Opinie o Skodex Krotoski-Cichy w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Skodex Krotoski-Cichy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skodex Krotoski-Cichy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skodex Krotoski-Cichy w Szczecin

Konny Nowy wpis

Oceniam prace działu samochodów Szczecin Południowa audi i VW. Miałem okazje tam pracować i szczerze odradzam. Dział zarządzany przez kierowników bez żadnych kwalifikacji i wiedzy o samochodach używanych zwłaszcza Marcin S, totalnie nie ten człowiek na tym stanowisku. Zero wiedzy, gdyby nie jego asystentka nie widziałby jak sie nazywa. Dla dyrektorów jesteś tylko numerkiem w tabelce, jak sie nie zgadza to wywalają podając powody bez żadnego uzasadnienia. Jak nie zrobisz planu dostajesz najniższa krajowa, a plany ustawione tak zeby ich nie zrobić. Radzę omijać działu używanych na ul Południowej szerokim łukiem. Dodatkowo kolesiostwo na poziomie pro. Kierownik i jego ulubienica dogadali sie, on jej daje tematy najlepsze a ona mu za nie płaci.

Wiecie może, czy w Skodex Krotoski-Cichy szukają chętnych na staż?

Zmp

Omijajcie ta firme z daleka!! To prawdziwe korpo gdzie nie szanuje sie ludzi a kazdy pracownik jest tylko cyferka w excelu. Ciagla presja i przytakiwanie. Jesli masz swoje zdanie to wylecisz z dyscyplinarka- ulubiona forma zwolnienia zasluzonych pracownikow. Kazdy nowy dzien zaczyna sie od mysli- czy wylece dzis a moze jednak jutro? Mozna serce tam wlozyc ale kazdy zazna predzej czy pozniej ze nie bylo warto. Dla wlasnego spokoju radze wybrac inna firme!! Wymagaja cudow zaangazowania a i tak zmieszaja Cie z blotem. Pracujac tam zaznasz brak kompetencji wiekszosci osob tam pracujacych. Atmosfera żenująca, kazdy chetnie podłoży ci swinie.

także były Nowy wpis
@Zmp

Potwierdzam, totalna masakra, jak chcesz odejść dostaniesz na pożegnanie jeszcze karę finansową, ponieważ nie dochowałeś "jakiś" procedur, a obowiązków masz jak na 3-4 etatach

Jaki dress code obowiązuje w Skodex Krotoski-Cichy?

Jola

Dres tez jest dobrym strojem w tej firmie:) dress code jest ale kazdy interpretuje go na swoj sposob zatem rewia mody obecna:)

Edyta Nowy wpis
@Jola

Czyli jak przykładowo należałoby się ubrać, żeby w miarę stosownie się dopasować?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Skodex Krotoski-Cichy? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Niki

Czy na stanowiskach biurowych wynagrodzenia ponad 4-5 k netto /mc można liczyc? Doradca specjalista itp? Pytam bo obecnie to norma gdzie indziej, a chciałabym aplikować ale oczywiście nie chciałabym sobie pogorszyć

Byly
@Niki

W administracji nie ma szans. Na stanowiskach handliwych jest to możliwe przy wykonaniu celów

Damiann

Byłem w ostatnich dniach jako klient dowiedzieć sie o oferty na dane samochody, i tutaj bardzo się zawiodłem. Pan który podszedł do nas był baardzo nie miły, opryskliwy, i zmieszał nas z ziemią zamiast jakkolwiek coś spróbować. Nie zależało człowiekowi na niczym ani na kliencie ani na sprzedaży. Zostaliśmy można spokojnie powiedzieć wyśmiani i jak juz mówiłem zmieszani z błotem. Rozumiem ze to jest salon ale nie kazdy czlowiek musi kupować auto za 200+ tysięcy. Ja osobiście bede odradzał w z czym kolwiek chodzić do tego salonu.

Byly
@Damiann

Damiann, to nie jest miejsce na wystawienie opinii o pracownikach salonu.

podejscie do pracowników tragedia w ostatnim czasie, szukaja osob ktore beda pracować za najnizsza krajowa, mega duzo obowiazko, praca ponad 8h dziennie za kiepskie pieniadze. nie polecam, umowa o prace tak skonstruowana ze zawsze moga wyplacic sama podstawe, wszystkie ustalenia co do premi i dodatkow na gębe nic na papierze. covid19 pozwolil pracodawca obciac zarobki ktore juz nie wroca na stary poziom, o wszystko trzeba sie prosic, nawet o podstawowe narzedzia do pracy. nie polecam, omijajcie szerokim łukiem, rotacja pracowników jest ogromna,

Tajemniczy
@pracownik

Ludzie i pracownicy są Oki i spoko pomagają i są mili Natomiast płacą najniższą krajową plus niby bonusy ale jak schodzisz na L4 albo urlop to mają prawo wypłacić gołą pododstawe bo tak jest skonstrułowana umowa Kadry lipa Totalna Pań Magdalen Kadry Po. znaniiiii nieogar totalny. Prac Fund Socjalny jest ale żaden pracownik już od kilku lat nic z niego nie miał wypłacone Kierownicy Oki spoko i to naprawdę ale zacznij prosić się o swoją kasę to już możesz szukać innej pracy To tyczy się całści grupy z zasady dla zasady po cichu prócz pięciu zer na masce tam jest jeszcze oki. Rotacja duża bo obiecują co chcą ale kwitu na to nie dostaniesz Proste poproś o zakres obowiązków nikt tego Ci nie da. Pracownik po odejściu dopiero po 4 Mc dostał resztę zaległej kasy za wyniki żenada Atmosfera w pracy spoko kontakt i pomoc innych pracowników na durzy plus i to bardzo Rotacja co chiwle oferty na pracuj pl Czy Nord six coś zmieni z tym nie liczyła bym na to. Gdybym miała tam wrócić do pracy to tak ale nie za takie warunki umowy gdzie mają prawo wypłacić to co chcą bo tak z zasady dla zasad a ty i tak nic nie zrobisz bo to podpisujesz a

Prawda
@pracownik

Tak to prawda płacę były zniżone a po tarczy już nie wróciły to poziomu taki jaki sobie ustal na rozmowie czy papierze

@Prawda

Zależy jak mi leci kierownicy/liderzy/szefowie :D a jak wam nie leży do zakupie większy abonamet na dziw i w waszym gronie !!!!

Tajemniczy????
@pracownik

(usunięte przez administratora)Z uwagi na to że teraz jest wysyp ofet pracy hmmm Nord six zaprasza. skąd tyle ofert i gdzie się podziały wpisy. To daje dużo do myślenia.(usunięte przez administratora) Dla wszystkich co chcą iść poproscie o wstęoną umowę do wglądu ????i dokładnie się z nią zapoznajcie zanim podpiszecie nie dajcie S ie zrobić ☃️

dobrze wspominam prace w Krotku, pensja była zqawszed n a czas. Moj kieriwnik też był ok. Teraz to słyszałem że jeszcze lepiej sie pracuje.

Dobrze wspominasz pracę w firmie Skodex Krotoski-Cichy. Zastanawia mnie, co takiego się stało, że nie jesteś już wśród pracowników tej firmy? Myślę, że na pewno był jakiś powód.

@Paweł

Jestem za granicą.

Vw

To po co się zwolniłes?

Barbara
@Vw

Autor wpisu odpowiedział, że nie pracuje już w firmie dlatego, że aktualnie jest za granicą. A czy Ty jesteś pracownikiem Skodex Krotoski-Cichy skoro wypowiadasz się tu w wątku firmy? Jeśli tak to chętnie dowiedziałabym się jak Ty oceniasz pracę w firmie i jej warunki. Napiszesz?

Audi Q5

Nie polecam tego serwisu z całego serca zero profesjonalizmu i doświadczenia serwisowego zatrudniają tam pierwszego lepszego bez doświadczenia. przy akcji serwisowej uszkodzona raczka od kierowcy śrubokrętem reklamacja ,przyciśnięty kabel od głośnika przy składania tapicerki drzwi po akcji serwisowej, zginęło wyciszenie maski silnika oczywiście na wszystkie poprawki musiałem jechać na swój koszt 300 km zero przepraszam albo zwrot kosztów paliwa nie licząc całego dnia straconego. Zabrudzenie tapicerki auta nie mówiąc że auto po serwisie ogóle nie było myte a jeżeli zwróciłeś uwagę to jeszcze ze złością że nie mają czasu ,jeszcze by dużo takich przypadków opisywać było tego od groma . Moi znajomi co maja audi potwierdzają to samo i teraz omijają ten serwis z daleka jeżdżą do Niemiec lub do Poznania. NIE POLECAM????????

@Audi Q5

Rozumiem Pana rozżalenie, nie miej jednak Pana opinia o naszym serwisie i o pracownikach jest bardzo subiektywna i dla nich krzywdząca. Nie można tak oceniać ludzi po nie zadowolonej wizycie w serwisie. Nasz serwis jest otwarty na klienta i zawsze staramy się aby sprostać ich oczekiwaniom. W rozwiązywaniu problemów cenimy kontakt bezpośredni z naszym serwisem.

skodziak
@Audi Q5

Zapraszamy do salonu aut poleasingowych w Swarzedzu ul. Poznanska 49 mamy tansze auta marki Skoda i przebijamy kazda ich oferte!!!

Po odejściu cieszyłem sie ze już nie pracuję tam, ale w nowej firmie wcale nie jest lepiej. Chetnie bym wróćił.

Klient

Dział likwidacji szkody totalne (usunięte przez administratora) 3 dni dZwoniłam pod wskazany nr tel. Pani (usunięte przez administratora)nie raczyła odebrać tel, na pozostawione wiadomości również nie raczyła oddzwonić. Dopiero po telefonie do kierownika który osobiście zaniosł telefon do Pani (usunięte przez administratora)udało sie porozmawiać. Niestety zastanawiam sie kto dopuścił tą Panią do kontaktów z klientem: niemiła, opryskliwa, bezczelne odzywki. Radziłabym zmienić pracownika.!!!

opinie@krotoski-cichy.pl
@Klient

To nie miejsce na takie opinie. Opinie o firmie zapraszam na opinie@krotoski-cichy.pl Z resztą już taką otrzymaliśmy...

@Klient

Po przeczytaniu pani wiadomości koniecznie muszę się ustosunkować do pani opinii szkoda tylko że tak późno. Otóż jestem klientem salonu Skoda Szczecin Cichy Krotoski od co najmniej od 5 lat i nigdy w historii kontaktu z panią (usunięte przez administratora) nie odczułem żeby kiedykolwiek przez telefon lub w kontaktach osobistych była by nie miła, albo opryskliwa, wręcz przeciwnie będę bronił tej pani ponieważ jest przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta a jej profesjonalizm i wiedza jaką posiada nie tylko z dziedziny stanowiska jakie piastuje jest przeogromna wielokrotnie miałem możliwość rozmowy z panią Gracjasz i pomocy jaką mi udzielała w dziedzinie blacharsko-lakierniczej jest niezastąpiona. Ja i mój syn jeździmy samochodami Skoda i w przeszłości zdarzały się kolizje i kontakt z panią (usunięte przez administratora)był nieunikniony jej pomoc i wysoki profesjonalizm zawsze był na najwyższym poziomie gdzie byłem zawsze w 100% zadowolony mieszkam na Pogodnie i bliżej mam do innego serwisu na ul. Zielono Górskiej ale między innymi przez uprzejmość i sympatie takich ludzi jak pani Gracjasz wole pojechać dalej i być mile zadowolony z obsługi w okresie 5 lat setki razy dzwoniłem w różnych sprawach i akurat ta pani była zawsze bardzo pomocna nie tylko w dziedzinie napraw blacharskich ale również serwisowych i nigdy ale to przenigdy nie spotkałem się z jej nieuprzejmością według mnie nie rozmawiała pani z Panią (usunięte przez administratora)! proponowałbym przyjechać do serwisu i spotkać się na żywo porozmawiać, a w moim przekonaniu zmieni pani zdanie, jestem zwykłym klientem serwisu i nie potrzebuje nikomu słodzić ale aż przykro zrobiło mi się jak zobaczyłem pani opinie a gdyby mieli wyciągnąć konsekwencje przez pani wpis ja na pewno zmieniłbym salon. Pozdrawiam

Magdalena
@Andrzej

Andrzeju, cieszę się że masz pozytywne doświadczenia jako klient Skodex Krotoski-Cichy. Bardzo ciekawi mnie jednak opinia osób, które tam pracują, a dawno nikt taki się nie wypowiadał. Czy ktoś może powiedzieć coś na temat tej pracy? Będę wdzięczna.

Smieszne
@Andrzej

Pani Gracjasz? Na Panią trzeba mieć... Dziwne że tak Pan ja broni ,opryskliwa w życiu codziennym jak i pracy

Grzegorz

Dostałem pracę w sprzedaży i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Jestem dopiero miesiąc. Wszystko wydaje byc ok.

@Grzegorz

Jestem ciekawy na podstawie jakiej umowy zostałeś zatrudniony w Skodex? Jest to okres próbny czy może umowa o pracę na czas określony/nieokreślony? Dobra podstawa?

@Paweł

umowa o pracę. Normalnie.

xyz
@Grzegorz

i jak?

@xyz

Wszystko jest OK. Kasa też się zgadza.

Igi

@Kornik a to gdzie ta kasa z funduszu socjalnego znika?

Majster
@Igi

Pewnie pomiędzy imprezy administracyjne, gdzie zwykły "robol" takich nie potrzebuje

Czy w Skodex Krotoski-Cichy są paczki/bony świąteczne?

Majster

Nie ma nic w tym stylu

Michał M

Witam , Czy to prawda ,że ta firma aktualnie zarówno w Skodzie VW i Audi ,nie daje pracownikom żadnych bonów na święta ,dodatków ,nic ? Za czasów T Dudojcia były i tak mnie zastanawia ,jak przy tym rynku pracy uchowało się takie skąpstwo....

Kornik
@Michał M

Zapomnij. Od kilku lat nie ujrzałem żadnej premii czy bonów na święta. Kasa z funduszu socjalnego też idzie w eter. Nie ma żadnych imprez integracyjnych czy coś w ten deseń.

Ilonek

Bardzo miła obsługa,szybka i bez problemów sprzedaż i wydanie samochodu,sprzedawca bez zarzutu Pan Kordian Duda,gorąco polecam.

Helmut

Słyszałem, że firma jest dobra i myślę złożyć cv ale może podpowiecie jaka atmosfera?

Lucjan
@Helmut

Składaj. Atmosfera coraz lepsza :)

Mechanik Jarek

Pracowałem , bylem mechanikiem. Praca w duzym tępie ale dobre pieniadze. Polecam Moje sugestie dla Skodex Krotoski-Cichy: latem żeby było chłodniej Lubię atmosferę w Skodex Krotoski-Cichy za: W porzadku był szef , kierownicy hali i koledzy też byli ok.

Mechanik
@Mechanik Jarek

Jaki Jarek ? Ostatni pracował 8 lat temu jako mechanik

dobre
@Mechanik

hahahahaha .... kierownik

Matador

Jestem byłym pracownikiem tego (usunięte przez administratora). Na szczęście! Ogółem firma z zewnątrz wygląda fajnie. Nie, jeżeli zna się jej wnętrze. Pomijam fakt, że podstawa to najniższa krajowa + premia ( premia, którą się ucina, gdy chce się kogoś pozbyć z pracy). Ciągła niewiadoma, czy dostanie się pełne wynagrodzenie, czy nie. Kierownictwo-dramat. Firma schodzi na psy, a oni za wszelką cenę próbują ją ratować chowaniem kasy do kieszeni. Oczywiście swojej ;) Patrząc na to jak te auta są traktowane, to NIGDY ale to PRZENIGDY nie kupił bym tam samochodu. Pracownik ma robić to co mu się karze i nie ma prawa się odezwać. Nie ma co liczyć na podwyżkę. Ta opcja równa się ucięciem premii i "samozwolnieniu". Gdy wraca się z L4 dłuższego niż 2 tygodnie, można sobie już szukać drugiej pracy. Tam musi być przemiał. Kierownicy specjalnie piszą tutaj pochlebne opinie, żeby zachęcić ludzi do podjęcia pracy w tym zakładzie, ale jak widać nie każdy jest tak głupi jak myślą zarządzający tą firma. NIE POLECAM NIKOMU! Moje sugestie dla Skodex Krotoski-Cichy: Zacznijcie dbać o pracowników! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Musi przestać brać kasę do kieszeni, tylko zacząć doceniac pracowników

Magdalena
@Matador

Rozumiem, że nie jesteś już pracownikiem Skodex Krotoski-Cichy. Kiedy zakończyła się Twoja współpraca z tą firmą? W jakich sytuacjach mogłeś nie otrzymywać całości wynagrodzenia? Proszę Cię o merytoryczną wypowiedź na ten temat. Będzie bardzo ważna dla innych użytkowników zaglądających na ten wątek.

Znacek
@Matador

A mi się dobrze pracowało. Nigdy nie ucieli mi premi. Zawsze miałem taką kasę ile wyrobiłem. Dostałem inną ofertę i kulturalnie się rozstałem. Nie wiem o czym mówisz z tym traktowaniem samochodów. Ja zawsze traktowałem je jak należy. Powodzenia kolego.

Heniek

Omijac szerokim łukiem ! Traktują ludzi jak zwierzęta. Klimy nie włączają wszystkim cieknie pot po du.... Ale kierownictwo siedzi sobie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Umowa o prace podstawa plus premia uznaniowa, nigdy nie wiesz ile zarobisz . umowa powiedzmy na gebe jednemu dzadza to drugi ciut mnie dostanie. Firma walczy o przetrwanie. Wszedzie tna koszty oczywiscie kosztem pracownika. Nie umieja naprawiac samochodow jeden z najgorszych serwisow w wojewodztwie. Prosza na sile klientow aby wystawili im dobra opinie to dostana rabat na kolejny serwis. Firma zenada!¡!

Leczo
@Heniek

droga na skróty ... prowadzi dalej

Nestler
@Heniek

weź się w garść Heniek, a nie miętka buła jesteś.

Zostaw merytoryczną opinię o Skodex Krotoski-Cichy - Szczecin

• Jak się pracuje w Skodex Krotoski-Cichy?

Zobacz opinie na temat firmy Skodex Krotoski-Cichy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skodex Krotoski-Cichy?

Skodex Krotoski-Cichy