ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa

xyz Nowy wpis

Ludzkie podejscie do pracownika. polecam

Iwona Nowy wpis
@xyz

Rozwiniesz tą myśl? To znaczy, że atmosfera w pracy jest fajna?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Darek788

Jedna z najlepszych agencji pracy na SLąsku. Polecam z czystym sumieniem za duza roznorodnosc ofert.

Marta Nowy wpis
@Darek788

Piszesz, że duża różnorodność ofert - to na plus. A jak z wynagrodzeniem, terminowością wypłat i umową?

Adam W.

Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Monter konstrukcji stalowych - renomowana firma wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Spawacz?

M
Klient

Jak to jest że jako nie liczna agencja pośrednictwa nie posiada własnej strony internetowej fanpage ani niczego nawet kontaktu tel. Mailowego … NIC?

Ss
Kandydat

Dzień dobry,czy może ktoś powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku spawacza koło clopenburga,na czym polega i jaka to firma?? Z góry dziękuję

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa?

Daro46

U mnie atmosfera w pracy dobra. Może też tak trafiłem ale jesteśmy przy Cloppenburgu w kilka osób i jest ok. Stawka nie powala ale godzin sporo. Jakoś to wychodzi

Mafi
@Daro46

Wiadomo dobra atmosfera w pracy musi byc bo inaczej to człowiek się tylko męczy. Tak samo na mieszkaniu, jak trafisz na jakiegoś ćpuna czy alkusa to zamiast odpoczywać ponrobocie to musisz się męczyć.

MK
Kandydat
@Daro46

Daro46 interesuje mnie podjęcie pracy ABM GLOBAL jesteś pracownikiem mógłbyś nadmienić co konkretnie spawacie ? jakie warunki w pracy pisałeś ze stawka nie powala jaka stawka jest za godzinę w ogłoszeniu od 12,00€ do 14,50€ na rękę (netto)wysokie składki na ZUS, już od 6,000zł czy to się zgadza co jest w ogłoszeniu ?

Wojti

o co chodzi z tą corona bonus ???

Czy firma ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zbigniew

Od Kwietnia spawamy pod Magdeburgiem z tej firmy na konstrukcjach. Praca po 9-9,5 godz od 6 rano, w zapowiedziach pracujace soboty, i pierwsza zmiana od 5 rano z uwagi na mozliwe upaly. Nie ma problemu z dojazdami do pracy, bo na piechote wychodzi 20 min. Mieszkanie czyste, po remoncie, bez jakiejsc stechlizny czy grzybow na scianach.

bez nicka

Polecam współprace. Wszystko sie zgdaza, wyplaty na czas.

Gruby73

Mieszkania klasa i można rowerkiem do pracy!

Mafi
@Gruby73

A gdzie na kontrakcie jestes ?

Pawcio

Polecam!

Rafael
@Pawcio

Gdzie na kontrakcie jestes ?

Mateusz

Pierwszy raz z ta firma. Na razie jest ok. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa - Częstochowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa?

Liczba opinii klientów firmy ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa