PPH Adamex A. Kasprzyk Z. Karoń E. Kasprzyk, J. Karoń Spółka Jawna

Częstochowa

Opinie o PPH Adamex A. Kasprzyk Z. Karoń E. Kasprzyk, J. Karoń Spółka Jawna

JACEK CARO

ADAMEX TO FIRMA KTORA ZROBILA Z PRACOWNIKOW NIEWOLNIKOW. PRACUJA OD 4 RANO DO 17 STEJ I DLUZEJ KAMERY NA HALACH PRODUKCYJNYCH LUDZI PAN JACEK TRAKTUJE JAK BYDLO PRACUJA ZA BARDZO MALE PIENIADZE NIEPLACA WYPLAT PRACOWNICZYCH NA CZAS WLASCICIELE IGNORUJA SWOICH CIEZKO PRACUJACYCH PRACOWNIKOW TA FIRMA POWNNO ZAJAC SIE ORGANY KONTROLI PRACY

Góralka

\"były pracownik\'\' napisał całą prawdę !!! Od kilku miesięcy pracuje w tej firmie i jeszcze nie mam umowy o pracę. To [usunięte przez moderatora] a nie firma !!!

były pracownik

Ta firma to totalne dno!!! Połowa osób zatrudniona bez rejestracji - mieszkańcy okolicznych wiosek na Krusie, reszta zatrudniona na minimalne umowy. Szefostwo to[usunięte przez moderatora] bez skrupułów, dla kórych liczy sie tylko i wyłącznie ich zarobek. Scjalka w tym zakładzie to fikcja, urlopy z resztą też - 5 dni w okresie letnim i przerwa miedzy świetami a nowym rokiem, jak idziesz na urlop potracają ci wypłatę Nikt nie podpisuje kart urlopowych. Cały grudzień na urlopie bezpłatnym - jak nie podpiszesz to cię zwolnią. czesto ludzi wysyłają na bezrobotne, każą im sie rejestrować UP i pracować dalej. Ta firmą powinien sie zając urzad skarbowy i sąd pracy, bo ta firma to [usunięte przez moderatora] Opinia michala o tej firmie to jakas totalna fikcja, chyba tam nigdy nie pracował albo napisal ją sam właściciel.

Zostaw opinię o PPH Adamex A. Kasprzyk Z. Karoń E. Kasprzyk, J. Karoń Spółka Jawna - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH Adamex A. Kasprzyk Z. Karoń E. Kasprzyk, J. Karoń Spółka Jawna