Polskie Młyny Sa

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Polskie Młyny Sa

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Młyny Sa

WW

Opinia raczej słaba. Pracuje już kilka lat i dużo się nie zmienia i w najbliższym czasie zmieniam firmę. Zależy czego oczekujesz ,ale w Teresinie, atmosfera raczej lipna. Czesto robisz robotę za kogoś! Ogólnie ogromny nacisk przełożonych, praca bardzo szarpana, ciężko skopić się na swojej pracy. Dodatkowo cześć ludzi zatrudniona po znajomości, to może nie jest jakimś problemem ale należy uważać z krytyką bo można za to tez wylecieć. Dodatkowo cześć ludzi ma załatwione stanowiska i nie mają pojęcia w tematach w których pracują.

anonim

(usunięte przez administratora)

Mr. Bond

Witam Moje pytanie jest związane z Polksie Młyny oddział w Teresinie koło Sochaczewa - czy ktoś wie lub orientuje się jakie tam są zarobki, jak przestrzegają praw pracowniczych, jak traktują pracownika, czy wywiązują się ze wszystkich zobowiązań.

Burliwo

Koszmarna atmosfera, pracownik traktowany jak g..., niezależnie od tego, czy to osoba sprzątajaca, pracownik obslugujacy linię, czy dyrektor. Nie polecam nikomu, nigdy. Głodowe pensje, nie wywyązywanie się z podstawowych zasad kodeksu pracy. Absolutnie, nigdy więcej tego koszmaru!

admin

Znacie firmę Polskie Młyny Sa od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Polskie Młyny Sa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Młyny Sa