Działalność

  Działalność

Rekrutacja i Selekcja

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu, solidnej bazie kandydatów i profesjonalnym rekruterom codziennie dostarczamy naszym zleceniodawcom z całego świata personel idealnie spełniający ich wymagania.

Rekrutacja i selekcja pracowników jest podstawą naszych usług.

Czytaj więcej...


Wyszukiwanie Bezpośrednie

Usługa wyszukiwania bezpośredniego (direct search) to najskuteczniejsza forma aktywnej rekrutacji na stanowiska kluczowe dla działalności firmy, polegająca na dotarciu do potencjalnych pracowników w oparciu o precyzyjne wytyczne dotyczące ich kwalifikacji, predyspozycji i doświadczenia.

Czytaj więcej...


Praca Tymczasowa

Proponujemy Państwu nowoczesną, mobilną organizację pracy z rezerwami kadrowymi nie obciążającymi stanu ilościowego Państwa załogi etatowej, dzięki zaletom pracy tymczasowej.

Nasi pracownicy tymczasowi są to specjaliści o wysokich kwalifikacjach zawodowych i dużych umiejętnościach dostosowawczych.

Czytaj więcej...


Outsourcing

Dzięki usłudze outsourcingu nie musicie Państwo wycofywać się z obszarów działalności związanych z wysokimi kosztami osobowymi, które nie stanowią o głównym dochodzie firmy a są niezbędne do jego uzyskania. Odpowiednio dobrana usługa firmy zewnętrznej pozwoli Państwu skupić się na realizacji celów strategicznych.

Czytaj więcej...


eDoradztwo Personalne

Czy spotkaliście się Państwo kiedyś z nieprzewidzianym spiętrzeniem prac sezonowych lub dodatkowych zleceń? A może w Waszej firmie nagle rozchorował się pracownik lub poszedł na urlop w najmniej oczekiwanym momencie? Firma nie przynosi oczekiwanych zysków? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie doradztwa personalnego.

Czytaj więcej...


Payroll Servic

Aby obniżyć Państwa koszty, ułatwić dynamiczny rozwój i obsługę sezonowego zapotrzebowania na pracowników, zapewniamy pełną obsługę kadrowo-płacową - zarówno dla pracowników rekrutowanych, jak i już zatrudnionych w Państwa przedsiębiorstwach w formie usługi payroll.

Czytaj więcej...