Yesco Sp. z o.o.

Częstochowa

Yesco Sp. z o.o.
2 9

Opinie o Yesco Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Yesco Sp. z o.o.? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Ryszard

Może ktoś zna aktualny adres?

bolek
@Ryszard 17.01.2018 11:57

właściciel nadal jest pod adresem dekabrystów 33 lok 9 tyle że oficjalnie firmy już tam nie ma, chyba jest zmieniona nazwa firmy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Yesco Sp. z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

wykręcony przewoźnik

zgadzam się z Sylwią, kłamczuchy i krętacze, unikają płacenia za swoje zobowiązania. Sądzę się z nimi i w głowie się nie mieści jakich używają argumentów żeby nie zapłacić za wykonaną usługę transportową. Dziwię się kancelarii adwokackiej z Kalisza, że reprezentuje kogoś takiego... Omijać szerokim łukiem...

Ryszard
@wykręcony przewoźnik 21.08.2017 18:51

potrzebuję aktualny adres

sylwia

Odradzam, firma ma spore długi wystawione na giełdzie wierzytelności. Unikają płacenia. Firma jest nieuczciwa

Zostaw opinię o Yesco Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yesco Sp. z o.o.