Yamaha Szkoła Muzyczna

Szczecin

Opinie o Yamaha Szkoła Muzyczna

Niezadowolona

Niestety nie polecam - ale odnoszę się tylko do placówki w Zdrojach. Mówiąc ordynarnie -śmierdzi grzybem, warunki w salach spartańskie, szkoła na pewno zarabia dużo kasy na uczniach, więc mogłaby chyba pozwolić sobie na remont placówki. Dziecko było tam tylko na jednych zajęciach a wróciło do domu nieładnie pachnące. Zapisałam małą do Artyzu na Mieszka I, bo z prawego brzegu przez szosę poznańska jest to jakieś 15 minut jazdy autem i jestem bardzo zadowolona :) młodsze dziecko też tam zapiszę ale to juz na rytmikę :)

Monia

Osoba z wykształceniem muzycznym to jest faktycznie ciężka sprawa, mało ich teraz, ale wiadomo, że z pewnością znajdą się specjaliści, jeśli jesteś takim aplikuj

aaa

A ile płacą?

Kuba

Jako praca z dziećmi - fajna sprawa, nieźle płatna. Natomiast atmosfera fatalna.

Zostaw opinię o Yamaha Szkoła Muzyczna - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yamaha Szkoła Muzyczna