Opinie o Auto Fus Group sp.j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Auto Fus Group sp.j., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Fus Group sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Fus Group sp.j. w Warszawa

słomka

W auto Fus nie szanują ludzi kompletnie. Mają człowieka za nic. Stały podgląd na wszystko co robisz, jak coś nie tak od razu telefon. Po zakończeniu umowy na okres próbny dostałam kolejną, słysząc od szefa jak bardzo jest ze mnie zadowolony, och i ach. a po tym po 2 tygodniach otrzymałam wymówienie bez słowa wyjaśnienia. nawet nie raczył spojrzeć mi w oczy gdy mnie mijał. ja nie polecam, Szefostwo to Tatuś i dwóch jego synów, wiecznie ze skwaszoną miną. Jak ktoś chce się poczuć nikim polecam prace w Auto fus

Marek

Jako młody człowiek pracowałem w firmie Auto Fus przez prawie 3 lata (lata 90-te) w otwartej wtedy nowej lokalizacji przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie. Była to moja pierwsza praca w ASD. Niestety musiałem zmienić pracę z uwagi na czasochłonne dojazdy z drugiej strony Warszawy. Z tego okresu pozostały mi bardzo dobre wspomnienia dotyczące zarówno firmy jej właścicieli jak również współpracowników. Właściciele stawiali na jakość obsługi Klientów i ich samochodów oraz komfort pracy załogi, inwestując w szkolenia pracowników oraz najnowocześniejsze wyposażenie i technologię. Pozyskiwali i zatrudniali wysokiej klasy fachowców, ale też dawali szansę tak jak w moim przypadki młodym ludziom z mniejszym doświadczeniem Wiem, że bardzo wiele wartościowych osób pracuje tam nadal choć minęło już prawie 25 lat a firma bardzo się rozwinęła. Otrzymali szansę rozwoju i awansu począwszy od pracowników produkcyjnych do szczebla zarządzania zespołami. Według mnie świadczy to bardzo dobrze o właścicielach jako pracodawcach Dzięki doświadczaniu zdobytemu w tej firmie mogłem rozwijać swoją ścieżkę kariery zawodowej do wyższego szczebla zarządzania w innych ASO. Czasami zastanawiam się jak by potoczyły się moje losy w firmie w Auto Fus, gdyby nie musiał zmienić pracy :-). Jest mi zawsze bardzo miło podczas sporadycznych wizyt, że pomimo upływu tak długiego okresu czasu właściciele firmy jak i współpracownicy okazują mi szacunek i pamiętają o wzajemnych pozytywnych relacjach z okresu dawnej współpracy.

Pytanie Nowy wpis

Czy Auto Fus Group sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Janusz Nowy wpis
Kandydat

Dwukrotnie bylem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną i za każdym razem w momencie gdy dojechałem okazało się ze zapomniano o umówionym terminie i rozmowa nie może się odbyć. Bardzo lekceważący stosunek i brak szacunku do kandydatów. Po przejechaniu długiej drogi, i dojechaniu na miejsce okazuje się że stanowisko o które ma być rozmowa, jest już zajęte. Nie polecam

słomka

Nina Nowy wpis
Klient
@słomka

A na jakim stanowisku pracowałaś? Jakie zarobki oferuje firma?

Marek Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Fus Group sp.j. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Produktu / Product Genius ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Młodsz-y/a Księgow-y/a
GoWork.pl
(472 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Auto Fus Group sp.j.?

Szkoda
 Problem

Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. Sposób zarządzania pracownikami oderwany od rzeczywistości, wymuszanie aby przychodzić na spotkania poza godzinami pracy, brak ścieżki rozwoju, brak dobrego szkolenia, brak możliwości rozwoju, głodowe pensje.

Porażka
@Szkoda

I w dodatku trzeba uważać na dyrektora. Ten osobnik wyspecjalizował się w kradzieży kanapek z lodówki.

Marcin

@szkoda a co to za spotkania po pracy?

Szkoda
@Marcin

Zwykle spotkania dotyczące bieżących spraw działowych. Obecność na nich była wyznacznikiem czy komuś zależy na pracy czy nie. To chyba zbliża się do mobbingu ????

Krzysiek

Dawno nikt tutaj nie komentował sytuacji w firmie, czym to jest spowodowane ?

Czy Auto Fus praktykuje "luźne piątki"?

Spodnie
@Pytanie

Nie

Z braku opinii, czy jest ktoś w stanie napisać o pracy w Auto Fus ? Jak wygląda atmosfera, czy są realne możliwości rozwoju ? Czy wynagrodzenie jest na uczciwym poziomie ? I powiedzieć kilka słów o stanowisku Pracownik magazynu działu części zamiennych na które jest obecnie prowadzona rekrutacja ?

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Auto Fus w mieście Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

pytam
@Administrator

administrator nie pytaj jak wygląda teraz praca tylko przywróć poprzednie komentarze

pytam

gdzie podziały się 54 opinie które tu były żałosne strona usuwająca komentarze

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Fus Group sp.j. - Warszawa

Auto Fus Group sp.j.
2.1/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ostrobramska 73
    04-175 Warszawa
  • NIP: 1132647199 REGON: 140803130 KRS: 0000270093

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto Fus Group sp.j.