Opinie o OCEANIC S.A. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie OCEANIC S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w OCEANIC S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCEANIC S.A. w Sopot

prawda

cała ta zabawa w farmację to żenada. Musieliby wymienić modne panie, żeby coś się poprawiło.

@prawda

co prawda do prawda. Manipulują a wiedzy nie mają.

Jaro
@prawda

Firma Oceanic nigdy nie będzie poważnie traktowana na rynku farmaceutycznym. Kilka razy podchodzą aby zaistnieć na tym rynku. Ludzie traktowani niepoważnie. Najważniejsze zdanie w firmie ma pani z marketingu i prezes którzy udają że wiedzą co to jest farmacja. Zresztą pani z marketingu z delikatnym odchyleń psychicznym. Myślę że osoby w firmie wiedzą o co chodzi. Generalnie farmacja prowadzona jest tylko pod publikę właścicieli. Zawsze można powiedzieć próbowaliśmy tylko się nie udało. Generalnie dopuki jest pseudo pani z marketingu i prezes to nic się w tej firmie nie zmieni. Szkoda że właściciele tylko tego nie widzą. Może zauważą w tedy jak obroty w sieci Rossmann spadną i zoriętują się że strategia firmy nie istnieje. Generalnie fajne produkty tylko żałosna kadra menadżerska. Jak widać po konkurencji z trójmiasta jak się ma pojęcie o rynku to można na nim działać z pozytywnym efektem.

Weronika

@Flipers, a czy można liczyć na premie lub inne benefity pozapłacowe od tego pracodawcy? Jak oceniasz atmosferę pracy i warunki zatrudnienia w OCEANIC?

@Weronika

Atmosfera to sprzyja żeby się zwolnić z tego chorego zakładu gdzie są tracone miliony i nikt za to nie ponosi odpowiedzialności, a na jakiekolwiek premie nie ma co liczyć - chyba ze na wyższym szczeblu są jakieś kwartalne bo kto się dorwal bliżej koryta to trzyma się rękami i nogami. Ale gdzieś pracować trzeba

Flipers

Zarobki?? Te marne grosze pensja ph na poziomie biedry auto z GPS płacisz za prywatne km . Psychicznie Cię wykańcza wiecznym raportami mailami i niesprzedajacymi się produktami plany wysokie .że wszystkiego rozliczają

Weronika

@Zmielony Johnny z Papajewa, przypominam, że na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Użyłeś wielu obraźliwych określeń w stosunku do pracowników, co jest niezgodne z regulaminem. Zatem Twój komentarz może zostać usunięty. @Filip, pracujesz w OCEANIC? Może mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie?

Informatyk

Rozmowa nie była jakaś skomplikowana, trzeba poprostu coś wiedzieć o stanowisku na które sie aplikuje i mówić, najlepiej dużo bo osoba przeprowadzająca kwalifikacje nie wie o co pytać bo zazwyczaj jest niekompetentna. Po pierwsze ustalić warunki pracy i płacy i szybko przeanalizować czy nam sie to opłaca

j/w

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Filip

Wystarczy, że są dobre zarobki to każdy zarobi na swoje wydatki!!!

Arko
@Filip

Nie bądź śmieszny

qwerty

podbijam pytanie:) jaką stawkę można powiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej żeby nie strzelić sobie w kolano?

Endriu
@qwerty

1750 hahah

Zmielony Johnny z Papajewa

Benefity? Luxmed i karta multi sport? Pewnie ze fajnie, ale inne nawet dużo mniejsze firmy mają dużo lepsze dofinansowanie - albo firma ma w d..e pracownika i rzuca ochlap, albo ludzie którzy się tym zajmują nie potrafią wynegocjować fajnych stawek - ale z doświadczenia z tą firmą wiem, że raczej to oba te czynniki są za to odpowiedzialne :) open benefit na 360zl raz w roku to żadna łaska, zresztą mogłoby być 380 - bo taka jest wolna kwota, lecz firma ma ludzi za nic... atmosfera w firmie do bani, ale tak to jest jak nie ma dobrego gospodarza :) same zwroty do magazynu przyjeżdżają więc jak ta firma funkcjonuje - nie wiem :) zero kompetentnych ludzi, hierarchia jakas dziwna-każdy by chciał rządzić i być najważniejszy, gdzie większość kierowników działów to tluki pancerne że wsi granatem oderwani od pluga... Ani to obycia, ani wychowania... Pracuje aktualnie w tym kolchozie gdzie ukrainki na produkcji zarabiają lepiej niż polacy, i szczerze mówiąc to zwolnilbym się z dnia na dzień, ale liczę że doczekam w niedługim czasie że wszyscy po prostu wstana i wyjdą :) aaa i jeszcze stara dyrektor fabryki wróciła z półtora rocznego l4 - niestety na jakieś gowniane stanowisko :) ciekawe jak ona się odnajdzie będąc w zasadzie nikim.. Ja bym chyba nie potrafił, czas pokaże

Weronika

@bez nikuu, co masz na myśli? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź o jakieś konkrety? @xxx, dlaczego masz takie zdanie o pracy w OCEANIC? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? @Nick, a możesz napisać, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tej firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity? @Kobik, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Takie ogólniki niewiele mówią osobom zainteresowanym pracą w OCEANIC.

mała
@Weronika

zatrudnienie na umowę o pracę, z benefitów to tylko multisport i luxmed, innych nie ma. Nie ma nawet fajnych rabatów na produkty, często na promocji w sklepie można kupić taniej. brak fajnych spotkań łączących ludzi, co skutkuje, że są mało zgrane zespoły.

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w OCEANIC S.A.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

bez nikuu

moja znajoma pracuje w dziale sprzedaży aptecznej, i wiem, że w tej firmie jest coraz gorzej....

xxx

Jest TRAGICZNIE! ludzie o 1000000 razy lepsza biedra i lidl niż ta firma .

Stella

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie? Wszędzie bywają okresy lepsze i gorsze!!

@Stella

z pozytywnych rzeczy... wspieranie polskiego przemysłu. Z negatywnych - atmosfera, niekompetentni ludzie na wyższych stanowiskach, słabe wynagrodzenie..

A
@Stella

odradzam pracę w dziale aptecznym. niezrozumiałe dla klientów decyzje, szkoda ze reprezentuje sę tą firmę swoim nazwiskiem bo w innej firmie będzie odwiedzać się tych samych ludzi. Jedno podsumowanie - niedługo farmacji nie będzie.

Kobik
@Stella

Niccc lepiej za te same pieniądze iść pracować do Lidla

Weronika

@Traktor generalnie tak. Nie jestem zatrudniona w firmie, ale niektóre komentarze na forum są po prostu niekonkretne. Tylko takie pełne informacje pozwalają zrozumieć pewne punkty widzenia. W tym również Twój - więc dziękuję za doprecyzowanie.

@Weronika

Pani Weroniko. Jestem świadomy, że na GoWorku większość opinii jest negatywnych i ciężko jest o tą dobrą. Ale w tych firmach, w których ja pracowałem opinie się pokrywają. Pracuje w Oceanicu i dlatego nie polecam tej firmy. Może jak nie będą mogli zrekrutować dobrych ludzi to ktoś tam na górze zmądrzeje :)

Traktor

Pani Weroniko, choć imię to pewno ściema. Jest wiele powodów dlaczego nie polecam. Głównym to brak szacunku dla pracowników, koszmarna atmosfera w pracy, słabe zarobki, premia nie do zrobienia. Rozumiem, że Pani pytanie to czysta ciekawość :) Proszę poczytać innych opinii a może nadejdzie czas na refleksję.

Weronika

Jak widać - ile pracowników, tyle opinii. Te same aspekty zatrudnienia jednym wydają się być normalne, innym - niedopuszczalne. @traktor a możesz napisać, dlaczego dokładniej nie polecasz pracy w OCEANIC S.A.?

Traktor

Ludzie, omijajcie tego pracodawcę z daleka.

Traktor

Ludzie, omijajcie tego pracodawcę z daleka.

Dany

@Maciej, wydaje mi się że przesadzasz. Próbuję zrozumieć twoje rozgoryczenie, ale jak to mówią klasycy, jak " para idzie w gwizdek" a samymi dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane ", to widać twoje podejście do tematu a nie do pracy. Wystarczy się ogarnąć i nikogo i niczego nie " lizać " tylko uczciwie popracować.

Maciej
@Dany

Bzdura pracowałem w różnych firmach korporacja zagraniczna nie była wobec pracownika tak podła jak oceanic .Oczekiwania i prześladowanie nawet w godz prywatnych to dla nich norma .

Maciej

Praca niewolnicza w żadnej pracy nie ma tak chorej struktury. LUDZIE za 2500 tys tyracie od rana do wieczora w merivie z GPS . Nie myślcie ze wieczór dla siebie chłopaka czy męża nieee bo zerka na cienie tablet a w nim maile tabelki raporty które muszą być na juz zrobione .wymagania kosmiczne targety wysokie wymagają odp lizania panią manager w sklepach niestety one też już mają dość oceanica. Ogólnie towarzystwo wzajemnej adoracji

Weronika

@BB a znasz przypadki takich sytuacji, w których ktoś próbował rozmawiać z przełożonym o pewnych niedogodnościach, czy przedstawiał własne uwagi i potem właśnie dlatego został z OCEANIC zwolniony?

BB

w tej firmie, rozmowa z przełożonym lub z działem personalnym, nawet jak jest prośba, by była poufna, kończy się tak, że wszyscy wszystko wiedzą. większość kierowników i dyrektorów pracuje tu od zawsze i jeśli ktoś im się nie podoba to po niedługim czasie już nie pracuje.

Weronika

@sprawiedliwy właśnie dlatego, że jest rynek pracownika to ma on prawo do wyrażenia swojej opinii i domagania się odpowiedniego wynagrodzenia za swoją pracę. To, że w OCEANIC S.A. coś się komuś nie podoba powinno być wyjaśnione i zweryfikowane, oczywiście bo nie wszystkie posty, tak jak napisałeś muszą być prawdziwe, ale inne powinny dotrzeć do pracodawcy, który powinien się do nich odnieść.

@Weronika

Pracownik w tej i w każdej innej firmie może porozmawiać bezpośrednio z przełożonym lub z działem personalnym. Założę się, że większość osób, która pisze tutaj negatywne opinie nie podjęła takiej próby, a zamiast tego z przyjemnością wypowiada się tutaj. Dopiero anonimowość daje ludziom trochę odwagi. Nie ma znaczenia czy jest rynek pracownika czy nie.

Zostaw merytoryczną opinię o OCEANIC S.A. - Sopot

• Jak się pracuje w OCEANIC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OCEANIC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OCEANIC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OCEANIC S.A.?

Kandydaci do pracy w OCEANIC S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OCEANIC S.A.