Opinie o Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard w Tychy

Witam, od końca lutego jest dostępna oferta dla specjalisty ds. eksploatacyjnych, bardzo proszę o wyrażenie opinii względem zatrudnienia. interesuje mnie głównie proces rekrutacyjny, jak wygląda sama rozmowa?

Wkurzony Nowy wpis

Jestem w szoku, że mieszkańcy pozwalają na hucpę zarządowi. Organizowane są przetargi, które nie są przetargami. w ofercie napisali sobie: Zamawiający zastrzega sobie swobodny wybór ofert oraz odwołanie przetargu bądź zmianę jego warunków w każdym czasie bez podania przyczyny. Oferty wykonawców są odrzucane z byle jakiego powodu. Dobro mieszkańców jest brane pod uwagę jako ostatnie!!!!

Witam, nie widzę w miarę aktualnych opinii dotyczących pracy, w zasadzie lokatorzy się wypowiadali a na stronie spółdzielni od paru dni widnieje oferta pracy dla inspektora do sekretariatu ZRB. Czy jest tu ktoś kto podejmował się tego zatrudnienia i mógłby opowiedzieć o pracy? ile wyniesie średni staż i czy warto próbować? Jakie są przewidywane widełki placowe?

Barbara

Jest to bardzo droga spółdzielnia. Najgorsze jest to, że my spółdzielcy nie potrafimy się zorganizować i coś zmienić, np: wynająć prawnika, który wyzwolił by nas z tej skostniałej struktury. Wydawałoby się że im większa liczba lokatorów, tym koszty będą mniejsze - tak, ale nie przy tym zarządzie. Znam Zarządców, którzy zarządzają niewielką liczbą lokatorów, a koszty mieszkań są o połowę niższe, bez uszczerbku na remontach. Zebrania lokatorów to jest kpina. Lokale w których są one organizowane są małe, to nie sprzyja dyskusji, sprzyja frustracji, o czym zarząd dobrze wie, jest to przemyślane działanie. Zebranie zwołuje się jeden raz w roku, a dlaczego nie 10 razy, ano dlatego, żeby spółdzielca nie mógł się wypowiedzieć w bieżącej sprawie, no i zarząd nie będzie się fatygował. .

Olaf
@Barbara

A jak ta opinia ma mi pomóc w ocenie pracodawcy? Te żale to gdzie indziej. Może ktoś, coś napisze o dziale technicznym bo szukają inspektora. A właśnie się zastanawiam.

Gumi
@Barbara

To prawda , obecnie mieszkam w Łodzi mam tu dwa mieszkania i czynsz za nie jest niż czynsz w mieście eszkaniu " Oskardowskim' o takim samym metrażu..

Lokator Nowy wpis
@Barbara

Po co Ci prawnik? Jako członek Spółdzielni idziesz na Walne Zgromadzenie członków które jest co roku i nie udzielasz absolatorium Zarządowi. Po drugie jako członek Spółdzielni wybierasz ludzi do Rady Nadzorczej, która ma reprezentować Ciebie i ma obowiązek patrzeć na ręce Zarządowi. Ale ludzie nie chodzą i takie są skutki. Potrafią potem płakać, że Spółdzielnia nic robi, że brudno bo sprzątaczka nie sprząta itp.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko MONTERA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Robol

Wyzyskiwacze. Jak jesteś bystry zapieprzasz za dwóch a jak małokumaty to się obijasz nie mówiąc już o tych protegowanych- tym to wszystko wolno bez konsekwencji. Kierownicy w dyrekcji się (usunięte przez administratora) a na rejonach (usunięte przez administratora)

Beata
@Robol

Czyli z tego co tu piszesz mimo różnego wysiłku i tak na te same warunki można tu liczyć? bo jeśli tak to czy w ogóle jest sens ten wysiłek ponosić?

Bożena

Powiem Wam że tych inspektorskich i technicznych stanowisk jest sporo do obsadzenia. Ktoś z Was wie jaki socjal obiecują np. pracownikowi technicznemu? Albo może monterzy mają taki sam...

Anatol

@Wynajem Akurat to jest forum pracownicze i nie widzę związku z opinią o pracy.

Wynajem

Dzień dobry w związku pandemią jak ograniczyliście czynsz za wynajem obiektów które są zamknięte od miesiąca.......pilnie odpowiedzćie bo jako struktura państwowa .....hmmm powinniście się dostosować do przewidzianych prawem możliwości ulgi ....Bardzo możliwe że projekt mają TSM Oskard...wykończenie mniejszych firm i budynki które są dochodowe A wybudowane przez dawne przywileje udziałowców zostaną prywatnemui działaczowu przekazane ...lub są cichą umową...

Jerzy

Dobry pracodawca więc i na tym forum nie ma zbyt często zamieszczanych wpisów, polecam pracę.

Marzena

Pracujesz aktualnie lub byłeś związany z firmą Tsm „Oskard” Tychy w przeszłości? Zachęcam Cię do podzielenia się informacjami dotyczącymi zatrudnienia w tej firmie oraz wieściami takimi jak: benefity, dodatkowe szkolenia czy warunki pracy, nowe komentarze są niezwykle pomocne dla innych na tym forum.

Nikifor
@Marzena

Chetnie odpowiem.Rejon 3 dramat kuerownik nie polecam .Premie dzieli miedzy 2 pracownikow reszta sie nie liczy klapki na oczach t e go nie pecam

Trawers

Najgorsza i najdroższa spółdzielnia w Tychach. Nikomu nie polecam. Czynsze oderwane od rzeczywistości, nie wiem dla kogo są przeznaczone pieniądze z opłat czynszowych zależnych od spółdzielni. Jeżeli ktoś planuje zakup mieszkania w Tychach to TSM Oskard omijać szerokim łukiem.

look
@Trawers

Najgorsza i najdroższe spółdzielnia, prawda!!! Tego który zalega miesiąc podają do windykacji a sasiad biznesmen co zalega od roku smieje się bo mu umorzyli... Nie dla kogo tylko na co przeznaczane są pieniądze, na imprezy.

Megi
@Trawers

Powiedział co wiedział... a już najwięcej wie o pieniądzach sąsiada. Proponuję płacić czynsz regularnie i w terminie.

Sebastian

Nie polecam nikomu tej firmy wyzysk brak szacunku do pracownika o zarobkach nie wspomnę bo szkoda słów wyzysk w biały dzień jeszcze raz nie polecam

marek

A jakie zarobki @Dante bo to nie ukrywam jest dla mnie najważniejsze to, że tam atmosfera jest git to to dla mnie drugi plan, możecie pomyśleć, że nie tylko kasa jest ważna ale ja jestem w takiej sytuacji, że bardzo jest. Daj znać

klip

jak brygada robi w akordzie i jest zgrana to naprawde nieźle zarobić mozna,dodatkowo fundusz socjalny,uczciwie opłacony zus,wypłata kazdego 10,nie trzeba sie prosic,robota na miejscu a jak malo to mozna sobie popoludniami gdzies dorobić

nie no nie jest aż tak źle a praca z tysiącami lokatorów do najłatwiejszych nie należy przecież

Modem

Kierownictwo okłamuje pracowników fizycznych. Zarobki marne. obiecanki cacanki. Pracują za grosze.MOŻE SIĘ ZAINTERESUJE TYM TEMATEM JAKIŚ PROKURATOR LUB INSPEKTOR Z PIP-u. Chodzi oczywiście o ZRB.

Masz rację w zrb tsm oskard nie szanują pracownika zarabia kierownik majstrowie i jego świta najgorsze jest to że ten co (usunięte przez administratora) ma najmniej nikomu nie polecam pracy w tej firmie chyba że chcesz pracować charytatywnie na kogoś;;;;;

Zostaw merytoryczną opinię o Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard - Tychy

• Jak się pracuje w Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard?

Zobacz opinie na temat firmy Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard
3.4/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Henryka Dąbrowskiego 39
    43-100 Tychy