Opinie o Business Lift w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Business Lift. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Business Lift o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Lift w Warszawa

Maaxxx

jakie auto dają? teren tylko warszawa czy dalej? prywatny kierowca, czyli taxi czy agentura z odlotów.pl?

lanser

szukaja kierowców, ale do czego? co lub kogo trzeba wozić? czy to jest taxi, busy do wożenia ludzi czy jakieś rzeczy?

Wariacik

Wszystko pięknie ładnie, zarobki na prawdę piękne na papierze, ale co trzeba dokładnie robić oprócz jazdy samochodem? Jazda po Uni? Ktos coś więcej napisze, czy trzeba czekać na rozmowe?

Jam

Ktoś coś się ???????co tam się robi ?????

Kierowca

Byłem dzisiaj na rozmowie. Ogólnie oni udostępniają auto itp., a Ty jeździsz dla ubera. Rozmowa o 10:00 po 5 min., zaproszono mnie na szkolenie na 14:00 tego samego dnia. Na szkoleniu kilkanaście osób. Pierwsze 1,5 godziny szkolenia było o tym jakim (usunięte przez administratora) autem będziemy jeździć, Toyota w Hybrydzie za prawie 100 tys, (żadnych konkretów na temat samej pracy). W międzyczasie bardzo atrakcyjne i miłe dziewczyny proponowały kawę, herbatę. Szkolenie odbywało się w miłej i przyjaznej atmosferze (takiej kumpelskiej). Zbyt piękne żeby było prawdziwe. Umowa oczywiście bez zusu i składek. Praca 12 h 24 h przerwy, tzn. w poniedziałek zaczynasz o 9:00 kończysz o 19:00, we wtorek zaczynasz o 19:00 kończysz o 9:00 w środę itd. Można z 24h uprzedzeniem poprosić o wolne ale trzeba je odrobić (czyli praca 24h :). Na pierwszej rozmowie mówią o 50 % od obrotu, na umowie jest od 30-tu paru do 50%. 50% od obrotu przy kosmicznym założeniu oczywiście. W ciągu 1 zmiany tj. 12 godzin pracy można być wylogowanym przez 1,5 godziny. Za każdą godzinę więcej firma może obciążyć kierowcą kwotą w wysokości 97 zł., można odrzucić 10% zleceń, ale za każde dodatkowe 10% 97 zł. Oczywiście Pan prowadzący mówi co innego a w umowie którą trzeba podpisać również co innego np. okres wypowiedzenia na umowie 1 miesiąc pan prowadzący przekonuje że można odejść po tygodniu. Na zdrowy chłopski rozum: Uber bierze swoje, Business Lift (na umowie Cruwork.eu) bierze swoje, ile może zostać dla kierowcy. Na szkoleniu kilkanaście osób i dla każdego była gotowa umowa. Jaka firma zatrudnia do pracy w której można zarobić podobno do 6 tys. każdego kto się nawinie. Dziwne jest też to, że trudno znaleźć jakąkolwiek informację, opinie na temat tej firmy. Uważajcie. Ps. Pozdrawiam ładne Panie, które przynosiły nam kawę :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Piter

Jestem po rozmowie, praca na nowych samochodach, umowa o prace po okresie próbnym, praca jako prywatny kierowca, zarobki wydają się ok, rozmowa przebiegła sprawnie i właściwie wszystko mi przedstawili. Na ten czas jestem zadowolony i ciekawy co będzie dalej.

Milko
@Piter

Podziel sie wrazeniami

add

byłem na rozmowie, (usunięte przez administratora) praca 12h i 24h przerwy,

Bary

Dawno nie pracowałem w tak konkretnej firmie. Szkolenie, pomoc w każdej sytuacji, pieniądze na czas. Serio nie myślałem na początku, że będę zadowolony... Praca prywatnego kierowcy zawsze mi się źle kojarzyła, a tu proszę. Oby jak najdłużej.

Bary

Michał P.

Pracowałem tam przez jakiś czas zanim założyłem własny biznes i ogólnie polecam, dobry sposób na zarobienie niezlej kasy bez tyrania jak wół. Zawsze znajdzie się ktos kto będzie narzekal bo chcialby zarabiać nie wiadomo ile najlepiej nie wstając z kanapy. Ja polecam, poza tym bardzo wygodne i nowe autka dają.

Michał P.

Jasiek

Pracuje w tej firmie od niedawna...plus za komfort jazdy w samochodach, plus za elastyczny grafik, plus za stały kontakt z kierownikami, plus za kase a ogólnie polecam da się u nich pracować!

Mojżesz

Pracuje już drugi miesiąc i jestem całym serduchem z tą firmą, normalni fajni i życzliwi ludzie i z niczym nie ma problemu jak człowiek pracuje uczciwie

Globetrotter

Bardzo fajna atmosfera pracy. Super obsługa w biurze - przyjemna miła atmosfera. Dobre zarobki. Chcesz pracować, to zarabiasz.

Wittex

Stwierdziłem że podzielę się opinią po pierwszym miesiącu, odebrałem swoją pierwszą wypłatę 3177,99 w grudniu i może dla kogoś to mało ale dla mnie jak za komfortowe waruni pracy to całkiem sporo. w poprzedniej pracy miałem 2200 i ciągle musiałem za czymś biegać a tu jeżdżę autem w automat skrzyni i hybrydzie. pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

Bogdan

Super firma, fajne samochody, dobre zarobki. Pozdrawiam ekipe z Warszawy.

Bogdan

Byłem na rozmowie, mają samochody i szukają prywatnych kierowców.

Lift

I co jak rozmowa?

Ja1

daj sobie spokój stracisz tylko czas (usunięte przez administratora)

on x

właśnie co to za praca napiszcie?

XYZ

Super firma. Super zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Business Lift - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Lift?

Kandydaci do pracy w Business Lift napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Lift