Personnel International BPO Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię
Personnel International BPO Sp. z o.o.
3 1177 1223 5 1

Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

BOTAN
 Opinia

Polecam magazyny netto, pracowałem w dwóch i warunki były dobre jak i kasa, tylko trzeba robić

Ewka
 Opinia

Nasłuchałam się dużo dobrego o tej agencji i jeszcze jednej, wyjechałam z Personnel i nie zawiodłam się, zakwaterowanie w porządku, jak trafisz na normalnych schludnych ludzi to masz porządek, kasa lepsza niż w Polsce wiec polecam ;)

Peter
 Opinia

Pracuje w netto w krefeld, ludzie sobie chwalili i musze powiedzieć, ze jest dobrze, na magazynie bezpiecznie i fajni ludzie, pracujesz dobrze to zarobisz dobrze, bez porównania z tym z czym spotkałem sie w Polsce

Janel
 Opinia

Znajomi bardzo chwalili, przeczytałem trochę opinii i to był strzał w 10, praca jak praca bo fizyczna, ale warunki fajne, nie żałuje

Kuba
 Opinia

Polecam ta agencje, jedna z najlepszych z jakich korzystałem, dobre warunki i uczciwość- to ich mocne strony.

Borek
 Opinia

Prace znalazłem szybko dzięki tej agencji i jestem zadowolony z warunków umowy jaki wrunkow które panują na magazynie, polecam kitzingen

Błażej
 Opinia

Agencja dobra, zawsze jak potrzebowałem pracy nie było problemu, warunki na mieszkaniach zawsze dobre i kasa niczego sobie, polecam każdemu kto potrzebuje szybko dobrej pracy

marian
 Opinia

Polecam magazyny lidla, bezpiecznie i nie narzekałem

mikolaj
 Opinia

Dobra agencja, wypłacalnaa i uczciwa

mailiwi
 Opinia

Pozdrawiam z bottropu, dobra robota jako komisjoner i oplacalna

polek
 Opinia

Warunki ktore proponuje ta firma sa jedne z lepszych jakie sa na rynku z pośród agencji i decydując sie na nią przeszukiwałem i dobrze, że suię zdecydowałem na nich ;)

wiola
 Opinia

Agencja jedna z lepszych na rynku,polecam wszystkim

loki
 Opinia

Polecam prace w netto w kitzingen, praca jak w polsce, a lepsza kasa i warunki

bigo
 Opinia

Wróciłem z żoną jakiś czas temu z monachium i było dobrze, baliśmy się, że bedzie ciężko, ale poszczęściło nam się, dobre pieniądze i warunki, zakwaterowanie bardzo dobre :)

zywislaw
 Opinia

Byle w pracy w de prszez german i moga polecic prace w lidlu,dobre warunki i stala pensja

Liściu
 Opinia

Witam. Dostałem propozycje pracy na sortowaniu palet w Eitting. Jakieś zdania? Opinie? O zarobkach wiem, o godzinach pracy też. Bardziej interesuje mnie rodzaj pracy, szefostwo, zakwaterowanie i współpracownicy.

Waldek
@Liściu 16.08.2016 15:45

Jak na sortowanie to dobrze trafiłeś. Jest to raczej samodzielna robota. Masz spoko niemieckiego przelozonego ktory przyjezdza raz na tydzien na magazyn, w razie problemow masz polskiego koordynatora. Robota dosyc ciężka, szybko mozna sie przyzwyczaic, ale warunki ok.

Zszokowany
@Waldek 17.08.2016 15:41

Podobno przy sortowaniu palet jest norma 800 palet na dniówkę. Z tego wychodzi że trzeba ręcznie codziennie przerzucić około 22,5 tony???

Piotrek
 Opinia

Praca jak praca, warunki dobre i kontakt z koordynatorem bezproblemowy, więcej takich agencji!!!!!

ola
 Opinia

Mam miłe doświadczenia z personnel, załatwili mi szybko pracę, zakwaterowanie i dzieki nim zarobiłam kase na życie. Byłam w Kitzingen i polecam wyjazd w tamto miejsce. Pozdrawiam

piki
 Opinia

Ludzie pracowałem i powiem szczerze, że tam się jedzie pracować, ale jak ise nie opierdzielasz to dostajesz dobre pieniadze i tyle w temacie ;)

irek88
 Opinia

Ja już wyjeżdżam z nimi 3 raz i zawsze jest jakość i dobry kontakt. I nie zamierzam zmieniać agencji.

miss
 Opinia

długo szukałam agencji, czytałam dużo opinii, wybralam tą agence i sie nie zawiodlam bo nie oszukują i to najwazniejsze,polecam

bogata
 Opinia

przez poł roku pracowałam w Bottrop warunki były ok, miałam to szczęscie ,ze zakwaterowali mnie z fajnymi ludzmi i nie odciągali pol wplaty, wroce jak hajsy sie skoncza

tim
 Opinia

Pracowałem rok w kitzingen jako komisjoner i polecam tym, którzy chca wyjechac do pracy za granice, dobre pieniadze i pełna satysfakcja

kuba
 Opinia

Polecam, prace można dostać nawet od ręki, formalności szybko załatwione i pracujesz ;)

rafal z zabrza
 Opinia

Szukałem pracy od zaraz i w ciągu jednego dnia dostałem ofertę. Pierwszy raz wyjechałem do pracy za granicę, więc fajnie mieć kogoś z Polski, kto dopilnuje formalności z Niemcami i pomaga coś załatwić. Pani bardzo miła i pomocna. Nie mam na co narzekać. Praca jak praca, jest ok, płacą na czas.

swieżak
 Opinia

3ci miesiac przepracowany, 3cia wyplata taka jaka obiecali, zakwaterowanie dobre, ja jestem zadowolony i rowniez polecam

borzena
 Opinia

Polecam, bardzo dobra agencja, uczciwie przedstawione warunki, nic mnie nie zaskoczyło i to się chwali, pozdrawiam :)

pawel
 Opinia

Pracowałem jakiś czas w berlinie jako komisjoner i nie było źle, a pieniądze całkiem spore za to co robiłem. Warunki też były dobre, myśle nad powrotem za jakiś czas

Agresiv
@pawel 04.01.2019 10:12

Na którym magazynie dokładnie pracowałeś?

biedron
 Opinia

Praca jak praca, pracowałem jako komisjoner netto i moge polecić, kasa zgodnie z umową i na czas, dobre warunki wiec polecam :)

pati
 Opinia

Byłam pół roku i dobrze wspominam, solidna firma :)

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice