Klimas Wkręt-Met
counter
3 2763 319 5 1
były pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

kto ma tam zarobić to zarobi przeważnie wieśniaki ze swojej wsi tobie dadzą ochłapy a pracujesz za dwóch umowy są stworzone dwie o to byś musiał pracować wszędzie czy chcesz czy nie pieniądze nie są adekwatne do twojej pracy i na tym zerują?????

Prawda

Zgadzam się z opinią. Nie wiem jakim cudem firma ma tutaj ocenę na 3

Tak3Nie
Ko Nowy wpis

Masz, rację, moj wpis niedawno tez usunięto. Boją się, bo nie mają chętnych do pracy. Teraz to tam nawet biurowi muszą chodzić na produkcję.

Tak1Nie
Coptyk84 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Witam, chciałam się zapytać jak się pracuje w tej firmie? Jakie panują tam warunki pracy? Jakie dają tam umowy do podpisania ? Wanaty czy kuźnica kiedrzyńska. Proszę opinie z tego i z tego jak jest naprawdę

kamil Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora)iekszosc pracowników to cudozimcy nie tylko z ukrainy ciezko sie dokdac na hali latem bardzo wysokie tepertury i hałas jesli kos jest chetny silny i odporny to nie idze piniadze sa małe ale w czestochowie wszedze słobo i trzeb sie nastawicz czasmi na prace po 12h

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Dzień dobry, proszę o opinie na temat pracy na dziale utrzymania ruchu elektryk, elektromechanik, czy jest czym pracować (narzędzia itp), atmosfera, zarobki (interesuje mnie przedział 3500-4000 tys netto) Czego wymaga pracodawca? Będę wdzięczny za informację.

TakNie4
gal anonim
Nazwa działu: Handlowy

Witam Dla wszystkich, którzy chcą pracować w ww firmie jako przedstawiciel handlowy/doradca techniczno handlowy, firma w której pracuje sie dobrze, czasami nawet bardzo dobrze, to jeżeli chodzi o organizację pracy, podejście kolegów, przełożonych ale..(usunięte przez administratora)Firma pozbywa się pracowników, często doświadczonych, którzy mają wyniki bez jednego zdania wyjaśnienia. Ot, dziś dostajesz przedłużenie umowy, obiecaną podwyżkę a jutro wypowiedzenie. (usunięte przez administratora)

Tak9Nie
Operator wózka
Nazwa działu: Magazyn

Witam, byłem na rozmowie rekrutacyjnej jako wózkowy ale odpadłem. Teraz jak widzę znów szukają. Na rozmowie mocno naciskali na nadgodziny i mieli kompletnie w(usunięte przez administratora), że mam malutkie dziecko i czasem muszę przy nim pomóc i nie piszę się na stałe nadgodziny w grafiku. Od tego momentu rekrutacja przybrała charakter "odfajkować i następny proszę" mimo mojego dużego doświadczenia. Obecnie pracuję w niedużej, prywatnej firmie bez jakiegokolwiek doświadczenia ponieważ wszystkiego mnie chętnie nauczyli i jestem bardzo zadowolony z czasu pracy jak i zarobków, że o atmosferze nie wspomnę. Szef mega spoko. Strach pomyśleć co by było gdybym wówczas dostał robotę wózkowego.

Operator
@Operator wózka

Został bym managerem, strach ma malutkie oczy !

Kamilus

Firma jak firma mi się dobrze pracuje miła atmosfera

Tak2Nie15
LOL
@Kamilus

Miła atmosfera?? Teraz, w połowie maja? W jakim dziale przepraszam?

Tak6Nie

Jakie są mocne strony pracodawcy Klimas Wkręt-Met?

TakNie7
były 1223445

dlatego poniekąd sie zwolkniłem....

Kierwca C E
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Proszę powiedzieć. jle można zarobić za kierownicę Wkrent Met bo jest ogłoszenie pozdrawiam .

Worker
Nazwa działu: Magazyn

To teraz Panowie Kierownicy pokazcie co potraficie weobec nowych obostrzeżeń co do koronowirusa , macie zaprwnic pracownikom 1.5 m odstepu co najmniej....

Tak5Nie

Bez nicku

Słabe!!! chyba nikt sie nie skusi żeby w ten spam wejść! Jak już znajdziesz cos ciekawego do napisania to dopiero pisz...

TakNie1
Ghost
Nazwa działu: Magazyn

Witam, chciałbym napisać tylko, że kierownictwo magazynu w Wanatach to jest jakaś porażka. (usunięte przez administratora) Słucha wszystkich poza zakładu, a nie potrafi wysłuchać własnego pracownika tzw "bez gadania"

Tak14Nie
Scyzoryk.
Nazwa działu: Handlowy

Jak wygląda sprawa w dziale obsługa firm inwestycyjnych..(budowlanka) Świętokrzyskie ? Pytałem o dyrekcję ale źle to wygląda... Proszę o info

Tak2Nie2
Ja ...
Nazwa działu: Produkcja

Witam . Jak firma z tak dużym zapleczem pracowników ,radzi sobie teraz w chwili epidemii ? Czy zostały wprowadzone jakieś środki bezpieczeństwa ? Czy tylko pomiar temperatury ? A co jeśli pracownik ma temperaturę ? Pracuje tam ogrom ludzi

Ja ...
Nazwa działu: Produkcja

Witam . W jaki sposób zakład chroni teraz pracowników - w czasie pandemii ? Czy są jakieś środki ochrony ? maseczki , rękawiczki , środki dezynfekujące ? Pracowników jest sporo więc i zagrożenie spore .

Tak24Nie
TaSama
Nazwa działu: Handlowy

Ooo widzę ze ktoś z kierownictwa zaczął tu zaglądać, bardzo dobrze, proszę poczytać dokładnie jak ludzie postrzegają tą firmę. A co się będzie działo, zobaczysz :)

Zniesmaczona
@TaSama

Wątpię. Gadanie. Lata się pewne rzeczy ciągną i nic .

Tak1Nie3
Smacznego
@Zniesmaczona

Tyle uciągną przy nowej władzy hahah zbędne robotę sobie dodaje u innych już tego nie widzi ... szkoda, cza słuchać !

TakNie3
Zniesmaczona
@Smacznego

Można jaśniej bo nie bardzo rozumiem co autor miał na myśli

Tak1Nie
Fak
Nazwa działu: Handlowy

Że ten koleś jeszcze pracuje to niepojęte, beka na rynku z niego jest że hej

Zainteresowany

Witam, Czy może ktoś opisać jak wygląda praca PH. Obecnie prowadzą rekrutacje na handlowca do spraw inwestycji. Dziękuje

TakNie2
Dział HR Klimas Wkręt-met
Nazwa działu: Dział HR
@Zainteresowany

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Klimas Wkręt-met. W odpowiedzi na Pana pytanie pragniemy poinformować, iż w tym momencie poszukujemy kandydatów na stanowisko doradcy techniczno-handlowego w zakresie pozyskiwania oraz obsługi klientów inwestycyjnych. Do kluczowych obowiązków na tym stanowisku należą: -profesjonalna obsługa Klientów inwestycyjnych w procesie sprzedaży; -realizowanie indywidualnego planu sprzedaży na powierzonym terenie zgodnie ze standardami pracy; -przygotowywanie ofert dla Klientów zgodnie z potrzebami i zapytaniami; -monitorowanie działań konkurencji oraz zgłaszanie propozycji nowych aktywności w ramach budowania sprzedaży; -bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz pozyskanych zamówień w systemie CRM; -poszukiwanie nowych Klientów. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdzie Pan na naszej stronie internetowej https://www.wkret-met.com/pl/kariera/oferty-pracy, do której odwiedzin zachęcamy.

Tak4Nie18
Zainteresowany
Nazwa działu: Produkcja

Jestem elektrykiem z 15 letnim stażem pracy. Interesują mnie zarobki w firmie oraz system zmianowy w jakim pracuje dział utrzymania ruchu. Ostatnio przejeżdżając obok widziałem nowe hale, słyszałem też że firma stale się rozwija, znajomy tam pracuje i wiem że sobie chwali. Może potrzebują doświadczonych osób? Będę też wdzięczny za informacje w jaki sposób dostarczyć ewentualnie cv.

Tak4Nie14
Dział HR Klimas Wkręt-met
Nazwa działu: Dział HR
@Zainteresowany

Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie pracą w Klimas Wkręt-met. W nawiązaniu do Pana pytania pragniemy odpowiedzieć, iż w związku z dynamicznym rozwojem firmy, jesteśmy otwarci na poszerzanie naszego zespołu o osoby, które posiadają wiedzę oraz doświadczenie, zarówno branżowe jak i specjalistyczne. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe oraz system zmianowy – podczas rozmowy rekrutacyjnej przedstawiciele działu HR odpowiadają na te i inne pytania lub wątpliwości. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej https://www.wkret-met.com/pl/kariera/oferty-pracy gdzie znajdzie Pan wszystkie aktualne w tym momencie oferty pracy.

Tak4Nie16
Katarzyna
@Zainteresowany

Dzień dobry, jeśli jest Pan elektrykiem proszę o kontakt na maila oskatarzyna@wp.pl , proszę również o podanie w jakiej miejscowości Pan mieszka oraz jaką odległość mógłby Pan pokonywać do pracy, ponieważ właśnie firma w której obecnie pracuję poszukuje alektryka. Pozdrawiam,

Tak8Nie1
Robol

Firma to jedna wielka porażka. Zarządzanie jak 20 lat temu. Siedem wiatrów w d .... Ciągle mało i mało. Człowiek jest nikim, tylko złem koniecznym. Najgorsze są pieski (usunięte przez administratora) , które wiedzą jak zatańczyć do ciągłej zmiany muzyki. DRAMAT !!! A jeśli chodzi o p. dyrektor to Pan R musiał być bardzo wygłodniały ???? Dobrze, że to już wszystko poza mną. Przesyłam serdeczne pozdrowienia wzorem Pani poseł Lichockiej

Tak28Nie
Stefan
@Robol

Jak długo pracowałeś w Klimas Wkręt-Met i czy sytuacja związana z zarządzeniem wyglądała w ten sposób od samego początku? Mam nadzieję że powiesz mi też coś na temat wynagrodzenia w tej firmie, jestem tego ciekaw.

Zostaw merytoryczną opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klimas Wkręt-Met