Opinie o Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o. w Warszawa

technikelektryk

A na technika serwisu warto ? Jakie zarobki ? Jak nadgodziny , delegacje ?

Negro
@technikelektryk

Ludzie z serwisu też odchodzą. Nadgodziny robisz ale bez kasy, możesz wybrać dni wolne. Samochody z namierzaniem GPS i sobota czy niedziela nawet do sklepu nie pojedziesz bo Cię karą postraszą. Nie polecam.

Antek

Zero. Zarządzanie przez zastraszanie pracowników. Kto ma choć trochę godności odchodzi z tej firmy. Ego Zarząd ma olbrzymie, ale kompetencje jak "Ziobro" do bycia prokuratorem. Do nowych chętnych - dajcie sobie spokój, szukajcie szczęścia gdzie indziej.

WYROCZNIA

Firma to ludzie, kto tego nie rozumie to jest ignorantem albo głupcem. Dlaczego tylu ludzi z doświadczeniem odeszło z tej organizacji? Dlaczego na górze managerowaie pomimo nieudolnego zarządzania dalej są na stanowiskach? Reszte dopowiedźcie sobie sami ... i wyciągnijcie właściwe wnioski !

obserwator
@WYROCZNIA

uważasz, że firma zmierza w kierunku zamknięcia?

Polak

Zgadzam się, ale pod jednym warunkiem. Jeśli lubicie kumoterstwo, nepotyzm, sado-maso w wykonaniu powierzanych obowiązków, jesteście lizusami, bez własnego "ja" to trafiliście do raju - tu jak nikt inny wy..ma was bez mydła z usmiechem na twarzy i powie ... albo i nic nie powie. Zacytuje słowa klasyka " Dziwny jest ten świat ... " Szukacie emocji to zapraszam, tylko, że tu nie ma rekalamacji, ani rękojmi, więc świadoma decyzja a jak coś to zawsze możecię się odwołać - jak mawiał klasyk Smoleń - przez okno i uważajcie żebyście nie wypadli bo .... Wow to tak naprędce jeśli chodzi o ten sen wariata - jak ktoś się boi to niech wysiada :-) Powodzenia i ALLELUJA :-)

Aplikowałeś na stanowisko Sales Representative oferowane przez firmę Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
HGHW

Człowieku albo podszywasz się pod managera albo masz niezły śmietnik w głowie! Pensję zasadniczą TAK i nic więcej! Przygoda, raczej hardcor, chore pomysły, nieralne plany, premia ustalana w połowie roku oczywiście, bez możliwości jej otrzymania. Lubisz taką przygodę to gratuluje.

Goldi

Tak, tak polecam tę pracę. Super sprawa i niesamowita przygoda. Jest świetnie a nawet super !!! Dostaję pensję zasadniczą i obiecaną mam premię jak zrobię ustalony obrót. Czego więcej chcieć?

Hulk

Szokujące jest to, że w firmir macierzystej AA, jest 180 stopni innaczej niż AAES. Z czego wynika ta sytuacja? Czyżby ... Czytając powyższe komentarze oraz mając prawdziwą wiedzę co się dzieje w AAES trudno uwierzyć że jeszcze są tam ludzie którzy chcą pracować w .... jak to nazwać ? Kołchoz, o..z a może prwatny folwark paru kolesi!

BUM

Zastanawiam się, czy kolejna integracja również będzie dla wybranych ...... :) Pozdrawiam tych, którzy jeszcze się łudzą, że będzie lepiej i jeszcze nie złożyli wypowiedzeń...........

Panom "Dyrektorom" przez duże D mówimy NIE

Szkoda, ze taka fajna marka się marnuje, a to tylko dlatego, że po połączeniu 3 firm, paru osobom sodówka uderzyła do głowy i próbują "zarządzać", powiedzmy delikatnie masakrycznie nieudolnie. Tytuł Dyrektora to nie tylko parę literek na wizytówce to wiedza i doświadczenie i umiejętność współpracy z ludźmi, czego niektórym zarządzajacy bardzo brakuje, a nie pomiatanie pracownikami i pokazówka firmowa że jestem "Bogiem" i macie robić co wam każę (w ten sposób nie zatuszuje się braku kompetencji), po 2 czasy okupacji już dawno minęły i jak ktoś ma marzenia zostać wojskowym (choc i tam trzeba mieć umiejętności współpracy z innymi) to nie to miejsce, tym bardziej poprzez tyranię w pracy nie wyleczy się własnych kompleksów, wskazana jest wizyta u psychiatry i długa terapia. Niestety została w AAES tylko garstka tych co pracują, a nie udają że coś robią i powodują szum wokół siebie, albo tych co dla kilku groszy premii lubią się podlizywać, kłamać i po trupach do celu, to nie jest miła atmosfera w pracy, do której się chętnie chodzi. Tym co zastanawiają się czy złożyć CV, jeśli lubicie lizustwo i fałszywe uśmiechy polecam, innym co chcą się czegoś nauczyć i rozwijać, szukajcie dalej. pzdr Panom "Dyrektorom" przez duże D mówimy NIE

sfrustowany

Nie, to nie BuM...chociaz ten jeden ma swoich ludzi do czarnej roboty. Jeden dyrektor, drugi kierownik - podobno serwisu. Tylko zapomnieli serwisantom powiedziec.... Cala reszta handlowca zostala juz obdarta z papierowych szat. Po prostu przykro... Taka marka. Tacy ludzie.... I puscic to wszystko z torbami... No coz z drugiej strony wiele osob dostalo dzieki temu szanse na rozwoj. Pozdrawiam tych co odeszli i tych co jeszcze walcza pomimo wiely powodow do wstydu przed klientem..

Handlowiec

Dobrze zarabiam, mam wsparcie, wypłata jest na czas, premie zgodnie z umową, prywatna opieka medyczna dla wszystkich, karnet na siłownię/basen, bony świateczne, imprezy integracyjne - jak ktoś nie daje radę, to pewnie jest sfrustrowany i robi dym w internecie, jak ktoś się zna na rzeczy, to pracuje w dobrych warunkach i zarabia dobre pieniądze.

haha! handlowiec
@Handlowiec

Żenada. Odpowiadam na w/w post. Dobrze zarabiam - w Zarządzie na pewno! mam wsparcie - czyje?! wypłata jest na czas - tak zgadza się! premie zgodnie z umową - tak, a jej warunki poznajesz w połowie roku i g... dostajesz! prywatna opieka medyczna dla wszystkich - tak, jak 3/4 sobie dopłacisz! karnet na siłownię/basen - jak sobie dopłacisz! bony świąteczne - na oczy nie widziałem! imprezy integracyjne - tak w piątek popołudniu, soboty i niedzielę! - jak ktoś nie daje radę, to pewnie jest sfrustrowany i robi dym w internecie - Nie proszę pana Ci co dawali radę nie dają się szmacić i to taka różnica! jak ktoś się zna na rzeczy, to pracuje w dobrych warunkach i zarabia dobre pieniądze - Ci znający się na rzeczy już pracują gdzie indziej i nie czekali długo na oferty pracy (nie tylko w konkurencji choć oni wiedzą kto jest ile warty, prawda?) I to tyle! Życzę powodzenia w pisaniu kolejnych postów, byle z głową, albo przez kogoś z większym IQ!!! Powodzenia i szczęścia w szukaniu pracy dla jeszcze tam pracujących!

Realny i wolny
@Handlowiec

Pewnie jesteś BUM-em śmiech na sali. Całą prawdę wyłuszczyła osoba komentująca Twoje wypociny. Prawda jest taka - jak ktoś się zna na rzeczy, to pracuje w dobrych warunkach i zarabia dobre pieniądze ale NA PEWNO NIE W AAES, CHYBA ,ŻE JEST BUM-em tzn. zarabia ale nie koniecznie zna się narzeczy, dobrze pracuje i wciska kit myśląc, że ludzie nie są świadomi sytuacji. Panowie managerowie AAES - ludzie mają o was wyrobioną opinię - żenującą !!!

hmm rakoczy ??? powodzenia

TW BOLEK

PYTAM ADMINA - DLACZEGO SĄ KASOWANE OPINIE? PRAWDA KOLE W OCZY FIRMĘ AAES? LUDZIE POTRAFIĄ ZROBIĆ PRTSCR WIĘC NIC NIE GINIE W SIECI. LUDZIE SZUKAJCIE A ZNADDZIECIE PRAWDĘ O TEJ FIRMIE.

Terry

Admin usuwa opinie chyba na wniosek firmy. Prawda chyba boli i najlepiej ją tuszować. W tym są dobrzy.

Antek

Do samodzielnych i myślących, potencjalnych kandydatów do pracy w sprzedaży i serwisie! Szkoda Waszego czasu i zapału. Lepiej wykorzystać tą energię w innym miejscu pracy.

bolek

Do przemyślenia, jeśli to przeczytają odpowiednie osoby i zechcą zrozumieć. Steve Jobs: "To bez sensu zatrudniać mądrych ludzi do pracy, żeby mówić im co mają robić. My zatrudniamy mądrych ludzi po to, żeby to oni mówili nam co mamy robić."

niedlugo

powiem tak, książkowy przypadek jak NIE zarządzać firmą. a fakt, że w przeciągu kilku miesięcy odchodzi kilkanaście osób świadczy o tym dobitnie. ja też zaraz uciekam.

farko

Kliniczny przypadek - jak źle zarządzać ludźmi i firmą. Dobrzy ludzie odeszli lub odejdą, (usunięte przez administratora) Chcą zatrudniać za coraz niższe pieniądze, brak szkoleń, brak marketingu, a wymagania hooooooooooooooooooooooooooo!

zainteresowany

Szukam opinii

real
@zainteresowany

Szkoda życia na pracę w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o.