Opinie o Klaresa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Klaresa Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Klaresa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaresa Sp. z o.o. w Warszawa

Magda Nowy wpis

Jak radzicie sobie z covidem ?

ANONIMUS Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu muszę potwierdzić że praca tylko na Umowę Zlecenie co miesiąc przedłużana, atmosfera fatalna w tej firmie pracuje dużo osób z Ukrainy które wygryzaja Polskich pracowników w taki sposób że donoszą na nich do szefa firmy a w miejsce Polki w tej firmie zastępuje Ukrainka.Nawet osoby na wyższych stanowiskach nic z tym nie robią.A pensję otrzymujesz z dwutygodniowy opóźnieniem i musisz być grzeczny żebyś ją w ogóle dostał.Dlatego Nie polecam Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

lors Nowy wpis

no więc tak, faktycznie poszukują przedstawicieli, nie trzeba mieć doświadczenia na podobnym stanowisku jednak zainteresowanie branżą kosmetyczną jest wymagane, a np. z technik sprzedażowych i biznesowych szkolą, więc nie masz się czym przejmować - aplikuj ;)

daj se spokój

jak wyżej, wiele do dodania nie mam prócz tego że firma aktualnie będzie sprzedawać produkty we współpracy z veroną, to samo (usunięte przez administratora) i zero szacunku dla pracownika. Generalnie szkoda zachodu bo produkty są kiepskie i drogie także śmiem sądzić że zmarnujesz czas i energię w firmie która za chwilę zrezygnuję z projektu. A dodatkowo warto codziennie upewniać się czy osoba która odpowiada za pracę z przedstawicielami jeszcze pracuje, czy może zrezygnowała albo dzisiaj odpowiada jednak za co innego a Ty szukaj wiatru w polu żeby się czegokolwiek dowiedzieć...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Klaresa Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
zawiedziona

Dziewczyno nie pakuj się w to. po pierwsze - firma działa od kilku miesięcy wiec bardzo kiepski grunt po drugie - sprzedajesz kosmetyki w bardzo niekorzystnych cenach dla klientek i kompletnie nieznane na rynku. po trzecie - kontakt z siedzibą w zależności od (?) humoru dnia wiedzy właścicieli.. o wszystkie materiały trzeba się prosić ( katalogi , próbki dla klientów ) nie wspominająć o wypłacie która jest żenująca.. no i umowa zlecenie oczywiście o pieniądzach i procencie z utargu (którego nie ma bo produkty się nie sprzedają nie ma.zainteresowania ani materiałów na zachętę dla potencjalnych klientów ) nie wspomnę bo kasa jest znikoma.. ( jeśli dostaniesz wypłatę bo z tym też różnie niektóre dziewczyny do dzisiaj nie dostały pensji.. ) z dobrego serca Ci proponuje abyś szukała dalej bo szkoda czasu i ambicji na ten.projekt. pozdrawiam ☺

Ktoś kto był i wie.. Nowy wpis

Współpraca z tą "firmą" w moim przypadku była krótka i dość żenująca. Zero organizacji, o wszystko musisz się prosić, nikt nic nie wie, nikt Ci nie pomoże, a wymagania z kosmosu. W firmie nie ma żadnych porządnych szkoleń. Musisz radzić sobie sama i materiały też kopiować na własną rękę. Produkty nieznane, drogie więc nie ma dużego zainteresowania. Ze strony szefostwa zero szacunku do pracowników, chamstwo, bezczelność, słoma z butów wystaje!! Aż szkoda słów na to co się tam dzieje. A o własne pieniądze trzeba się prosić przez długi czas... Naprawdę szkoda czasu i nerwów na ten syf... Trzymaj się z daleka!

Zostaw merytoryczną opinię o Klaresa Sp. z o.o. - Warszawa

Klaresa Sp. z o.o.