Opinie o Business Lift w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Business Lift. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Business Lift o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Lift w Warszawa

brickoman

POLECAM te pracę w 100% . Jeżeli masz dużo czasu i prócz pracy nic nie chcesz robić to aplikuj. Jeżeli jednak chcesz mieć jakieś życie towarzyskie to nie radze bo wypłaty Ci nie starczy ; )

diablo

ciekawe czemu znikają negatywne opinie

Wojtek

Jestem po pierwszej rozmowie. To nie Uber. Umowa o pracę. Jazda na zmiany.

nowy
@Wojtek

hej, to co to jest za praca ?

gaga

Czy to jest firma taksówkowa?

Kierowca

Byłem dzisiaj na rozmowie. Ogólnie oni udostępniają auto itp., a Ty jeździsz dla ubera. Rozmowa o 10:00 po 5 min., zaproszono mnie na szkolenie na 14:00 tego samego dnia. Na szkoleniu kilkanaście osób. Pierwsze 1,5 godziny szkolenia było o tym jakim (usunięte przez administratora) autem będziemy jeździć, Toyota w Hybrydzie za prawie 100 tys, (żadnych konkretów na temat samej pracy). W międzyczasie bardzo atrakcyjne i miłe dziewczyny proponowały kawę, herbatę. Szkolenie odbywało się w miłej i przyjaznej atmosferze (takiej kumpelskiej). Zbyt piękne żeby było prawdziwe. Umowa oczywiście bez zusu i składek. Praca 12 h 24 h przerwy, tzn. w poniedziałek zaczynasz o 9:00 kończysz o 19:00, we wtorek zaczynasz o 19:00 kończysz o 9:00 w środę itd. Można z 24h uprzedzeniem poprosić o wolne ale trzeba je odrobić (czyli praca 24h :). Na pierwszej rozmowie mówią o 50 % od obrotu, na umowie jest od 30-tu paru do 50%. 50% od obrotu przy kosmicznym założeniu oczywiście. W ciągu 1 zmiany tj. 12 godzin pracy można być wylogowanym przez 1,5 godziny. Za każdą godzinę więcej firma może obciążyć kierowcą kwotą w wysokości 97 zł., można odrzucić 10% zleceń, ale za każde dodatkowe 10% 97 zł. Oczywiście Pan prowadzący mówi co innego a w umowie którą trzeba podpisać również co innego np. okres wypowiedzenia na umowie 1 miesiąc pan prowadzący przekonuje że można odejść po tygodniu. Na zdrowy chłopski rozum: Uber bierze swoje, Business Lift (na umowie Cruwork.eu) bierze swoje, ile może zostać dla kierowcy. Na szkoleniu kilkanaście osób i dla każdego była gotowa umowa. Jaka firma zatrudnia do pracy w której można zarobić podobno do 6 tys. każdego kto się nawinie. Dziwne jest też to, że trudno znaleźć jakąkolwiek informację, opinie na temat tej firmy. Uważajcie. Ps. Pozdrawiam ładne Panie, które przynosiły nam kawę :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
gaga

Czy to praca w korporacji taxi?

Samozatrudniony

Wał jak zwykle. Nic nie ma za darmo, a już na pewno nie w Polsce! Gwarantuję Wam że jak nastaną tak cudowne czasy że kierowca kat. B za wożenie ludzi (bo rozumiem że o to tu chodzi)będzie zarabiał 4 k na rękę to jesteśmy w raju...ziemskim oczywiście.

Coś tu grubo nie gra - nicki osób opisujących pozytywnie wydają się podobne (Tomi, Maru, Wiktorio Karu, Mario), część napisana serią jednego dnia (godz. 09:52, 09:54, 09:56) i jakby wg dziwnego schematu rodem z książek o psychomanipulacji tj. "okrągła suma, w poprzedniej pracy było mi źle + coś o kierowniku". Czy ktoś mógłby wreszcie opisać konkretnie tą robotę? Ta firma nie ma strony, a jedynie profil na FB ze 130 polubieniami!

jom

wszystkie pochlebne opinie wyraźnie wyglądają na wpisy osób z firmy...żadnych konkretów, a tylko bzdety

Mateusz

Czesc Powie ktos cos na temat tej pracy ?

mycek

Witam czy ktos podjal z ta firma wspolprace w krakowie. Jak wyglada kontrakt ? jak wyglada sprawa odpowiedzialnosci w razie kontroli itd lub urzednikow skarbwych. Ktos jakies doswiadczenia?

ABCD

Również czekam na opinię. Dzisiaj do mnie dzwonili z zaproszeniem na rozmowę ale odmówiłem ze względów, że nic o tym nie wiadomo tak naprawdę co to w ogóle jest :)

MiszczKierownicy

Spoko praca, wystarczy robić swoje. Dają wygodny samochod i łatwe w prowadzeniu. Wypłaty są na czas więc można polecić. Trochę trzeba popracować, za jednym razem za kółkiem, ale potem jest czas odpocząć i na koniec miesiąca przynajmniej wiesz, że nie jeździłeś na darmo.

Mario Bross

pracowałem prawie pół roku do momentu gdy udało mi się dostać pracę w Londynie i bardzo sobie chwalę ten okres spędzony tutaj, zawsze było o czym porozmawiać z kolegami, samochodu w automacie to jest to co zawsze było dla mnie najwyższym wyznacznikiem wygody a pieniądze no cóż zależały zawsze od zaangażowania więc jak ktoś potrafi 5000 zarobić w jednym miesiącu to znaczy że się da i pisze tu nie osobie bo mi przy trybie bez nadgodzin wychodziło zawsze około 3.400 - 3.800.

Ciekawy

Witam,chcialbym aplikowac do firmy ,mozecie powiedziec jaki charakter ma praca? Na czym polega? Jest samohcod slubowy do uzytku prywatnego .?

Iw

Coś mało tych opinii jak na firmę działającą w 68 krajach. Brak adresu, telefonu. Brak odpowiedzi na zapytania dotyczące charakteru pracy. Brak jakiejkolwiek negatywnej opinii. Wszystko to co najmniej podejrzane. (usunięte przez administratora)

Wawa16

Na czym polega praca ? Czy to jest Uber? Bo jakos nikt nie ma ochoty napisac o szczegolach dlatego jest to dziwnie podejrzane.

sceptyk
@Wawa16

Też mi się wydaje troche podejrzane, bo nikt normalny nie płaci świerzakowi 3000 zł za kręcenie kółkiem. Nie trzeba mieć ani doświadczenia, ani umiejętności, ani znać języków obcych. Dziwne. Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną i dowiem się czegoś więcej.

mrkalembus
@sceptyk

Witam. I jak? Czy dowiedziałeś ie czegoś konkretnego na rozmowie? Czy to poważna oferta? Pozdrawiam

Tomi
@sceptyk

Ja już jeżdżę 2 miesiąc. Zastanawiałem się czy faktycznie będzie tak pięknie jak w pierwszym miesiącu. Ale pensja jest cały czas powyżej 3k, nawet znacznie. Od tygodnia mam nowy samochód. Podoba mi się to że nie musiałem o nic prosić.

swiezak
@sceptyk

Jestem świeżakiem, przepracowałem miesiąc i dostałem 2750 zł. Więc można zarobić. Dla mnie to dużo, w poprzedniej firmie zarabiałem 1600 zł i kierownik miał ciągłe pretensje. Teraz jeżdżę po 12 godzin z 24 godzinnymi przerwami i ten tryb mi odpowiada. Ogólnie jestem zadowolony

aero
@swiezak

Na czym ta praca polega ?

@sceptyk

Sceptyk byłeś na rozmowie ? Ja mam zaproszenie na jutro i nie wiem czy iść

HUB wawa
@sceptyk

Zgadzam sie z Pesymistami :) NIKT 4K za pierdzenie z akółkiem nie płaci :) A nawet w najlepszej firmie KTOS musi narzekac a tu brak.. Negatów

nowy
@HUB wawa

A sprawdz ja w krs czy istnieje

ssss
@sceptyk

Witam czy ktoś coś wie o tej firmie bo nic nie mogę znaleśc nawet dokładnego adresu i rejestracji firmy

jamal

To jest uwowa o pracę? No i ile godzi w miesiącu trzeba przerobic zeby zarobic te 4 tys :)

X.

Do mnie się właśnie dzisiaj odezwali bo aplikowalem tyle że jestem z łodzi i po prostu jestem ciekaw na czym polega ta praca .

Kono
@X.

Byłeś na tej rozmowie. Jak warunki? Ja mam jutro rozmowę, również jestem z Lodzi

Wojtek
@Kono

Kono, napisz jak wyglądała rozmowa. Może coś o warunkach też?

Młody
@Kono

Miesiąc za mną, hajs się zgadza, a to najważniejsze.

Bolo
@Młody

Czy ktoś napisze o co chodzi z ta firmą ? Czy to korporacja taxi ?

X.

Witam na czym polega dokładnie ta praca?

jamal

na czym dokladnie polega ta praca?

Likus
@jamal

Z tego co wiem szukają kierowców kat. B. Znajomy tam pracuje. Podobno nieźle można zarobić. Zachwalał. Ja aplikowałem i czekam na odpowiedź.

@Likus

No dobrze szukają kierowców kat.B ale jeździsz i co robisz?

Likus
@X.

Nie jeżdżę. Słyszałem jak znajomy zachwalał. Nie pytałem o więcej szczegółów bo wtedy nie szukałem pracy. Dopiero aplikowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Business Lift - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Lift?

Kandydaci do pracy w Business Lift napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Lift