3 Dodaj opinię
counter
3 1178 1236 5 1

Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

palety - Bondorf
Nazwa działu: Marketing

Współpracuje z firmą już długi czas,złego słowa nie mogę powiedzieć,wynagrodzenie na czas,wszystko zgodne z warunkami umowy,zakwaterowanie w porządku.Pracuje przy regeneracji palet,praca ciężka i owszem,ale za darmo to umarło.

Robert 83 Nowy wpis

Polecam , pracowałem ponad rok , ze względów rodzinnych musiałem zjechać, ale śmiało mogę polecić. Kiedyś jak będę mógł to wrócę na palety .

Mieczysław Nowy wpis
@Robert 83

Dzięki za post. Polecasz pracę w Personnel International, ale nie napisałeś z jakich właściwie względów. Mógłbyś uzasadnić opinię i powiedzieć coś na temat wynagrodzenia?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Czy pracodawca Personnel International BPO Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Daria Nowy wpis

@Domin0082 a ile zarobiłeś w firmie, możesz zdradzić ?

Domin0082

Praca w Ansbach na komisionierce bardzo spoko. Wiadomo spożywka ,nie dla kazdegho. Ale ktos chce robic to robi i nie narzeka skoro placa na czas i w porownaniu z innymi lajfirmami co sa na magazynie to sie ciesze ze trafilem do personela. Mieszkanie blisko do roboty no nie drogo. Moge polecic smialo dalej

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 244 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.?

ulek

Polecam, fajna praca w Kitzingen, dobre zakwaterowanie i fajna kasa

Tak1Nie4

@Były

Pewnie 10e brutto za godzinę hahaha

Alex
Nazwa działu: Produkcja

A czy ktoś pracuje jako pracownik produkcyjny w firmie ANTOLIN w Massen-Niederlausitz?

Krzyś
@Alex

praca ok, wiadomo-nie od razu Rzym zbudowano. Atmosfera fajna,duzo polakow,3 zmiany i plus x 100 za bliskosc do kraju. Warto.

henio007

robilem dugo na paletach w Rosbach ,firma dobra, wszystko idzie ugadać. -lokum "gut" -geld też gut i na czas. polecam!

palety - Bondorf

Tak2Nie
Personnel International BPO

@T Jeśli zaistniały jakieś problemy w związku z wypłatą Twojego wynagrodzenia w naszej firmie prosimy o kontakt na maila: skargi@personnel.com.pl. W wiadomości prosimy o dokładne informacje o tym gdzie pracowałeś (nazwa projektu i miejscowość), w jakim okresie, oraz kto był Twoim bezpośrednim przełożonym.

...
@Personnel International BPO

można prosić kontakt telefoniczny do osoby która w waszej firmie rozwiązuje problemowe sytuację?

Tak5Nie
luki

a kto w waszej firmie rozwiązuje problemy? Bo znam kilka które były zgłaszane do pana "prezesa" i jakoś zero reakcji. Hahaha chociaż już tutaj się nie ośmieszajcie.

Pawcio

Witam,niedlugo wybieram sie do pracy na stanowisko (segregacja palet ).Prosilbym kogos kto pracował na tym stanowisku o kontakt,w celu uzyskania wiarygodnych informacji o tej pracy,warunkach mieszkaniowych itp. ,z gory dzieki (usunięte przez administratora)

TakNie1
@Pawcio

Szkoda czasu szukaj czegoś innego

Tak6Nie
Miki
@Pawcio

Daj spokój....szkoda czasu i nerwów na tą firmę. Zostań w domu i poszukaj czegoś innego(usunięte przez administratora)Zobaczysz sam po pierwszym miesiącu.

Nina

Agencja ma dobre opinie jako pracodawca. Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie?

TakNie2

Tak3Nie
Co Ty wiesz o życiu...

@Wielbiciel 2 a Personnelu p.Pyk nie pracuje- nie mylisz Ty przypadkiem firm?

Nazwa działu: Marketing

I tu się zgadzam. Naiwność boli

Nowyy

Witam pracuje ktoś na magazynach NETTO? Możecie coś więcej napisać jak wyglądają zarobki już na rękę? Zakwaterowanie?

@Nowyy

O ile wogole otrzymasz wynagrodzenie

Tak4Nie
...

Przecież od razu widać, że opinie pisze jedna osoba. Chyba, że wszyscy nagle mają problem ze wstawianiem znaków interpunkcyjnych. Wolałbym jakieś bardziej legitne informacje.

TakNie1

Tak6Nie
Zespół Personnel International
Nazwa działu: Marketing

Pani Jolanto, prosilibyśmy o opisanie nam problematycznej sytuacji w mailu, którego prosimy wysłać na adres: skargi@personnel.com.pl . W mailu prosilibyśmy o informację, kiedy i w jakim magazynie Pani pracowała. pozdrawiamy!

Marek
@Zespół Personnel International

Po co ten mail? Żeby ludzie na forum nie mogli poczytać? I tak nic nie robicie z problemami, Tylko obiecanki i zamiatanie pod dywan... Robiłem na paletach to pani koordynator pomyliło się stanowisko koordynatora z prezesem.

Zespół Personnel International
@Marek

@Marek, mail stworzyliśmy własnie po to, żeby móc reagować i wyjaśniać sytuację z naszymi Pracownikami. Niestety nie jesteśmy w stanie być wszędzie, aby zakopywać wojenne topory na linii pracownik- przełożony, a jesteśmy świadomi, że do takich dochodzi. Nie zabraniamy nikomu równolegle wyrazić swojej opinii na nasz temat w przestrzeni internetu, jednak łatwiej w naszej opinii rozmawiać na gruncie gdzie wzajemne porozumienie jest możliwe:) Pozdrawiamy!

ogrodnik

Polecam jak najbardziej, solidna firma działajaca dlugo na rynku, pozdrawiam

TakNie5
Marek
@ogrodnik

To chyba masz małe doświadczenie,albo ci pasuje dziadowanie. Tosz to dziad agencja ????

Tak3Nie

Nazwa działu: IT
@ogrodnik

Kłamca

nick

Pracuje jako komisjoner w rewe w monachium,polecam

oklo

Fajna firma, polecam

fury

Praca jak praca, przy moim wykrztałceniu raczej ;epszej niue znajde, nie oszukują wiec to sie ceni, kasa na czas, wygodnie zakwaterowanie niedaleko magazynu, polecam

Wojciech

Polecam jak najbardzej, monza dostac szybko praca i nie ma problemu z zaliczkami, zakwaterwanie dobre

JaArek

Jestem już po pierwszej wypłacie, pracuje w Krefeld i jestem zadowolony, obawiałem się klapy bo różne historie się słyszy, ale jest wszystko czego trzeba, zakwaterowanie, kasa i praca, polecam

Tak2Nie2
piotr

Polecam, pracuje w Lidlu i jest wszystko w porządku, miejscowość Bonen

olll

Jestem zadowolony, polecam ta firme

koretk

Praca, zakwaterowanie i kasa dobre więc jestem zadowolony, to była dobra decyzja, solidna agencja

grono

ja mam skierowanie do REWE w Kelsterbach ktoś może mi coś więcej napisać

Tak2Nie2

keto

Jestem zadowolony, pracuje już drugi miesiąc i wszystko było załatwione bardzo szybko i to co mi obiecali to dotrzymali słowa, polecam

olafff

Szybko dostałem prace rownie szybko transport do niemiec i pracuje juz tak pół roku i jest zadowolony

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

Chcę opublikować: