Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Personnel International BPO Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Czy Recepcjonistka / Recepcjonista w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. można zmienić po czasie na inny?

Michał Nowy wpis

Nie polecam co innego mówią co innego się okazuje na miejscu. Fakt pokoje jedno osobowe... Mieliśmy na 12 iść do pracy. Pani wpusciła nas na mieszkanie przed 11 gdzie było mówione ze do 10,30 będziemy mogli sie rozłożyć. Mieszkanie w kolonii gdzieś w przerobionej piwnicy czy co to tam było. Pani zaczyna przy nas sprzątać gdzieś około 10.50 do 11-30 skończyła (na 12 mieliśmy do pracy) co się okazało kuchnia a raczej wnęka nie ma palników do gotowania i pani mówi ze nie można tu gotować brak pralki. (NIC NIE JEDLISMY MIELISMY NADZIEJE UGOTOWAC TAM) (usunięte przez administratora) na tarasie butelki po piwkach puszki woreczki strunowe (może to ćpalnia nie taras) Oczywiście zrezygnowałem z kolega bo to warunki dla osób nie gotujących nie piorących (ALBO GOTUJACYCH NA OGNISKU I PIORACYCH W RZECE O ILE TAM JAKAS JEST :) . PANI ZAPEWNIAŁA ZE WSZYSTKO TAM JEST NA MIESZKANIU WIDAC ZE W GLIWICACH TO NORMALNE ZE LUDZIE NIE MAJA KUCHENKI ANI PRALKI na wyposażeniu kuchni i łazienki. JEZELI KTOS BY NIE MIAL WYBORU TO PEWNIE BY ZOSTAL ROZNE SA SYTUACJE I KAZDY MA INNY STANDARD W ZYCIU. A najlepszy był sms jest mikrofalówka musicie sobie dać rade haha NIKT NIC NIE MUSI!!. Szanujcie się ludzie i nie dajcie wpychać w takie warunki pieniądze pieniędzmi ale trzeba mieć jakaś godność. NA PRZYSŁOSC PYTAJCIE TAKICH LUDZI DOSŁOWNIE O WSZYSTKO CZY JEST KRAN A W NIM WODA BO MOZECIE SIE POZNIEJ ZDZIWIC. KUCHENKA I PRALKA TO RZECZ BEDACA NA WYPOSAZANIU W KAZDYM DOMU... NO TAK TO BYŁA PIWNICA TAKZE CZEGO SIE SPODZIEWAC .. O pracy nic złego ani dobrego nie mogę powiedzieć bo tam nie dotarliśmy. STRATA CZASU I PIENIEDZY. WIDAC ZE BYLE KOGOS UPCHAC A POZNIEJ NIECH SIE MARTWI :)

Administrator Nowy wpis

W Personnel International BPO Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Paweł Nowy wpis

Jest ok.Płacą co mają,kontakt i pomoc jest,pokój jak obiecane.Polecam na początek kariery w niemczech.

logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
Extend Sp. z o.o.
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
Janek

Jestem na Drugmi kontrakcie z firmą na sortowaniu palet.Jak zdrowie pozwoli to mam nadzieje ze będę na następnych.Stawki podobne do innych agencji ale tutaj plusem jest wypłacalność,terminowość i dodatki ustlane z szefową zawsze się zgadzają. Plus 100 punktów za mieszkania, jest wszystko,schludnie i czysto. Z czystym sumieniem polecam osobą które chcą pracować uczciwie.

Piotrek
@Janek

To ile kolego na reke za miesiac masz?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Kierowca

Zdzisław

Paracowalem na paletach przez rok.Robota mi się bardzo podobała. Wyplata była zawsze do dziesiątego

Andrzej S.
@Zdzisław

A gdzie byles na paletach? Ja jade po swietach w okolice Hamburgu, kros cos?

Staszek

Mieszkanie fajne i blisko, wyplata sie zgdza,ogulnie ok i bezproblemowo.

Dawid
Kandydat

Jakieś opinie na temat pracy i zakwaterowania z tą agencją? Chodzi o komisjonowanie w Niemczech. Każda opinia mile widziana. Rozważam wyjazd ale ciężko o konstruktywną opinię. Czy wypłaty są co miesiąc? Czy na zakwaterowaniu są normalni ludzie? Czy prac jest do zniesienia?

Kuba
@Dawid

wyplaty co miesiac, na czas.z zaliczkami bez problemu. praca ok.miszkanie fajne.

Teresa
@Kuba

A w jakiej wysokości można pobierać te zaliczki ?

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Personnel International BPO Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 3600 PLN można liczyć na dodatkową premię?

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Przemo

Pracuje od 3 miesiecy przez tą firme Na kosmisjowowaniu. Fajna atmisfera i praca wiadomo trzeba sie przyuczyc lecz niejest to zbytnio trudne. Wyplaty jak nalezy na czas sa wypłacane jestem zadowolony. Do odwazych świat nalezy:) Polecam Przemo

Czy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Karola
@Pytanie

Tak :)

Kamil

Wszystko jak w umowie.Komisjonierka w DE,wiadomo trzeba się wprawić,atmosfera ok, mieszkanie super,zarobic tez mozna godnie mimo ze bez jezyka.

Monia

Magazyn w DE-Ansbach,praca ok,kawalerka super,wypłata na czas,wszystko jak obiecane.

Zofia

Już od dłuższego czasu nie pojawiły się nowe opinie o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. Niestety, ale nie mogę znaleźć na internecie informacji na temat rekrutacji do tej firmy. Może ktoś z obecnych pracowników orientuje się, czy firma potrzebuje nowych osób do pracy i czy obecnie rekrutacja odbywa się online?

@Zofia

Informacje o wszystkich aktualnych rekrutacjach najłatwiej znaleźć na stronie internetowej - www.personnel.com.pl

Czy pracodawca Personnel International BPO Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ja
@Pytanie

Tak

Justyna

Proszę, rozwiń dokładnie temat. Dlaczego uważasz, że kierownicy są niekompetentni? Wydaje mi się, że pracując na stanowisku kierownika trzeba już jakąś wiedzę i umiejętności posiadać. Skąd więc takie stwierdzenie?

Robert

Może ktoś ma aktualne informacje o firmie i ewentualnej pracy bo na forum taki spokój zapanował.

Robert 83

Polecam , pracowałem ponad rok , ze względów rodzinnych musiałem zjechać, ale śmiało mogę polecić. Kiedyś jak będę mógł to wrócę na palety .

Daria

@Domin0082 a ile zarobiłeś w firmie, możesz zdradzić ?

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Personnel International BPO Sp. z o.o.