Opinie o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Olimp Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Olimp Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

aktualny

hej wlasnie dostalem na konto i nawet nie potracili mi za mieszakanie:) wiec jest ok ale jestem tu juz czfarty miesiac

janek

ja tez juz mam wyplate!

kuba

ja tez juz mam wyplate. i jest ok. Ja dostalem umowe o prace i wogole juz nie place za mieszkanie. takiej wyplaty nie mialaem :)

Za mieszkanie odliczają z wypłaty.

MMM

A ZA MIESZKANIE SIE PLACI?

Chyba jeden z nielicznych dostałeś wypłatę,bo mi jeszcze nie wpłynęła.

Dostałem wypłate ,prawie wszystko sie zgadza,wiec polecam tylko uwzajcie na brygadziste

kuba

My dostaliśmy umowy o pracę. Także nie ma co narzekać!!

pracujący

Kasiu nie rob sobie jaj! Wiadomo, ze biuro nie moze takich informacji udzielac! To ja juz nie wiem...najpierw piszesz, ze mąż wrócił, teraz że za granicą! Poza tym zone mam - i ona mi się nie wpiepsza w moja pracę - a na pewno mi nie robi wstydu tak jak ty mężowi dzwoniąc w jego imieniu....dorosły facet! Przydupas!

Nie widzę w tym nic śmiesznego,maż jest za granica wiec nie chce go naciągać na koszta.Jestem jego zoną nie obcą osobą.Nie kumasz bo widocznie nie masz żony.

K .Le

Dobrze że ktoś pisze na tym Forum,teraz każdy się zastanowi zanim pojedzie ,a ja miałem już jechać.Czytajcie o każdej Firmie..

pracujący

heheh, dobre! Nie ma to jak zona dzwoni do biura, kadr w SPRAWACH MĘŻA!Ja mogę tylko pogratulować!! Co to w ogóle znaczy, że ktoś udziela informacji zonie...nie kumam!!to jakaś ściema Kasiu!

Mój mąż pracował od lutego także nie wiem czy wypłacali za styczeń,z tego co pisali wyżej pracownicy to jest możliwe ze nie wypłacili.Ale tak jak jest na umowie czekamy do 15.Mój mąż nie wybrał żadnych pieniędzy bo mamy wspólne konto i nie było nawet przelewu.a innego nie podawał do tej firmy,na rękę nie dostał bo sama dzwoniłam i rozmawiałam z kadrami.Chyba z własnego doświadczenia zna Pan takie historyjki......

roberto

A może Pan Adam i jego zona wzięli się za robotę?

Mietek

Nie przejmuj się pani Kasia.Kasa przejdzie.No chyba,że pani mąż wybrał już wszystkie pieniądze,i rżnie teraz głupa że nie płacą.No cóż jak się wszystko przegulgało na kontrakcie,to póżniej kicha.A było kilku takich.I wraca taki do domu i co ma powiedzieć kobicie.Przecież nie to,że przetupał ponad tysiąc euro.Oj niektórych lepiej w domu trzymać pani Kasiu.

marian

Ktoś piszę o styczniu ty gruby deb..u bo najwyraźniej nie dostał pieniędzy jak większość. Kasiu przede wszystkim ta firma to oszuści i krętaczę, ale spokojnie w pierwszej kolejności jest państwowa inspekcja pracy i do niej powinnaś zgłosić całą sprawę lub od razu złożyć pozew w Sądzie pracy. Żebym mógł pomóc muszę znać szczegóły dlatego podaj adres mailowy.

@marian

podaję maila: karol.piela@onet.pl

@marian

podaję maila: karol.piela@onet.pl

gruby2000

Teraz bedzie wyplata za luty. nie wiem dlaczego piszesz o styczniu.

rozumny

Tak Kasiu dostajemy wyplaty około 15-ego,jak zjechał i normalnie pracował to napewno dostanie bez problemu.Ja tu jestem czwarty miesiac i oprocz jednego miesiaca to wszystko mi gra

janek

Wam chyba cos się myli. wyplty za luty dopiero będa. to chyba logiczne!

Dzwoniliśmy do biura to ciągle mówią że podliczają godziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Sp. z o.o. - Lubin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olimp Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olimp Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olimp Sp. z o.o.
  • Al. Kasztanowa 3A