Personnel International BPO Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię
Personnel International BPO Sp. z o.o.
3 1177 1223 5 1

Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

paper
 Opinia

Pracuje już długo i mogę polecić tą agencje. Jeżeli komuś zależy na pieniądzach i dobrych warunkach to strzał w 10 :)

endriu
 Opinia

Robota ok, firma solidna i niema na co narzekać, polecam wszystkim

Lidia
@endriu 21.12.2018 15:24

A na jakim stanowisku pracujesz? Cieszę się, że nie masz zastrzeżeń co do tego pracodawcy, ale czy mógłbyś jednak podać argumenty, które przemawiają na korzyść firmy? Co podoba Ci się najbardziej? Takie wskazówki są istotne dla kandydatów.

basia
 Opinia

Solidna agencja, szybko, sprawnie i uczciwie czyli polecmam :)

Magazynier w Grossberen
 Opinia

Witam.Dla mnie wszystko ok,zgodnie z umową i wszelkimi ustaleniami,do pracy blisko,warunki mieszkaniowe w porządku,duży pozytyw warto.

Jacekkk
 Opinia

Korzystałem z usług tej agencji i mogę ją z czystym sumieniem polecić

Niemcy Hamm
 Opinia

Praca jak dla mnie na tym magazynie ok,nie czuję się poniewierany i nie szanowany,praca nie należy do lekkich ale nikt nie obiecywał że jadę tu jak na wakacje,polecam dla mnie ok.

Tomek Dortmund
 Opinia

Dla mnie ok ,praca jak każda inna ,nigdzie nie płacą milionów za nic nie robienie.

Andrzej
 Opinia

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i od razu widać to po opiniach na forum.

Magazyn w Kitzingen
 Opinia

Pracodawca nie ma wygórowanych oczekiwań wobec pracownika,umiejętności językowe też nie są wymagane więc za te pieniądze bez problemu uważam można pracować,serdecznie polecam.

TakNie1

Magazynier Neumunster

Firma solidna,wypłacalna ,dbająca o pracownika,nic dodać nic ująć .Polecam

Magazynier z Hamm
 Opinia

Cześć,powiem tak ,godziwe wynagrodzenie,praca nie należy do łatwych,jednak się opłaca,można trochę grosza odłożyć.Warunki pracy ok,mieszkanie w porządku ,pozdro.

Justyna z Mazur
 Opinia

Nic dodać nic ująć,wielki PLUS dla całości .

Michał
 Opinia

Nie narzekam,praca dość ciężka ale mimo wszystko się opłaca,zarobiłem i czas wracać zadowolonym :)

Andrzej Sosnowiec
 Opinia

Praca nie należy do lekkich,jednak dla mnie w porządku,pensja na czas,mieszkanie czyste,należy zabrać ze sobą trochę rzeczy ale dla mnie wszystko ok,wybieram się ponownie do pracy z tą Agencją,pozdro.

ADAM
 Opinia

Praca na magazynie LIDL ok ,trzeba się napracować,wiadomo nikt za leżenie nie płaci,mieszkanie w porządku nie jest to nie wiem co,jednak to co potrzebne do godnego zamieszkania wystarczy.

okejka

POLECAM

Sony
 Opinia

Nie polecam pracy w dhl paczki kurierskie wróciłem do polski z chorym kregosłupem

Agata Dortmund
 Opinia

Nic dodać nic ująć POLECAM !!!

Agata Dortmund
 Opinia

Pensja zawsze na czas,koordynator uprzejmy miły ,pomocny.popracować trzeba ale to normalne,za leżenie nikt dziś nie zapłaci więc SUPER !!!

Kasia Gliwice
 Opinia

Moja współpraca z Personal International okazała się być dobrym wyborem,wszystko jak w najlepszym porządku zgodnie z przedstawiona mi ofertą jak i umową zatem warto.

Tomasz Warszawa
 Opinia

Kiedy wyjechałem pierwszy raz a Personelem obawiałem się że będzie kiepsko,tyle się słyszy o złym traktowaniu polaków zagranicą,przez różne agencje jednak to nie w tym wypadku tu na prawdę jest wielki profesjonalizm,szacunek do pracownika i do przestrzegania jego praw,pozdrawiam.

Andrzej
 Opinia

Zachęcam do współpracy,wszystko jest ok,wiem bo sam się przekonałem,trzeba pracować uczciwie i tyle,zachęcam.

Piotr

Wszystko ok ZACHĘCAM !!!

Adam
 Opinia

Praca ciężka jednak się opłaca,wyjechałem gdyż sytuacja rodzinna mnie do tego zmusiła,odkułem się finansowo choć po części,za co jestem wdzięczny,jak tylko będę mógł znowu wyjadę z tą agencją,pozdrawiam :)

Jarek Komisjoner
 Opinia

Wszystko W porządku,wypłata na czas,atmosfera miła,ludzie kompetentni .

Anna Poznań
 Opinia

Pracowałam z firmą kilka lat,niestety musiałam odejść ze względów osobistych,lecz był to dobry czas,trzeba pracować jak wszędzie ,bo za darmo nic nie ma,pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

Roman
 Opinia

Pracuję do obecnej chwili dla Personnel International BPO Sp. z o.o.Wszystko jak należy,wypłaty i inne warunki są dotrzymywane zgodnie z umową,polecam .

ja
 Opinia

Wszystko w jak najlepszym porządku! Mogę spokojnie polecić firmę!

Marcin
 Opinia

Nie polecam tej agencji szczere! !!! Rozczarujesz się po przyjeździe!

Piotr
 Opinia

Pracuję w Stuttgarcie i jak na razie nie mogę na nic narzekać. Jestem bardzo mile zaskoczony kwaterą która jest wyposażona we wszystkie udogodnienia. Pozwala zrelaksować się po ciężkiej,fizycznej pracy. Koordynatora co prawda nie ma na miejscu ale nie przeszkadza to w niczym.

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice