Opinie o Prospero Klaudia Mączka w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Prospero Klaudia Mączka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prospero Klaudia Mączka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prospero Klaudia Mączka w Lublin

Krzysiek

Bardzo nie miła właścicielka firmy. Zależy im tylko na pieniądzach. Krew by wypiła i dziury by nie zostawiła

Juran
@Krzysiek

Bardzo nie dobra firma. Mało co widać ich pracę. Zgadzam się z tym że zależy im tylko na pieniądzach i nie zależy im na zadowoleniu klienta

KaJ

Pracowałam w Prospero bardzo długo na różnych stanowiskach i uważam że jak na standardy lubelskie praca jest super zwłaszcza na początek drogi zawodowej. Warunki pracy komfortowe - nowoczesne dobrze wyposażone biuro, zaplecze socjalne itp. Szefostwo w porządku zawsze można się dogadać i co ważne potrafią docenic jeśli ktoś na prawdę się stara. Sama praca ok . Nie ma monotonii dużo się dzieje i szybko się dzieje więc jest to praca raczej dla osób multizadaniowych.

@Doris

Jak jest zorganizowane? Jak u prawdziwego Janusza. Pracujesz bez umowy za obietnice, że może łaskawie Cię zatrudnią. Nie potrafią prowadzić rekrutacji, więc czy cię przyjmą zależy od tego jaki mają nastrój. Potem dostajesz albo umowę na 1/4 etatu albo umowę zlecenie. A czasami kompletnie na czarno. Jeśli myślisz, że dzięki temu dostaniesz więcej niż minimalna, to się możesz bardzo zdziwić. Nawet jak Ci dorzuci 200 zł do pensji to i tak zarobi. Pracownik to tylko koszt, dlatego od lat powtarzają, że firma nawet na zero nie wychodzi. To też dobrze świadczy o właścicielach, że płacą mniej niż minimum, a i tak nie mogą wyjść na zero :D Co miesiąc powtarzają, że jeszcze pół roku, znajdą lepszego klienta i będziesz zarabiać po kilka tys. Potem Ci mówią, że nie będzie lepszych klientów. Są różne premie i konkursy. Z wymogami, które zmieniają się gdy tylko ktoś się zbliży do celu. Wysokość premii? 100, 200 zł. Ale regularnie ludzie dostają po głupie 20-30 zł premii, co jest skrupulatnie weryfikowane, bo przecież może się nie należeć. Rotacja jest duża. Co chwila jakieś rekrutacje. Ludzie albo szybko uciekają albo zostają na pół roku czy rok. Potem idą dalej. Niektórzy siedzą dłużej, ale naprawdę nie wiem co ich tu trzyma.

monika

Jak się pracuje w firmie prospero? Stała podstawa + prowizje w zależności od sprzedaży? Czy podstawa to tak jak w ogłoszeniach o pracę 5 tys brutto od początku?

A po jakimś czasie pracy jest możliwa umowa o pracę na pełen etat? Czy cały czas zlecenie lub 1/4 etatu? Po co firma miałaby oferować zarobki w wysokości 5 000 zł jak później się z tego nie wywiązuje? Może taka stawka jest możliwa zakładając, że się spełni jakieś określone wymagania?

monika

@monika

A gdzie trafiłaś na ogłoszenia o pracę? Ja niestety nie mogę znaleźć żadnego aktualnego. Ty piszesz o 5 tysiącach brutto a ktoś w innej opinii wspominał o najniższej krajowej, to jak to w końcu jest? 5 000 brutto jest możliwe do uzyskania?

@monika

Niestety nie ma co liczyć na 5000 tys a już tym bardziej na jakąś prowizję. Zatrudniają na 1/4 etatu lub umowę zlecenie, reszta jest płacona pod stołem. Pracowałem w firmie niestety ponad rok co było tylko stratą czasu, nie szanują pracowników, nie doceniają. Szkoda marnować czasu i sił na tą firmę. Zdecydowanie odradzam

Paw Nowy wpis

Od dłuższego czasu publikują ogłoszenia obiecujące zarobki w wysokości 5-10 tysięcy złotych. To kpina ze wszystkich. Śmialiśmy się, że jedynym sposobem na zwiększenie zarobków jest zwolnienie się i ponowne zatrudnienie według tej oferty. Ma to rzekomo zachęcić do podjęcia pracy, lecz faktycznie otrzymujesz minimalną wypłatę lub coś w tym zakresie. W trakcie każdej rekrutacji nowi pracownicy uciekają po pierwszym otrzymanym wynagrodzeniu. Nawet w przypadku otrzymania premii, kwota ta pozostaje niewielka, biorąc pod uwagę wysokie oczekiwania pracodawcy. Od pracowników oczekuje się ciągle większego nakładu pracy, a jednocześnie sugeruje się, że zarabiają "dużo". Każda otrzymana premia jest później wypominana, argumentując, że firma od lat nie osiąga zysków, a Ty za mało pomagasz. Dodatkowo, panuje atmosfera ciągłego krzyku i manipulacji, co tworzy bardzo toksyczne środowisko pracy. Szczerze polecam unikanie tego miejsca.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Prospero Klaudia Mączka?

@KaJ

czy warunki socjalne ostatecznie kończą się na tym wspomnianym zapleczu czy również przysługują ewentualne, pomniejsze świadczenia? jeśli tak to jakie? i wracając do tego wspomnianego zaplecza to co konkretnie na nie się składa?

@Urszula

Mam na myśli pokój socjalny wyposażony w ekspress, zmywarkę oczywiście lodówkę i mikrofalówkę. Organizowane imprezy pracownicze których koszty pokrywa pracodawca oraz paczki na święta , poczestunki w tłusty czwartek czy dzień dziecka co nie jest standardem w innych firmach.

@KaJ

No bardzo kusi zwłaszcza 3 dni próbne które nie są zgodne z prawem pracy xD ta firma to Janusze biznesu

Doris
@Janusz

No właśnie czy ktoś może mi to wyjaśnić? Jak to w zasadzie jest zorganizowane, że jest dozwolone? gdy tak czytam warunki wstępne ale również te informacje o późniejszym socjalu i tak dalej to zastanawiam się nad średnim stażem pracy w firmie oraz ewentualną rotacją, omówi je ktoś?

@Doris

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Prospero Klaudia Mączka?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prospero Klaudia Mączka? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Nie polecam . Nie wiedzą co to stabilizacja , ciągłe rotację, zmiany, zero docenienia i tylko kasa się liczy . Bogaty klient - zrobimy mu wszystko , biedak z punciakiem ? Nara. Takie podejście. Ciągle nowi kierownicy bo nikt nie wytrzymuje presji, co jeden to lepszy... Jedna stała wie na czym polega praca ale już też ma wywalone i pewnie zaraz powie bye bye .

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Prospero Klaudia Mączka?

KaJ

Po rozmowie, wybrane osoby zapraszane są na dni próbne podczas których mogą zobaczyć jak wygląda praca na codzień oraz spróbować wykonać powierzane zadania pod okiem doświadczonych pracowników. Takich dni jest maksymalnie 3 - są one oczywiście płatne. Następnie podpisywana jest umowa na okres próbny.

Krzysiek

Juran
@Krzysiek

Urszula

Wiecie coś w temacie bieżącej sytuacji firmy? Kiedyś skarżyli się na forum na jakieś wydzwanianie... Zastanawiam się także ile osób pracuje w tej Multi Agencji, wiadomo? Dokopałam się do dawniejszego ogłoszenia do biura. Już wtedy pisali o jakichś szkoleniach. Do dziś jak ich oferta mogła się rozwinąć?

Michal

Zastanawiam się kiedy dowalą im karę za wykradanie numerów z sieci bez zgody klientów czy nawet platform z których korzystaja. To takie call centre nie polecam.

Agapi
@Michal

Zgadzam się z Panem. Teraz dopilnuję, aby klient wysłał im sprzeciw marketingowy i zakaz kontaktu. Klient co roku jest nękany telefonami , a nigdy nie miał z nimi nic wspólnego. Jeśli nie zastosują się do żądań klienta , to sprawa powędruje dalej.

@Agapi

A to oni jak dzwonią to znają imię i nazwisko danej osoby? Czy wklepują może numery losowo po prostu?

DORO
@Urszula

Numery wykradane z portali ogłoszeniowych z imieniem i nazwiskiem. Niezależnie od tego skąd numer pochodzi (może być generowany losowo), kontakt marketingowy bez WCZEŚNIEJSZEJ zgody jest niezgodny z prawem (art. 172 ust. 1 PT). W przypadku tej firmy nie ma sensu pisanie o braku zgody, ponieważ nie ma żadnych mechanizmów na zaprzestanie kontaktu. Dzwonią rok w rok. Jedynie zgłoszenie do odpowiednich instytucji: UODO, UKE, UOKiK

Danuta

Pisaliście że jest się zatrudnionym na "śmieciowych warunkach" ... Czy chodzi o to że na umowę zlecenie ? Nie ma szans tu na umowę o pracę ? Rozglądam się za stabilna praca, więc stąd moje pytanie.

K
@Danuta

Oczywiście umowa o pracę jest. Jak najbardziej jest to sytuacja stabilna. Niestety oficjalnie jest to 1/4 etatu na papierku, a może i mniej. Reszta niestety w kopercie.

@K

O kurcze, myślałem, że takie sytuacje to już zamierzchła przeszłość. A co w takim razie ze zbieraniem lat do emerytury, lub chęcią wzięcia kredytu w banku, że nie wspomnę już o chorobie i wypłacie zasiłku? Właściciele na pewno nie wiedzą, jakie warunki firma oferuje pracownikom?

Opinia

Dziwię się pozytywnym komentarzom, które się tu pojawiają. Mogę tylko się domyślać ze są one dodawane przez jednego z bardzo oddanych pracowników firmy, bo nikt kto tam pracował nie wyrazi takiej opinii. Klienci może i są zadowoleni, ale mniej pracownicy, którzy są kompletnie nie docenieni za swoją prace. Możesz pracować w tej firmie miesiąc lub 5 lat a i tak warunki są niezmienne. Wszystko w tej firmie jest po kosztach. Nie polecam tej firmy, a w szczególności szefostwa, którzy nie maja pojęcia co się w niej dzieje i kogo zatrudniają.

Zastanawiam się czy nie aplikować do tej firmy, polecacie?

KLIJENT

JEST OK.

Idealnie może nie jest ale warto pamiętać, że mamy dobrego pracodawcę a takich firm jest niestety mało!

Karmatarottopiretti
@Tomek

Dobry pracodawca? A co dobrego robi? Że zatrudnia na śmieciowych warunkach i (usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Prospero Klaudia Mączka?

Nie znają tam takiego pojęcia

Na jakie benefity można liczyć w Prospero Klaudia Mączka?

Odpowiedź

Na żadne

Zazanowana

Na zalamanie psychiczne jezeli nie podpasujesz pewnej rudowlosej kobiecie tam pracującej.

K83BJ62N

Odradzam te firmę, omijać szerokim łukiem. Prezesik naobiecuje dużo, a potem okaże się, że firma ledwo wiąże koniec z końcem. Prodziadex, a nie Prospero.

@K83BJ62N

Dodatkowo warunki płacowe bardzo słabe, ma się płacone od godzin pracy. Oczywiście firmy nie stać na lepsze warunki, na nowe samochody już tak :)

Dorota

Ahhhhh te dwulicowe ciasta !! Idę się przejść na grandę !!!! Powodzenia w produkcji oby dwie :D

@kłamcy

Oferują po rozmowie rekrutacyjnej próbną godzinę gdzie dzwonisz i szukasz przypadkowego klienta. Następnie masz 2 dni próbne, czyli robisz to na co inni nie mają czasu. Porządkowanie dokumentów i skanowanie itp. Pani rekruterka, to zakłamana dziewczyna, która obiecuje, że oddzwoni i jest zadowolona z Twojej pracy. Następnie nie odbiera telefonu i ucieka od możliwości rozmowy. Dodam jeszcze, bo nie moge się powstrzymać, że gdy tylko któregoś z pracowników nie ma w pobliżu go obgaduje w bardzo chamski sposób. Pani Kasiu wstyd. Bardzo nie polecam. Dodatkowo współczuję klientom, których dane osobowe są przetwarzane przez osoby przypadkowe, bez jakiegokolwiek szkolenia o których pracodawca wie tyle co przeczytał z CV, jeśli wgl to zrobił.

W punkt!
@@kłamcy

Dokładnie, dodatkowo obiecywanie gruszek na wierzbie. Zwykłe wprowadzanie w błąd, szczególnie odnośnie rodzaju umowy, szkoda tracić czas na tę rekrutację. Jeśli już faktycznie tam ktoś się wybiera, to niech od razu pyta o warunki, te prawdziwe. Tak w ogóle, to bardzo trafny komentarz odnośnie tej niewychowanej pani - też to zauważyłam.

Slabo

Osobo dodająca pozytywne komentarze . Proszę cię rób to chociaż w jakiś odstępach czasu . Dodawanie komentarzy dla zwiększenia statystyk jest normalne , ale rób to z głową . Pozytywny komentarz tego samego dnia jeden po drugim nie wygląda prawdziwie . Naprawdę słabe posunięcie i w dodatku bez pomyślunku .

Zostaw merytoryczną opinię o Prospero Klaudia Mączka - Lublin

• Jak się pracuje w Prospero Klaudia Mączka?

Zobacz opinie na temat firmy Prospero Klaudia Mączka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Prospero Klaudia Mączka
2.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Harnasie 11
    20-857 Lublin