Tsm „Oskard” Tychy

Tychy

Opinie o Tsm „Oskard” Tychy

Sebastian

Nie polecam nikomu tej firmy wyzysk brak szacunku do pracownika o zarobkach nie wspomnę bo szkoda słów wyzysk w biały dzień jeszcze raz nie polecam

marek
użytkownik zarejestrowany

A jakie zarobki @Dante bo to nie ukrywam jest dla mnie najważniejsze to, że tam atmosfera jest git to to dla mnie drugi plan, możecie pomyśleć, że nie tylko kasa jest ważna ale ja jestem w takiej sytuacji, że bardzo jest. Daj znać

klip

jak brygada robi w akordzie i jest zgrana to naprawde nieźle zarobić mozna,dodatkowo fundusz socjalny,uczciwie opłacony zus,wypłata kazdego 10,nie trzeba sie prosic,robota na miejscu a jak malo to mozna sobie popoludniami gdzies dorobić

ja

nie no nie jest aż tak źle a praca z tysiącami lokatorów do najłatwiejszych nie należy przecież

Modem

Kierownictwo okłamuje pracowników fizycznych. Zarobki marne. obiecanki cacanki. Pracują za grosze.MOŻE SIĘ ZAINTERESUJE TYM TEMATEM JAKIŚ PROKURATOR LUB INSPEKTOR Z PIP-u. Chodzi oczywiście o ZRB.

Masz rację w zrb tsm oskard nie szanują pracownika zarabia kierownik majstrowie i jego świta najgorsze jest to że ten co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma najmniej nikomu nie polecam pracy w tej firmie chyba że chcesz pracować charytatywnie na kogoś;;;;;

Zostaw opinię o Tsm „Oskard” Tychy - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tsm „Oskard” Tychy