latka Nowy wpis
Nazwa działu: Biuro

A czy może ktoś się wypowiedzieć, jak wygląda praca w biurze ? Widziałam ogłoszenie i zastanawiam się czy aplikować.

TakNie1
Kocioł Nowy wpis

psioczyć to każdy może...ale robić to już nie.ale schudniecie bo żal (usunięte przez administratora) ściska!!!

Tak10Nie
Ruda

Tym opisem trafiłaś w samo sedno. Nic dodać, nic ująć. Lepiej bym tego nie opisała...(usunięte przez administratora) "Szanujmy pracowników - tak szybko odchodzą...."

Tak8Nie

Ewa

Zgadzam się całkowicie z Twoją opinią, absolutnie odradzam pracę w tej firmie,(usunięte przez administratora)

Tak5Nie
Gosc
@Ruda

Warto uczyć się i podjąć pracę lepiej płatną. Ale w każdej firmie, jeśli ma się nad sobą szefa i dodatkowo pracuje się z klientami, jest wykorzystywanie pracownika i niesprawiedliwość. Chyba jesteś jeszcze młoda albo z innej planety.

Tak12Nie

Ruda
@Gosc

Z innej planety to jesteś chyba Ty. Bo pracujesz w tej firmie i będziesz w niej pracować póki nie zgnijesz w dodatku za najniższą krajową na umowie. Chyba, że jesteś dyrektorem... Ale swoich czterech liter bo innego tam nie ma! Poza tym w firmie brak benefitów jakie oferują inni pracodawcy, np. socjal, Multisport, pakiety medyczne. Tutaj masz - jak sobie narysujesz i wytniesz.

Tak6Nie
Aga
@Ruda

Multisport był. Pracodawca dopłacał połowę lecz brak było chętnych. Jest grupowe PZU do którego też nam dopłaca. Co roku na Boże Narodzenie dostajemy duże premie. Także nie majacz I pisz prawdę.

Tak12Nie2

Aga

Za co obcinają pensję ? Nigdy nie słyszałam aby ktoś u nas miała choć złotówkę mniejszą. Mogłabyś konkretnie napisać za co ? Jak nie to żenada.

@Ewa

Popieram, byłam tam na szkoleniu w cudzysłów. Wziąć. Nie polecam firmy (usunięte przez administratora)

Niki
@Aga

Z tymi premiami na swieta to przesadzilas pracuje od 2 lat i nie dostalam grosza wiecej

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ks

(usunięte przez administratora) Wiecie czym są elastyczne formy zatrudnienia? Najniższa krajowa na umowie (usunięte przez administratora)

Honorata
@Ks

Z forum GoWork.pl usuwane są tylko opinie, które łamią jego regulamin. Osoby piszące merytorycznie i kulturalnie na temat miejsc pracy i pracodawców, nie mają raczej o co się martwić. Jeśli pracujesz w Szwajcarka Sikorski Marcin, może warto spróbować poprosić o podwyżkę, co myślisz na ten temat?

Ks
@Honorata

Całe szczęście nie pracuje :)

Agnieszka

Polecam pracę w tej firmie. Pracodawca uczciwy,zespół mlodych fajnych i pracowitych ludzi.Wszystko co powiedziane na rozmowie o pracę z kadrową jest wdrożone. Moje sugestie dla Szwajcarka Sikorski Marcin: Tak trzymać dalej Lubię atmosferę w Szwajcarka Sikorski Marcin za: Zespół fajnych zgranych ludzi

Tak13Nie
marcin_w
@Agnieszka

no super, wielkie szczęście was spotkało, że tak pracujecie... nie zmienia to faktu, że nawet jak wyprujesz sobie flaki i napiszesz dobrą opinię bo ci szef c kazał to i tak za jakiś czas się przekonasz i poprzesz innych wyrażających się negatywnie... naiwni

Tak3Nie
@marcin_w

He he he.szef wątpię aby czytał te wypociny twoje.

Tak7Nie

Nic mi dali. Raczej Pani ma problem sama ze sobą . Pozdrawiam

@Agnieszka

Ludzie czy Wy czytacie swoje kąśliwe odpowiedzi ? Osoba która pisze nie na temat potwierdzam to czemu chce zaprzeczyć. A poza tym proszę mnie nie obrażać! Miłego Dnia!

KK

Osobiście NIE polecam!(usunięte przez administratora)

@KK

Wielkie ego przemówiło . Ja jestem szefową od kilku lat i nic sobie nie wy-wazelinowałam . Polecam się doszkolić .

@Agnieszka

Mówi Pani o sobie? Pani odpowiedź o tym świadczy☺ a szefową został Pani od razu? Bo nawet zrozumieć wypowiedzi pani nie potrafi.

m. bociek

Niestety to standard w tej firmie ;-(

@m. bociek

Dlaczego usunęliście opinię?!

Adrian

Długo Was tu nie było, czy to świadczy że firma rozwija się w dobrym kierunku i jesteście zadowoleni ze swojej pracy? Może jakiś pracownik będzie w stanie opisać jak wygląda tam aktualnie sytuacja dotycząca wynagrodzeń, atmosfery w pracy, traktowania pracownika przez przełożonych? Takie wpisy są bardzo cenne i mocno pomagają osobom niezdecydowanym czy warto wysyłać tu swoje CV.

Życzliwa

(usunięte przez administratora) Myślicie , że dlaczego tam cały czas brakuje ludzi hmm? Oficjalna wersja ,że wciąż się rozwijają jasne jasne prawda jest taka ,że ludzie odchodzą (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) O kuchni nie zamierzam wspominać , miałam okazję spróbować. Ludzie mówcie sobie co chcecie, brońcie sobie Szwajcarki spotkamy się na tej stronie za jakiś czas i zobaczymy po której stronie będziecie. A i prośba do tych na ''wyższym stanowisku''(usunięte przez administratora) a i Panie (usunięte przez administratora) więcej uśmiechu i szacunku życzę :)

Małgorzata

Witam Ja zdecydowałem się na pracę w Szwajcarce pod koniec sierpnia tego roku mimo przeczytanych tu opinii negatywnych ale i sporo pozytywnych . Czytając negatywne teraz śmich mnie bierze i żenada .Pracuje do dziś i będę pracowała ponieważ uważam tą firmę za jednego z najlepszych pracodawców jakich miałam do tej pory a było ich . Rozmowa kwalifikacyjna ok. Zgodziłam się za zaproponowaną mi stawkę i nawet grosika mniej nie dostałam i co było moim bardzo dużym zdziwieniem za wrzesień wynagrodzenie było już w okolicy 20 września . Po miesiącu otrzymałam 200 zł podwyżki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mało ? Bez proszenia i bez niczego szef postanowił .To jest klasa w sama w sobie. Pracy jest dużo owszem ,ale 15.10 wychodzimy . Podejrzewam że zależy to od szefa kuchni . Nasza jest super . Owszem odeszło od początku września 2 osoby , ale wnioskowała o to szefowa bo siedzieli przez 8 godzin w telefonie i mieli wszystko w (usunięte przez administratora) . Szef faktycznie wpada rzadko , ale czy widzicie szefów np. McDonalda ? . Wpada i wypada uśmiechnie się , pogada chwilkę i znika ale taki zawód szefa. Polecam

Tak25Nie

Jeden8L

Każdy odpowiada sam za siebie. Jak przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu - jego sprawa, jego problem. Trudno, żeby właściciel firmy kontrolował pracowników o każdej porze - zwyczajnie nie ma na to czasu. Nie znasz znaczenia słowa patologia - to się nie wypowiadaj. W doopie byłeś/Aś i goowno widziałeś/Aś

mn

"posiłki są przygotowywane w fatalnych warunkach - Rodzice pomyślicie więc zanim wykupicie swojemu dziecku obiad czy kanapkę" czyli mam rozumiec, ze u kazdego innego nowego ajenta te posilki beda przygotowywane w innej kuchni ? szkola ma ich kilka i dostana lepsza kuchnie? no usmialam sie ;)

Tak4Nie

Xyz

Pracowałem tam prawie miesiąc(usunięte przez administratora)Może to i winna szkoły która kuchni nie chce dofinansowywać wiec prywaciarz tez tego nie będzie robić. Jeżeli chodzi o sama prace to 3h obierania ziemniaków 3h przygotowania mięsa 3h mycia naczyń- mniej więcej taki standart. Myślisz ze teraz popełniłem błąd bo jest 9h do przepracowania, uwierz mi ze nie, wcześniej nigdy nie wyjdziesz, roboty jest bardzo dużo, czasami trzeba biegać! Co najlepsze jedzenie które zazwyczaj pomagasz robić nie jest zawsze takie smaczne, brakuje przypraw, dobrego przygotowania a czasami pomysłu jak dany przepis dobrze ugryźć żeby dzieciakom smakowało. No właśnie cały catering jest dla dzieci a skargi na swoją robotę słyszysz codziennie w pracy albo od nauczycieli albo od dyrekcji wiec to dla nich się starasz. Kwestia zabrania jedzenia do domu: możesz brać wiadrami, prawie pół obrotu dziennego zostaje w koszu, wiec tutaj bez problemu, dla każdego się coś znajdzie wege bez glutenu bez laktozy. Została mi do opisania chyba tylko kwestia zespołu, No to powiedzmy sobie szczerze nie zawsze to są ludzie z totalnej patoli ale są to ludzie mało ambitni którzy się pogodzili z tym ze do końca życia będą chcieli zarabiać dwa patyki, wiec zazwyczaj są to osoby starsze 40+ ( bardzo mało młodych osób) które powiedziawszy w pracy „biadolą” jakie to życie jest złe i jak im ciężko nic z tym nie robiąc, ewentualnie pośmieją się z żartów drugiego sortu :))). Zostały finanse 2000 zł jest to bardzo mało jako ze zawsze zostajesz po godzinach, oczywiście można nie wydawać pieniędzy na jedzenie to zawsze te 500-700zl zachowa się, ale to jedzenie nie smakuje, albo po 8h siedzenia nad nim już ci sie go nie chce jesc. (usunięte przez administratora) Patrząc na życie w Warszawie jako ze to jest jedno z najdroższych miast w Polsce No to bardzo słabo to wychodzi. Sytuacje randomowe: Musisz być zawsze przygotowany ze możesz pracować na zupełnie innej placówce czy ci się to podoba czy nie, a jak nie to najlepiej się zwolnić. (usunięte przez administratora) Dziękuje ze przeczytałeś ta opinie :) Pozdro

Tak10Nie1

Gosia
@Xyz

Mam wrażenie czytając twój post że pracowałeś w innej firmie. Ja pracuje 3 lata ,jestem młoda ,mam umowę na czas nieokreślony i zarabiam więcej niż tu piszesz. Dla mnie twój wpis jest wyssany z palca i mało realny . Pozdrawiam

Tak23Nie

@Xyz

Jest wiele nieścisłości w tym co napisałes. Raz że szefa nie ma a piszesz o nim jakbyś znał bo co najmniej latami . Podejrzewam że jest to wpis konkurencji,ponieważ ja pracuje pondt 6 lat i znam tą firmę bardzo dobrze. Bzdury,bzdury,bzdury. Kłamstwo goni kłamstwo. Szwajcarka zatrudnia teraz okolo 160 pracownikow i wciąż otwiera nowe punkty i sukces tej firmy nie wszystkim się podoba. Obrażanie ludzi pominę bo to świadczy o Tobie. Na nasz punkt w tym roku wróciło kilka osób które pracowały w latach poprzednich,coś o tym świadczy. Szef często pomaga pracownikom w różnych sytulacjach życiowych. Samej mi bardzo pomógł i nie zapomnę mu tego do końca życia Pozdrawiam i życzę mniej obłudy i klamst oraz pomówień a więcej prawdy.

Krzychu
@Xyz

Nie znam podobnego szefa który ma dużego chopla na punkcie czystości. Czasem mamy wrażenie że pracujemy nie na kuchni a w laboratorium. Wszystkie swoje kuchni zna od podszewki. Używa tylko dobrych i znanych marek produktów. Weź się chłopie lecz albo weź się za robotę. Skoro Ci podziękowano to znaczy jakim byłeś pracownikiem.

Gosc
@Xyz

Musiałeś kiepsko pracować i pewnie zostałeś zwolniony. Nie przesadzaj że 2 tys. miesięcznie plus żarcie warte ok. 500-700 zł to mało za pracę, która nie wymaga specjalnych umiejętności. Jak bedziesz dyrektorem to zarobisz więcej, ale pewnie brakuje ci wykształcenia. Wydaje mi się, że masz wygórowane wymagania, nieadekwatne do współczesnych realiów.

Tak7Nie
mn
@Xyz

to, ze jedzenie jest przygotowywane jak to nazwales "w starych piwnicach" to chyba akurat nie jest wina Szwajcarki ? szkoly maja kuchnie takie a nie inne, szef Marcin i tak robi wiele remontow, zeby to mialo rece i nogi. ja pracuje kilka lat. sanepid byl wiele razy i nie bylo zastrzezen. co do pracowania 9 godzin... no coz. jak to sie mowi "jak sie ogarniesz tak bedziesz mial". jak sie ktos (usunięte przez administratora) to nie dziwota, ze siedzi sie w pracy po 9 czy 10 godzin. podstawa to organizacja wlasnej pracy i to w kazdej firmie. a jak sie ktos nie wyrabia to moze warto pomyslec o zmianie pracy na inna? ja gdybym sie nie ogarniala to poszukalabym pracy tam, gdzie moje mozliwosci beda wystarczajace. stwierdzenie, ze pracuja tam ludzie malo ambitni jest krzywdzace. owszem, byc moze i tacy tez tam sa ale gdzie ich nie ma? ja uwazam sie za osobe ambitna, mam wyzsze wyksztalcenie, jestem sumienna i obowiazkowa i wcale nie chce do konca zycia zarabiac "2 patykow". pracuje w szwajcarce bo chce, z wlasnego wyboru, nikt mnie na sile nie trzyma. co do opinii o samym szefie to tez uwazam, ze jest mocno naciagnieta.w kazdej firmie, jak ktos cos zle robi to jest zwracana mu uwaga. w kazdym biznesie glownie chodzi o pieniadze ale to nie znaczy, ze nie ma idei. bo gdyby szef mial wyjeba** to juz dawno firma by upadla. w kazdej pracy jest ciezko. kazdy by chcial zarabiac kokosy i sie nie narobic ale niestety,tak jest w gastronomii i kazdy kto sie decyduje na te branze powinien miec tego swiadomosc.

Tak17Nie
Mieczysław

@Megan a czy kojarzysz jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o aktualne rekrutacje, jakie się odbywają w Szwajcarka Sikorski Marcin? Czy firma oferuje dodatkowe benefity pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie medyczne albo karnet na basen? Każda opinia będzie na wagę złota.

kasia
@Mieczysław

Nic z tych rzeczy ....

DRWAL

(usunięte przez administratora) Pojechałem na rozmowę do ich biura. Zaproponowano mi szefa kuchni, miałem czekać prawie miesiąc na instrukcje co dalej bo właściciel na urlopie. Po tym czasie zadzwoniłem i Pani powiedziała że oddzwoni w dniu dzisiejszym ale puźniej. Nie oddzwoniła, widać jakie mają podejście do człowieka. Brak profesjonalizmu i poszanowania czasu innego człowieka. Dodam że na szefa kuchni zaproponowali 2500pln. I tak uznałem to za śmieszne i pracuje w innym miejscu natomiast ciekaw byłem jak sytuacja by się toczyła dalej. Podziękowałem a Pani zdobyła się na wysiłek i po miesiącu mi odpisała że jednak teraz nie przyjmą.(usunięte przez administratora)

Tak9Nie

@DRWAL

Na szefa kuchni i piszesz "puźniej" ? daj żyć ...

Tak5Nie

Drwal
@anonymous

Może jestem lepszy z gotowania jak z gramatyki ????

@Drwal

Moze :-)

szary kolega

Witaj kolego Problemem tej firmy myślę jest podejście do pracownika. Ludzie chca pracować ale wymagają szacunku (usunięte przez administratora) Poza tym zarobki pozostawiają wiele do życzenia.

Ja

Hmm,pracuje od kwietnia i nikt za nic nie kazal mi nigdy placic. A obiad to i do domu mozna wziac.

Megan
@szary kolega

Zarobki normalne, zwyczajne, nic ponad. Natomiast umowy - to jest temat rzeka. Obiad do domu? Nie ma takiej możliwości, wolą posiłki utylizować aniżeli dać pracownikowi do domu.

anonymous

Nigdy zadne szkolenia nie byly platne tak samo jak i za obiad. mozna jesc na miejscu i zabrac do domu, wiec chyba piszesz o innej firmie . juz nie wspomne o pralni ubran gdzie kazdy sam sobie pierze i nigdy nie bylo zadnej pralni ubran. zenujace

anonymous

Ja pracuje przeszło dwa lata i jest całkiem nieźle . Kasa na czas , obiad do domu bez krępacji można wziąć. Zawsze można lepiej ale ogólnie jest ok. W życiu nie słyszałam o praniu ubrań czy coś w tym stylu a tym bardziej za jakieś płacenie za szkolenie .

Tak13Nie

megan
@anonymous

Nie chrzań głupot. Polityka firmy jest taka, że nie jesz za darmo i nie bierzesz żadnego obiadu do domu! Nigdy!

@megan

Obiad do domu zawsze można zabrać , tak samo jak i zjeść na miejscu i zawsze tak było. Pracuje od dawna i jestem zadowolona z pracy. Kasa zawsze na czas.

Tak6Nie
Pop'n

(usunięte przez administratora) Zarówno umowa jak i stawka pozostawia wiele do życzenia = tzw.ich gotowość na elastyczne warunki zatrudnienia. Wymagania to mają bardzo wygórowane ale za to podejście do pracownika niemalże zerowe! Strategia dobrze opracowana pt. Jak robić dobrą minę do złej gry?

TakNie

Coraz częściej firmy dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy tak samo jest w Szwajcarka? Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dzięki temu możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Zostaw opinię o Szwajcarka Sikorski Marcin - Warszawa

Chcę opublikować: