Yesco Sp. z o.o.

Opinie o Yesco Sp. z o.o.

Nie płacą!

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. Tel: 790203424

Aleksandra
@Nie płacą! 06.12.2018 14:29

Dziękuję za powyższe informacje. Jednakże musisz następnym razem pamiętać, że nie jest to forum, na którym zajmujemy się takimi kwestiami. Jest to chyba najwyższy czas, by poznać opinie pracowników firmy Yesco. Powiedzcie, czy nowi pracownicy tej firmy zarabiają na podobnym poziomie, co Ci nieco bardziej doświadczeni? Liczę na rzetelne odpowiedzi.

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Yesco Sp. z o.o.? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Ryszard

Może ktoś zna aktualny adres?

bolek
@Ryszard 17.01.2018 11:57

właściciel nadal jest pod adresem dekabrystów 33 lok 9 tyle że oficjalnie firmy już tam nie ma, chyba jest zmieniona nazwa firmy

Szukasz pracy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Yesco Sp. z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

wykręcony przewoźnik

zgadzam się z Sylwią, kłamczuchy i krętacze, unikają płacenia za swoje zobowiązania. Sądzę się z nimi i w głowie się nie mieści jakich używają argumentów żeby nie zapłacić za wykonaną usługę transportową. Dziwię się kancelarii adwokackiej z Kalisza, że reprezentuje kogoś takiego... Omijać szerokim łukiem...

Ryszard
@wykręcony przewoźnik 21.08.2017 18:51

potrzebuję aktualny adres

sylwia

Odradzam, firma ma spore długi wystawione na giełdzie wierzytelności. Unikają płacenia. Firma jest nieuczciwa

Zostaw opinię o Yesco Sp. z o.o. - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yesco Sp. z o.o.