Klimas Wkręt-Met

Częstochowa

Klimas Wkręt-Met

Opinie o Klimas Wkręt-Met

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Pimpek

Ciekawe co zrobicie jak Niemcy otworzą rynek pracy dla Ukrainy kto będzie tyral u nas a Polacy też za granicą

Paulina

@Kamil, czy pracodawca zapewnia transport także z innych miejsc? Jest on bezpłatny? @Pracownik produkcji, rozumiem, że nadgodziny są dla chętnych? Możesz powiedzieć, czy za nie wynagrodzenie jest wyższe? @s, zapoznaj się z regulaminem forum. Nie wolno tu nikogo obrażać! @Kierownik, czy próbowałeś wyjaśnić tę kwestię? Pytałeś, z czego to spóźnienie wynikało?

Pracownik produkcji
@Paulina 13.09.2018 13:45

Nie znam się za bardzo na stawkach, ale to chyba kodeks pracy reguluje, z tego co mi w Kadrach tłumaczyli to jest to tzw. 50 albo 100 i to chyba procent od podstawowej stawki godzinowej

Kierownik

Miałem przyjemność uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym w Wanatach na stanowisko magazynier. Po przybyciu na wcześnie umówioną godz.zaproszono mnie do środka i kazano czekać na pana kierownika. Czekałem ponad godzinę i wyszedłem (usunięte przez administratora) ,prostactwo, brak szacunku. Jak to jest możliwe że na stanowisku kierowniczym ludzie nawet nie znają się na zegarku. Widocznie jest to standard Wkręt-met dobrze lizał to został ... Szkoda wszego czasu

Stasiu

Ludzie nawet nie myślcie żeby zacząć tu prace wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk ludzi mają za bydło a zwłaszcza na magazynie w wanatach cały czas drugie zmiany bardzo dużo nadgodzin kierownik to kawał skur......syna naprawdę nie polecam pozdrawiam

Mag
@Stasiu 01.08.2018 22:28

A te nadgodziny to za darmo sie zostaje czy dostajesz 50% lub 100 % . Stasiu może ci się nie chciało robić i lepiej siedzieć na bezrobociu bo ja jestem zadowolony. W tym miesiącu dostaliśmy podwyżkę wiec obecnie jest 2500zł netto plus możliwość wyrobienia 800 zł netto premii Ja w tym miesiącu zarobiłem 3600 netto Mi taka wypłata pasuje !

s
@Mag 07.08.2018 09:28

Jestes niesamowity a jak Ty musisz zapieprzac na to no chyba ze lizej (usunięte przez administratora) kierownikowi lub jestes pupilkiem brygadzisty

s
@Mag 07.08.2018 09:28

a i dostales podwyzke tylko dlatego bo kupe osob sie zwalnialo a nie dla Twojego dobra bialy murzynie

Pimpek

To jest zakład dla Ukraińców z których pracodawca ma 20000 tysięcy doplaty rocznie a nas Polaków ma za nic .Polacy są gorzej oplacani a pracują za Ukraińców których jakość pracy jest zła liczy się kasa a Ty Polaczku pracuj za ukrainca a panienki za wschodu lapia chlopakow i rządzą na produkcji .kto to widzial że panienki rządzą bo maja facetow funkcyjnych taki to zakład.

Magda

Czy jest dowóz z zawiercia ?

Pimpek

70 procent zalogi ukraina pracują po12 godzin i olewają jakość pracy .Ukraina dostanie za swoją robotę nawet do 3400 na rękę plus darmo spanie darmo dojazd a Polacy fige 2200 na rękę nadgodziny dla Ukraińców i 0 uszanowania czyli kicha zapraszamy do pracy.kierownictwo zakladu ma w nosie czy Polacy przyjdą do pracy za ukrainca mają dopłatę z unii

Pracownik produkcji
@Pimpek 24.06.2018 20:37

Pracownicy z Ukrainy pracują bo chcą zarobić i nic w tym złego. Wielokrotnie były prośby do Polaków o pozostanie w nadgodzinach, ale niewiele osób chce, więc nie ma co się dziwić.

Ela

Czy jest dowóz z Myszkowa na Wanaty

Kamil
@Ela 20.08.2018 20:05

Tak, jest taki dowóz bezpośrednio z Myszkowa

Paulina

@Stasiu, dlaczego masz taką negatywną opinię o firmie? Nadgodziny są ważne dla wielu osób, i możliwość ich przepracowania to raczej zaleta. Czy stawka za nie jest wyższa? @Mag, a jakie są zasady otrzymywania premii? Czy ciężko ją zdobyć? Czy poza tym są jakieś dodatki pozapłacowe, albo może dofinansowanie wakacji?

Bartosz

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie pracowników?

Beti

PH z Ostrowa Wlkp spokojnie robi plany, na luzaka po 200%,autkiem służbowym sobie jeździ prywatnie, kiedy chce w weekendy rodzinkę do samochodu i hejka i na spokojnie plany realizuje. Czyli można się cieszyć życiem w dobrej firmie i uśmiechniętym chodzić..

Ja
@Beti 28.03.2018 00:22

Haha ale kit

Paulina

@Pracownik, jakie zmiany zaproponowałbyś w Wkręt-Met żeby pracowało się wszystkim lepiej? Które obszary powinny być według ciebie poprawione? A może widzisz też pozytywy zatrudnienia w Klimas Wkręt-Met? Jak oceniasz, na przykład, atmosferę panującą w relacjach między pracownikami?

(usunięte przez administratora) i wyzysk pierwszej kategorii. Maja ludzi za śmieci. Można śmiało napisać (usunięte przez administratora). Trzeci zakład będzie budowany za wyzyskiwanie ludzi.

ela

Jak wygląda praca przedstawiciela w waszej firmie, jaka umowa, zarobki?.Czy z auta można korzystać w weekendy. Jakie plany, i godziny pracy? Słyszałam że plany można spokojnie przekraczać po 200%

Leonardo
@ela 28.12.2017 13:18

Błędne informacje

Arturo

PH z wielkopolski spokojnie robi po 200%,jezdzi sobie autkiem kiedy chce i gdzie,na spokojnie realizuje plany sprzedażowe...czyli spokojnie można zarobic

Leonardo
@Arturo 13.03.2018 22:59

Ale się uśmiałem. Bzdura na resorach.

Paulina

@Pimpek, a skąd wynika ta rozbieżność, dlaczego nie każdy ma zapewniony transport? I dlaczego nie zawsze Polacy otrzymują zgodę na nadliczbowe godziny? @Leo, możesz napisać więcej na temat tej kontroli? Co dokładnie było sprawdzane? Wspominasz, że po niej nic się nie zmieniło, a co według Ciebie powinno?

Henry

Chyba przesada z tym narzekaniem. Od czego jest kontrola?

Leo
@Henry 25.06.2018 09:19

Jaka kontrola to jakiś żart kontrola była i co były zmiany Uk po 8 godz. Smiech

Paulina

@Pimpek, piszesz, że pracownicy z Ukrainy mają zagwarantowany bezpłatny dojazd do pracy, a także zakwaterowanie, czy Polacy nie mogą liczyć na takie udogodnienia? W Twoim komentarzu pojawia się też zdanie o tym, że nadgodziny są tylko dla zagranicznych pracowników, faktycznie osoby z Polski nie mogą pracować dodatkowo? @Henry, a czy Ty jesteś zadowolony z oferowanych warunków? Możesz powiedzieć, jakie stanowisko zajmujesz?

@Paulina 25.06.2018 12:50

Nie wszyscy Polacy mają dojazd czestochowa ma Kuznica ma a inni różnie. Polacy na nadgodziny nie zawsze mają zgodę. Magazyn ma w zależności od zamówień. Jakość pracy Ukraińców jest slaba a z ich pracą trzeba się cackac bo jak nie przyjdą to kto stanie przy stołach i maszynach .Polak pieniedzy ich nie zarobi no chyba że brygadzista i wyżej

Paulina

@Piter, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Klimas Wkręt-Met w Częstochowie. Czy zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu i możesz napisać coś na temat tego pracodawcy? @Beti, dziękuję za Twoją wypowiedź, niemniej przypominam jednak, że wątek dotyczy Klimas Wkręt-Met w Częstochowie.

Piter

Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy na produkcji? Jaki system pracy, jakie zarobki?

kandydat

Wcale nie dziwie się że w firmie jest duża rotacja przedstawicieli handlowych. Zadzwoniono do mnie w celu umówienia się na rozmowę na dany dzien i godzinę i informacją że zaraz wyślą mi szczegóły na maila. Ze względu na to iż w czasie odebrania telefonu byłem w godzinach pracy zapytałem czy mogę zaraz oddzwonić i ustalić wszystko - powiedziano mi że tak bez problemu---- na co potem nikt nie raczył odebrać telefonu, nie mówiąc o oddzwonieniu.... oczywiście obiecanego maila tez nie dostałem. Widocznie Pani dzwoniąca uniosła się honorem i pomyślała - nie masz czsu to nie bedziesz pracował - i mogąc pozyskac cennego pracownika, zwyczajnie unoszą się i odpuszczają w takich sytuacjach jak ta opisana. z takim podejsciem rotacja bedzie zawsze a nikt wartosciowy do firmy nie zawita..!

Rekrutacja Wkręt-met
@kandydat 26.03.2018 21:39

Drogi kandydacie, Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Maile z informacją o spotkaniu wysyłamy z systemu i czasem zdarza się, że mogą trafić do Spamu. Proszę o kontakt pod adresem mailowym rekrutacja@wkret-met.com - wyjaśnimy zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy, Rekrutacja Wkręt-met

Paulina

@Arturo, a skąd masz takie informacje? Jesteś zainteresowany pracą w Klimas Wkręt-Met? @ela, i jak, zdecydowałaś się aplikować do pracy w Klimas Wkręt-Met? Jeśli tak, to czy możesz napisać coś więcej? Czy cele sprzedażowe są jasne i łatwe do wykonania, jeśli ktoś sumiennie wykonuje swoją pracę?

Arturo

ile zarabia PH W waszej firmie wyrabiając 200% planu,czy powyżej 3 tys jest w stanie osiagnąc

Czy ubiegałeś się o pracę w Klimas Wkręt-Met? Chcesz się się podzielić swoimi wrażeniami?

Karol

Pewnie brak fachowców na rynku pracy wpłynął na podwyżki w firmie. Może trochę powstrzyma ludzi przed wyjazdem za granicę?

Tomek

Witam, mam pytanie co do warunków pracy w Dziale logistyki w Wanatach: jaka jest atmosfera, ludzie, na jakie zarobki można liczyć, czy praca bardzo stresująca i w jakim stopniu odbywa się na magazynie a w jakim w biurze?

Adrian

Ostatnio były podwyżki, nawet dwukrotne, ale jeszcze nie jest najlepiej z wypłatami. Wszystko zależy czy dojdzie pełna premia, czy nie. Zarobki są różne, ustalane indywidualnie i do 3 tys. sporo im brakuje. Denerwująca jest ciągła rotacja pracowników, przez co brakuje komfortu i stabilności pracy. Przychodzą i odchodzą, bo na początek niewiele dostają, a sprężać się trzeba. Ukraińców jest więcej niż Polaków i coraz częściej zlewają robotę, co odbija się na jakości i komforcie pracy. Pracownicy są cały czas poszukiwani, ale nie ma we Wkręt-Met-cie jeszcze zarobków, które by ich przyciągały.

Paulina

Czy w Klimas Wkręt-Met obowiązuje system stałych godzin pracy czy produkcja odbywa się w systemie zmianowym? Na dzisiejszym rynku pracy wiele osób szuka elastycznych godzin pracy, aby godzić to z innymi obowiązkami.

Pracownica
@Paulina 13.08.2017 18:51

Praca jest na trzy zmiany, chyba że masz jakiś defekt lub grupę inwalidzką, wówczas możesz pracować na jedną lub dwie.

Xxx

Bardzo proszę o odpowiedz, ile zarabia pracownik produkcji (pakowacz) aktualnie w Wkret met Wanaty. ?

Mareczek

Widac ze firma zadbała i pousuwala wpisy które rażąco szkodziły wizerunkowi . Zmienili już umowy wszystkim pracownika na normalne a nie kombinowane bo przegrali w sądzie z byłym pracownikiem i się przestraszyli ze inni tej pójdą i będą musieli płacić gigantyczne odszkodowania :)

Zostaw opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klimas Wkręt-Met