Opinie o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Olimp Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Olimp Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

f.f

Która marionetka z biura mówi że jest dobrze ...skoro ludzie co tu piszą pracowali w tej firmie krzak

Poradnia

Wszyscy poszko0dowani przez Firme Olimp lub Delegowani Sp.z.o. pracownicy delegowani do pracy w Niemczech proszeni sa o kontakt z Poradnia dla Pracownikow oddelegowanych do pracy w Berlinie, Keithstr. 1-3, 10787 Berlin, najlepiej na maila: beratung-eu@dgb.de Probujemy pomoc pracownikom

Gosc

Jak z ta robota jest?? Bo znalazlem oferte i nie wiem co robic? Powaznie nie placa?? Ludzie napiszcie cos! Kasy mi trzeba myslalem ze u nich zarobie

były robol

Mało wiesz dużo gadasz lub czarujesz.Ty myślisz że o tej stawce napisałem sobie ot tak.....to się mylisz na każdej budowie znajdziesz człowieka który tak był potraktowany.A biuro Ci wszystko wmówi nawet rzekome poprawki śmiało podpisuj umowę i jedz wtedy pogadamy.

były robol

A wiesz dlaczego tam jeszcze ludzie siedzą bo gdy zapytasz się czy zgadzają się na to ......to słyszysz tylko jedno mam 200 godz i mi mogą nie zapłacić.Bo ci którzy nie są popierdółkami odeszli i do tej pory nie dostali wypłat.Większość pracownikow to staż 2-3 miesiące

@były robol

logo firmy Serwisant rowerowy
Ciekawyy

Hej. Jak jest z praca dla dekarza? Znalazlem ogloszenie i zastanawiam sie nad podjeciem pracy.

rafał

ja po kilku miesiącach dostałem 11 netto. i nie nażekam. fakt ze ci co przyjezdzaja to jakies elementy ale nie wiem na co licza

Sn
@rafał

Ja tez bym nie nażekał ..... Ludzie w tej firmie narzekają ,o tym można się przekonać będąc na miejscu i wszystkie wpisy tu pozytywne są ustawione. Ty jesteś bardziej ćwikłowy, cukrowy czy pastewny?

trockenabu

Omijaj tych oszustów szerokim łukiem unikniesz stresów nerwów i rozczarowań sprawa zgłoszona już dawno w prokuraturze ale te(usunięte przez administratora) z firmy Olimp to przecież niezłe cwaniaczki , mam nadzieje że postawią im konkretne zarzuty jeżeli chcesz to dysponuje wszystkimi dokumentami potwierdzającymi to że mnie oszukali łączenie z wyciągiem z konta .na szczęście tylko na kwotę ok 500 euro ale takich osób jak ja jest całe mnóstwo

Eliza

Mój partner dostał propozycję pracy w firmie Olimp na regipsach Stawka 8.50 / h Za mieszkanie 250 Zjazdy niby ci 1-2 tygodnie Umowa zlecenie Co Wy na to Poradżcie coś Ma jechać czy nie? Po tych opiniach tutaj mam mieszane uczucia co do kwestii tego wyjazdu

robol
@Eliza

ja byłem nie mam wynagrodzenia jeszcze za czerwiec

@robol

Jeżeli można to gdzie byłeś na budowie.Za którą nie dostałeś kasy Monachium,Spayer. Ludzie z wielu budów nie dostają kasy lub cały miesiąc zamiast pracować zastanawiają się czy dostaną i ile dostaną choć niby mają te 8,50 na rękę.A płacą jak chcą po 6,5, 7 euro za godzinę.Wmawiając rzekome poprawki lub głupio gadając że im niemiec nie wypłacił.A prawda jest też takka że jak wydoją niemiecką firmę ile się da uciekają z budów.Jest parę osób co dostają na czas i wszystko ale liżą dupska.Na tym forum się nie zjednoczymy bo wszelkie próby kontaktu są kasowane.Jeżeli ktoś wystawia pozytywny komentarz tej firmie niech ma odwagę napisać kim jest wtedy z chęcią mu odpiszę bo na żadnej zaznaczam żadnej budowie nikt nie mówi o nich pozytywnie.

trelemorele
@Eliza

Nie jechacMoj maz wlasnie wrocil bo nie otrzymal wyplaty juz drugi miesiac.Nie po to sie jedzie do pracy za granice zeby ktos z Polski musial wysylac tam kase.

@trelemorele

ZORRO

FIRMA - OSZUST... BEZ PIENIĘDZY I FACHOWEJ KADRY ADMINISTRACYJNEJ... SZTUCZNY TWÓR NA GLINIANYCH NOGACH, KTÓRY NIE WYPŁACA PIENIĘDZY I W KAŻDEJ CHWILI MOŻE PRZESTAĆ ISTNIEĆ... ICH STRONA WWW NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z RZECZYWISTOŚCIĄ...

ZORRO

ludzie, posłuchajcie doświadczonego... ta firma to mega-oszust... informacje zawarte na stronie internetowej to zwykłe oszustwo, a kadra w biurze to jedna wielka improwizacja... to firma wydmuszka, która aspiruje do dużych tematów, a nie ma zaplecza nawet na małe, a tym bardziej finansów... parę osób w zaszczurzałym bliźniaku w Lubinie nie jest firmą prężną, tylko sztucznym tworem borykającym się z niedoborami gotówki, o profesjonaliźmie tej kadry nie wspomnę... ŻENADA...

boss

jutro jadę do prokuratury niech się zajmą tymi sz.mata.mi z biura i reszta hołoty...

żona

ps.haha wyplacili jakies smierdzace grosze niedawno co oczywiscie mija sie z realna wyplata mojego meza tyle ze nie zapieprzal za te krocie ktore dostal bo nawet nie wystarczylo na dlugi za wyjazd przelew przyszedl z delegowanych...wiec tak czy inaczej olimp zablysnie w polsce osobiscie sie o to staram juz media sie nimi interesuja :) zapewne bedzie niejedna konfrontacja wiem ze zaczyna sie dziac

7.06. o 13:25 był wpis "żony"-opinia--proszę o konktakt w tej sprawia (usunięte przez administratora)

@pracownik

podaje @ aknilewe11@wp.pl mam cos ciekawego dla zainteresowanych co mi skasowano

grześ

Widzę,że administrator usuwa to co jest niewygodne dla firmy,tzn w naszej wolnej Polsce dalej nie można szczerze pisać.Czego się boją ?-prawdy ? Takie usuwanie tylko negatywnie wpływa na daną firmę,bo kolejna osoba szukająca opinii i chcąca się bezpośrednio skontaktować z osobami poszkodowanymi takiej możliwości nie ma.Macie super rozwiązanie !!!!!!!-kpina !!!! UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olimp Sp. z o.o. Powyższa regułka to PRL-owski slogan

żona

haha usunieto moj koment bo napisalam ze okradli mojego meza wyplaty oczywiscie nie dostal jak wielu z was a minelo 3 mies... rozreklamuje ta firme gdzie sie da moze prasa i tv sie tym zainteresuje ;) nie beda okradac rodzin bo kazdy tam zapieprzal za cos i dla sb nie zeby im w d.pchac

krzysiek

Mirku dla twojej informacji to Charlet oszukal firme i ona cie do niego wyslala zebys mogl odzyskac pieniadze,pracuj chlopcze i zajmij sie swoim tylkiem. Chcesz wiecej kontrahnetow to ja ci moge napisac łącznie z tymi co waszą pracę podwazyli ,właczajac poprawki ktore musieli zrobic nasze chlopaki

M nowak

Czekam na tel Marcin ,ja wiedziałem kiedy zrezygnować ,oni mnie oszukali na trochę,a ja mam ich kilka kotrachentów,zaczynajac na Michel CHAR a kończąc na Hale TRO. NIE POLECAM TEJ FIRMY

pelikan

Witam. Mam dowody i świadków że nie uciekłem z budowy. Kilka dni wczesniej wszystkich poinformowałem ze odchodzę. Proszę dalej wymyślać historyjki. Najlepszą jaką usłyszałem ostatnio to taka ze dzwoniąc do olimpu używam niecenzuralnych słów. Wyzywam ich od ku.... Prosze dalej klamac. Wszystko zostanie wykorzystane.

marcinw

wiesz co PANIE M.P!! a wspomniałeś ze uciekłeś z budowy dwa dni przed jej zakończeniem! Bo chyba coś ci się porabalo! na mnie do biura tez jechales!! czlowieku masz cos z glowa!!

pelikan

witam Na wstępie zaznaczam, że wszystko tutaj co piszę jest prawdą. Jeżeli ktoś z olimpu twierdzi inaczej to niech się ze mną skontaktują. Nick mój mówi wszystko. Z tymi z którymi pracowałem też powinni załapać. Zapraszam do kontaktu. Pracowałem dla nich. Nie polecam. Wszyscy (przepraszam jedna osoba jest ok) z którymi rozmawiałem w biurze to kłamcy. Pani E. podczas rozmowy wstępnej juz kity wciska. Tez się na nie złapałem. 8,50 euro do ręki, o potrącaniu za mieszkanie, dojazdy do pracy nie wspomniała. Wychodzi 7 euro z groszami do ręki. Pensja na czas jest po pierwszym miesiącu pracy. Później, dzisiaj jest 23 maj, ja dostałem część pensji za marzec. O reszcie nic nie wiem. Ja jeszcze użyczałem swojego samochodu. Niby oddają za kilometry i amortyzacje, kiedy to chyba oni sami nie wiedzą. Na osoby, z którymi pracowałem, nie narzekam. Są w porządku. Jest tylko brygadzista K., ale o nim to lepiej nie pisać. Jeżeli znacie się na pracy to olimp omijajcie. Ja już skontaktowałem się z prawnikiem i z prokuraturą. Zobaczymy co z tego będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Sp. z o.o. - Lubin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olimp Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olimp Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olimp Sp. z o.o.
  • Al. Kasztanowa 3A