Personnel International BPO Sp. z o.o.

Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

Personnel International BPO Sp. z o.o.
pracodawca
---------------------------------------------------------------

NOWOŚĆ !

StworzyliśmyPROGRAM 300+ , może w nim wziąć udział każdy kandydat który zatrudni się u Nas do 30.11.2017.

Program 300+ gwarantuje wypłacenie premii w wyskości 300 EURO pracownikowi po 3 miesiącach od daty zatrudnienia  na stanowisku komisionera na terenie niemiec.

Przeznaczony jest dla:
* kandydatów z minimum 3 miesięcznym doświadczeniem w kompletacji towaru  na systemie słuchawkowym PBV.
* byłych naszych pracowników na stanowiskach komisionerów towaru, którzy do 30.11.2017  podejmą u Nas pracę na terenie niemiec.

Wszystkich kandydatów zachęcam do skorzystania z PROGRAMU 300+

---------------------------------------------------------------

Konrad

Personnel International to długoletnie doświadczenie jako agencja pracy. Bardzo cenią sobie fakt, że kluczowi klienci są zadowoleni ze współpracy i wyobrażają sobie zrezygnować z usług agencji. Myślę, że dla chętnych pracować z nimi to dobry sygnał.

Emkey

Pracuje ktos w Neumunster na magazynie dHL? Moge tam jechac. Ile godzin pracy jest naprawde bo niby tylko 6 a inni mowia, ze wiecej sie pracuje. Jak mieszkanie i jakie wynagrodzenie?

@Emkey 18.10.2017 21:57

to fakt pracujemy 6 do 7 godzin, zalezy ile trafisz nocek to 1100 do 1300 na reke, juz po odliczeniu 200 euro za mieszkanie, internet mamy , jest OK

@DHL 19.10.2017 12:23

pamietaj u nas jest stawka 11 euro za godzinę

LIDL
@DHL 19.10.2017 14:09

a na Lidlu maja stawke 12 eur za godzine.

Adi
@LIDL 20.10.2017 19:28

Na jakiej umowie? Niemiecka czy polska?

Emkey
@DHL 19.10.2017 12:23

Rozumiem, a zmiany sa w jakich godzinach? No i czy sie chodzi caly czas na jedna czy to sie zmienia?

Jezy
@DHL 19.10.2017 14:09

11€ brutto czy netto?

@Jezy 13.11.2017 22:23

11 brutto

Mateusz

Znam tę firmę przez bardzo długi czas, wszyscy moi przyjaciele współpracują z nimi i są bardzo zadowoleni. Teraz myślę, że z nimi współpracować

Grygol

Pracowałem z Personnel International BPO i mile wspominam!!!

ManiakMotocykli

Witam. Planuję wyjechać do Bremy na sortowanie palet na 3 kategorie. Czy ktoś już był zatrudniony na tym stanowisku i może się wypowiedzieć coś na temat kasy i warunków mieszkalnych? Z góry dzięki!

Anneta

Firma jest w porządku, może działać.

Szymek

Najlepsze,że nie ma Zeitkonta

Mihał

Dobra firma. Na dobry początek można pracować z nimi...jestem zadowolony

On
@Mihał 11.10.2017 16:34

Jestem tego samego zdania

Mirek

Polecam

Mentor

Wiem z informacji z ich strony, że Personnel International BPO ma dość długi staż w prowadzeniu takiej działalności. Pewnie dlatego jest sporo wpisów pozytywnie oceniających agencję. Najważniejsze, że można spokojnie wyjechać do pracy i nie martwić się o nic.

firma godna polecenia. nie roboa problemów z urlopami , Tak jak to bywa w innych agencjach.

dobrze

pracuje u nich na Netto i jest dobrze

Anna

Żenada, nie polecam ! trzymajcie się z dala. Jeżeli jesteś naiwny, chcesz mieszkać w grzybie, pracować za grosze, dostawać wypłatę 20 dnia miesiąca to spoko. Relacja z magazynu Rewe w Bondorfie. Brak Internetu i zasięgu. praca po 10-12h za naprawdę śmieszne pieniądze. Czyste wykorzystywanie Polaka przez Polaka. Kierownik Mariusz.B, pozdrawiam środkowym palcem. Największy dupek jakiego matka ziemia nosiła. Błagam ludzie, taka praca to nie praca, największego wroga bym tam nie wysłała.

Mariusz B.
@Anna 03.10.2017 00:24

Pani Anno, w większości przypadków grzyb na ścianie pojawia się z winy mieszkańców, w niemczech nie ma kominów grawitacyjnych, to oznacza ,ze mieszkanie musi być codziennie bardzo dobrze wietrzone, a suszenie prania powinno odbywać się przy otwartych oknach, w innym przypadku wilgoć zostaje w mieszkaniu co doprowadza do powstania pleśni na ścianie. Internet i brak zasięgu sieci komórkowej w regionie NIE jest winą pracodawcy. Maksymalny czas pracy to 11 godzin z przerwami. 12 godzin pracy w niemczech jest zabronione , a zarządy magazynów na takie działania nie zezwalają. O stawce jaka obowiząuje jest Pani informowana przed podpisaniem umowy - skoro Pani umowę podpisała ,oznacza to ,że wyraziła zgodę na takie wynagrodzenie. (Stawka godzinowa 9 eur). W przyszłości proszę dobrze przemyśleć decyzję o podpisaniu umowy z jakimkolwiek pracodawcą - tak aby nie była Pani pózniej rozczarowana. *Proszę też się zorientować czy zasięg telefonii komórkowej jest wystarczający. Pozdrawiam

Feliks

Czy oferty jakie mają z sierpnia są jeszcze aktualne?

acha
@Feliks 02.10.2017 11:44

najlepiej zadzwonic i pytac, ciagle cos sie pojawia

zadowoleni

Super firma wyjechałam z chłopakiem, i jesteśmy zadowoleni, pokój jeden mamy, jest ok, warunki i atmosfera ok. Praca spoko. ogólnie firma wypłaca pieniądze, i nie przewala jak inne, a mamy doświadczenie w tej kwestii. polecam!

uAuA

pracowałem i wspominam ten czas dobrze ! grund że kasa się zgadza.

Majka
@uAuA 30.09.2017 14:10

Hahaha,ja też kiedyś pracowałam. Kasa była w porządku. Teraz słyszę coraz więcej pozytywów od ludzi,którzy dalej pracują. Że premie spoko,dodatki też są.

Maniek
@Majka 02.10.2017 22:24

Tak Majka teraz jest lepiej. Zaszły małe zmiany i serio można pracować. Do każdego,kto chce wyjechać,ale się waha: JEDŹ,NA POCZĄTEK DOBRE MIEJSCE ZACZEPIENIA.ZAROBISZ COŚ,OGARNIESZ JĘZYK A PÓŹNIEJ MOŻESZ DZIAŁAĆ DALEJ. Pozdrawiam

Sebastian

Super agencja , fajna praca . Możliwości rozwoju i co najważniejsze wynagrodzenie na poziomie :)

Wito

Zgadzam się, zmienili nastawienie i podejście do pracownika. Jest ok!

mmmmmmmmm
@Wito 28.09.2017 14:59

nawet wyplacili urlopgeld , ciekawe czy na święta też coś dadzą?

Wojtek

Agencja spoko. Zawsze wszystkie problemy rozwiązywali od ręki. Koordynatorzy pomagają nawet z prywatnymi sprawami. Pracuję już 4,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić!

sjsurbc

polecam , polepszylo się, zmienili podejście do nas.

miki

dobra firma nie ściemniają i można się dogadac

Zadowolony

Praca jest OK

mnbvcxz

jestem zadowolony. mogę polecić ! 1200 eur mam co miesiąc.

Pracuje 6 lat w tej firmie, na kilku ich magazynach, jak widac po moim stazu - nie moge narzekac, widzialem rozne rzeczy jakie sie dzialy, ale smialo moge polecic ta firme ! jak w kazdej firmie raz jest lepiej a raz gorzej , w idziaem juz zwolnienia pracownikow ale tez firma zwalniala kierownikow i brygadzistow i tu moge powiedzeic ze dbaja o pracownikow . Zaleta firmy jest to ,ze alkoholicy , menele, kombinatorzy wymuszacze i cwaniaki na pewno długo nie popracuja , przed takimi firma zawsze byla krok do przodu. i jestem pewien ze wiekszosc tych ktorzy tu pisza to wlasnie takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wielu z bylych takich "kolegow" teraz pracuje w innych niemieckich firmach z branzy i tam to dopiero sa ruchani, ale nikt sie nieodzywa , no bo przeciez jak? jesli tylko i to ledwo mowia po polsku.

pozdrawiam

dobra praca na 3 miesiace zaczepic sie poznac okolice i mozliwosci...

siemka
@pozdrawiam 14.09.2017 22:40

nie masz racji , mozna przygotować sie do osiedlenia , to jest dobre okreslenie

Kamil

Sądzę, że w kwestii dobrych robót agencje mają bardzo dużo do zrobienia. Jak uda im się załatwić dobre roboty to ludzie skorzystają i mogą zarobić, co myślicie?

Grzegorz

Szukając dobrej agencji dowiedziałem się, że właśnie Personnel International BPO ma opinię dobrego pracodawcy i można z nimi wyjechać na całkiem dobre roboty.

Stary
@Grzegorz 29.08.2017 17:32

I dobrze slyszales ale to jest firma dla osob ktorzy jada za granice do pracy nie na wczasy jesli ktos to rozumie to zarobi a jesli ktos na wakacje jedzie to sory jak to z wakacjami koncza sie i w portfelu zostaje dziura tak jest i tu wiec madrze podejmujcie decyzje bo puzniej placz i lament ze nie mam na busa do Polski.

Wasiek

Niektóre osoby mają bardzo wygórowane wymagania wobec agencji ale sami nie prezentują swoją osobą skromności! Czy ktoś przy podpisywaniu umowy mówił, że mieszkania będą super eleganckie niemalże jak hotel?

Peter

Widzę, że Personnel International BPO ma bardzo długą listę ofert pracy. Jak mają zapotrzebowanie to organizują roboty. Cieszy mnie, że maja też troszkę mądrzejsze prace. Przy takich można się czegoś douczyć i później szukać coś jeszcze lepszego. Polecam

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.