Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy w Delegowani Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Zainteresowany Nowy wpis

Czy dowiem się jak przedstawia się aktualnie sytuacja w agencji?

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Delegowani Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

bolek

Pracowałem w tej dziadowskiej firmie. I wygląda to tak : Wypłata mimo iż zapewniali do 20-go każdego miesiąca była 25, 26 ,28 a nawet później w zależności jaki humor miała księgowa to pieniądze "raczyła puścić" Generalnie o pieniądze trzeba się prosić,dzwonić,przypominać itd Dobra a teraz napiszę coś co was zaszokuje. Firma ta zgłasza pracownika do ubezpieczenia ale nie opłaca składek. Dostaliśmy szoku jak odwiedziliśmy ZUS a tam .....zero składek. I niech wam nie mydlą oczu (bo to potrafią) że jest inaczej. Następna sprawa , mieliśmy tzw zwrot z soko bau za niewykorzystany urlop. Dokumenty wypełniliśmy ,wysłaliśmy do Niemiec i tu znowu szok. Kasy nie będzie bo firma nie płaciła składek---jaja co ? Inna sprawa !!!-zero kontaktu telefonicznego-widzą kto dzwoni i nie odbierają. Następna sprawa : firma nazywała się OLIMP-zmienili nr tel aby się nie móc dodzwonić Dlaczego / Mieszkaliśmy w kilku miejscach z tej firmy np Lipsk,Bautzen itd Mimo iż odciągali nam za kwaterunek,nie płacili Niemcom za nas (za kwaterunek) Ludzie dajcie sobie spokój z tą pseudo -firmą,Kłamią,sami motają się w kłamstwie .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Roman

Szukam kontaktu do kogokolwiek z tej firmy, przez parę miesięcy nie wypłacili mi pieniędzy.

oszukany

Proszę o kontakt mailowy do państwa kancelarii ,ja również zostałem oszukany ,posiadam całą dokumentacje.

Kancelaria

Szanowni Pastwo, obecnie prowadzimy sprawy p-ko tej spółce, zgłaszają się nowi oszukani ludzie.

andrzej 10000
@Kancelaria

chetnie dolacze do grona pokrzywdzonych kontakt stysmariola@gmail.com

Byly pracownik

OSTRZEGAM !!!!!! Firma delegowani to oszusci, na miejscu dowiadujesz sie ze z twojej pensji zostaje odbite na mieszkanie i dojazd do zakladu, sa kompletnie nie wyplacalni od maja czekam na pensje a jest koniec lipca. Telefonow w biurze nie odbieraja a jak odbiora to zbywaja czlawieka ze przelew zostal zrobiony a pieniedzy na koncie nie widac. TRZYMAJCIE SIE OD TEJ FIRMY Z DALA, SAMI ZLODZIEJE I OSZUSCI

były pracownik 9również) Nowy wpis
@Byly pracownik

w 100 procentach zgadzam się to Oszuści zero ZUS-u, o pieniądze trzeba się prosić,zero kontaktu,nie mają żadnych narządzi do pracy,nawet na umowie o pracę w nagłówku jest napisana siedziba firmy Rowy a tam takiej firmy nie znają OSTRZEGAM ,PRZESTRZEGAM PRZED NIMI, MYDLĄ OCZY I USZY A RZECZYWISTOŚĆ JEST INNA

Louis

Chłopie nie jedz tam.. oszukują Cię jak każdego innego

Oko

UWAGA!! Chroń boże wszystkich od tej bandy oszustów. Każą przyjeżdżać do Monachium na swoj koszt, żeby powiedzie po zajechaniu na miejsce,ze jednak nie potrzebują osoby na danym stanowisku. Tak to pizda z biura wydzwania kilka razy dziennie, a potem nikt w całej firmie nie odbiera telefonu. Kłamią i oszukują ludzi. Obiecują gruszki na wierzbie A tak naprawdę czlowiek jest tylko straty.

al

jak wygląda praca w monachium jakie są umowy czy naprawdę płacą

Mietek

Widzę,że biuro wzięło się na sposób i każdy trolling kwituje,swoimi pozytywnymi wypocinami.Szacunek.Trole miejcie się na baczności.

skrzek

Super firma.Poczytajcie o nich na Olimp sp.oo z Lubina bo tak też się nazywiją

nico

AUTOREKLAMA w czystej postaci.Wszystkie powyższe wypowiedzi pochodzą prosto zza biurka ludzi umysłowych firmy.A nie żadnych pracowników zadowolonych.

karol

dzis 15 a ja mam juz kaske na koncie. gdzie miała byc do 20 ! nie ma co narzekac. Może jeszcze o stawkę bede walczyl, bo na poczatek mam 9 na rekę.

pracujący

wszytsko ok, tylko ten brygadzista troche nierowno ma. ale dla mnie kasa sie liczy a tu nie mam zastrzerzen!

karol

wypłata na czas! i wiecej niz sie spodziewalem, chyba jakas premia albo pomylka :) w biurze się nie przypominam ;)

pracujacay

chlopaki super firma ,mozna rozwiazywac problemy pogadac i placa ok

pracujacy

dostalismy wyplate placa dobrze mamy dobra grupe

andrzej

płacą, to najważniejsze!!

Zostaw merytoryczną opinię o Delegowani Sp. z o.o. - Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Delegowani Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Górczewska 53