Opinie o Polskie Młyny S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polskie Młyny S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polskie Młyny S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Młyny S.A. w Warszawa

Burliwo

Koszmarna atmosfera, pracownik traktowany jak g..., niezależnie od tego, czy to osoba sprzątajaca, pracownik obslugujacy linię, czy dyrektor. Nie polecam nikomu, nigdy. Głodowe pensje, nie wywyązywanie się z podstawowych zasad kodeksu pracy. Absolutnie, nigdy więcej tego koszmaru!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Na jakie wsparcie w Polskie Młyny S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kolor Nowy wpis

Bardzo ok. Z roku na rok.

Magda Nowy wpis

Właśnie, dlaczego pracownicy tutaj nie zaglądają. To tak dobra firma ? W takim razie napiszcie jakie są jej pozytywy!

Jakośc Nowy wpis

Czy moze mi ktos opisac dzial jakosci byl bym zainteresowany

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polskie Młyny S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Gustlik

Warto szukać szczęścia w firmie? Jakie zarobki średnie można wyciągnąć?

Władek

Chciałem zapytać czy oddział w Nakle jeszcze istnieje? Czy działa tam magazyn po masowej akcji z 2015?

Bill
@Władek

Działa, i chodzą ploty że zakład znowu ruszy

Bogdan
@Władek

Podejrzewam, że pytałeś o to w kontekście swojej przyszłej aplikacji do firmy. Może chciałbyś napisać, jak wygląda w tym momencie twoja sytuacja zawodowa. Czy zdecydowałeś się podjąć pracę w firmie Polskie Młyny i czy jesteś z niej zadowolony?

Królowa
@Bogdan

Byłem, dziękuję Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki

Gregor

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować, jak zarobki?

stanley
@Gregor

Gregor ja obecnie prauje od tygodnia na magazynie i atfosmera jest nawet niezła wiec jak chcesz to zkładaj cv

Waldi

Jest jakaś przyczyna tej ciszy na wątku? Szkoda, chciałbym tu podjąć pracę!

KLOS

Pracuje w firmie kilka lat. Powiedział bym że firma przeciętna. Jak wszędzie znajdą sie osoby które nie mają zielonego pojęcia o robocie ani chęci do roboty. Praca jak każda inna z możliwością załapania się na dodatkowe godzinny (czasami z dużym naciskiem żeby przyjść). Kasa powiedziałbym że przeciętnie nie jest to poniżej średniej ale też nie jest aż tak źle (płacą 100% i 50%). Ogólnie to uważam że jeśli chce się pracować to wszędzie człowiek sobie poradzi. Pracowałem wcześniej w kilku firmach i uważam że nie jest tak źle, jak piszą powyżej czasami zdarzają się pewne denerwujące sytuacje ale raczej mogę polecić.

WW

Opinia raczej słaba. Pracuje już kilka lat i dużo się nie zmienia i w najbliższym czasie zmieniam firmę. Zależy czego oczekujesz ,ale w Teresinie, atmosfera raczej lipna. Czesto robisz robotę za kogoś! Ogólnie ogromny nacisk przełożonych, praca bardzo szarpana, ciężko skopić się na swojej pracy. Dodatkowo cześć ludzi zatrudniona po znajomości, to może nie jest jakimś problemem ale należy uważać z krytyką bo można za to tez wylecieć. Dodatkowo cześć ludzi ma załatwione stanowiska i nie mają pojęcia w tematach w których pracują.

Mr. Bond

Witam Moje pytanie jest związane z Polksie Młyny oddział w Teresinie koło Sochaczewa - czy ktoś wie lub orientuje się jakie tam są zarobki, jak przestrzegają praw pracowniczych, jak traktują pracownika, czy wywiązują się ze wszystkich zobowiązań.

Burliwo

admin

Znacie firmę Polskie Młyny Sa od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Młyny S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie Młyny S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Młyny S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Polskie Młyny S.A.