Klimas Wkręt-Met

Częstochowa

Klimas Wkręt-Met
4 2742

Opinie o Klimas Wkręt-Met

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Paulina

@Piter, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Klimas Wkręt-Met w Częstochowie. Czy zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu i możesz napisać coś na temat tego pracodawcy? @Beti, dziękuję za Twoją wypowiedź, niemniej przypominam jednak, że wątek dotyczy Klimas Wkręt-Met w Częstochowie.

Piter

Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy na produkcji? Jaki system pracy, jakie zarobki?

Beti

PH z Ostrowa Wlkp spokojnie robi plany, na luzaka po 200%,autkiem służbowym sobie jeździ prywatnie, kiedy chce w weekendy rodzinkę do samochodu i hejka i na spokojnie plany realizuje. Czyli można się cieszyć życiem w dobrej firmie i uśmiechniętym chodzić..

kandydat

Wcale nie dziwie się że w firmie jest duża rotacja przedstawicieli handlowych. Zadzwoniono do mnie w celu umówienia się na rozmowę na dany dzien i godzinę i informacją że zaraz wyślą mi szczegóły na maila. Ze względu na to iż w czasie odebrania telefonu byłem w godzinach pracy zapytałem czy mogę zaraz oddzwonić i ustalić wszystko - powiedziano mi że tak bez problemu---- na co potem nikt nie raczył odebrać telefonu, nie mówiąc o oddzwonieniu.... oczywiście obiecanego maila tez nie dostałem. Widocznie Pani dzwoniąca uniosła się honorem i pomyślała - nie masz czsu to nie bedziesz pracował - i mogąc pozyskac cennego pracownika, zwyczajnie unoszą się i odpuszczają w takich sytuacjach jak ta opisana. z takim podejsciem rotacja bedzie zawsze a nikt wartosciowy do firmy nie zawita..!

Rekrutacja Wkręt-met
@kandydat 26.03.2018 21:39

Drogi kandydacie, Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Maile z informacją o spotkaniu wysyłamy z systemu i czasem zdarza się, że mogą trafić do Spamu. Proszę o kontakt pod adresem mailowym [email protected] - wyjaśnimy zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy, Rekrutacja Wkręt-met

Paulina

@Arturo, a skąd masz takie informacje? Jesteś zainteresowany pracą w Klimas Wkręt-Met? @ela, i jak, zdecydowałaś się aplikować do pracy w Klimas Wkręt-Met? Jeśli tak, to czy możesz napisać coś więcej? Czy cele sprzedażowe są jasne i łatwe do wykonania, jeśli ktoś sumiennie wykonuje swoją pracę?

Arturo

PH z wielkopolski spokojnie robi po 200%,jezdzi sobie autkiem kiedy chce i gdzie,na spokojnie realizuje plany sprzedażowe...czyli spokojnie można zarobic

Arturo

ile zarabia PH W waszej firmie wyrabiając 200% planu,czy powyżej 3 tys jest w stanie osiagnąc

Czy ubiegałeś się o pracę w Klimas Wkręt-Met? Chcesz się się podzielić swoimi wrażeniami?

ela

Jak wygląda praca przedstawiciela w waszej firmie, jaka umowa, zarobki?.Czy z auta można korzystać w weekendy. Jakie plany, i godziny pracy? Słyszałam że plany można spokojnie przekraczać po 200%

Karol

Pewnie brak fachowców na rynku pracy wpłynął na podwyżki w firmie. Może trochę powstrzyma ludzi przed wyjazdem za granicę?

Tomek

Witam, mam pytanie co do warunków pracy w Dziale logistyki w Wanatach: jaka jest atmosfera, ludzie, na jakie zarobki można liczyć, czy praca bardzo stresująca i w jakim stopniu odbywa się na magazynie a w jakim w biurze?

Adrian

Ostatnio były podwyżki, nawet dwukrotne, ale jeszcze nie jest najlepiej z wypłatami. Wszystko zależy czy dojdzie pełna premia, czy nie. Zarobki są różne, ustalane indywidualnie i do 3 tys. sporo im brakuje. Denerwująca jest ciągła rotacja pracowników, przez co brakuje komfortu i stabilności pracy. Przychodzą i odchodzą, bo na początek niewiele dostają, a sprężać się trzeba. Ukraińców jest więcej niż Polaków i coraz częściej zlewają robotę, co odbija się na jakości i komforcie pracy. Pracownicy są cały czas poszukiwani, ale nie ma we Wkręt-Met-cie jeszcze zarobków, które by ich przyciągały.

Paulina

Czy w Klimas Wkręt-Met obowiązuje system stałych godzin pracy czy produkcja odbywa się w systemie zmianowym? Na dzisiejszym rynku pracy wiele osób szuka elastycznych godzin pracy, aby godzić to z innymi obowiązkami.

Pracownica
@Paulina 13.08.2017 18:51

Praca jest na trzy zmiany, chyba że masz jakiś defekt lub grupę inwalidzką, wówczas możesz pracować na jedną lub dwie.

Xxx

Bardzo proszę o odpowiedz, ile zarabia pracownik produkcji (pakowacz) aktualnie w Wkret met Wanaty. ?

Mareczek

Widac ze firma zadbała i pousuwala wpisy które rażąco szkodziły wizerunkowi . Zmienili już umowy wszystkim pracownika na normalne a nie kombinowane bo przegrali w sądzie z byłym pracownikiem i się przestraszyli ze inni tej pójdą i będą musieli płacić gigantyczne odszkodowania :)

Damian84

Czy handlowców już zatrudniają na normalną umowę o pracę ? Czy dalej lawirują na dwóch umowach z zastosowaniem umów zleceń ?

Jula

Witam. Chciałam sie dowiedziec jaka jest kwota netto za prace za godz lub na m-c na stanowisku pracownik produkcji ( dla kobiety) w kuznicy ? I czy pracuje sie na 2 czy 3 zmiany ? Pozdrawiam

Szarak

I co, dalej potrzebuja kierowcow CE na kraju? Jak w koncu placa na tych kolkach miedzy magazynami?

Wolant

No właśnie dzisiaj już na takie stanowisko dają co najmniej 3600 brutto plus bonusy za oszczędności na paliwie

Lok

Proszę o odpowiedź jakie zarobki są na produkcji i jaka umowa na początek?

Paulina

Sprawdź kogo obecnie poszukuje Klimas Wkręt-Met do swojego zespołu! Oferty pracy znajdziecie na stronie firmy https://www.wkret-met.com/pl/kariera/aktualnie-poszukujemy

Mariusz K

Witam wszystkich, mam pytanie czy można osobiście zanieś CV do pracy na produkcji lub na magazynie do oddziału Wkręt-Met w Wanatach, dziękuję za odpowiedź.

Mariusz K
@Rukola 20.03.2017 22:11

No jednak byłem osobiście :) w oddziale w Wanatach ale tam się nic nie załatwi gdyż nie ma tam biur tylko same magazyny. Pojechałem następnie do głównego oddziału w Mykanowie, złożyłem CV i LM, następnie usłyszałem że ktoś się ze mną skontaktuje telefonicznie lub mailowo, oczywiście żadnego kontaktu nie było to trochę moim zdaniem nie jest w porządku i nie profesjonalne podejście do wykonywania swoich obowiązków. Nadmienię że aplikowałem na stanowisko Pracownik magazynu gdzie ostatnie 7 lat pracowałem w dużych logistycznych (dystrybucyjnych) magazynach za granicą. Jeżeli nie pasowałem do ich profilu pracownika to powinni o tym poinformować

kandydatka

czy przyjęto pracownika na stanowisko - księgowa w 2017roku?

jagger

Witam, ja trochę napiszę na temat rekrutacji. Jak dla mnie mało profesjonalnie, spotykanie odbywa się w obecności ( usunięte przez administratora ) Oboje na zadawane pytania nie potrafią odpowiedzieć np. system premiowy - jak kandydat ma określić oczekiwania finansowe nie wiedząc jaki przysługuje system premiowy. Miły Pan oznajmia na spotkaniu, że na zadawane pytania będzie kiwał głową tak/nie, zero profesjonalizmu i poważnego traktowania kandydata na stanowisko managerskie. Nie piszę tego z rozgoryczenia, że znalazłem tam pracę, mam nadzieję, że osoby prowadzące te szkolenia przeczytają moją wypowiedź i następnym razem przygotują się do spotkania i pokażą szacunek względem osoby aplikującej na dane stanowisko.

ktosiek

witam, prosze o informację nt pracy w dziale handlowym tej firmy. Jako lider interesuje mnie ten producent a widzę, że poszukiwani są PH na terenie całego kraju. Jak zarobki, atmosfera, sama praca i ogólnie firma. Pozdrawiam!

ba
@ktosiek 31.01.2017 16:48

na to ze jesteś lider to wpadłeś sam czy rodzice ci powiedzieli?? Jak przyjdziesz do WM to cie szybciutko wyprostują ze będziesz wiedział które pół dnia jest krótsze.

Ciekawa kandydatka

Jak z pracą w księgowości w Kuźnicy? Jakie są mniej więcej zarobki/umowa/ilość pracy?

Roma
@Ciekawa kandydatka 11.01.2017 11:15

W tej chwili poszły ostre podwyżki nie znam zmian u koleżanek ale minimum jest 2950 brutto. Robota nie przygniata ale jest więcej papierów do obrobienia jak nas grypy dopadły było ciężko

ddd

podobno nieprawdziwe okazało się ze stracił miejsce na bazarze

marian

Jak teraz zatrudniają handlowcow? Umowa jedna ? Ile można zarobić ,pracując normalnie bez mocnego spisania się ?

Jura z Siewierza

Idzie zima kalesony są potrzebne

cśśś

Dla mnie wazne jest to, że atmosfera teraz każdemu odpowiada.

Zostaw opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klimas Wkręt-Met