Klimas Wkręt-Met

Kuźnica Kiedrzyńska

Opinie o Klimas Wkręt-Met

Kaśka

W tej chwili stanowiska są obsadzone, przyjęcia były w styczniu. ( usunięte przez administratora )

Robi

Czy przy handlowcach zatrudniają na umowy zlecenie a w drugim klimasie na czesc etatu czy tylko na jedna umowe

klik

Witam. Czy można się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z autobusami pracowniczymi i czy w przypadku 4-brygadowego systemu pracy(z tego co wiem to taki także istnieje)takie autobusy jeżdzą także w soboty i niedziele?.Z góry dziękuję za odpowiedz.

dolny slask

tam rotacja jest większa niz w coca-coli, na dolny slask tez jest ogłoszenie srednio co miesiac

Marian Koniuszko

W pracuj.pl kolejny raz pojawia się ogłoszenie z ofertą pracy przedstawiciela handlowego na woj. pomorskie. Średni odstęp od umieszczenia tego ogłoszenia to 2-3 miesiące. Nie wróży to stabilnej pracy ani miłej atmosfery w firmie. Takie ogłoszenia Klimas-Wkrętu na woj. pomorskie widzę już od kilku lat na (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Klimas Wkręt-Met - Kuźnica Kiedrzyńska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klimas Wkręt-Met