Personnel International BPO Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię
Personnel International BPO Sp. z o.o.
3 1177 1224 5 1

Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nina
 Opinia

Agencja ma dobre opinie jako pracodawca. Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie?

Co Ty wiesz o życiu...
 Opinia

@Wielbiciel 2 a Personnelu p.Pyk nie pracuje- nie mylisz Ty przypadkiem firm?

Opinia

I tu się zgadzam. Naiwność boli

Nowyy
 Opinia

Witam pracuje ktoś na magazynach NETTO? Możecie coś więcej napisać jak wyglądają zarobki już na rękę? Zakwaterowanie?

@Nowyy 14.06.2019 13:49

O ile wogole otrzymasz wynagrodzenie

Pawcio
 Opinia

Witam,niedlugo wybieram sie do pracy na stanowisko (segregacja palet ).Prosilbym kogos kto pracował na tym stanowisku o kontakt,w celu uzyskania wiarygodnych informacji o tej pracy,warunkach mieszkaniowych itp. ,z gory dzieki (usunięte przez administratora)

@Pawcio 05.07.2019 17:22

Szkoda czasu szukaj czegoś innego

Tak5Nie

Tak5Nie
Personnel International BPO
 Opinia

@P Firma Personnel International BPO powstała w 2001r i nie jest tworem wynikającym z przekształcenia z firmy German Logistic. Jeśli byłeś pracownikiem naszej firmy i istnieją jakiekolwiek problemy związane z wypłaceniem wynagrodzenia, prosimy o opisanie sytuacji i wysłanie jej na adres e-mail: skargi@personnel.com.pl. Mając pełny obraz sytuacji postaramy się pomóc.

TakNie6
Nazwa działu: Handlowy
@Personnel International BPO 03.07.2019 11:57

Oczywiście ze jesteście powiązani z german logistic chyba ze oficjalne strony rządowe kłamią . Ludzie sprawdzajcie to ci sami (usunięte przez administratora) tylko nazwa inna

Tak2Nie
Personnel International BPO
 Opinia

@T Jeśli zaistniały jakieś problemy w związku z wypłatą Twojego wynagrodzenia w naszej firmie prosimy o kontakt na maila: skargi@personnel.com.pl. W wiadomości prosimy o dokładne informacje o tym gdzie pracowałeś (nazwa projektu i miejscowość), w jakim okresie, oraz kto był Twoim bezpośrednim przełożonym.

...
 Opinia

Przecież od razu widać, że opinie pisze jedna osoba. Chyba, że wszyscy nagle mają problem ze wstawianiem znaków interpunkcyjnych. Wolałbym jakieś bardziej legitne informacje.

Tak6Nie
Zespół Personnel International
 Opinia

Pani Jolanto, prosilibyśmy o opisanie nam problematycznej sytuacji w mailu, którego prosimy wysłać na adres: skargi@personnel.com.pl . W mailu prosilibyśmy o informację, kiedy i w jakim magazynie Pani pracowała. pozdrawiamy!

Marek
@Zespół Personnel International 23.05.2019 12:01

Po co ten mail? Żeby ludzie na forum nie mogli poczytać? I tak nic nie robicie z problemami, Tylko obiecanki i zamiatanie pod dywan... Robiłem na paletach to pani koordynator pomyliło się stanowisko koordynatora z prezesem.

Zespół Personnel International
@Marek 31.05.2019 10:36

@Marek, mail stworzyliśmy własnie po to, żeby móc reagować i wyjaśniać sytuację z naszymi Pracownikami. Niestety nie jesteśmy w stanie być wszędzie, aby zakopywać wojenne topory na linii pracownik- przełożony, a jesteśmy świadomi, że do takich dochodzi. Nie zabraniamy nikomu równolegle wyrazić swojej opinii na nasz temat w przestrzeni internetu, jednak łatwiej w naszej opinii rozmawiać na gruncie gdzie wzajemne porozumienie jest możliwe:) Pozdrawiamy!

ogrodnik

Polecam jak najbardziej, solidna firma działajaca dlugo na rynku, pozdrawiam

TakNie2
Marek
@ogrodnik 26.03.2019 10:28

To chyba masz małe doświadczenie,albo ci pasuje dziadowanie. Tosz to dziad agencja ????

ulek
 Opinia

Polecam, fajna praca w Kitzingen, dobre zakwaterowanie i fajna kasa

Tak1Nie3

@ogrodnik 26.03.2019 10:43

Kłamca

Alex
 Opinia

A czy ktoś pracuje jako pracownik produkcyjny w firmie ANTOLIN w Massen-Niederlausitz?

nick
 Opinia

Pracuje jako komisjoner w rewe w monachium,polecam

oklo

Fajna firma, polecam

fury
 Opinia

Praca jak praca, przy moim wykrztałceniu raczej ;epszej niue znajde, nie oszukują wiec to sie ceni, kasa na czas, wygodnie zakwaterowanie niedaleko magazynu, polecam

Wojciech
 Opinia

Polecam jak najbardzej, monza dostac szybko praca i nie ma problemu z zaliczkami, zakwaterwanie dobre

JaArek
 Opinia

Jestem już po pierwszej wypłacie, pracuje w Krefeld i jestem zadowolony, obawiałem się klapy bo różne historie się słyszy, ale jest wszystko czego trzeba, zakwaterowanie, kasa i praca, polecam

Tak2Nie2
piotr
 Opinia

Polecam, pracuje w Lidlu i jest wszystko w porządku, miejscowość Bonen

olll
 Opinia

Jestem zadowolony, polecam ta firme

koretk
 Opinia

Praca, zakwaterowanie i kasa dobre więc jestem zadowolony, to była dobra decyzja, solidna agencja

grono
 Opinia

ja mam skierowanie do REWE w Kelsterbach ktoś może mi coś więcej napisać

keto
 Opinia

Jestem zadowolony, pracuje już drugi miesiąc i wszystko było załatwione bardzo szybko i to co mi obiecali to dotrzymali słowa, polecam

olafff
 Opinia

Szybko dostałem prace rownie szybko transport do niemiec i pracuje juz tak pół roku i jest zadowolony

poel
 Opinia

Polecam, dobra agezncja. niejednokrotrnie uratowali mi skórę

olool
 Opinia

Praca jak praca lepszej nie dostane z moim doświadczeniem,ale itak wdzieczny jestem ze wgl ja mam, polecam ktorzy na szybko cos potrzebują bo zarobić można i warunki nie najgorsze

juro
 Opinia

Pracuje już 5 miesięcy jako mechatronik w Lahr/Schwarzwald i jestem bardzo zadowolony, zarabiam około 3000 brutto, a można więcej i to mnie cieszy, w tej chwili firma poszukuje więcej ludzi na to stanowisko bo przydałaby się nam pomoc więc jak ktoś jest zainteresowany to Nie zastanawiaj się tylko wysyłaj CV bo warto :)

elektryk
 Opinia

Polecam pracę elektryka, ja pracuje niedaleko Dortmundu i nie narzekam, pieniądze z tego mam spore, zakwaterowanie i pracę dostałem po małym doświadczeniu więc jak ktoś ma podobnie, to jest super sprawa bo można tego doświadczenia nabyć

ula
 Opinia

Pracuje od stycznia i jak na tą jest wszystko dobrze, dostałam dobre zakwaterowanie i pracę w której wreszcie zarabiam konkretne pieniadze, wiadomo, że nie jest lekko, ale takie życie, pozdrawiam

protek
 Opinia

spoko agencja, ze znajomymi pojechalismy na pol roku do kitzingen, kase zarobilismy, zakwaterowali nas razem wiec fajnie, polecam

Julek
 Opinia

Raz do roku korzystam z tej agencji i zawsze jest wszystko spoko, fajnie mozna zarobic w krotkim czasie, polecam

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice