Opinie o Iso-Ecafri Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Iso-Ecafri Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Iso-Ecafri Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iso-Ecafri Sp. z o.o. w Warszawa

czarny-strazak

jacqu - 2012-04-01 11:52:20 Witam! Czy możecie mi podać namiar na osobę,która przyjmuje do ecafri,do kogo mam zgłosić się w związku z pracą.Z góry DZIĘKIna posredniak

jacqu

od zawsze z wami

Tak sobie czytam, co wypisujecie. Ja tam uważam, że firma nie jest zła, a tym bardziej pani Edyta była ok. Miała dużo cierpliwości, no może pod koniec coś się zepsuło, bo już nie rozmawiała tak z nami jak kiedyś, na pewno coś się stało, że odeszła. Nie ma skutku bez przyczyny, jakiś powód był. Czy teraz będzie nam lepiej? Nie sądzę, będzie tak samo, panią Edytę zastąpi pani Mira, zobaczymy, co czas pokaże. Myślę, że jak ktoś chce pracować, to będzie, ja tam nie zamierzam rezygnować z tej firmy, a panią Edytę będę zawsze miło wspominał. Pozdro dla wszystkich

pracuś

takie życie, każdy robi, co chce. Ludzie zmieniają pracę. Na pewno znalazła coś lepszego, bo co jak co, ale babka z niej obrotna była. Napewno nie siedzi w domu, to nie ten typ. Szkoda, ale my musimy dalej pracować. Ja niewierzę w to, że to przez nią tak wyszło z tymi kilometrami, Edyta była uczciwa. O wszystkim decydowała Iwona. Tak było i tak jest. No coż, ja nie miałem dużej styczności, ale jak coś chciałem, to pani Edyta była spoko. Pozdrowienia

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Iso-Ecafri Sp. z o.o..
wierny

Proszę proszę....pani Edyta odeszła....szkoda....fajna babka była, taka....ludzka. To prawda, pomagała jak mogła, czasem nawet doradzała, ale wiadomo, nie mogła zrobić wszystkiego. Trochę będzie jej brakować....Sympatyczna, uśmiechnięta babka. Ciekawe, z jakiego powodu odeszła? Zobaczcie, ci, co wypisywaliście na nią, że pożegnała się z nami, podziękowała za współpracę....Rzadko się zdarza....Na pewno było jej przykro, jak przeczytała o sobie takie oszczerstwa.... Szczery, jak ci teraz nie wstyd? Spójrz w lustro! Ciekawe, czy teraz ci się polepszy. Czas pokaże.....Dzięki pani Edyto, zwłaszcza za to, że kiedyś pani mi tak bezinteresownie pomogła....Dziękuję

ten co zalozyl to forum

kiedy zalozylem to forum w 2009 roku siedzialem zly w domu na firme, bo cos bylo nie tak znowu, i od tamtej pory caly czas przegladam co wypisujecie,i jest duzo prawdy w tym, mysle ze P Edyta jednak byla ok, [usunięte przez moderatora] mysle ze do Edyty nie mozemy miec pretensjii, bo pomagala nam jak mogla, a kasa za samochody? nie placa nie jezdze, nie woze ludzi, szkoda auta - amortyzacja kosztuje- proste.

Edyta Kęsicka

[usunięte przez moderatora]Nigdy nie pomyślałam, ani nie powiedziałam i nie powiem złego słowa o Dyrekcji. I proszę Was, przestańcie oczerniać tą firmę, bo naprawdę trochę żyję na tym świecie, i wiem, że inne firmy nigdy nie dosięgną jej poziomu. Ludzie, którzy wypisują takie oszczerstwa, powinni za to odpowiadać...bo to już są pomówienia.... [usunięte przez moderatora] Dziękuję wszystkim za współpracę, będę oczywiście wspominać te lepsze chwile, i naprawdę, ale to naprawdę wśród WAS byli ludzie naprawdę bardzo wartościowi, i ich na pewno nigdy nie zapomnę. Nie odpisujcie mi, bo już nigdy na to forum nie będę wchodzić. Wszystkiego dobrego :) :) :)

Stanisław

Ty, szczery, a w [usunięte przez moderatora] Ci sie nie poprzewracalo? Ja rozumiem ze ta firma to kompletne dno, ale kto jak kto ale pani Edyta jest z nich wszystkich najberdziej w porzadku. Zawsze kiedy mialem jakis problem z ta firma pomogla mi go rozwiazac podczas gdy inne na mnie lały. To ze ta cala firma sie zepsula to nappewno nie wina pani [usunięte przez moderatora], biuro w Plocku pomoglo wielu z nas znalesc prace, jak dla mnie firma moze i jest juz teraz kompletnym dnem, ale pani Edyta zostaje z nich jedna osoba ktora szanuje, takze "szczery" prosze o troche szacunku dla tej pani.

RADCA PRAWNY

A tak na marginesie,czy zwróciliscie uwagę na dochód,który firma wystawiła wam na pit-11 za 2010 rok?Z tego co się domyślam,to wszystkie koszty jakie ponosi firma czyli diety,dojazdy,hotele są doliczone do naszego dochodu!!!Firma ma z nas czysty zysk!!!A my -niestety-musimy uważać,bo jak Urząd Skarbowy zażyczy sobie potwierdzenia rozliczenia podatku z Francji (a nikt z nas go nie ma!),to będziemy musieli od całego dochodu ten podatek odprowadzić!!!A skoro całe te koszty są wrzucoe w nasz dochód to mam pytanie,gdzie są nasze diety i kasa na podróże służbowe,które nam się prawnie należą?Zaznaczę,żę diety i cała reszta według prawa jest zwolniona z podatku!Podsumowując-nasz dochód po potrąceniu podatku to jest dochód,który przychodzi na konto z dopiskiem lista płac!Ale jest na to przepis,że można sie nie zgodzić z pit-11 wystawionym przez pracodawcę,jeżeli ma się potwierdzenie typu wyciągi z kont,i można rozliczyć podatek według prawdy!Wtedy Urząd Skarbowy wzywa do wyjaśnienia rozbieżnosci i my bieżemy swoje wyciągi i przedstawiamy w Urzędzie! A o resztę niech się martwi firma!A my w razie czego odprowadzimy podatek od naszych faktycznych dochodów,a nie od zysków firmy!Niestety we Francji większość nie może się rozliczyć!Także bądzcie czujni na te wszystkie pisma,które firma każe wam podpisywać i akceptować!

szczery

Drodzy forumowicze.Pracowałem w tej firmie od jej "Pierwszych dni".Przez pięć lat było ok.Bywały sporadyczne ex-cesy lecz wszystko udawało się w miarę sprawnie i bezproblemowo z biurem wyjaśnić.Wedle mojej opinii wszystko się po.....o w chwili nawiązania współpracy z [usunięte przez moderatora].Tak od pewnego czasu firma wprowadziła zmiany płatności diet,drastyczne zmiany dotyczące opłat na samochód,może być to zbieg okoliczności,iż nastąpiło prawie w tym samym czasie co rozpoczęcie działalności biura w Płocku lecz nigdy wcześniej nie miałem NIEWYJAŚNIONYCH braków przy wypłacie rzędu kilku set złotych lub więcej.Reasumując [usunięte przez moderatora] spłaca swój prywatny kredyt więc "dodatkowa kasa"to kłopot z głowy szybciej i by tego było mało zaczęły się w biurze w Płocku "STRASZENIA LUDŻMI"czyli bo ja znam tego więc uważaj.

ja reflektuję na pozew zbiorowy

daniel

A ty Ptaku co tak pisałes? że u [usunięte przez moderatora] ci się podoba i zwyzywałes wszystkich od [usunięte przez moderatora] bo u ciebie w tym [usunięte przez moderatora] bedzinie stu pod figurką czeka......a co zrobiłeś?[usunięte przez moderatora] Nie ufajcie kolesiowi tym bardziej że gdzies tam swoich ziomków posprzedawał na francuskiej ziemi.POZDRAWIAM WSZYSTKICH,KTÓRZY NIE ZAWSZELKĄ CENĘ ZROBIĄ WSZYSTKO ŻEBY PRACOWAĆ ZA GRANICAMI KRAJU.

Czy ktoś reflektuje na pozew zbiorowy wobec firmy i dyrekcji z Płocka?Wpisywać się!

tomek

[usunięte przez moderatora] nigdy w życiu nikomu nic nie załatwiła ani nie wytłumaczyła bo zielonego pojęcia nie ma ani o tym jak sie liczy wypłaty a o podatkach to już wogóle, jeśli coś Wam mówi to wie to od tych bab z Warszawy a i tak połowe przekręci bo się na tym po prostu nie zna a pracuje tyle czasu bo jest [usunięte przez moderatora] i daje sie rozstawiać po kątach jak [usunięte przez moderatora]

szczery

ta firma to jedna lipa,numery security social to kit,czeka sie ruski rok a przez ten czas jak sie ci coś poza budową to bulisz a firma łaskawie ci coś chlapnie żebyś zmknął morde,ale połowe i tak ty bulisz.Pensje przeliczane po wyimaginowanym kursie NBP z poprzedniego miesiąca co i tak sie nie zgadza,typowi naganiacze.Teraz niby warunki francuskie,to mają jeszcze wieksze pole do popisu bo jak ktoś się nie interesuje to praktycznie jest tam nie ubezpieczony.Jakaś masakra.O wszystko trzeba sie prosić,albo kłócić. a te [usunięte przez moderatora] w biurze to już dno... pzdr dla szczerych..

gall anonim

A co z tym [usunięte przez moderatora] podatkiem, którego nie można odzyskać, ja już wymiękam, może koledzy podpowiedzą co z tym z robić, bo pseudo pani dyrektor nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie?

Firma kombinuje na wypłatach. Nie wypłaca rzeczywistych, należnych pieniędzy. Jest mi i moim kolegom winna \\\"trochę\\\" pieniędzy wynikających ze stawek, lecz nie poczuwa się do odpowiedzialności. Uważam, że firma jest niewiarygodna. Zaprzeczcie a udokumentuje to na forum. Czekam do jutra. Jutro ma się to wyjaśnić w firmie. Zobaczymy.

Lipa i jeszcze raz lipa. Ja teraz szukam pracy, może pojadę z Piecobudu, tylko oni majo mało roboty - szkoda. A w sumie te Iso-Ecafri ma robotę całym rokiem. Sam już nie wiem co myśleć. Pozdrawiam wszystkich na francuskiej ziemi.

Hej nygusy! A ja szczerze mówiąc wiencej załatwię w Płocku niż w Warszawie, a zresztą jak kto woli. Jak chcę jakieś zaświadczenie to [usunięte przez moderatora] mi wypisuje, a z Warszawy to muszę długo czekać. Pracuję tu już ponad rok i praca jak praca, ale wiecie jakie są dziś czasy, pracy w Polsce nie ma i w innych firmach gorzej płacą. Idzcie sobie do innych firm to zobaczycie ile zarobicie. Ja już się pytałem w innych firmach to cięszko z robotą i mniej płacą. A po drugie to po co tu wypisujecie te bzdury, weście się za robotę. Macie kwaterę z internetem? To niezle niezle, dobrze że nie śpicie w przyczepie campingowej, tak jak to bywa w innych firmach. Pozdro

Abbadon

Moim zdaniem nie ma tragedii, praca jest właściwie cały czas, a stawki chociaż słabe to nie gorsze niż gdzie indziej. To co mnie osobiście wkurza, to podejście nowej dyrekcji ( Płock ), wcześniej różnie bywało, ale ogólnie można było na biuro liczyć, a dzisiaj, mimo że szefowa i jej współpracownik są sympatyczni, to osiągnięcie czegokolwiek, lub uzyskanie jakiejś informacji, jest właściwie niemożliwe. Ja rozumiem że dwie osoby mogą sobie nie radzić, ale ludzie ogarnijcie się, stajecie się w firmie synonimem nierzetelności i totalnej obłudy, mimo największych chęci poprostu aż strach wam coś powierzyć, a przeciesz można się zdobyć na odrobine szczerości i chociaż trochę chęci. Podsumowując, praca jest ok, stawki też ujdą, poprawić prace biura, NIECH INFORMACJE BĘDĄ PRZEJŻYSTE, A NIE ZMIENIANE CO TYDZIEŃ, reszta jest spoko. A wazeliniarze, byli, są i będą, to oczywiste że ktoś kto niepotrafi zasłużyć pracą na dobrą opinie będzie się podlizywał i kablował na innych. pozdro dla wszystkich: pracoholików, nygusów i całej reszty

Zostaw merytoryczną opinię o Iso-Ecafri Sp. z o.o. - Warszawa

Iso-Ecafri Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Aleja Jana Chrystiana Szucha 8
    00-582 Warszawa