Opinie o Iso-Ecafri Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Iso-Ecafri Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Iso-Ecafri Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iso-Ecafri Sp. z o.o. w Warszawa

ziomek

kilka słów o firmie.jest 03,10 a kasy za sierpień niema.z dietą problemy.ubezpieczenie we Francji to lipa.pracuje od .01.2010 non stop i nawet numeru ubezpieczenia nie mam bo pani [usunięte przez moderatora] zatrudnia nieodpowiednich ludzi na nieodpowiednich stanowiskach-zajmuje się tym pani [usunięte przez moderatora] która nigdy niema czasu.problem kolejny to korespondencje przez lavere do wszystkich pracujących- gdzie niestety większość znika.gdyby nie ten bałagan to firma była by ok. pani [usunięte przez moderatora] niech pani coś z tym zrobi. pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących

Lars

W najbliższym czasie napiszę coś o tej firmie i nie będą to koniecznie miłe rzeczy, zobaczę jeszcze jaka będzie wypłata miała wpłynąć 15 go na razie nie ma żadnego wpływu.Ale bardzo na nią uważajcie.

kolegen

ogolnie lipa z calym ecafri.[usunięte przez moderatora]

marabut

Niby wszystko ok.Ale stawki śmieszne.Komu pasuje pracować za 4.6 euro na rękę ten siedzi cicho....Trzeba pilnować stawek.No i zwalniają z dnia na dzień.Po kilka,kilkanaście osób.A poza tym w porządku...gdyby nie kapusie co wydzwaniają gdzie się tylko da...Kto tam pracuje to wie o kim piszę...Ogólnie pracuje się dobrze.Zostało może 2-3 miesiące pracy,no i słabe perspektywy na zimę...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Iso-Ecafri Sp. z o.o..
subolg

Liczy sie tylko praca.COPRECS mi zycie uratował :-)

zyczliwy

hej ale znajdzie sie czlowiek ktory dlugo mieszka we francji zna prawo francuskie i co wtedy ????????????????????????

ziomek

Niestety słyszałem od ludzi którzy tam pracowali więcej złego niż dobrego o tej firmie. Właśnie na temat ubezpieczeń kiklometrówki przekrętach z umowami zmianami nazw firmy itp. Wydaje się że się staczają powoli. A wy ludzie szanujcie się. P.S. To[usunięte przez administratora] jeszcze żyje? Nie zapił się;)?

koledz szukam numeru do stacha kaminskiego francuskiego i polskiego

witam czy ktos moze mi podac tel lub adres kontaktowy na firme ecafri lub iso ekafri [usunięte przez administratora]

?

no prosze..odezwal sie ten co nie grzebie w necie..hahaha..to po co tu durniu zagladasz?? zajmij sie soba, skoro masz czas pisac to znaczy ze nie sznujesz swojego czasu!

andrzej2

Terz tak mysle... Dajcie spokuj. Ja tam pracuje juz pare lat dla pani Iwony i nie narzekam. Fakt, bylo pare zmian; ale pensje mam co miesiac; a pani Edyta jest naprawde w porzadku babka, bardzo ludzka i idzie sie z nia dogadac. Nie jest zle, ja tam nie nazekam. I narazie nie mam zamiaru zmieniac. Po co? Nigdzie niema slodko. Pozdrawiam; i ciesze sie, bo juz jestem w kraju na swieta.

Wierny od dawna

Ludzie! Dla mnie ci, co tutaj takie bzdury wypisuja, to sami maja cos nie tak z deklem albo zwyczajnie nie maja co robic. Po co piszecie po nazwisku na ludzi? Sensacji szukacie? Zajmijcie sie soba i swoimi rodzinami i odpowiedzcie sobie na pytanie, czy wy sami jestescie nieskazitelni? Dajcie spokoj Kamelowi, on juz w tej firmie nie pracuje; a co kogos obchodzi jego zycie rodzinne? Bedziecie teraz brudy czyjes wywlekac? Swieta ida, dajcie spokoj, i jak wam sie nie podoba firma, to idzcie gdzie indziej i nie nagadujcie! To wszystko! Ludzie, ktorwy obgaduja, to albo maja cos z glowa, albo nie wiem? Bo jesli ktos pracuje w normalnej firmie, to po pracy zajmuje sie soba i rodzina, a nie szpera po internecie, zeby wywolac sensacje. A wiec, wyciagnijcie sami wnioski!

piotrek sochaczew

witam . swego czasu miałem okazję pracowac w tej firmie i nie nażekałem . praca jak praca trzeba ją wykonywac i już . skończyły się czasy kiedy płacili za leżenie . a co najważniejsze to ludzie z którymi pracowałem byli spoko na czele z majstrem z płocka i żebym miał taką możliwośc to spewnością z miłą chęcią bym pojechał jeszcze raz !!!

!!!

oo ktos ze strachu skasowal prawie wszystkie wypowiedzi! ciekawe kto sie az tak wstydzil prawdy?

słynny

Święte słowa.....

!!!

Panowie..jestem zdania podobnego do kolegi,ktory napisal,iz trzeba sie szanowac. Owszem, ale szanowac moga sie ci, co maja fach w reku, a ci co go nie maja to musza trzasc portami i podlizywac sie, a tak robia wazeliniarze!! A kto jest wazeliniarzem w tej firmie?? Ten, kto karze zjerzdzac do Polski, bo na miejsce wasze wskoczy kto inny!! ja wiem kto tak mowi!!! Camel.H. WAZELINIARZ jeden! Sprzedal swoja rodzine za kase! Za stanowisko! wazelinuje Edycie i Iwonie. Mowil, ze go rodzina przez ten czas co pracowal okradala!!! Zostawil dzieci i kobiete dla kasy, kto powie jak sie nazywa taki dupek??? Z calym szacunkim, ale beznadziejna jest ta cala dyrekcja.Nie raz slyszalam jak ludzie narzekaja, ale to co teraz sie dzieje to paranoja!

Pomorzak

Ja tam nie narzekam.Były jakieś tam drobne obsuwy z wypłatami,ale ogólnie było i jest ok.Nie ma co narzekać.Jak komuś nie pasuje to niech jedzie do domu...na jego miejsce ludzi w pip!

stary nikt nie jest nygusem!!!!!! tylko patrzy na ogólnie na firme!!! stawki,ubezpieczenie itd!!!

franek

szczera prawda!!!! firma spada na psy ucinają na czym tylko można,obcieli stawke za paliwo,niemamy swiadzczen zdrowotnych w kraju i bravo kolego co piszesz ze "robota jak jest ale jest ...." szanuj sie troszke pozdro dla wszystkich

piszemy zeby inni wiedzieli, a te 100 osob to troszke przesadzone, ta firma moim zdaniem niestety powoli sie konczy, bo naprawde bylo lepiej.oczywiscie kto chce niech pracuje, ale ocenianie ze ktos nic nie potrafi, no to panowie wybaczcie, sa ludzie co faktycznie tylko pija, na kacu do roboty ida, ale sa tez tacy co jednak potrafia pracowac, a sa niedoceniani, a dlaczego, stawianie flaszek, i obrabianie dupy, a i jeszcze jedno panowie krzykacze i obroncy firmy-kazdy ma prawo do wlasnego zdania...a moje jest takie : firma spada na psy

Zostaw merytoryczną opinię o Iso-Ecafri Sp. z o.o. - Warszawa

Iso-Ecafri Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Aleja Jana Chrystiana Szucha 8
    00-582 Warszawa