Personnel International BPO Sp. z o.o.

Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

Magazynier w Grossberen

Witam.Dla mnie wszystko ok,zgodnie z umową i wszelkimi ustaleniami,do pracy blisko,warunki mieszkaniowe w porządku,duży pozytyw warto.

Jacekkk

Korzystałem z usług tej agencji i mogę ją z czystym sumieniem polecić

Niemcy Hamm

Praca jak dla mnie na tym magazynie ok,nie czuję się poniewierany i nie szanowany,praca nie należy do lekkich ale nikt nie obiecywał że jadę tu jak na wakacje,polecam dla mnie ok.

Szukasz pracy?

Tomek Dortmund

Dla mnie ok ,praca jak każda inna ,nigdzie nie płacą milionów za nic nie robienie.

Andrzej

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i od razu widać to po opiniach na forum.

Magazyn w Kitzingen

Pracodawca nie ma wygórowanych oczekiwań wobec pracownika,umiejętności językowe też nie są wymagane więc za te pieniądze bez problemu uważam można pracować,serdecznie polecam.

Magazynier Neumunster

Firma solidna,wypłacalna ,dbająca o pracownika,nic dodać nic ująć .Polecam

Magazynier z Hamm

Cześć,powiem tak ,godziwe wynagrodzenie,praca nie należy do łatwych,jednak się opłaca,można trochę grosza odłożyć.Warunki pracy ok,mieszkanie w porządku ,pozdro.

Justyna z Mazur

Nic dodać nic ująć,wielki PLUS dla całości .

Michał

Nie narzekam,praca dość ciężka ale mimo wszystko się opłaca,zarobiłem i czas wracać zadowolonym :)

Andrzej Sosnowiec

Praca nie należy do lekkich,jednak dla mnie w porządku,pensja na czas,mieszkanie czyste,należy zabrać ze sobą trochę rzeczy ale dla mnie wszystko ok,wybieram się ponownie do pracy z tą Agencją,pozdro.

ADAM

Praca na magazynie LIDL ok ,trzeba się napracować,wiadomo nikt za leżenie nie płaci,mieszkanie w porządku nie jest to nie wiem co,jednak to co potrzebne do godnego zamieszkania wystarczy.

okejka

POLECAM

Sony

Nie polecam pracy w dhl paczki kurierskie wróciłem do polski z chorym kregosłupem

Agata Dortmund

Nic dodać nic ująć POLECAM !!!

Agata Dortmund

Pensja zawsze na czas,koordynator uprzejmy miły ,pomocny.popracować trzeba ale to normalne,za leżenie nikt dziś nie zapłaci więc SUPER !!!

Kasia Gliwice

Moja współpraca z Personal International okazała się być dobrym wyborem,wszystko jak w najlepszym porządku zgodnie z przedstawiona mi ofertą jak i umową zatem warto.

Tomasz Warszawa

Kiedy wyjechałem pierwszy raz a Personelem obawiałem się że będzie kiepsko,tyle się słyszy o złym traktowaniu polaków zagranicą,przez różne agencje jednak to nie w tym wypadku tu na prawdę jest wielki profesjonalizm,szacunek do pracownika i do przestrzegania jego praw,pozdrawiam.

Andrzej

Zachęcam do współpracy,wszystko jest ok,wiem bo sam się przekonałem,trzeba pracować uczciwie i tyle,zachęcam.

Piotr

Wszystko ok ZACHĘCAM !!!

Adam

Praca ciężka jednak się opłaca,wyjechałem gdyż sytuacja rodzinna mnie do tego zmusiła,odkułem się finansowo choć po części,za co jestem wdzięczny,jak tylko będę mógł znowu wyjadę z tą agencją,pozdrawiam :)

Jarek Komisjoner

Wszystko W porządku,wypłata na czas,atmosfera miła,ludzie kompetentni .

Anna Poznań

Pracowałam z firmą kilka lat,niestety musiałam odejść ze względów osobistych,lecz był to dobry czas,trzeba pracować jak wszędzie ,bo za darmo nic nie ma,pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

Roman

Pracuję do obecnej chwili dla Personnel International BPO Sp. z o.o.Wszystko jak należy,wypłaty i inne warunki są dotrzymywane zgodnie z umową,polecam .

ja

Wszystko w jak najlepszym porządku! Mogę spokojnie polecić firmę!

Marcin

Nie polecam tej agencji szczere! !!! Rozczarujesz się po przyjeździe!

Piotr

Pracuję w Stuttgarcie i jak na razie nie mogę na nic narzekać. Jestem bardzo mile zaskoczony kwaterą która jest wyposażona we wszystkie udogodnienia. Pozwala zrelaksować się po ciężkiej,fizycznej pracy. Koordynatora co prawda nie ma na miejscu ale nie przeszkadza to w niczym.

Nowyyyyy

Witam za ok tydzień mam jechać do gutenborn na netto do pracy. Czy ktoś tam obecnie jest i może udzielić informacji na temat atmosfery pracy i realnych zarobków?? Czy firma płaci dodatki premie itp.?? Jak wygląda sprawa mieszkania chodzi o wygląd i czystość?? Za każde odpowiedzi z góry dziękuję.

Rekin7777
@Nowyyyyy 13.09.2018 02:11

I jak jest w Guteborn?

@Nowyyyyy 13.09.2018 02:11

Ja pracowałem w guteborn 14 miesiecy ogolnie spoko Musialem zjechac do Pl ze względow rodzinnych ale mysle ze pracował bym tam.dalej ;) mozesz smialo jechac praca ciezka kondycyjnie euro nie lezą na magazynie tylko trzeba je pozbierać :)

Mickk

Cześć! Czy Personnel International BPO Sp. z o.o. to to samo co German Logistic? Pzdr

Nowailo

Cześć czy ktoś z Was pracuje na sortowaniu paczek DHL Börnicke okolice Berlina? Jakie Wasze opinie ? Warto tam jechać? Proszę o opinie

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.