Opinie o BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) o rekrutacji.


Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) w Warszawa

baner wywiady
czako13
Inne

Firma BUY PV nie płaci kontrahentom należnych wymagalnych zobowiązań finansowych za dostarczony towar. Brak kontaktu z prezesem Studzińskim Łukaszem. Nie odbiera telefonów. nie odpisuje na e-maile, zabrania pracownikom udzielania informacji dotyczących należnych płatności.

Jacek
Inne
 Pytanie
@Czako13

I jak się sprawa potoczyła? Bo do naszej instalacji z problemami dalej nikt się nie kwapi.

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Kierownik działu w firmie BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.). Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Administrator Nowy wpis

Na stronie Praca.pl pojawiła się oferta pracy w BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) jako Kierownik techniczny. Ktoś z Was będzie aplikował?

Agnieszka

Czyli studenci są w firmie przekreśleni? Pytam, bo to pytanie akurat każdy pominął.. wiadomo czemu? tak bardzo stawiają obecnie tutaj na doświadczenie? Nie ma szans na przyuczenie?

Podpowiadam Nowy wpis
Pracownik
@Agnieszka

Studenci są miłe widziani, tylko musza mieć gotowość do pracy stacjonarnej.

Justyna Nowy wpis
@Podpowiadam

No, to wiadomo, dyspozycyjność jest ważna. A właśnie studenci mają oferowaną umowę o pracę czy umowę zlecenie? Jak wygląda formalna kwestia ich zatrudnienia?

czako13
Inne

Firma BUY PV nie płaci kontrahentom należnych wymagalnych zobowiązań finansowych za dostarczony towar. Brak kontaktu z prezesem Studzińskim Łukaszem. Nie odbiera telefonów. nie odpisuje na e-maile, zabrania pracownikom udzielania informacji dotyczących należnych płatności.

Paulina
@czako13

A to jednorazowy incydent czy jakieś dłuższe problemy z wypłatą?

Czako13
Inne
@Paulina

To firma której sprzedałem towar wartości 600000zł. Termin płatności wystawionej faktury minął miesiąc temu. Brak kontaktu z prezesem studzińskim. Nie odbiera telefonów nie odpisuje na e-maile. Towar sprzedał, ale należności nie ma zamiaru regulować. Przestrzegam potencjalnych kontrahentów przed transakcjami handlowymi z BUY PV na opóźniony termin płatności za dostarczony towar. Najpierw przedpłata a potem towar.

Jacek
Inne
 Pytanie
@Czako13

I jak się sprawa potoczyła? Bo do naszej instalacji z problemami dalej nikt się nie kwapi.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Handlowiec.
logo firmy Lekarz Neurolog
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Agent Celny (przyszły Kierownik Agencji Celnej)
Warszawa
VALIANS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Warszawa
Polenergia Fotowoltaika S.A.
(13 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Karolina

Warto pytać o stanowisko Specjalista ds. projektowania i audytów PV? Chodzi o to, czy jeszcze jest szansa na taką pracę też, bo ogłoszenie było kiedyś. Jakiej szkoły wymagają, ktoś wie?

Jacek
Inne
 Pytanie

Z kim się można teraz kontaktować jeśli chodzi o instalację którą kupiliśmy i z którą są problemy techniczne? Przedstawiciel który sprzedał nam instalacje w 2019 roku powiedział że już tam nie pracuje, jak i też próbowałem się kontaktować z przedstawicielami z innych województw i sytuacja jest podobna. Pod numerem jaki miałem do biura nikt się nie zgłasza a z tego co widzę to firma się nieco przebranżowiła.

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Nick
Kandydat

W PVGE urlopy wypoczynkowe są płatne w 115%. 100% to byle garażowiec płaci.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Edward Grzebień
Inne

W samych superlatywach muszę ocenić przedstawiciela firmy Pana Arkadiusza, tak konkretnego,kompetentnego i zaangażowanego fachowca szkoda że marnuje się dla takiej firmy jak PVGE.

Arleta
Były pracownik

Hej pracowałam w tej firmie pół roku temu, obecnie pracuje w innej ale szczerze mówiąc zastanawiam się nad powrotem. Wiadomo jak to w każdej firmie zazwyczaj negatywne komentarze są od osób które pracują w konkurencji albo odeszły z firmy, gdyż każdy chce jak najlepiej swoją firmę przedstawić w pozytywach wśród klientów i doradców. Przerobiłam 3firmy i w żadnej nie było tak zorganizowanej struktury Jak w pvge. Tamten okres pracy wspominam pozytywnie. Czytając te komentarze zastanawiam się czy Ci ludzie nie pomylili firmy. Ceny przestępne, wsparcie centrali, na projekty nie czekałam tydzień czasu, z ekipami nie było problemów tym bardziej że do klientów ekipy jeździły busem obklejonym pvge więc widać że mają własne ekipy, klienci byli zawsze zadowoleni, więc ja nie wiem o co chodzi z tymi komentarzami i kto to pisze ale wiadomo zawsze były hejty na konkurencję i będą.

1
Haha
Były pracownik
@Arleta

Śmiech na sali , ekipy zewnętrzne muszą się oklejać ich logiem bo inaczej nie pojadą na montaż , ekip własnych mają może z 7 więc ten komentarz to ściema totalna

xd
 Pytanie
@Haha

yyy... to chyba dobrze, że każą oklejać się ekipom zewnętrznym, dzięki temu monteży są rozpoznawalni i wiadomo kto podjeżdża. Oprócz tego, tak ciężko jest nakleić naklejkę MAGNETYCZNĄ, którą można zdjąć po odjechaniu od klienta?!

xyz
Były pracownik
@xd

No tak, nakazanie oklejania się ekipom z łapanki gdy się obiecuje że "jesteśmy w ścisłym top jeśli chodzi o foto w PL, mamy własne ekipy montażowe" jest baaaardzo uczciwe względem klienta.

Negatywna opinia
Były pracownik
@Arleta

No tak, bo NIGDY w żadnym wypadku negatywna opinia nie ma w sobie przynajmniej odrobiny prawdy. Zawsze to wina komentującego, nigdy komentowanego.

Zuzanna
Były pracownik
@Negatywna opinia

Przecież w tej firmie winna wszystkiemu jest konkurencja.

Gabriela
@Zuzanna

Wszyscy winni tylko nie oni :D

Adam
Inne

Nie polecam Co innego obiecywali a teraz się wycofali, jestem rozczarowany unikać z daleka

Gabriela
@Adam

No ale na jakiej zasadzie coś obiecywali? Tylko słownie? W ten sposób to można nawet gwiazdkę z nieba obiecać.

Krzysztof
Inne

Nie rozumiem skąd tu tyle negatywnych opinii. Miałem okazję porównać kilka firm i to była jedyna firma, w której przedstawiciel potrafił mi wszystko wyjaśnić i omówić, widać było, że zna się na rzeczy. W pozostałych firmach jak zapytałem o techniczne informacje się gubili. Byleby sprzedać i mieć Klienta z głowy. Tutaj tak nie było! Polecam

1
Poszkodowany
Były pracownik

Oddział w Tarnowie by się trzymał dobrze jakby nie było (usunięte przez administratora). Ci co odeszli z kierownictwa to dobrze zrobili,tylko on szkodzi firmie i pracownikom. Co do reszty to jest ok.

Maciek
Inne

Czytam te komentarze i nie wierzę. Rewelacyjna firma, polecam Oddział z lodzkiego a dokładnie Piotrków Trybunalski. Moim przedstawicielem był p. Karol i to w sumie on mnie przekonał do wykonania tej instalacji z tą firmą. Nie żałuję, minęło pol roku a my dalej mamy kontakt z p. Karolem Maciek z Wolborza

Rudzia
Były pracownik

Obecnie jestem w ciąży więc nie pracuje, ale o ile mnie zechcą napewno wrócę ;) firma rzetelna, przełożeni super. Ja akurat pracowałam z K i K także 2 kierowników. Bardzo dużo się nauczyłam, świetne pieniądze o ile się pracuje, dział projektowy jedynie trochę "upierdliwy" trzeba dobrze dachy mierzyć xD

Taaa
Były pracownik
@Rudzia

Oczywiście, po co mierzyć dachy skoro PH mają linijkę w oczach i doskonałą wiedzę gdzie rozmieścić panele oraz jakie komponenty zastosować ;) A jak się nie zmieści to powiemy wina projektanta, my tylko bierzemy marżę ;)

anonim

(usunięte przez administratora)

huligan

witam mam zamiar skorzystać z ich usług dotyczącą paneli fotowoltaicznych ale po Pańskiej opinii zaczynam się wahać proszę mi napisać z jakich komponentów Pan robił instalację ,to jest panele i falownik ,że to już przestało działać-dzięki

4
Rada
@huligan

Jeśli ma Pan później żałować to nie ma co ryzykować. Lepiej iść do pewniejszej konkurencji. Firma w ostatnich miesiącach zlikwidowała jedną ze swych siedzib. Takie rzeczy idealnie przedstawiają sytuację firmy.

zainteresowana
@Rada

Proszę nie rozpowszechniać nieprawdziwych treści do opinii publicznej. Firma nie zlikwidowała żadnej swojej siedziby, a jedynie ją przeniosła, co nie jest i nigdy nie było tajemnicą. Obecna siedziba znajduje się na ulicy Elektrycznej 2.

7
buka
@huligan

Myślę, że niezależnie od wybranej firmy, mogą się zdarzyć sytuacje, z których żadna ze stron nie jest zadowolona. Niestety wiadomo, że negatywne opinie rozpowszechnia się łatwiej niż pozytywne. Jedno czego jestem pewna to to, że firma ma bardzo dużo zleceń i ugruntowaną pozycję na rynku.

Pytanie
@zainteresowana

A co się stało z siedzibą na Azotowej?

Rada
@zainteresowana

Przeniesienie by było gdyby wcześniej na Elektrycznej firma nie miała jednej ze swoich siedzib. Ale niestety miała i na Elektrycznej i na Azotowej. A teraz z tych dwóch została tylko jedna. Można co najwyżej mówić tu o połączeniu ale to i tak technicznie jest likwidacja siedziby na Azotowej.

odpowiedź
@Rada

Proszę Państwa - jakie znaczenie dla was ma lokalizacja PVGE - każda rozwijająca się firma chcąca się rozwijać musi również powiększać swoje zaplecze niekiedy dzieje się to również kosztem lokalizacji głównej siedziby. Należy zapytać tu również o trafność lokalizacji. Myślę że firma ta chce się rozwijać i to robi a nowa lokalizacja tylko im w tym może pomóc.

Opinie
Były pracownik
@buka

Nie każda negatywna opinia jest od razu hejtem. Według mnie, jeszcze łatwiej rozpowszechnia się narzekanie, płacz czy odwracanie kota ogonem i doszukiwanie się winy w osobie która ten negatywny komentarz napisała. Wychodzi wtedy prawdziwy profesjonalizm firmy. Należy pamiętać, że każdej historii jest ziarno prawdy, a każdy kij ma dwa końce :)

SS
Pracownik
@Rada

I dalej osoba pisząca nie wie o czym mówi. Na ul. Elektrycznej wcześniej mieściły się działy logistyczne, techniczne i magazyny a na Azotowej pozostałe. Obecnie w celu usprawnienia procesów pracy w firmie działy z Ul. Azotowej zostały przeniesione na Ul. Elektryczną do tego samego obiektu co spowodowało znaczne usprawnienie pracy i przepływu informacji. Ot cała tajemnica i po spisku...

3
SS
Pracownik
@Rada

Dokładnie rzecz biorąc to Tarnowska siedziba była w połowie na Elektrycznej a w połowie na Azotowej. Więc dla jasności działy z Azotowej zostały dołączone do Elektrycznej. Więc nie możliwe jest mówienie, że w Tarnowie były dwa oddziały. Myślę, że ten sposób wyjaśnienia jest w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości. Ps. nr tel są takie same więc nic się nie zlikwidowało:). A jak ktoś nie wierzy to zapraszamy osobiście.

3
Logika
Pracownik
 Pytanie
@SS

Ale przyznaje Pan że siedziby na Azotowej już nie ma a wcześniej była, tak? :)

Logika
Pracownik
 Pytanie
@SS

Pan wybaczy, sprecyzuję konkretniej pytanie bo znowu będzie źle zrozumiana kwestia. Była siedziba na Azotowej, można było fizycznie tam coś załatwić. Teraz tego tam nie można, gdyż tam nie ma tej firmy. Zgadza się?

Haha
Były pracownik
@SS

Tak a na azotowej teraz jest firma założoną przez byłych pracowników, w na elektrycznej PRL taki że głowa mała , smród padliny z sokołowa straszny wstyd klientów zapraszać, nie wspominając już jak to wygląda wewnątrz

Pracownik
Pracownik

Umowa i wypłata na czas. Atmosfera w firmie tez całkiem ok, wszyscy pomocni i można się dużo nauczyć od starszych kolegów. Polecam!

Były pracownik
Pracownik
@Pracownik

Z tą wypłata na czas to trochę przesada nie raz była później niż powinna być

łódzkie doradca

Praca super.Zarobki na wysokim poziomie. Wypłata przed czasem. Pani Dyrektor oddziału partnerskiego najlepsza pod słońcem. Zawsze można na nia liczyć pomaga w załatwieniu każdej sprawy. Polecam i nie wierzę w negatywne opinie na tym forum. Pracowałem w niejednej firmie i wiem że zazwyczaj takie opinie są od konkurencji.

1
Krzysiek
Pracownik
@łódzkie doradca

Jeśli podlegasz po Rawę to farciarz z Ciebie, że mnie też

Krzysiek
Pracownik

To moja trzecia firma z branży OZE. Pierwsza ociagała się z montażami, a druga z wypłatami. Tu wiem po co i za co pracuję. I wypłata w porządku i zadowolony klient. No tak trzeba pracować. Mało tego pilnować też trzeba procedur i nie wciskać klientom kitu. Ze współpracownikami rozmawiać jak z ludźmi. Jeśli ktoś to potrafi, to naprawdę nie ma się na co uskarżać. Wiecie czego żałuję, że los spiknął mnie tak późno z PVGE. I tyle. Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Czy PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nie
Były pracownik
@Pytanie

Oferować oferuje. Zapewnia, że umowa będzie podpisana. Jeśli jednak po paru dniach nic z tego nie będzie to nie warto się męczyć dalej. Ja się przejechałem na firmie i cierpliwie czekałem na umowę (czytaj pracowałem na czarno co w ogóle nie powinno mieć w dzisiejszych czasach miejsca, niezależnie od sytuacji i tego kogo była wina). Jedyne co dostałem to kopertę w łapę i do widzenia. I nie, nie jest to hejt. Nie jest to konkurencja. To jest przykra prawdziwa sytuacja.

Piotrek
Pracownik
@Nie

Pracuje w firmie od niedawna i całkowicie nie zgadzam się z tą opinią, ponieważ sam doświadczyłem tego jak bardzo przestrzegane są w firmie przepisy i zasady. Bez podpisanej umowy i szkolenia BHP nie było mowy o rozpoczęciu pracy. Śmiało mogę stwierdzić bazując na własnym doświadczeniu, że taka sytuacja jest nieprawdopodobna.

2
Nie
Były pracownik
 Pytanie
@Piotrek

A jednak mi się przytrafiła. Mamy słowo przeciwko słowu. Można mi nie wierzyć, oczywiście. Ale proszę pomyśleć co jeśli jest w tym chociaż ziarno prawdy? Dziura w życiorysie i pytania na kolejnych rozmowach "czemu Pan tyle nie pracował?". Co na takie pytanie odpowiedzieć? Prawdę (zakładając, że piszę prawdę)? To wyjdzie tak jak tutaj, że hejt czy kłamstwo. Czy może skłamać i zmyślać?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.)?

    Zobacz opinie na temat firmy BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.)?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.)
Przejdź do nowych opinii