Opinie o Giełda Kaliska Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Giełda Kaliska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Giełda Kaliska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giełda Kaliska Sp. z o.o. w Kalisz

Łukasz

Nie rozumiem dlaczego w Niedziele od 6 rana są tylko dwie kolejki Powinny być 4 tak jak na giełdzie warzywnej są 4 stanowiska i kolejka idzie w miarę sprawnie To ja się pytam właścicieli giełdy dlaczego w niedziele od 6 nie mogą być tez 4 stanowiska otwarte ?

@Niewiem co powiedziec

Ja nie wiem o co chodzi z miłą obsługą, więc może nakreślisz sytuację? O tych posiłkach to piszesz, że ktoś samemu je sobie zapewnia. A pytanie chyba dotyczyło czy firma sama od siebie zakupuje posiłki dla pracowników, szczególnie żeby się rozgrzać.

Łukasz

Zuzanna
@Łukasz

Może zapytaj bezpośrednio? Myślę, że tak szybciej uzyskasz odpowiedź.

Weronisia Nowy wpis
@Łukasz

Są dwie kolejki ponieważ brakuje ludzi którzy nie chcą pracować za psie pieniądze szczególnie w niedzielę i święta.

@Weronisia

A ile płacą za jedną niedziele, coś wiesz? Ile godzin się pracuje w jeden dzień? Czy firma daje ciepłe posiłki i napoje, szczególnie w sezonie zimowym?

Niewiem co powiedziec Nowy wpis

cały tydzień masz owocowe dni i dni warzywne cos na wzór owocowych czwartków ( jesli klient ma dobry humor to ci jakis owoc podrzuci za mila obsluge ;) jesli wiesz co mam na mysli ) cieple posiłki zawsze mozesz sobie zgrzac w mikrofali bo jako klient taka widziałem zreszta pacownicy maja tez czajnik i moga sobie zrobic goracy kubek

@Niewiem co powiedziec

Ilona

Mają teraz ogłoszenie na kierownika sprzedaży. Pisaliście tu wcześniej o słabej atmosferze. Możecie powiedzieć czy coś w tej kwestii się zmieniło? Czy nadal pracownicy są raczej niemili dla nowych?

Jarosław

brak premii brak wolnego w weekendy i święta

@Jarosław

no jak brak premii? to jak inaczej odbijane są te dni teoretycznie wolne, w które się tu pracuje? jakeś benefity dorzucają fajne? jakie?

Jarosław

jeśli pójdziesz na jakieś dłuższe l4 to brak premii

Hahahaha

Wyplata na czas Praca dla każdego kto lubi spędzać czas w pracy W Święta Niedziele W Ogólnie weekendy

@Hahahaha

Że na czas to super ale skoro te dni tak wymieniasz to one pewnie lepiej płatne są? wiadomo ile?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Giełda Kaliska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Główny księgowy / Główna księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Giełda Kaliska Sp. z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Pracownik Obsługi

Kotwica

Trzeba strzec się co niektórych pracowników bo donoszą do biura jak kogoś nie polubili (panie) to zrobią wszystko aby został zwolniony tak naprawdę nie cofna się przed niczym dochodzi do pomówień które nie są prawdą. No cóż jak mawiał Książe Niccolo Machiavelli " cel uświęca środki". Powodzenia nowym pracownikom

Kazimierz
@Kotwica

Jak dzieci, masakra :D Najlepiej z nikim nie rozmawiać faktycznie, bo potem się to zawsze odwraca przeciwko tobie. Słabo...

Kotwica

Poszukują pracownika bo zwolnił mnie na okresie próbnym pracownice rozgrywają swoje rozgrywki donoszą do biura i jakaś tam chcę aby zatrudniona została jej koleżanka. Z facetami spoko się pracuje ale kobiety są tam ciężkie i ciężko się wpasować ma wrócić ich kolega kierownik jak się nie wpasyjesz to po pracy powodzenia

Xxx

Pracownicy nawet mogą zmieniać grafik jak chcą i nie ma nikt na to wpływu jak dla mnie żenada, a tekst jak dzieci znam i jak domniemam napisała go osoba zarządzającą która nie radzi sobie z pracownikami

Xxx
@Kazimierz

Jak by był kompetentny kierownik i nie opowiadał bajek na rozmowie o pracę przestał kolorowac rzeczywistość to nie było by problemu. Nowi ludzie zmieniają się tam jak rękawiczki wyjeżdżając na giełdę sami o tym mówią i jak się uważnie słucha to tak jest. Pracownicy którzy są stali kontrolują kto może pracować i tak naprawdę oni decydują czy będzie się pracować do pracy idzie się pracować i po pieniądze, a nie wlazic komuś w (usunięte przez administratora) żeby tylko ja zachować bo to żadna rewelacja pracować wszystkie dni, a mało tego nie ma żadnej możliwości rozwoju więc sorry, ale to jest słabe...... i dziecinne jest to że osoba zatrudniająca ma słabe kompetencję i kieruje się przy zatrudnieniu niewiadomo czym to jest slabe albo wiadomo i żeby chronić swój tył poświęci wszystko pozdrawiam

Kwiczoł&pyzdra
@Kotwica

co prawda to prawdo babom najlepiej współpracuję się z chłopami bo Pan Bóg tak stworzył ludzi ze baba do chłopa pasuje jak wtyczka do gniazdka ;) chociaż ino nie zawsze a to tyż prawda

Natalia1000Kg
@Kotwica

oj tak trzeba!!! ludzie tak tam paplają nie maja co robić i robią to z nudów to prawda

Anita190kg
@Kazimierz

nie skomentuje tego jeśli przychodzisz do pracy to masz pracować a nie pogaduszki sobie uprawiać

@Anita190kg

No racja, pogaduchy to może nie ale ogólnie komunikować się w jakikolwiek sposób to raczej można?

germik

Intersująca alternatywa w stosunku do wielkopowierzchniowych sklepów typu Biedronka itd N Plusy pracy -punktualna wypłata -brak presji ze strony kierownika -elastyczny grafik pracy -premia kwartalna -można robić zakupy na miejscu ( po pracy lub w trakcie klienci są tak mili ze dowożą towar) Minusy Pracy - pełnienie dyżuru w wybrane święta( rotacyjnie)

pomidorro
@germik

kto to pisał, kto na giełdzie pracował w cyrku sie nie smieje

@pomidorro

To te plusy według Ciebie się zgadzają czy nie bardzo?

@pomidorro

nie bardzo rozumiem szczera prawda o giełdzie kaliskiej

nataliportman6xxxl
@pomidorro

a co jest śmiesznego w cyrku nie bardzo rozumiem nikt nie będzie klaskał czy dawał Ci wypłatę premie za siedzenie tylko za prace :)

@pomidorro

widocznie ktoś ma jakiś awers do biedronki :D

Jakie warunki pracy są w Giełda Kaliska Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Kierownik?

Kasa

Warunki pracy są naprawdę dobre nawet powiedziałbym ze bardzo dobre zależy na co patrzysz ? -jedyny taki minus, że czasem wypadnie praca w święta i weekendy

@Kasa

No ale ten minus chyba przechodzi w plus, bo pewnie o wiele lepiej płatne te dni są? Jak tak to ma ile więcej można liczyć?

to sprawa indywidualna

to sprawa indywidualna

@Kasa

Czyli później z czasem indywidualne podwyżki są również w miarę łatwo negocjowane? Coroczne też występują?

tzn masz premie za obecność jesli pojdziesz na L4 stracisz premie

JUsXX

Praca na Giełdzie Kaliskiej Realistyczne spojrzenie na tle innych miejsc pracy jest takie że, Jedyny Minus +praca odbywa się w dni świąteczne i godziny nocne ale nie wszystkie bo to rodzaj służby jak straż czy policja ale należy wymienić plusy -bardzo elastyczny grafik pracy -Kierownik może dać np kilka dni wolnych jeśli potrzebujesz -premia nawet świąteczna plus premia wakacyjna plus premia za kwartał wiec wychodzi więcej niż w innych firmach a praca nie jest ciężka -"ciężka" praca tylko w sezonie warzywno-owocowo-ogórkowym czyli tylko na czas wiosny wakacji wczesnej jesieni wychodzi razem 2-4 miesiące a reszta serio powiem ze przychodzi się do pracy jak do domu- nie odczujesz wielkiej różnicy - -

@JUsXX

Jest znajomą znajomych i opinia nie jest obiektywna

Xoxo

Wynagrodzenie na czas nawet wczesniej przed dniami swiatecznymi...

admin

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Giełda Kaliska Sp. z o.o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Giełda Kaliska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Giełda Kaliska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giełda Kaliska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giełda Kaliska Sp. z o.o.?

Giełda Kaliska Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Braci Gillerów 2-16
    62-800 Kalisz

Giełda Kaliska Sp. z o.o.