Opinie o KBJ Group Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KBJ Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KBJ Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KBJ Group Sp. z o.o. w Częstochowa

Marcin Nowy wpis

Rzetelna firma, wynagrodzenie na czas, dobry kontakt. Polecam firmę KBJ z Częstochowy.

Tomasz Nowy wpis
@Marcin

Również polecam, przynajmniej wypłacalna firma.

Wiecie może, czy w KBJ Group Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

*** Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony, płaca na czas, wszystko w jak najlepszym porządku :)

Plusy za : + dobry kontakt z biurem, w wielu sprawach można się porozumieć, ale trzeba rozmawiać + składki odprowadzanie w pełnej kwocie do ZUS-u + w miarę sensowne wypłaty Minusy za : - słaby kontakt z koordynatorem w Polsce P. Jaśkiewiczem, postępowanie tego człowieka cały czas mnie zadziwia - totalny brak chęci spowodowany chyba wiekiem i wypaleniem zawodowym, a szkoda bo ta Firma mogłaby być jedną z najlepszych - wypłaty dziesiątego lub lekko po dziesiątym mogą być stresujące - na kwaterach po pracy w przewadze wszyscy pracownicy są pijani - nie radzą sobie z własnymi emocjami i rozstaniem z rodzinami dlatego na miejscu kontraktu powinien być przydzielony tak zwany koordynator/ kierownik danej grupy aby przypilnować trochę grupę pijących bo czasami z rana jadą pijani i sami się dziwią jak dojechali do pracy w takim stanie ... aż strach mysleć o mijanych samochodach ..... - na kwaterach warunki są różne : lepsze i gorsze, ale jeśli ktoś nie pali papierosów i nie pije alkoholu to będzie mu ciężko z resztą grupy, która próbuje się bawić na całego (wrogo nastawione otoczenie jeśli nie pijesz z resztą , lub nie palisz) - brak ubezpieczeń grupowych na kontraktach - jest to ważna sprawa bo koszty diagnoz, leczenia, przyjazdu pogotowia są duże za granicą i można zapłacić z własnej kieszeni - rzadkie zjazdy do Polski co 9-10 tygodni Sumarycznie : mogłoby być lepiej, ale to wszystko zależy od Ludzi :-) od ich zaangażowania i chęci ....

Rafalnix

No cos w tym jest co piszesz. Ja byłem na kilku kontraktach od nich i było w sumie ok. Ale tak jak mówisz, zależy gdzie trafisz.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KBJ Group Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Seba

Hej. Jest jeszcze nadal kontrakt w firmie Brüninghoff w Heiden ?

Tomasz

Hej, macie maila lub telefon do firmy?

Jak wygląda oferta u pracodawcy jakim jest KBJ Group Sp. z o.o. w miejscowości Częstochowa? Oczekujemy na aktualne sprawozdania.

Okey

Czyli wiesz? To napiszesz?

Grzegorz

Witam, widzę że konkurencja nie śpi, Jeżeli mam być szczery to praca jak wszędzie, pieniądze na czas a to dla mnie najeazniejsze???? Polecam

Rokke

Oszuści, na początku obiecują 10e, jak sie już przyjedzie to nagle 9, a jak policzyłem koledze co tam pracował ile mu wychodzi na godzine to 7,20e. W styczniu przepracowane 6 dni plus 10 dni kwarantanny, a wypłata niecałe 900e czyli kwarantanna nie wychodziła nawet 50% gdzie przez 2 tygodnie codziennie dzwoniłem do naczelnego oszusta Jaśkiewicza i tylko mówił że jeszcze nie wie ile będzie płatna kwarantanna ale 2 dni przed wypłatą powiedział że CHYBA 100% i że z kolegą będziemy wniebowzięci wypłatą, ale to nic, wczoraj przyszła wypłata za luty, 6 przepracowanych dni plus 2 dni urlopu. Wypłata? 36 euro. Uważajcie na tą firme albo raczej pseudo firme bo Jaśkiewicz bierze WASZE pieniądze to własnej kieszeni, za badania dostaliśmy pieniądze z łaską miesiąc po zakończeniu pracy gdzie miałby być przed ROZPOCZĘCIEM pracy, musiałem kupić buty i za nie też miałem dostać zwrot ale teraz już mogę pomarzyć bo Jaśkiewicz pewnie za nie kupił sobie słomę do butów i nie może jej z nich wyciągnąć, jeśli już ktoś tam trafi i dodatkowo pod skrzydła naszego najwybitniejszego koordynatora to ogarnijcie sobie numer do szefa firmy (Bociana) co mi sie niestety nie udało bo już podobno nasz majster był u niego na dywaniuku właśnie w sprawie pieniędzy i się go boi. Uważajcie na te szuje.

@Rokke

Jakaś droga ta słoma musi być, skoro uważasz, że miałaby kosztować tyle co równowartość Twoich butów... Oni te przekręty na tych wypłatach robią na tyle "legalnie", że nie macie żadnej możliwości prawnie ich podważyć?

Rokee
@Anna

Ze słomą chodzi o to że koordynator to wieśniak. Idzie podważyć bo dzisiaj się tłumaczył że temu 36 euro bo wypłacili mi w LUTYM nadgodziny za STYCZEŃ gdzie i tak brakowało 200-300 euro bez żadnych nadgodzin bo tam nie było możliwości ich robienia, także przekręt niesamowity. Jak mu powiedziałem o arbacajcie to mu głos zadrżał także oni się już tym zajmą bo (usunięte przez administratora) zauważy że (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

@Rokee

Aaa.. To ciekawa jestem w takim razie teraz rozwoju całej tej sytuacji. A myślisz, że on może teraz to wszystko tutaj czyta?

Mundek
@Rokke

Czytam ten wpis i nie wierzę. Pracuje w tej firmie już trzeci rok i nigdy nie miałem takich problemów, stawka jaka była uzgodniona na rekrutacji nie uległa zmianie, ubranie sobie kupiłem sam, paragon wysłałem do biura i zrobili mi zaraz zwrot.

Halina
@Mundek

A to myślisz że taka sytuacja, jak ktoś opisał, jest niemożliwa? Może właśnie ty byłeś wyjątkowo dobrze potraktowany :D Czy inni pracownicy których znasz też mieli dobre doswiadczenie?

Mundek
@Halina

Oczywiscie. Jest wielu takich pracowników którzy pracują w tej firmie ponad 10 lat Ja sam już poznałem takie osoby które myślały ze za sam pobyt w niemczech już im się pieniądze należą

@Mundek

A nikt z pozostałych Twoich znajomych tutaj nie zagląda może, żeby to potwierdzić? Bo faktycznie widać, że ten ktoś jest dość mocno rozgoryczony i teraz ciekawa jestem czy serio sobie nagrabił, żeby tak go traktowano czy po prostu chamsko wszystko zmyśla

Sevi
@Anna

No pewnie tak. Tutaj zaglądają tylko nieroby których zwolnili żeby (usunięte przez administratora) i pisać głupoty o firmie zamiast sie zająć robota

Magdalena
@Sevi

No jak widać nie tylko takie osoby tu zaglądają. Ja szukam info dla męża bo zastanawia się nad pracą tutaj. Powiedzcie mi - skoro ludzie tyle lat tam siedzą to są jakieś opcje na rozwój wynagrodzenia? Są jakieś podwyżki itp.?

Ramzes
@Magdalena

Jeśli chodzi o stawkę to.zależy jaki kontrakt, jakie doświadczenie itp. My jesteśmy na kontrakcie na spawaniu witrakow. Stawka bardzo dobra, prca stała od 2018 r. Mieszkanie super i blisko na robote

@Sevi

No ale Ty chyba do tych nierobów to nie należysz, skoro tak się opowiadasz teraz? A powiedziałbyś w takim razie w kilku zdaniach co tak naprawdę sam uważasz o pracy tu?

Sevi
@Anna

Skoro przychodzę na robote, robie to mam prawo o sobie nie powiedzieć że jestem nierobem.... Co mam powiedzieć o tej pracy ? Pracuje i zarabiam, pieniądze się zgadzają, warunki bardzo dobre więc robię swoje.

Damian
@Sevi

A jesteś ogólnie zadowolony z zarobków czy tak średnio? Można coś odłożyć? Jakieś nadgodziny też wpadają?

Mateusz
@Anna

Wszystko na czas, a to najważniejsze. Nie wiem może konkurencja pisze te negatywne opinie.

@Halina

Ja tez oceniam firmę pozytywnie.????

@Damian

To na co się umawiałem to nam. I to jest git

@Rokke

Rokky pomyliłeś firmy , tamta jest z Warszawki. Ja w tym miesiącu 2100 eu moge pasek pokazać. Pozytywnie oby jak baj dłużej

@Anna

Ziomki przybywajcie, pracy jest na tyle Pozytywny

@Mateusz

Myślisz, że to konkurencja? Bo jeśli tak to chyba tym bardziej dla firmy pozytywnie? I ogólnie to są teraz w firmie jakieś wolne stanowiska?

Michal
@Rokke

Wszystko zależy od chęci i umiejętności. No niestety jak idziesz do pracy to trzeba coś dać od siebie. A u Pana ani chęci ani umiejętności, widać ze to pierwsza praca u pana.

@Michal

A na podstawie czego ten brak chęci i umiejętności został wywnioskowany?

Bartek

Pracuję w tej firmie 3 lata. Wynagrodzenie zawsze przychodzi na czas, kontakt z koordynatorem jak i biurem zawsze był więc mogę na nich liczyć. Pracuje jako pomocnik montera w Heiden.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w KBJ Group Sp. z o.o.?

Wszystko Ok, robisz swoje i już . Pozytywnie

Benek

Witam. Jest ktoś na kontrakcie w Brüninghoff w Heiden albo Borken ??? Można prosić jakies opinie czy warto jechac tam na robote itp. Dostałem ofertę właśnie i chciałem się dowiedzieć więcej informacji na ten temat nie przez biuro KBJ ale od pracowników bezpośrednio. Pozdro

@Benek

To są najlepsze kontrakty. Wiem bo tam robię

Szymon

Witam. Chciałem się wypowiedzieć po pracy w kbj ( czy bomet, bo na ogloszenie z tej firmy odpowiedziałem). Agencja jak każda inna. Liczy się sztuka. Prawda Kasa na czas. Ale rozliczenie w języku niemieckim i specjalnie zawiłe i nie zrozumiałe lub nie dostaje się go wcale. Piękne słowa i obietnice szczególnie pana J.J. który jest świetnym aktorem (pseudo inteligent). Obiecane dużo, gorzej z realizacją. Np. Ubrania robocze, przy podpisaniu umowy wszystkie wymiary podajesz i obietnice że do dwóch tygodni je dostaniesz. Po miesiącu gdy pytasz kiedy dostaniesz. Słyszysz że nie mają rozmiarów. Dajesz rozmiary i dalej nic. Obiecuja dłuższą współpracę. Po czym przedłużają umowę z miesiąca na miesiąc. Podpisuję się na początku wiele papierów inblanco np. kary. 100 euro i 500 euro. To że agencja Cię obciąży za ubrania których i tak nie dostaniesz. Dobrze czytajcie co podpisujecie. (Żeby nie być gołosłownym mogę udostępnić czy przesłać dokumenty jakie dawaj do podpisywania) Wydaje mi się że pozytywne komentarze piszą ludzie z biura. Wiem jaka była rotacja pracując tam. Ogólnie jak pracujesz nic się nie odzywasz i tolerujesz że mają Cię gdzieś jak już jesteś na miejscu to można pracować.

@Szymon

Masz jakiś namiar na nich

Bartosz
@Ania

Witam, Pracuje już któryś rok, to chyba samo mówi za siebie. Pożywnie oceniam współpracę.

@Szymon

Kasa na czas, reszta tez okey.

Re nia

Firma pozal się Boże. Obiecują jedno a robią drugie. Narobili zamętu we firmie polskiej. Obiecywali 9.5 euro na czysto . A więc powiem wam jak to wygląda. Ostatni miesiąc 166 godzin po 9.5 powinno wyjsc 1577 euro plus kilometrówka około 170 euro a wypłata 1538 . Zewezzly miesiąc to samo 200 euro w plecy . Na pytania do koordynatora J. Jasielskiego o przerwy płatne w Niemczech on odpowiada o L4 czy urlopie. Pani która prowadzi rozmowy i na początku miła potem unika i nie odbiera tel nie odpisuje SMS i blokuje to pani Jabłońska. Pozatym kartki od wynagrodzeń raz że po niemiecku i nic nie rozumiesz a nawet Niemiec ma z tym problem to ciesz się człowieku jak wogole je wyślę. (usunięte przez administratora) W tym miesiącu wszyscy w grupie zostali (usunięte przez administratora) na kasie .

@Re nia

Reniu chyba ci się firmy pomyliły . Pozytywnie firmę oceniam.

Na jakie benefity można liczyć w KBJ Group Sp. z o.o.?

Re nia

Żadne i uważaj bo bo żyją z twojej pensji. Nie masz wszystkiego wypłacanego

@Re nia

Reniu nigdy firma nie zatrudniała żadnych kobiet. Wiec nie pisz skoro nigdy w tej firmie nie pracowałaś . Renia nie pij więcej …..

Mateusz

Ogólnie jest okej ,ludzie fakt różni ale to normalne ale ogólnie jest dobra atmosfera na kwaterach. Pracuję nie od dzisiaj w tej firmie i muszę stwierdzić że firma ogólnie jest okej i mogę polecić.

@Mateusz

A kontakt z koordynatorem jak? I ogólnie to na jakim stanowisku robisz? Od dłuższego czasu to samo?

@Anna

Może być, liczy się ze firma wypłacalna w 100 procentach. Polecam szczerze.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w KBJ Group Sp. z o.o.?

Grzesiek

Oczywiście, próbujcie ja nie narzekam. Pozdro

Marekmarek

Również polecam pracuje przy czyszczeniu szalunków. Praca fizyczna ale na tako sie pisałem. Wszystko jest tak jak mówią w biurze. Pokoje ok, zjazdy do domu też. Pieniadze zawsze na czas.

Rafael
@Marekmarek

W jakiej lokalizacji jestes na tych szalunkach ? Ciezka robota ?

Renia
@Rafael

Mąż jest koło Monachium

Rafal

Polecam tą firmę. Wynagrodzenie zawsze na czas, mieszkanie rewelacja, kontakt z Koordynatorem i biurem bardzo dobry, zawsze można liczyć na pomoc. Bardzo fajny kontrakt, przyjazna atmosfera w pracy. Mam nadzieję że będę miał okazję pracowac w tej firmie jeszcze.

Zostaw merytoryczną opinię o KBJ Group Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w KBJ Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KBJ Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KBJ Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KBJ Group Sp. z o.o.
  • Gen. Mieczysława Dąbkowskiego 9