Opinie o Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o. w Warszawa

Wyprawa Kon-tiki

Za moment likwidują Oddział Południowy z siedzibą w Tychach. Zostały tam raptem dwie lub trzy osoby, natomiast cała reszta dała dyla idąc w ślady znanego tygrysa z południa, który zapoczątkował obecną (która to już z kolei) falę odejść, przejść, zmian oraz odmian w AAES ;) Ci, którzy jeszcze zostali na razie zabezpieczają tyły (głównie swoje :)). Po krótkim okresie przejdą w stan naturalnej degradacji o podłożu psychologicznym w ramach akcji pod nazwą "ratujmy budżet", a dokładniej miejsca pracy zarządu w stolycy. Nie zazdroszczę, nie współczuję, obecny mój stan nazwano by raczej emocjonalnie neutralnym. Choć nie mogę nie ukrywać, że na tym zjawisku chorobowym panującym w AAES widać jak na dłoni, że rynek nie lubi pustki. Gdzie jedni tracą, inni zyskują. Naturalnie zawsze bardziej zyskują ci, którzy silniej szanują swoich bliźnich w codziennej niedoli pracy zawodowej oraz niedoskonałości ich charakterów ;) Wielkich wypraw morskich z AAES nie polecam, co najwyżej polecę darmową naukę budowy łodzi.

Neutralnie

Właśnie szykuje się następna (każda jest średnio, co rok) fala odejść najlepszych handlowców z tej firmy. Nawet tych, którzy pracowali max dwa lata. Resztę dopowiedzcie sobie sami. (usunięte przez administratora)

Ten co był ten co widział

Szokiem jest fakt, ze Ci ludzie pomimo lawinowego odejścia najlepszych ludzi z dawnych podmiotów wchłoniętych przez aaes dalej brną w te (usunięte przez administratora) Zachodzi pytanie czy sami są ślepi i głupi czy tylko służalczo wypełniają debilne polecenia od ludzi, którzy .... na tem lepiej zakończyć tą farsę I*I RIP

Zwyczajny

Z moich wniosków wynika, że praca w Assa Abloy Entrance Systems jest pełna niespodziewanych emocji o nieoczekiwanych zdarzeń. Może ty też chcesz się podzielić swoimi niesamowitymi emocjami z pracy W Assa Abloy Entrance Systems? Czy nie uważasz, że praca w Assa Abloy Entrance Systems jest jedyną możliwą pracą w Twoim życiu i żadna inna nie będzie już nigdy tak wspaniała jak praca w Assa Abloy Entrance Systems? Czy nie uważasz, że praca w tej firmie jest członkostwem w pewnej grupie inaczej myślących? Niekoniecznie mądrze? Czy W AAES myślą, że nasze, męskie jądra nie myslą po męsku i nie mają domu? Czy w AAES myślą, że nasze żeńskie jajniki nie myślą po kobiecemu i trzeba im tych imprez integracyjnych, aby poczuły się kobiece? Czy w AAES kiedykolwiek myśleliście o pracy?

Aplikowałeś na stanowisko Sales Representative oferowane przez firmę Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

I stało się. "główny dyro" odchodzi, a assa na jego miejsce wybiera Mariolę, którą kilka lat temu odchodzący 'dyro" wywalił. Moi drodzy taka właśnie jest assa. Kompletnie z nikim się nie liczy, nikogo nie szanuje, nie docenia. Odpowiedz sobie czy przy dzisiejszym rynku pracy potrzebujesz takiego pracodawcy. Nie szanują "najwyższych" to Ciebie uszanują ?

Kleinu

Cyrk na kółkach w tej Assie już dobrych kilka lat. A konkurencja śmieje się z nich i wyciąga kolejnych pracowników. No ale jakaś sprzedaż chyba jeszcze maja skoro nadal jakoś funkcjonują? W serwisie to wiem ze maja tragiczne ceny części zamiennych i drastycznie spadająca sprzedaż serwisu ale nowych urządzeń tez tak mało sprzedają? Eh gdzie ten stary fajny Crawford czy Nassau...

Brama

Ten Dyrektorek to tragedia. Każdy kto wpadł w to (usunięte przez administratora) przy pierwszej okazji próbuje uciekać. Omijać firmę z daleka....

Assa

Tragedia... Jedno słowo, które opisuję tą firmę.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o.?

Lol

Żałosny od kilku lat.

Beata
@Lol

@Lol A mógłbyś uargumentować swoją wypowiedź, dlaczego tak sądzisz? Bardzo mi na tym zależy. Dziękuję.

Stefania

Nosił „baranek” razy kilka, ponieśli i „baraninka”. Nareszcie nadszedł czas pożegnania ;-) za olbrzymie zasługi na rzecz położenia tej firmy. Moje szczere do bólu gratulacje!

@Stefania

Możesz wyjaśnić o czym piszesz? Jestem pewny, że dla większości osób zaglądających na forum i poszukujących informacji na temat pracy w Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. z o.o. Twój wpis jest niezrozumiały. Może opisałabyś jak się pracuje z perspektywy swojej funkcji w firmie?

Mili
@Paweł

Chodzi o to, ze tam jest taki bałagan iż nawet wielebni dyrektor wyleciał z pracy

Lol
@Paweł

Otwórz sobie adminie KRS tej firmy to się dowiesz o co chodzi! Każdy inteligentny to złapie.

Tomasz

Nie znam struktury firmy jak i zasad wynagradzania jednak miałem okazję poznać ich wspaniałe produkty, a dokładniej bramy segmentowe. Na cztery sztuki , które mi dostarczyli i zamontowali trzy sztuki działają lub nie działają, a jedna ma chyba wadę wrodzoną bo serwis Assa naprawiał ją dwa razy i zero efektów. Za trzecim już nie zechcieli przyjechać i zaproponowali kilkaset złotych za przyjazd. Ostatecznie skorzystałem z usługi serwisowej innej firmy ponieważ Assa nie wywiązała się z warunków gwarancyjnych. Sprawa trafi do sądu bo dostawca ma mnie w nosie. Niestety stwierdzono awarię centrali sterowniczej. Naprawić się nie da bo Assa dostarcza takie centrale aby nikt inny nie mógł ich naprawić. Są jakieś kody, zabezpieczenia itd. nie wiem dokładnie co ale się nie da i jest to celowe działanie producenta. Z tego powodu następna sprawa w sądzie również będzie konieczna bo tak się nie robi, prawo tego zabrania. Nie powiem, że współpraca z nimi jakoś nadszarpnęła moje zdrowie bo przesadziłbym gdybym przejmował się takimi sprawami ale po głębszym poznaniu sposobu działania tej firmy muszę stwierdzić, że nie na takie czasy czekałem marząc o konkurencji, wolnym rynku itd. To jakieś nieporozumienie. Powinni zniknąć z rynku i mam nadzieję, że tak się stanie.

Nie polecam a wręcz odradzam

Nie warto tam aplikować. Przepracowałem tam jakiś czas i to była strata czasu. Niczego się nie nauczyłem poza tym że choćbyś nie wiem jak się starał to stres musi ciągle towarzyszyć twojej pracy, a klient którego obsługujesz jest najmniej istotny lub wręcz zbędny. Serio mówiąc to sam nie wiem jak oni jeszcze funkcjonują ze swoim podejściem. Chyba tylko dzięki podpisanym i piekielnie drogim umowom serwisowym bo jakość ich produktów to równia pochyła od kilku dobrych lat, co potwierdzają wszystkie firmy montażowe bez wyjątku. Nie polecę nikomu, nawet wrogowi.

Wacław

Może wiecie czy potrzebują aktualnie kogoś do pracy?

Janusz
@Wacław

Tak, potrzebują. Ciągle potrzebują. Od wielu lat ciągle potrzebują. Muszą zastępować tych, którzy na bieżąco odchodzą. Ciągle odchodzą. Non stop odchodzą. Tam jest tak, że dzisiaj pracuje Janusz, a jutro już na jego miejscu jest Grażyna. Zanim się zapoznasz z Grażyną to na jej miejsce wchodzi już jakiś inny Janusz. No i tak w kółko, i w kółko, i w kółko...... Firma widmo ale trzeba ich docenić za konsekwencję w dążeniu do samounicestwienia.

Naiwny

Panie i Panowie ta firma to tragedia. Nie kupować tam niczego. Ja kupiłem kilka bram i zostałem sam bez serwisu. Serwis za naprawę chce więcej niż za nowe bramy. Przestrzegam innych żeby nie wpakować się w (usunięte przez administratora)

Architekt

Szczerze mówiąc jestem pod ogromnym wrażeniem jak niegdyś w miarę porządna firma Assa Abloy stała się z roku na rok zakałą branżową i firmą z którą nie da się normalnie i uczciwie współpracować. Totalny bałagan i brak jakichkolwiek sygnałów aby to miało się zmienić. Na razie bardzo podziękuję za współpracę. Powrócimy do rozmowy jak znormalniejecie choćby do minimum.

never again

Naprawdę długo się wzbraniałem/am przed napisaniem czegokolwiek o tej KORPO ale za te nerwy, tą obłudę i traktowanie doleje więcej szamba do tego i tak już istniejącego rynsztoku. Jeżeli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem w jakiejkolwiek dziedzinie, która kwalifikuje Twoją osobę do zatrudnienia w assa abloy entrance systems to idąc na rozmowę pamiętaj że wymagania finansowe na pewno nie spełnią ich oczekiwań. I pisze tutaj o podstawie 5 - 6 tyś brutto. Urobieni zostaniecie systemem prowizyjnym - jak to mówia " to tylko formalnośc" ale w ich przypadku w nie płaceniu, ponieważ plany budżetowe są oderwane od rzeczywistości. W którymś poście Barbara ( na pewno pracownik assa ) pyta czy firma daje szanse młodym ludziom. Oczywiście że daje ponieważ młody bez doświadczenia ma "małe" wymagania co do wynagrodzenia i większość nie czyta opinii o pracodawcy bo to dopiero jego początki "kariery" Wychwalanie się wielkością i "profesjonalizmem" firmy jest podniesione do rangi błogosławieństwa i uwielbienia, a najlepiej weryfikuje to pierwszy kontakt nowej osoby z głównym programem który pamięta czasy Win3.11. a raczej jeszcze starszego dosu. Tak dokładnie pracujecie w dosie. Szkolenia to nic innego jak bełkot na temat "cudownego" produktu i jak urabiać klienta na wyciągnięcie kasy. Zewnętrzne szkolenia nie istnieją. Relacje biznesowe handlowców są rujnowane przez dział montażowy albo o zgrozo serwis. W serwisie to nieustanna pogoń za wynikiem. Ceny części kompletnie nie rynkowe. Godzina pracy serwisu to stawki niemieckie. Serwis jest jak Rosja - to stan umysłu. Ale kropla drąży skałę. Świadomość rynku, wszędobylski internet i chociażby ostatni wpis człowieka który posiada te "fantastyczne" produkty i próbował je przy pomocy tej firmy naprawić świadczy o tym, że rynek się zaczyna bronić. Ten wpis to przestroga, jedna z wielu. Naprawdę szkoda czasu i zdrowia na to Korpo. Świadczyć o tym może ciągła rotacja ludzi. Najlepsi, doświadczeni odchodzą, a firma nawet nie próbuje ich zatrzymać, chyba dlatego że wiedzą że nie mają szans. Zresztą sami widzicie te opinie. Pamiętaj aplikując zgadzasz się na otrzymanie najgorszego syfu, którym nikt nie chce się zajmować, a osoba przed Tobą na tym stanowisku podała się po wieloletniej walce. I nie wierz jak Ci mówią, że otrzymujesz nowe stanowisko, takie tam nie istnieją. Więc szukaj dalej swojego lepszego bytu bo w tej KORPO go nie znajdziesz.

Budimeksowy
@never again

Dziękuję za Państwa opinię. Zastanawiałem się nad współpracą z tą firmą jednak ilość negatywnych opinii w całym internecie niestety robi wrażenie. Pozdrawiam.

Wiedzący
@never again

Potwierdzam w całej rozciągłości !!! Omijać szerokim łukiem !!!

Marcus

Ja nie na temat pracy w tej firmie gdyż tam nie pracowałem. Za to byłem ich klientem ale tylko jeden raz. Ten raz całkowicie mi wystarczył. Kupiliśmy kilka bram sekcyjnych i uszkodziliśmy jedną z nich. Samo skuteczne zgłoszenie usterki trwało dosłownie dwa dni. Ciągle nas gdzieś odsyłali i nikt nie przyjmował zgłoszenia, jakiś obłęd! Serwis w końcu przyjechał na oględziny po uwaga DWÓCH tygodniach. Następnie po kolejnych DWÓCH tygodniach wycenili nam jedną sekcję bramy (dolną) w cenie uwaga! nowej bramy wielkości 4x4 metry. Okazało się, że inna lokalna firma, która na nasze wezwanie była jeszcze w tym samym dniu na oględzinach wymieniła ten panel na identyczny za uwaga! 1/4 ceny. Okazało się, że w tych ich bramach nie ma niczego wyjątkowego, oryginalnego tzw. "fabrycznego" jak nam mówiono, a panel jest podobno włoski i mnóstwo innych dostawców ma taki sam w swojej ofercie. Podsumowując poczuliśmy się potraktowan przez Assa jak zło konieczne, a nie ich klient. Zdecydowany przerost formy nad treścią. Bardzo utrudniony kontakt z ich przedstawicielami, serwisem oraz tragiczne ceny części zamiennych. Nie polecam. Pozostawili u nas niesmak na wiele lat.

Znawca tematu

"Barbara" to pracownik Assa Abloy. Nie wdajcie się w dyskuzje z nią. To ściema admina. Za chwilę pewnie będzie miała inny nick.

Jak piszą na swojej stronie po przejęciu kilku firm z branży: "Ta sama oferta i ci sami pracownicy spełniają wszystkie wymagania klientów pod jedną marką" :-) Ciekawe, bo spośród ludzi z firm, które przejęli nikt już w Assa Abloy nie pracuje. Każdy ich ocenił po przejęciu i zmienił pracę. Assa Abloy to dużo pięknych słów, mnóstwo marketingu i szara rzeczywistość kiepskiego produktu, totalnie trudnych warunków pracy, nie dotrzymywania słowa, braku doświadczonej kadry. Kariery tam nie zrobisz, dobrego imienia nie zbudujesz. Aplikujesz na własne rysyko.

Barbara

Twoja wypowiedź ma niewątpliwie ton ostrzegawczy. Jednakże podajesz same suche fakty, w ogóle nie starając się ich dokładniej wyjaśnić. Wnioskuję, że jesteś byłym, bądź też jeszcze obecnym pracownikiem firmy Assa Abloy Entrance Systems Poland. Powiedz zatem, czy osoby, które nie mają praktycznie żadnego doświadczenia zawodowego, mają szansę na zdobycie pracy w tym przedsiębiorstwie? Liczę na rzetelną odpowiedź.

@Barbara

Jeszcze tutaj trwam ale już prowadzę rozmowy z innym pracodawcą. Muszę mieć płynność finansową i muszę zmienic pracę "z głową". Odchodzę ponieważ czuję się niedoceniany za trud jaki wkładam w codzienną pracę tutaj. Pomimo wyników przerastających oczekiwania pracodawcy nie czuję się doceniony finansowo. Nie potrzymałem premii rocznej i wszystko wskazuje na to, że przyszły rok to byłaby jeszcze większa presja, a nic w zamian. Trudno mi cokolwiek doradzić młodym absolwentom bo ja jestem dojrzałym człowiekiem i dawno temu zaczynałem pracę zawodową. Dobrym specjalistom nie polecam tego pracodawcy.

Barbara

Staram się zrozumieć podjętą przez Ciebie decyzję o odejściu z firmy Assa Abloy Entrance Systems Poland. Trzeba jednak pamiętać, że niektórym praca w tym przedsiębiorstwie może odpowiadać, a ponadto - sprawić dużo satysfakcji. Nadmieniasz o młodych absolwentach. A czy pracodawca ten jest przychylny osobom, które właśnie nie posiadają zbyt dużego doświadczenia zawodowego?

@Barbara

Dla nowych, niedoświadczinych to droga przez mękę, nie polecam. Ten pracodawca nie jest rzetelny, ciągle zmienia zdanie, zadsady wynagradzania zmieniają się jak pory roku. Kadra wymienia się tak często, że lepiej nie zapoznawać się z nikim na dłużej. Szczerze mówiąc to dla mnie jest totalny (usunięte przez administratora) a nie firma. Zawsze kojarzyłem pracę z pewną firmą, stabilną itd. Tutaj to wolna amerykanka., Sam uciekam i nie polecam.

Ola

Ja mówię zdecydowane nie! Kiedyś to była firma z przyszłością, ale była zarządzana przez innych ludzi. Dziś pozwalniali ludzi który mieli jakieś podejście i chęci, a zostali ludzie z bardzo słabymi kwalifikacjami. Ogólnie ten co zna i miał doświadczenie- raczej nie poleci pracy w tym czymś ;)

Były
@Ola

Olu zgadzam się. Firma ma dobry marketing ale produkty fatalnej jakości. Bazują wyłącznie na wpisaniu się w projekt i zadowoleniu Projektanta. Ale już Inwestora czy Generalnego Wykonawcę mają głęboko w nosie. Projektantów zabierają na narty w Alpy itd. Dla nich klient czy pracownik to zło konieczne. Liczy się projektant, wygrać, a potem kość na serwisie za nie rynkowe stawki. Szanowni przyszli kandydaci do pracy w tej firmie - jeśli chcecie mieć czyste sumienie i spokój ducha to odradzam pracę w tym molochu nastawionym na cyferki, a nie pracowników czy klientów

@Ola

@Ola Każda firma na przestrzeni lat ma tendencję do pewnych zmian - czasami są to zmiany na lepsze, a czasami na gorsze. Ale powiedz nam, czy dalej pracujesz w Assa Abloy Entrance Systems Poland. A jak wygląda tam kwestia wynagrodzenia oraz premii?

To Ja
@Barbara

Co tak drążysz temat. Nie widzisz, że wszyscy odradzają tam pracę, więc pomyśl i nie mąć wody. Jeśli tak bardzo chcesz się dowiedzieć a zakładam, że jesteś trolem AAES to popytaj na rynku a dostaniesz odpowiedź, która wbije Cię w ziemię !!!

@To Ja

Moim zdaniem na tym forum jest aktywna pomoc w zebraniu informacji na temat Assa Abloy Entrance Systems Poland tym, którzy ich potrzebują - stąd moja dociekliwość. I pamiętaj, że nie jestem w żaden sposób powiązana z tą firmą. A Ty w dalszym ciągu jesteś ich pracownikiem, czy już postanowiłeś stamtąd odejść?

Kamil

@piszący już wcześniej Rozumiem, a zatem musiałem źle odebrać charakter Twojego wpisu. Duża rotacja w Assa Abloy Entrance Systems może mieć przecież rozmaite przyczyny - chyba nie należy tego upraszczać. Wiele osób może zechce tam aplikować, dlatego proszę, żebyś nam jeszcze powiedział, na co mają one zwrócić uwagę, przygotowując się do rozmowy kwalifikacyjnej. Możesz to zrobić?

piszący już wcześniej
@Kamil

Nie mogę :-) Pozdrawiam

@piszący już wcześniej

@piszący już wcześniej W takim razie zupełnie nie rozumiem Twojego podejścia. Przecież Twoje uwagi mogą przyczynić się do realnej pomocy osobom, które planują aplikowanie do Assa Abloy Entrance Systems Poland w podjęciu właściwej decyzji. Może jednak zechcesz odpowiedzieć na moje poprzednie pytanie?

@Kamil

Postaram się odpowiedzieć w kilku zdaniach. Właśnie odeszło następnych kilku kluczowych pracowników z tej firmy i to z całkiem intratnych, kierowniczych stanowisk. Z końcem października zakończyli pracę. Jeśli uważa Pan, że po takim galimatiasie, jakim jest Assa Abloy można cokolwiek doradzić to niech Pan niczego nie oczekuje. Skoro odchodzą wieloletni, doświadczeni, a jednocześnie młodzi ludzie, którym powinno się chcieć pracować to cóż można doradzić osobom chcącym aplikować do tej firmy? Mam skłamać i napisać, że tam jest wspaniale? Niestety nie jest wspaniale. Nie jest nawet normalnie. Jest gorzej niż fatalnie. Aby Panu lub kandydatom doradzić musiałabym potrafić znaleźć pozytywne strony pracy w tej firmie, a po dłuższym namyśle takich nie znajduję. Dlatego tak jak większość osób wypowiadających się na tym forum napiszę, że nie warto tracić czasu i zdrowia dla tej firmy. Ta firma nie buduje, a wyłącznie rujnuje i to dosłownie wszystkich i wszystko na swojej drodze. Działa trochę jak piramida finansowa gdzie trzeba naganiać, naganiać aby później wypiąć się na wszystkich. Jeśli takie wartości cenicie sobie w życiu, jeśli patrzycie na swoją pracę lub swoich klientów doraźnie, krótkofalowo, z pogardą to aplikujcie tam bez wahania.

@Myszka agresorka

Powodów do odejścia danego pracownika może być naprawdę wiele - nie trzeba zatem aż tak generalizować. To, że akurat Tobie praca w Assa Abloy Entrance Systems Poland nie odpowiadała nie oznacza, iż innym też. Napisz nam w związku z tym, jeśli się oczywiście orientujesz, na jakie stanowiska obecnie zatrudniają?

@Barbara

Nie wiem, proszę się osobiście dowiedzieć. Nie pracowałam tam i nie zamierzam pracować. Wystarczą mi opowieści obecnych i byłych pracowników.

@Myszka agresorka

A zatem skoro tam nigdy tam nie pracowałaś, to nie możesz mieć pełnego obrazu tego pracodawcy. Może masz w takim razie w Assa Abloy Entrance Systems Poland jakiegoś znajomego, który zechciałby opowiedzieć o tamtejszych warunkach zatrudnienia? Takie informacje z "pierwszej ręki" są najbardziej przydatne, dlatego proszę Cię poważne potraktowanie tej sprawy.

@Barbara

Basiu, mój mężczyzna tam pracuje i chce się ewakuować. Nie pisz mi, że czegoś nie wiem o tej firmie bo mam ją na co dzień w domu. To (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Nie polecam, nie namawiam, a wręcz odradzam i ostrzegam.

@Myszka agresorka

Było Nas zatem od razu poinformować, że w Assa Abloy Entrance Systems Poland pracuje Twój partner. Może w związku z powyższym poprosiłabyś go, żeby sam wziął udział w dyskusji, dotyczącej tego pracodawcy? Na pewno zdajesz sobie sprawę, iż informacje od osób realnie zatrudnionych w tej firmie będą tu najbardziej przydatne.

Montażysta 1964
@Barbara

Czytam te wasze dyskusje i pozwolę sobie wtrącić pięć groszy. Pani Myszka pisze jak rozgoryczona małżonka niedocenianego męża i to jestem w stanie zrozumieć. Skądinąd wiem, że firma Assa Abloy niezbyt dobrze dba o swoich pracowników czy klientów. Myślę, że rynek sam oceni czy warto znimi współpracować czy nie warto. Dla mnie osobiście są niewiarygodni. Natomiast Pani Barbara chyba nie jest żadnym administratorem portalu tylko pracownikiem Assa Abloy, bo sugeruje pisanie korzystnych informacji na temat Assa Abloy. Nieładnie tak Pani Basiu udawać kogoś innego. Z krytyką zawsze trzeba umieć się zmierzyć. Jeśli nie umiecie to znaczy, że krytyka trafiła.

To Ja
@Myszka agresorka

Potwierdzam, też gniłem w tym bagnie ale się uwolniłem. Ludzie zapomnijcie o tej organizacji bo na miano firmy to ona nie zasługuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. zo.o.