Opinie o Skodex Krotoski-Cichy w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Skodex Krotoski-Cichy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skodex Krotoski-Cichy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skodex Krotoski-Cichy w Szczecin

Nestler

zastanawiałem sie nad prcą w Krotoskim i uważam że dobrze ze tam pracuje. Moj kolega też pracuje w Krotku i jest zadowolony. Pensja na czas, będom karty Benefitu i to dobrze bo ja też na siłke po pracy chodze. Moje sugestie dla Skodex Krotoski-Cichy: premie Lubię atmosferę w Skodex Krotoski-Cichy za: podoba mi się to że pracuje na 1 zmiane

stały pracownik

Firma dzięki której rozwijam skrzydła. Moje sugestie dla Skodex Krotoski-Cichy: brak Lubię atmosferę w Skodex Krotoski-Cichy za: Kierownik i dział handlowy na 5!

nie wiem
@stały pracownik

stały pracownik = kierownik hahaha

NICI 91

WSZYTSKO BYŁO OK! GORACO POLECAM!

Bartosz

@T.H czy na jakieś dodatkowe benefity można liczyć? Może są przyznawane premie co miesiąc do podstawy? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Szczecinie i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Skodex Krotoski-Cichy? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
T.H.

DRAMAT. 1525 zł netto + prowizja uznaniowa. Atmosfera i kadra zarządzająca DRAMAT. Nie polecam

Podpowiedzcie może firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Zniesmaczony

Nie polecam blacharni w tym Serwisie. Człowiek , który pełni funkcje Kierownika nie do końca się do tego nadaje ... Teoria teorią ale praktyka to podstawa . Nie polecam.

Ciekawyyyyy

Pojawiło się ostatnio ogłoszenie na Sz-n ASYSTENT W DZIALE SPRZEDAŻY ktoś coś powie o warunkach, zarobkach i ewentualnej prowizji? Jakiś socjal, karty medyczne itd...?

@Ciekawyyyyy

niema nic nie polecam

Jro

Firma trzyma się dobrze, ogólnie to prawda z tą armosferą, nigdy nie widziałem lepszej i lepiej rozplanowanej, ludzie naprawdę się lubią i szanują, pomagają siobie, rotacja bywa spora, ale taka branża,

Pozytywna osoba:)

Witam, ja zakończyłam prace jakiś czas temu. Przyszłam do pracy jako pracownik, który wchodzi w stara zgrana załogę. Mega mi sie podobało zaangażowanie tych ludzi do pracy ich zetelne podejście do klienta. Brałam z nich przykład. Niestety po jakiś dwóch latach coś sie zaczęło psuć ekipa sie rozpadala, co chwile ktoś odchodził. Przychodzić zaczęły nowe osoby które za wszelka cenę chciały zaistnieć, zaczęło sie kapowanie patrzenie ma ręce, atmosfera siadła. Kierownictwo zadżumione w swoich tabelach nic nich nie interesuje oprócz wykresów, całkowicie pogubili sie co jest ważne, Moim zdaniem najważniejsza jest obsługa klienta, budowanie z nim relacji, a nie dłubanie w kompie i robienie statystyk. Od kierownictwa zazwyczaj oczekuje sie wparcia pomocy i dobrej rady. Tam tego nie ma. Nie interesuje ich ze ty masz na biurku 5 telefonów do odebrania ze klienci nożkami tupią, a ani dają Tobie zadania w tym momencie, mimo tego ze klienci stoją!, brak szacunku do pracownika, gdy jest chory, osoby krzywo patrzą jak ich nie ma, bo sie boja ze bede mieli więcej pracy., ale przecież to normalne. W życiu zdążają sie rożne sytuacje i musimy sie w nich odnaleźć, a jeżeli ktoś nie potrafi to znaczy czy nie powinien pracować.- wcale. I teraz tak LATEM UPAŁ NIE MA KLIEMATYZACJI!!!!! Zima jazda, zimno potwornie, siedzi sie w kurtkach wstyd normalnie. Klienci proszą latem żeby włączyć klime, a tu jej nie mam, a przepraszam u dyrekcji jest ale tam sie tylko przyjmuje klienta baaaardzo wkurzonego, a wtedy liże sie mu cztery litery, żeby wrócił i wszystko jest obiecywane, żałosne. Kierownicy serwisu dramat jeden lepszy od drugiego w kłamstwach, nikt Tobie tyle nie obieca co Oni!!!! Wracając do warunków pracy kurczę dziwne ze Państwowo Inspekcja Pracy jeszcze nie przyczepila do standardów ( warunków )jakie panują w tym salonie.hmmmm ogólnie ludzie przepracowani za dużo obowiązków, bzdurnie wymyślanych przez Panów Garniturach,... interesujące. Jeżeli Chcesz gdzieś sie zaczepić i zrobic sobie CV to polecam, ale na dłuższa metę nie. Pozdrawiam. P.S. W razie pytań prosze pisać -odpowiem na pytania.

Justyna

Witam, byłam na rozmowie o pracę dotyczącej sprzedaży samochodów nowych. Warunki jakie mi zaproponowano super, jedna rzecz mi nie pasowała, godziny pracy. Praca nawet do 18, a ja mam dziecko i niestety musiałam podziękować. Szkoda, może jak mały podrośnie.

Witam, mi się dobrze pracuje. Nie widzę nigdzie braku szacunku, mobbingu. Najłatwiej jest pisać bzdury, a że pensja na czas i to dobra jest nikt nie napisze. Dlatego tak dużo ludzi z branży chce tu pracować.

Justyna

Przyszłam do pracy na recepcję serwisu i do kasy. Pracy jest dużo. Współpracownicy są w porządku, w ogóle praca jest w porządku. To jest moja pierwsza praca i cieszę się, że to właśnie mi dali szansę.

rita
@Justyna

zdradzisz system wynagrodzenia?

pracownik blacharnii

Cześć, piszę, bo zacząłem pracę 3 miesiące temu i dostałęm propozycję przedłuzenia. Umowa normalna o pracę. Wszytskie pensje sa na czas. Nie ma problemu z premiami. Atmosfera jest spoko. Pracować trzeba, każdy robi co powinien. Mam porównanie z innymi pracodawcami. Jest dobrze i mam nadzieje że tak własnie zostanie.

moto

Tez tam pracowalem kiedys. Wypowiem sie co do serwisu. mechanicy (nie wszyscy) to mlode gnojki co to dopiero sie ucza, a mysla ze sa bog wie kim(cwaniakuja)-dla kogos normalnego to ciezki klimat aby sie zaadoptowac do zespolu. Kierownictwo mechanikow to porazka(ich miejsca pracy sa zrobione tylko po to aby koledzy mieli gdzie pracowac-troche malo chlopaki sie ogarniacie). Magazyn(boże) co to wogole jest??!!I tu tez koledzy z biedronki co to nie wiedza co ty do nich mowisz i chcesz z magazynu(najlepiej to idzi i pokaz palcem lub wymontuj z samochodu i pokaz aby on mogl powiedziec ze tego nie maja na magazynie). Klimat ciezki-krzyki(nie zawsze), nerwowa atmosfera, olewanie ludzi(przez kierownictwo jak nie potrafia ogarnac tematu)a pozniej i tak zgonia ze to twoja wina(hehe to bylo dobre-jak mowia o czyms o czym nie maja pojecia)Ogolnie kierownictwo to tam nie ma pojecia o swojej pracy-cos tam wiedza bo uslyszeli lub przeczytali, a nawet tego na oczy nie widzieli lub nie robili-ale ONI wiedza ze ty robisz zle!. Roboty duzo bo 4 marki VAG-czasami to z 15 samochodow na warsztacie i nie ma jak sie ruszyc bo nawet na srodku stoja(porazka) Placa slaba 2000 do 3000??(mechanik) elektrycy troche wiecej z tego co slyszalem. aha, a na umowie 2000 brutto czyli ok 1400 a reszta tylko jako premia uznaniowa-totalna beznadzieja takie rozwiazanie(dymaja w bialy dzien). Motywacja do pracy slaba w calym zakresie.Nie/polecam tym co nie/lubia sie denerwowac. Ocenialem tylko warsztanie, nie salon-bo tam bylo moje miejsce pracy.

Niestety zgadzam się z Panem, a sytuację o której Pan pisze znam od jednego z pracowników. Nie mają do Was za grosz szacunku. Pensje tez wypłacają jak chcą, bo szanowny Pan kierownik Grzegorz ma problem w naliczeniu należności na czas. Jedna wielka klika znajomych, którzy nawzajem sobie w dupe wchodzą. I broń boże żeby się cokolwiek odezwać bo od razu najgorszy wróg.

no name

Witam dnia dzisiejszego zakończyłem prace na myjni zero szacunku dla człowieka zmiany 7:00 do 15:00 i od 13:00 do 21:00 przez 2 godziny jest dwóch pracowników, samochodów dużo od 1-09-2015 do 17-09-2015 zrobiłem 123 samochody razy 5 zł, fakt umowa o pracę 1400zł brutto i premia zasadnicza.Powiem krótko omijajcie ten serwis a jak jedziecie to sprawdzajcie czy wszystko ok, a co do Lakierni i blacharni chłopaki są konkretni!, tylko dwóch ala kierowników wogóle nie znają się na tym co rabią( oni się nadają na myjnie) presja mobbing i Qrwa zero szacunku dla SZARYCH LUDZI.aaa Krawaciaże tylko liczą kapuste i robią tabelki!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Skodex Krotoski-Cichy - Szczecin

• Jak się pracuje w Skodex Krotoski-Cichy?

Zobacz opinie na temat firmy Skodex Krotoski-Cichy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skodex Krotoski-Cichy?

Skodex Krotoski-Cichy