Opinie o Klimas Wkręt-Met w Kuźnica Kiedrzyńska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Klimas Wkręt-Met. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Klimas Wkręt-Met o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimas Wkręt-Met w Kuźnica Kiedrzyńska

mieteq

Niestety mordor

Marzena Nowy wpis
@mieteq

A pierścień gdzie? :( W sumie po czym aktualnie ten Mordor widzisz? Chyba, że tylko to jakiś dawnych opinii się odnosisz?

Kierownik Nowy wpis
@Marzena

Marzenka zna się :) jak wszyscy w tym zakładzie :P

Marzena Nowy wpis
@Kierownik

I każdy fanem Tolkiena jest? ;) A tak serio to i tak można prosić o jakieś szersze wyjaśnienie tamtej opinii?

Mi Nowy wpis
@Marzena

2774 negatywnych opini nie wystarczy ?

Czy w Klimas Wkręt-Met zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Ktosia

Nie, wyłącznie umowy o prace

T

Jak tam jest stawka ?

Jak długo trwa proces awansu w Klimas Wkręt-Met?

Zlo

Awans jest zawsze poza strukturami firmy? , więc masz na to duży wplyw

Byly1234

Jak dobrze i szybko potrafisz w (usunięte przez administratora) wlazic to szybko....

Maciek

@zlo jak to poza ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Klimas Wkręt-Met? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kontroler Finansowy
Kuźnica Kiedrzyńska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Dostawy

Dzisiaj miałem epaczki aż 10 sztuki około było 300 kg tych całości paczki. Chyba im szkoda kupić puste palety żeby poukładać na palety te czaki.

@redson czyli jest postojowe ?

Zeb

Nie wiadomo czy to prawda, ale słychać, że ochrona Wkręt Met Kuźnica i Wanaty też wkrótce się zmieni? Podobno ma wejść Solid i robić kontrole pracowników jak w innych zakładach pracy. Ochrona, która stała do tej pory raczej traktowała pracowników po ludzku. Owszem były wyrywkowe kontrole trzeźwości i bagaży ale odbywało się to normalnie, nie tak jak opowiadają pracownicy TRW lub innych dużych zakładów gdzie pracownik czuje się jakby wchodził i wychodził do obozu.

Dorota

@bonzo wiec mówisz , że na żadne dodatki nie można liczyć ? Szkoda.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Klimas Wkręt-Met?

bonzo

Nagroda, to np: uścisk dłoni przełożonego, jak pracuje ponad 15 lat- to kilka razy dłoń byłą na wyciągnięciu ręki;)

Kaśka

W tej chwili stanowiska są obsadzone, przyjęcia były w styczniu. (usunięte przez administratora)

Robi

Czy przy handlowcach zatrudniają na umowy zlecenie a w drugim klimasie na czesc etatu czy tylko na jedna umowe

klik

Witam. Czy można się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z autobusami pracowniczymi i czy w przypadku 4-brygadowego systemu pracy(z tego co wiem to taki także istnieje)takie autobusy jeżdzą także w soboty i niedziele?.Z góry dziękuję za odpowiedz.

dolny slask

tam rotacja jest większa niz w coca-coli, na dolny slask tez jest ogłoszenie srednio co miesiac

Marian Koniuszko

W pracuj.pl kolejny raz pojawia się ogłoszenie z ofertą pracy przedstawiciela handlowego na woj. pomorskie. Średni odstęp od umieszczenia tego ogłoszenia to 2-3 miesiące. Nie wróży to stabilnej pracy ani miłej atmosfery w firmie. Takie ogłoszenia Klimas-Wkrętu na woj. pomorskie widzę już od kilku lat na (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Klimas Wkręt-Met - Kuźnica Kiedrzyńska

• Jak się pracuje w Klimas Wkręt-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Klimas Wkręt-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimas Wkręt-Met?

Klimas Wkręt-Met