Opinie o Seito w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Seito. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Seito o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seito w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Seito?

Nieistotne

I koniec seito w warszawie. Bardzo dobrze banda nieudaczników z biura niech sie za robote wezmie.

Znany Nowy wpis
@Nieistotne

Ja tam tylko jednego gościa z biura powarzałem i tą laske z bhp taka (usunięte przez administratora)ładną rozdartą co za ludźmi byla

Czy w Seito pracuje się na open space?

Ja Nowy wpis

Seito na Targówku już nie istnieje praktycznie od początku 2021. Firma ta nie dostała kontraktu najprawdopodobniej za przekręt z pieniędzmi.

Pracownik Srodexo

Seito prosze wracajcie!

@Pracownik Srodexo

Co aż tak źle wam?

Pracownik Produkcji

Na spotkaniu przedstawiane są stanowiska pracy, system pracy, warunki finansowe za pomocą rzutnika slajdów.

Do rozwiązania jest test rekrutacyjny posiadający 35 pytań są to ogólne pytania o zachowania w szczególnych sytuacjach

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Eryk

Jak najbardziej dobra firma dla pracowników co potwierdza to forum na którym tak sporadycznie są zostawiane opinie. gdyby było inaczej to tak spokojnie nie będzie.

Maczo

Lubię Kierownika odzialu Marcin ????????????????

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

obcy

XD cos takiego tutaj w ogole istnieje? XDDD co najwyzej umowa o prace na CZAS OKREŚLONY i sie wypchaj polaku cebulaku źle ci?

obcy

Dobra firma , polecam dla koordynatorów. Większość negatywnych opinii pokrywa się z prawdą niemalże w 90%. Pozytywy kończą się na terminowej wypłacie. Chwalą, że jeżeli 10 wypada w weekend to piniążki są w piątek. XDDD^XD Prawda, bo w weekend banki nie pracują a ustawowo muszą przelać do 10. Propaganda. Za dobrą pracę nie licz na słowa pochwały, coś takiego tutaj niemalże nie istnieje. O umowach zlecenie na produkcji nie wspomnie bo to plucie pracownikom w twarz. Rozumiem, że nie można opuszczać miejsca pracy przed czasem i jak zostanie się złapanym, to ucinają godzinę. Jednak powinno być to też egzekwowane przez kierownictwo, wyjścia 20 minut przed 16 powinny być traktowane jako wyjście całą godzinę przed. Zapomniałem, co wolno wojewodzie... Najbardziej boli to, że niektórzy się starają a są stawiani na równi z leserami. Zero rozwoju.

@obcy

Owszem, wypłata terminowa ale nie zawsze tyle ile powinno być. Masz niby swoją kartę pracy, którą codziennie ci podpisują ale i tak nikt na nią nie zwraca uwagi. Ktoś zapomni Cię dopisać na jakiejś wspólnej liście i już masz mniej niż powinieneś. Dosyć że grosze zarabiasz to jeszcze musisz się upominać o swoje pieniądze. Pochwały w seito są, ale za lizanie tyłka co "ważniejszym" osobą. Pracować możesz za 2 a i tak jak chcesz wolne to ci powiedzą "nie ma opcji na wolne, nie ma nikogo na zastępstwo".

obcy

Zapomniałem dodać, winnymi za taki stan rzeczy są w dużej mierze pracownicy. Przeprowadzenie protestu, strajku całkowicie zatrzymałoby fabrykę, milionowe straty dla P&G. Kierownictwo byłoby pod ścianą, wy byście dyktowali warunki.Przez tyle lat nic nie przeprowadzono, najwidoczniej dla niektórych nie było źle. Cóż, jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.

JA

SEITO SANDOMIERZ - FIRMA JEDNA WIELKA PORAŻKA,NIE SZANUJĄ PRACOWNIKÓW,PŁACĄ GROSZE,WYDZWANIAJĄ PO GODZINACH PRACY,CIĄGLE BRAKUJE LUDZI,CIĘŻKO DOSTAĆ WOLNE,KOORDYNATORZY NIEKOMPETENTNI,WYZYSKUJĄ LUDZI,RZUCAJĄ PO WSZYSTKICH WYDZIAŁACH,SOCJAL MARNY....JEDNA WIELKA PORAŻKA.DZIADOWSKA FIRMA.ODRADZAM WSZYSTKIM.OSZUŚCI.

Masakra
@JA

Cała prawda o seito Sandomierz, premia zabierana całej zmianie za nie wypisania wózka od wymiany baterii, mobbing na porządku dziennym, zastraszanie ludzi naganą itp. Faktycznie dzwonią i skamlają koordynatorzy przyjdz na dodatkowe godziny a niech sam siadzie i jeździ na wózku ale nie chcą, stanowisko im nie pozwala porażka. Wypłata 2500zl na rękę (usunięte przez administratora) jak beduin, kiedy podwyżka będzie i ile.

Żona

Praca na czarno, nie płacą pensji. Szok!

@Żona

Pracuje tu kilka lat i nigdy się nie spotkałem żeby ktoś pracował na czarno a nawet za szkolenia płacą.

Jolanta

@Pracownik Super, że tu jesteś. Bardzo się cieszę, że są pozytywy zatrudnienia w Seito. Ciekawi mnie jednak, czy ta firma przewiduje premie dla swoich pracowników? Z góry dzięki.

Kasiap1000
@Żona

Nie pamiętam kiedy nie dostałam pensji na czas, następne bzdury , pensja jest każdego 10 dnia miesiąca , a nawet wcześniej bo już w piątki jeśli 10 go wypada w sobotę lub niedzielę , może mąż nie zdążył doniesc do domu :)

Lukrecja
@Żona

Pracuje tam zawsze wypłata na czas i umowa już w dniu szkolenia stanowiskowego

Trol

Szkoda gadać

Magazyn

Przestrzegam przed zatrudnieniem się w tej firmie Za grosz szacunku dla pracownika Firma seito tylko do końca roku Nie dotrzymują słowa Co innego mówią na spotkaniu a zupełnie co innego w rzeczywistości Pracujesz 7 dni 2 dni wolne 1 weekend w miesiącu wolne max 3200 netto Chyba że lubisz siedzieć w pracy ciągle braki w obsadach Nadgodziny! Plus firmy wypłata na czas to tylko plus że zawsze kasa 10go Reszta porażka! Proszę się zastanowić zanim złożysz cv

Stary pracownik "was" ocenia

Witam. Dla potencjalnych pracowników radzę omijać tę firmę szerokim łukiem. Praca na 3 zmiany w grafiku 7 dniowym (7dni tyrasz, 2 dni przerwy, 1 weekend w miesiącu wolny) (usunięte przez administratora) Dla starych pracowników co robią już kilka lat (3-7lat) kwoty 15:53 brutto (usunięte przez administratora) Dla wózkowych przez pierwsze 3 miesiące (usunięte przez administratora)brutto, po 3 miesiącach (usunięte przez administratora)brutto (ale nie martwcie się niektórzy wózkowi pracują tam po rok czy dwa i nadal mają (usunięte przez administratora)brutto. Jeżeli chodzi o produkcję, ciągłe braki w zespołach, ciągła rotacja ludzi. (usunięte przez administratora) Jak chcesz wolny dzień dostać albo pojechać na nieodpłatny urlop to: "ogarnij za siebie osoby" które będą przychodziły po 12h za taką samą bazową stawkę. (usunięte przez administratora) Firma PG płaci podwykonawcy SEITO duże pieniążki za każdego pracownika. A pracownik zarobi może 50% z tego. Reszta idzie do kieszeni koordynatorow, "kierownikóf" czy dyrektora placówki Tomcia (częściej spotkacie ich na zwolnieniu lekarskim, urlopie niż w pracy) - (miło się ogląda na FB jak odbieracie panowie i panie nowe samochody z salonów, jeździcie na wakacje za granicę "do ciepłych krai", na wyspy Kanaryjskie, do Egiptu i do innych "pięknych oraz drogich miejsc gdzie zwykłego "kowalskiego" dymającego za 1800 netto nie stać - bez prawa do urlopu") Nawet tak "niby" potężna firma nie jest wstanie załatwiać normalnych pozwoleń do pracy (kilku Ukrainców zostało deportowanych za prace bez zezwolenia!) Więc i Wy "przyjaciele" ze wschodu uważajcie. No ale cóż... Jak się ma kontakty pewnych ludzi z SEITO i PG to tak jest, że firma wygrywa przetarg na kolejny rok. Bo dopóki robota idzie, robiąc za półtora pracownika, PG nie ma zastrzeżeń (trzeba tu podziękować rownież przyjaciołom z za wschodniej granicy), bo żaden polski pracownik łosiem nie jest i nie pracuje po 300h miesięcznie. Do kochanego moderatora - nie łamię regulaminu wyrażając swoją opinię, więc proszę niekasować postu! i tak go będę wklejać dopóki będą obozy pracy w mojej kochanej PL!

Prawda boli?
@Stary pracownik "was" ocenia

Czemu łaskawy moderatorzy usuwają dość istotne informacje dla potencjalnego pracownika? To że Ukraince nie mówią po polsku to jest normalna rzecz, która trwa od blisko roku czasu! Zarobki to też nie tajemnica - lepiej tutaj przeczytać niż marnować dzień aby pojechać do nich i usłyszeć o zarobkach... (a no tak może biuro spróbuję zarzucić wędkę na pracownika mówiąc że premie dostanie (tylko kiedy?).

@Stary pracownik "was" ocenia

Mam pytanie odnośnie pracy w firmie , trochę mnie przeraziły wypowiedzi i opinie na temat pracy w Seito . Mam w przyszłości rozmowe kwalifikacyjną i jestem pełen obaw co do tej pracy , czy tak jest naprawdę ?

Hlk
@Stary pracownik "was" ocenia

Jeszcze zapomniałeś dodac ze po 7 dniach pracy zawsze ten 7 dzień to noc wiec wiec schodzisz w dniu wolnym z pracy co wychodzi ze masz półtora dnia wolnego po czym zaczynasz na rano po tym niby wolnym wiec tez za bardzo nie ma czasu zeby sobie innej pracy poszukać

Olek Lolek

Ojjj żebym mógł cofnąć czas... Praca w obsreito to było najgorsze co mnie spotkało. Chętnie bym tam wrócił i powiedział w oczy temu zakłamanemu szefostwu co o nich sądzę. Człowiek był zastraszony i bal się. Dobrze że ich czasy się kończą. Mam nadzieję że cała góra poleci (usunięte przez administratora)

Witam Chciałbym zapytać czy firma seito jest stabilna i czy to jest podwykonawca sodexo? Podobno seito przegrała przetarg i mam dylemat czy przyjmować się na paletę czy nie? Czy firma seito wypłaca jakieś benefity typu bony na święta? Czy szanują pracownika? W niektórych firmach w czasach pandemia dawali bony lub extra pensje czy seito daje takie bonusy? Jak oceniacie firmę? Jestem umówiony na rekrutację i poproszę o radę czy warto

J
@Nowy

Kontrakt Firmy seito na dziale produkcja dobiega z końcem roku.możesz się przyjąć i liczyć na to że z nowym rokiem i nową firmą która to przejmie zaproponuje nam prace u nich.poprostu zmienisz barwy .Co do premi,chodzą takie plotki że firma p&G nagrodziła pracowników fabryki rownież kontraktorów premia za prace podczas covid (500zł) tyle że my tych pieniędzy nie dostaliśmy .firma to sobie zatrzymała.

Nieistotne
@Nowy

Witaj, Podobno jest tak jak mówisz. Podczas pandemii pracownicy umowy o prace/ zlecenie nie dostali zadnych bonow, oraz extra pensji. Na swieta umowa zlecenia - 100zl + paczka swiateczna. Umowa o prace - dostaje o wiele wiecej pieniedzy, ale nie jest to jakies wow. + paczka. Radze poszukac innej firmy, bo nie wiadomo co sie wydarzy. Poza tym praca 7 dni - jeden weekend w miesiacu wolny. I za taka prace uwazam, ze za malo placa tyle w temacie.

Witam
@Nowy

Bo fitmrma seito robi na ze ze zeobieniem uprawnien udt problemy z wiadomych przyczyn a po tym jak nie dali nam pienidzy co dostali za prace w pandemi tu operatorzy sa gotowi juz teraz robić za wlasne pieniadze bo potrzebne nam sa egzaminy tylko wiec moze sedexo proponuje zeby nam pomoglo

Kendrick

Witam, pracuję tutaj już od 2015 roku, więc już 5 lat zleciało. Wiadomo jak w każdej robocie są plusy i minusy, a wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... ja nie mogę powiedzieć złęgo słowa o seito: dobra atmosfera, zarobki na początku były słabe, ale po podwyżkach wygląda to już inaczej, a zapowiadają kolejne podniesienia wynagrodzenia. Fakt, że ten cały covid trochę napsuł sytuacji i nikomu nie pasuje aktualna sytuacja, praca w maseczkach itd. Nie tylko tutaj jak jest, a ja się cieszę, że w ogóle jest robota. Praca nie jest ciężka, jest kiedy odpocząć, jest z kim pogadać, są możliwości pracy w nadgodzinach, ale nigdy nie jest to przymus. Jak robisz swoją robotę i pracujesz bezpiecznie zgodnie z ich zasadami, to masz święty spokój, nikt sie Ciebie nie czepia, a i premię też nieraz dostałem za dobrą pracę i chęć pomocy. WIdzę, że jest dużo płaczków... jak wszendzie, ale co sie dziwić jak każdy patrzy kiedy sie opitalać koledze z zespołu nie pomoże , to nie ma co sie dziwić... leserów tu nie brakuje i z takim wlasnie najgorzej mi sie robi. Aktualnie mam dobry zespół, dogadujemy sie pomagamy i robimy swoje. jak patrze na poniższe komentarze to naprawde zal d ściska, bo wiele tych słów to nieprawda i slowa sfrustrowanych leserków, którym sie nie chce robić ,a potem sie dziwia ze nie dostaja wiecej kasy, a wyustarczy troche chenci i zaangażowania, ja jestem zadowolony i polecam pomimo 3 zmianowego systemu pracy, ja lubie np robic na nocki chociaz wiadomo nie kazdemu to moze pasować. pozdrawiam i polecam

@Kendrick

Widać że jesteś raczej ten z góry Twoje błędy znacznie się różnią Te przecinki i kropki po zdaniach. Chwalisz się i wiesz ze twój czas dobiega końca. Firma seito w końcu dostanie nauczkę czego wszyscy tego życzymy.

Co to ma być
@Kendrick

Podwyzek nie ma i nikt nie dostał chyba ze biuro to pewno dostało juz nie pamietam kiedy tu pidwyzke dostałem a nadgodziny sa bo nie ma ludzi do pracy nikt nie chce tam pracować

Opinia

Pracuje tu ładnych parę lat .Ze względu na inne zajecia praca na 3 zmiany mi odpowiada .Moge sie zamienic ,w razie potrzeby załatwic wolne.To czego mi tu brakuje w ostatnich 2 miesiącach to docenienia pracy.Ze względu na ogromne braki kadrowe jest spora grupa osób która pracuja po 250 nawet ponad 300 godzin miesięcznie.Nikt z szefostwa takim osobą za to nie podziękował nawet głupiego dzięki Jacek za 320 godzin w sierpniu dobra robota .Potrafią się tylko czepiać. Nie wspomnę już o symbolicznej 100 nagrody.

magazynier
@Opinia

A jak z zarobkami i ze zmianami na stanowsku operator wozka widlowego . Jest wysoki sklad?

Informator
@magazynier

Zarobki wahają się bodajże na poziomie 3.5k brutto na start i umowa o pracę, grafik pewnie 4-brygadowy 3-zmianowy, o ile mi wiadomo nie ma tam wysokiego składu.

Lukrecja

Dzień pierwszy rozmowa kwalifikacyjna w moim przypadku w sali dwie osoby naraz ok godziny to trwało pokazuja slaidy jaka umowa, wynagrodzenie, jak wygląda stanowisko pracy, jaki system pracy na koniec spotkania kwestionariusz do wypełnienia w domu czyli dane do umowy, koleje spotkanie szkolenie bhp ok 2 godz zakończone testem który niby każdy ma sam wypełniać a wypełnia się go wspólnie i po szkoleniu skierowanie na badania medycyny pracy na Zabkowska, po zrobieniu i dostarczeniu badań mówią kiedy przyjść na szkolenie stanowiskowe w tym dniu przed szkoleniem godzinę przed podpisanie umowy i to już jest płatny 8 godzinny czas pracy.

Zaciekawiony

Ciężko aby w pracy między kierownictwem nie było koleżeństwa nie sądzisz?. Zakładam, że na swoim dziale również masz kolegów z paletyzacji czy się mylę?. O ile dobrze mi wiadomo to premie i nagrody są wydawane pracownikom za ich dobrą pracę oraz starania na rzecz firmy, nie próbowałeś kiedykolwiek postarać się o premie poprzez rzetelne wykonywanie swojej pracy?. W nawiązaniu do darmowej kawy,herbaty,ekspres,mleka etc.. to od czasu kiedy to na niektóre stołówki jest wejście na "badge" takie rzeczy jak kawa,herbata,mleko,cukier,śmietana,kubeczki,mieszadełka itp. sponsoruje firma Seito...

Zostaw merytoryczną opinię o Seito - Warszawa

• Jak się pracuje w Seito?

Zobacz opinie na temat firmy Seito tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seito?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seito?

Kandydaci do pracy w Seito napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seito