3 Dodaj opinię
3 1178 1236 5 1

Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

poel

Polecam, dobra agezncja. niejednokrotrnie uratowali mi skórę

olool

Praca jak praca lepszej nie dostane z moim doświadczeniem,ale itak wdzieczny jestem ze wgl ja mam, polecam ktorzy na szybko cos potrzebują bo zarobić można i warunki nie najgorsze

juro

Pracuje już 5 miesięcy jako mechatronik w Lahr/Schwarzwald i jestem bardzo zadowolony, zarabiam około 3000 brutto, a można więcej i to mnie cieszy, w tej chwili firma poszukuje więcej ludzi na to stanowisko bo przydałaby się nam pomoc więc jak ktoś jest zainteresowany to Nie zastanawiaj się tylko wysyłaj CV bo warto :)

elektryk

Polecam pracę elektryka, ja pracuje niedaleko Dortmundu i nie narzekam, pieniądze z tego mam spore, zakwaterowanie i pracę dostałem po małym doświadczeniu więc jak ktoś ma podobnie, to jest super sprawa bo można tego doświadczenia nabyć

ula

Pracuje od stycznia i jak na tą jest wszystko dobrze, dostałam dobre zakwaterowanie i pracę w której wreszcie zarabiam konkretne pieniadze, wiadomo, że nie jest lekko, ale takie życie, pozdrawiam

protek

spoko agencja, ze znajomymi pojechalismy na pol roku do kitzingen, kase zarobilismy, zakwaterowali nas razem wiec fajnie, polecam

TakNie1

Julek

Raz do roku korzystam z tej agencji i zawsze jest wszystko spoko, fajnie mozna zarobic w krotkim czasie, polecam

TakNie2

Bitrop

Dobre warunki, sprawne zalatwienie pracy to spotkalo mnie w tej firmie za co jestem wdzieczny, polecam

BOTAN

Polecam magazyny netto, pracowałem w dwóch i warunki były dobre jak i kasa, tylko trzeba robić

Ewka

Nasłuchałam się dużo dobrego o tej agencji i jeszcze jednej, wyjechałam z Personnel i nie zawiodłam się, zakwaterowanie w porządku, jak trafisz na normalnych schludnych ludzi to masz porządek, kasa lepsza niż w Polsce wiec polecam ;)

Peter

Pracuje w netto w krefeld, ludzie sobie chwalili i musze powiedzieć, ze jest dobrze, na magazynie bezpiecznie i fajni ludzie, pracujesz dobrze to zarobisz dobrze, bez porównania z tym z czym spotkałem sie w Polsce

Janel

Znajomi bardzo chwalili, przeczytałem trochę opinii i to był strzał w 10, praca jak praca bo fizyczna, ale warunki fajne, nie żałuje

Kuba

Polecam ta agencje, jedna z najlepszych z jakich korzystałem, dobre warunki i uczciwość- to ich mocne strony.

Borek

Prace znalazłem szybko dzięki tej agencji i jestem zadowolony z warunków umowy jaki wrunkow które panują na magazynie, polecam kitzingen

Błażej

Agencja dobra, zawsze jak potrzebowałem pracy nie było problemu, warunki na mieszkaniach zawsze dobre i kasa niczego sobie, polecam każdemu kto potrzebuje szybko dobrej pracy

marian

Polecam magazyny lidla, bezpiecznie i nie narzekałem

mikolaj

Dobra agencja, wypłacalnaa i uczciwa

mailiwi

Pozdrawiam z bottropu, dobra robota jako komisjoner i oplacalna

polek

Warunki ktore proponuje ta firma sa jedne z lepszych jakie sa na rynku z pośród agencji i decydując sie na nią przeszukiwałem i dobrze, że suię zdecydowałem na nich ;)

wiola

Agencja jedna z lepszych na rynku,polecam wszystkim

loki

Polecam prace w netto w kitzingen, praca jak w polsce, a lepsza kasa i warunki

bigo

Wróciłem z żoną jakiś czas temu z monachium i było dobrze, baliśmy się, że bedzie ciężko, ale poszczęściło nam się, dobre pieniądze i warunki, zakwaterowanie bardzo dobre :)

zywislaw

Byle w pracy w de prszez german i moga polecic prace w lidlu,dobre warunki i stala pensja

Liściu

Witam. Dostałem propozycje pracy na sortowaniu palet w Eitting. Jakieś zdania? Opinie? O zarobkach wiem, o godzinach pracy też. Bardziej interesuje mnie rodzaj pracy, szefostwo, zakwaterowanie i współpracownicy.

Waldek
@Liściu

Jak na sortowanie to dobrze trafiłeś. Jest to raczej samodzielna robota. Masz spoko niemieckiego przelozonego ktory przyjezdza raz na tydzien na magazyn, w razie problemow masz polskiego koordynatora. Robota dosyc ciężka, szybko mozna sie przyzwyczaic, ale warunki ok.

Zszokowany
@Waldek

Podobno przy sortowaniu palet jest norma 800 palet na dniówkę. Z tego wychodzi że trzeba ręcznie codziennie przerzucić około 22,5 tony???

Piotrek

Praca jak praca, warunki dobre i kontakt z koordynatorem bezproblemowy, więcej takich agencji!!!!!

ola

Mam miłe doświadczenia z personnel, załatwili mi szybko pracę, zakwaterowanie i dzieki nim zarobiłam kase na życie. Byłam w Kitzingen i polecam wyjazd w tamto miejsce. Pozdrawiam

piki

Ludzie pracowałem i powiem szczerze, że tam się jedzie pracować, ale jak ise nie opierdzielasz to dostajesz dobre pieniadze i tyle w temacie ;)

irek88

Ja już wyjeżdżam z nimi 3 raz i zawsze jest jakość i dobry kontakt. I nie zamierzam zmieniać agencji.

miss

długo szukałam agencji, czytałam dużo opinii, wybralam tą agence i sie nie zawiodlam bo nie oszukują i to najwazniejsze,polecam

bogata

przez poł roku pracowałam w Bottrop warunki były ok, miałam to szczęscie ,ze zakwaterowali mnie z fajnymi ludzmi i nie odciągali pol wplaty, wroce jak hajsy sie skoncza

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

Chcę opublikować: