Opinie o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Olimp Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Olimp Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

karol

o Panu Krzyś..... mówisz????

kolega

nie obrazaj ludzi ktorzy tu pracuja ja jestem zadawolony i nie ma takiej opcji ze bedzie kazdy ,dnem jestes ty bo pewenie szukasz ciagle pracy i wszedzie bedzie ci zle,jak nie jestes fachowcem to tu nie przyjezdzaj bo bedziesz tak samo pisal jak te pajace -nieroby.

irek

panowie jestem tu drugi miesiac firma podobna do innych bo w wielu pracowalem.Jej plusem jest to ze utrzymuje sie na rynku dluzej niz inne.Problemem nie jest ta firma tylko niemieckie firmy ktore nie chca placic,Olimp stara sie wiecej niz inne polskie budowlane firmy wysylajace za grancie do pracy.Wazne do kogo traficie na budowe,mnie wkurwaial jeden brygadzista i pracuje z innym-jest ok.Stawka do ugadania,placa kolo 18tego,ja nie mialem 15 wyplaty.pozdrawiam cala budowlanka z polski

normalny

a ja miałem tam przyjechać ale chyba dobrze że nie dojechałem bo tam więcej się pisze niż pracuje,a tyle złych opini nie widziałem nigdzie

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
fajny

no tak, zawinol sie bo sierota roboty się przestraszył!tam trzeba pracowac a nie chowac się po kontach na 2 godziny!

robciu
@fajny

pewnie sam jestes sierota ty pajacu . pogadałem z chłopakami na miejscu podzwoniłem po chłopakach którzy też robili na Gewerbie ,spakowałem graty i podziekowałem...pani w biurze. Banda amatorow-nie wszyscy ale większosc , brygadzista który nie ma pojecia albo nie ogarnia (albo jedno i drugie) na budowie syf , wiec nie ma sie co dziwić że Niemcy nie chcą płacic Firma dno totalne , kłamstwa , utrudniony kontakt. Księgowa nigdy nie odbiera a dzwonie już od tygodnia .... Uwaga nie wchodzcie w to Bagno ! a do ciebie pajacu to kazdy szanujacy sie przedsiebiorca ma w (usunięte przez administratora) takich leszczy

pracujący od sierpnia

z wypłatami ok.dwa razy sie spoznili ale o trzy dni tylko. wiec nie robcie jakiejs wieliejs afery.ktos kto prowadzil swoją firmę, wie jakto działa.

robciu
@pracujący od sierpnia

no tak firma wspaniala wyplaty na czas pensja konkretna a te wszystkie komentarze to chyba jakas pomylka :) hehe byłem 1 dzien pogadalem z chlpakami zrobilem rozeznanie i sie zawinalem. to jakies nieporozumienie ludzie z lapanki bez pojecia a czesc z nich zapieprza za 7 euro... zenada. Kazdemu powaznemu odradzam szkoda tylko dobrych chlopakow ktorzy robia tam za takie grosze

Panowie nie piszcie takich histori,bo sa osoby zadowlone takie jak i moi koledzy i wcale nie jestesmy z jednego regionu.Ta sytuacja miala miejsce o ktorej pisze kolega wyzej,tylko wygladala nieco inaczej. Przyjechali nowi,kompletnie nie znajacy sie na pracy.Od poczatku nawet nie wiedzieli jakie narzedzia wziasc do reki,niemiecki baulaiter zaczal wrzeszcec na naszego kierownika wiec on ich kilka kroptnie pouczal jak powinna wygladac praca.Panowie porzyjechali nabuntowani,napompowani i bez nastawienia na prace tylko na plotki,historie itp.Dostali kilka ostrzezen i nic to nie zadzialalo,my pracujemy i nie moze byc taki ze nowi sie ucza.Zawsze jest tak ze na poczatku nikt nie jest nastawiony do siebie pozytywnie bo tylko wspolpraca mozna pokazac ze bedzie wszystko ok.Panowie na trzeci lub czwarty dzien poprostu uciekli jak szczury,niezadowoleni z pracy bo kompletnie nie umieli sobie z nia poradzic.Prosze pracownikow przyszłych nie sugerowac sie opiniami panow wzuconych z budowy lub rezygnujacych z braku doswiadczenia .Fiurma jest podobna do wielu na rynku.Cudow tu nie ma ale jest naprwde w miare normalnie.Biuro sie stara i pracuje.Takie fora powoduja ze coraz gorzej o normalnych pracownikow sa tylko ci ktorzy nie maja pracy,a pracy nie ma tylko len i nierub.pozdrawiam chlopakow ktorzy daja rade i nie sa "ciotkami"na budowie,zapraszamy twardych dobrych fachowcow.

@pracownik

Zgadzam się z tobą co piszesz,ja znałem sie na pracy i pracowałem w Firmie Olimp pare miesięcy a i tak na koniec mi nie zapłacili..Pozdrawiam.

pelikan
@M Nowak

mnowak proszę o kontakt

grześ
@pracownik

Mam prośbę do tych wszystkich osób ,którzy zostali oszukani przez tą firmę o pilne kontakt (usunięte przez administratora) ,szczególnie proszę o kontakt tę Panią która się podpisała jako żona-dziękuję

ODRADZAM WAM

Przestroga przed ta firma. Nie mila atmosfera na budowie. Ta brygada, ktora tam dluzej pracuje traktuje ludzi jak smieci, zero szacunku i ciagla nagonka. Podejrzewam, ze sa z jednego wojewodztwa/regionu i znaja sie dluzej. NIE kazdy byl niemily, pan brygadzista Mrzysiek jak najbardziej wporzadku i kilkoro pracownikow ze stazem ponad 6 miesiecy. Teraz napisze cos o firmie OLIMP zlokalizowanej w Lubinie (dolnyslask) amatorszczyzna, zero stabilnosci, brak spojnych informacji, falszywe informacje. Biuro Olimpu nie potrafi zsynchronizowac informacji z kierownikiem budowy. Przygotuj sie na odcisganie za nocleg dopoki. ie pržejdziesz na UMOWA O PRACE. Beda ci odciagac 3 centy za 1km jak bedziesz sie wozic z nimi. Przerwa jest o 12m trwa 30min wiec musisz odrobic te 30min i praca konczy sie o 17.30. Po raz kolejny polak jest zle nastawiony wobec drugiego polaka i tak niestety jest u nas we krwi. Zastanow sie kilka razy przed podjeciem decyzji w zwiazku z firma OLIMP. Wez ta opinie do siebie i NIE WIĄŻ SIE Z NIMI. Znajdziesz lepsze oferty gdziekolwiek.

M Nowak

Kto mnie znał to wie że znałem sie na pracy i mi też nie zaplacili pozdrawiam Mirek

krzysiek

i tak dobrze ze dostałes 5 na reke bo ja bym tobie wogole nie wyplacil.Ta firma za bardzo boi sie chyba i placi tym wszystkim partaczom co przyjechali na 3 dni.Za te koszty ktore ponosi ja bym im centa nie dal.Do tesco wozki rozwozic a nie na budowy gdzie jest ciezka praca!!!!

ty

i widac teraz ze siedzisz na (usunięte przez administratora) a nie pracujesz za 12E na "rączkę" baranie!

poszkodowany

ZJODZIEJE I TYLE W TEMACIE. Wyplacili mi w jakis ratach w dodatku nie wszystkp i wyszlo moze ze 5 euro na reke ... To jest firma ? To sa (usunięte przez administratora) Szkoda czasu a kasa była ze 20 dni po terminieh a druga rata a szkloda slow .

irek

no i powyzsza wypowiedz pokazuje kto do tej firmy sie zatrudnia:poeci,gitarzysci,intelektualisci.......tak idzcie do sadu nawet sedzina z tego sie usmieje.Normalni ludzie nie moga tu pracowac.Pani Ewelina musi bardziej przylozyc sie do pracy bo faktycznie sciaga nam tu rozszceniowych nierobow.

Szef

do kuby: Człowieku o czym ty w ogóle piszesz ? a co mnie obchodzi kto w tej firmie "pociąga za sznurki "? żarty sobie robisz? warunki finansowe były ustalone i omówione z panią Eweliną i to ona zapewniała mnie o terminowej wypłacie. Wszystkie jej zapewnienia okazały się jednym wielkim kłamstwem, a więc ta kobieta świadomie okłamuje ludzi i wprowadza w błąd. Zobaczymy czy przed Sądem będzie taka mądra. Za składanie fałszywych zeznań Art. 233. KK grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Czekam jeszcze do jutra bo podobno wszystkie zaległe przelewy powychodziły w piątek. Podobno... tak twierdzi przynajmniej pani Karolina odpowiedzialna za przelewy w tej firmie. tak na marginesie : polecam tobie cytat pewnego ekonomisty. Ludwig von Mises powiedział kiedyś: "Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem" Kiedy wreszcie zrozumiecie że zapłata za wykonaną pracę to w Europie standard a nie przywilej...

M Nowak

Polecam Firme Olimp..;)Dobrze mieć Gewerbe jest się niezależnym,Od Nigogo.

do mietek

"stawki sa powymyślali" ty jełopie. Stawki dla ludzi mających Gewerbe ustaliła właśnie pani Ewelina.

aktualny

sluchajcie mamy przerwe w pracy ja wam opisze jak to wyglada naprawde:jestesmy na nowej budowie przyjechali nowi ludzie pracowali trzy dni ,zaj...ali sprzet i uciekli,potem beda wpisywac sie na tym forum jak to beznadziejna firma.Ja mam wyplate okolo 8,5 netto i narazie jest ok,jak znajde lepsza stawke to pewnie odejde.Co do nowych pracownikow,nie uciekajcie przed wyplata bo pewnie nie wyplaca i stad tu sa takie opinie,ps.pani ewelina nie jest taka zla;)

mietek

za to obrazanie kobiet kara to czeka was.My pracujemy z pania Ewelina i jest super,a to pisza buraki gwerbowcy ktorym kasy nie wyplacili bo robota nie zrobiona a stawki sa powymyslali.

kuba

widze, ze @szef w ogole nie wie kto w firmie ciągnie za sznurki???!!!! Do grzesia ze zgorzelca: za robote się weż!!!

Szef

Nawet nie mam zamiaru z tobą dyskutować żałosny leszczu. Brawo Marek, popieram twój komentarz w 100% . A kłamczuchę z biura spotka w końcu zasłużona kara.

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Sp. z o.o. - Lubin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olimp Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olimp Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olimp Sp. z o.o.
  • Al. Kasztanowa 3A