Klimas Wkręt-Met

Częstochowa

Opinie o Klimas Wkręt-Met

Tomek

Witam, mam pytanie co do warunków pracy w Dziale logistyki w Wanatach: jaka jest atmosfera, ludzie, na jakie zarobki można liczyć, czy praca bardzo stresująca i w jakim stopniu odbywa się na magazynie a w jakim w biurze?

Adrian

Ostatnio były podwyżki, nawet dwukrotne, ale jeszcze nie jest najlepiej z wypłatami. Wszystko zależy czy dojdzie pełna premia, czy nie. Zarobki są różne, ustalane indywidualnie i do 3 tys. sporo im brakuje. Denerwująca jest ciągła rotacja pracowników, przez co brakuje komfortu i stabilności pracy. Przychodzą i odchodzą, bo na początek niewiele dostają, a sprężać się trzeba. Ukraińców jest więcej niż Polaków i coraz częściej zlewają robotę, co odbija się na jakości i komforcie pracy. Pracownicy są cały czas poszukiwani, ale nie ma we Wkręt-Met-cie jeszcze zarobków, które by ich przyciągały.

Paulina

Czy w Klimas Wkręt-Met obowiązuje system stałych godzin pracy czy produkcja odbywa się w systemie zmianowym? Na dzisiejszym rynku pracy wiele osób szuka elastycznych godzin pracy, aby godzić to z innymi obowiązkami.

Xxx

Bardzo proszę o odpowiedz, ile zarabia pracownik produkcji (pakowacz) aktualnie w Wkret met Wanaty. ?

Mareczek

Widac ze firma zadbała i pousuwala wpisy które rażąco szkodziły wizerunkowi . Zmienili już umowy wszystkim pracownika na normalne a nie kombinowane bo przegrali w sądzie z byłym pracownikiem i się przestraszyli ze inni tej pójdą i będą musieli płacić gigantyczne odszkodowania :)

Damian84

Czy handlowców już zatrudniają na normalną umowę o pracę ? Czy dalej lawirują na dwóch umowach z zastosowaniem umów zleceń ?

Jula

Witam. Chciałam sie dowiedziec jaka jest kwota netto za prace za godz lub na m-c na stanowisku pracownik produkcji ( dla kobiety) w kuznicy ? I czy pracuje sie na 2 czy 3 zmiany ? Pozdrawiam

Szarak

I co, dalej potrzebuja kierowcow CE na kraju? Jak w koncu placa na tych kolkach miedzy magazynami?

Lok

Proszę o odpowiedź jakie zarobki są na produkcji i jaka umowa na początek?

Paulina

Sprawdź kogo obecnie poszukuje Klimas Wkręt-Met do swojego zespołu! Oferty pracy znajdziecie na stronie firmy https://www.wkret-met.com/pl/kariera/aktualnie-poszukujemy

Mariusz K

Witam wszystkich, mam pytanie czy można osobiście zanieś CV do pracy na produkcji lub na magazynie do oddziału Wkręt-Met w Wanatach, dziękuję za odpowiedź.

kandydatka

czy przyjęto pracownika na stanowisko - księgowa w 2017roku?

jagger

Witam, ja trochę napiszę na temat rekrutacji. Jak dla mnie mało profesjonalnie, spotykanie odbywa się w obecności ( usunięte przez administratora ) Oboje na zadawane pytania nie potrafią odpowiedzieć np. system premiowy - jak kandydat ma określić oczekiwania finansowe nie wiedząc jaki przysługuje system premiowy. Miły Pan oznajmia na spotkaniu, że na zadawane pytania będzie kiwał głową tak/nie, zero profesjonalizmu i poważnego traktowania kandydata na stanowisko managerskie. Nie piszę tego z rozgoryczenia, że znalazłem tam pracę, mam nadzieję, że osoby prowadzące te szkolenia przeczytają moją wypowiedź i następnym razem przygotują się do spotkania i pokażą szacunek względem osoby aplikującej na dane stanowisko.

ktosiek

witam, prosze o informację nt pracy w dziale handlowym tej firmy. Jako lider interesuje mnie ten producent a widzę, że poszukiwani są PH na terenie całego kraju. Jak zarobki, atmosfera, sama praca i ogólnie firma. Pozdrawiam!

ktosiek
@Roberto 27.01.2017 15:22
Jako lider załóż sobie firmę u nas sami liderzy

@Roberto może wykaż minimum inteligencji i jeśli masz już coś do powiedzenia odpowiedz zgodnie z pytaniem Zamiast idiotycznego czepiania się, durnego odpowiadania i pokazywania swojego na to wychodzi niezbyt wysokiego pomyślunku ;) . niesamowite, że niektórzy próbują udawać kogoś wybitnie inteligentnego, dowcipnego czy inne dziwne rzeczy a w ogóle im to nie wychodzi. pozdrawiam i czekam mimo tego na konstruktywną odpowiedź.

ba
@ktosiek 31.01.2017 16:48

na to ze jesteś lider to wpadłeś sam czy rodzice ci powiedzieli?? Jak przyjdziesz do WM to cie szybciutko wyprostują ze będziesz wiedział które pół dnia jest krótsze.

Ciekawa kandydatka

Jak z pracą w księgowości w Kuźnicy? Jakie są mniej więcej zarobki/umowa/ilość pracy?

ddd

podobno nieprawdziwe okazało się ze stracił miejsce na bazarze

marian

Jak teraz zatrudniają handlowcow? Umowa jedna ? Ile można zarobić ,pracując normalnie bez mocnego spisania się ?

cśśś

Dla mnie wazne jest to, że atmosfera teraz każdemu odpowiada.

Normalny z Wanat

Pająki to stawonogi. Można je ugotować jak lobstera albo zostawić na pajęczynie jak pająka żeby łapał i zjadał muchy co znoszą jajka na kupach.

Arek
@Pajak 29.09.2016 09:00
Jako nowy i swiezy na poczatku tyle nie zarobisz nigdzie.. W kazdej pracy dostajesz mniejsza stawke na poczatku i zeby dojsc do...

Jako handlowiec 3500 -4000 podstawy w dobrej firmie otrzymasz na starcie. Warto dobrze poszukać i nie brać posady za 2500 mce. Niech sami za tyle żyją.

NCK
@Arek 07.02.2017 12:14

Netto czy brutto ? Czy dalej handlowców trzymają na dwóch umowach o pracę ?

Pajak

Witam, Znow ja :) mialem pracowac jako wozkowy ale chyba doszli do wniosku ze na operatora pieca hartowniczego mnie dadza :). Dzis bylem 1szy dzien nie bylo zle ale bez kawy bylem to dobrze ze byly kontenery z srubami...bo bym upadl :) jako 1sze wrazenie na kuznicy powiem ze jestem mile zaskoczony,bhp'owiec to kolega mojego partnera z bylej pracy :) pogadalismy itp . kierownik lysy przy masie ale tez z 1szego wrazenia spoko gosc. Praca prosta trzeba pare rzeczy wkuc na blache reszte w 2h sie lapie :) ogolnie mialem tylko stac i patrzec jak sie to odbywa ale moja godnosc i ambicje mi nie pozwalaja zeby sie opierdalac w pracy ...a zauwazyl to moj gosc od szkolenia :) na fajke mial tyle czasu ze mogl by isc spac :) praca zapowiada sie dobrze ciuchy szafke itp na wejsciu dostalem co nigdy takiego czegos niwdoswiadczylem ...atmosfera spoko :) polecam :) i pytanie jedno kiedy odjezdza bus z focha na kuznice na wszystkie 3 zmiany prosze o info

jeez

Z przykrością stwierdzam,że 80% opinii tutaj jest pisana przez pracowników WKRĘT. Gowork jesteście beznadziejnie.

To tylko ja

Pracuje na magazynie w wanatach. Praca jest fajna, umowa o prace na pełny etat, 1900zl na konto na start plus premie 100-700zl za wydajność dobra. Minus tylko za 3 zmiany z przewagą drugiej. System wynagrodzeń bardzo ciekawy. Możliwość awansów i co za tym idzie wyższych zarobków. Po krótkim czasie pracy i na własnym doświadczeniu to zaobserwowałem. W pracy ludzie wszyscy mili, nie ma wrogości. Jak ktoś ma problem to w pierwszej linii inni pracownicy mają obowiązek mu pomóc. Bałem się tej pracy, jednak miło zaskoczony jestem. Pamiętajcie że jacy wy jesteście dla innych, tak inni dla was potem i że idzie się do pracy a nie na rozmowy. Pamiętając o tym zarobicie i pokażcie że chcecie pracować, co nie umknie kierownictwu.

stfu
@Janek 23.09.2016 11:22
Socjal też jest bardzo dobry, co kwartał jest wymiana pełnego kompletu odzieży roboczej i zawsze są to nowe rzeczy bardzo dobre...

Janek ile dostajesz za te beznadziejne wpisy?

Dafi
@Janek 23.09.2016 11:22

Nie wiem gdzie pracujesz ale na warunki magazynu to nie wyglada

Pająk

To jak z wozkami?lajtowo?bo obecnie pakuje torebki do foliopakow za smieszna kase...wczesniej pracowalem w Aristar i podobna atmosfera byla,ale chcialbym wiedziec czy na wozkach spokuj jest i mozna pracowac spokojnie z glowa czy tepo beduina?i jak zarabia wozkowy?na poczatku i tak po pol roku Z gory dzieki za odpowiedz.

Gold

Czy warto zmieniać pracę dla kariery w dziale exportu Wkręt met?

Gold

Czy warto zmieniać pracę dla kariery w dziale exportu Wkręt met?

Gold

Jaka atmosfera w biurach ?

Janek

Tak, rekrutacja trwa. Od razu oddzwaniają. Wypłata terminowa.

byly

hahahahahahahahaha... coraz lepiej widze tam... jak przyszedlem do wkreta to dostalem zaniedbany rynek w cholere po 9 miechach zrobilem plan i mnie zwolnili, coz treraz siedze w biurze 8-16 za 3000-4000 miesiecznie i sie z asow wkreta smieje

Robi

Czy dalej zatrudniają na handlowca tak ze w jednym klimasie jest czesc etatu a w drugim na umowie zleceniu

nie za wiele tzn??

Se6a

Ja mysle o przedstawicielu handlowym na śląsku i sie tak dopytuje o zarobkach

Se6a

Jest oferta. Tylko orientuje się ktoś jakie zarobki na poczatek?? Bo nie chce wpasc z deszczu pod rynnę.

Se6a

Pany a jak wyglada PH na śląsku jakie zarobki warto aplikować?

elektryk

witam mam pytanie ile można zarobić na utrzymaniu ruchu jako elektryk elektronik?

Zostaw opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klimas Wkręt-Met