Opinie o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Olimp Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Olimp Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

bw

a jak wygląda sprawa ubezpieczenia , umowy i mieszkania w monachium

poszkodowany

Witam jestem po rozmowie z prokuratorem. prokuratura oczywiście zajmie się tymi oszustami.Do wszystkich oszukanych przez firmę Olimp z Lubina: na adres Prokuratury Rejonowej z Lubina należy wysłać pismo i dokładnie opisać ile pieniędzy wam zalegają oraz za jaki okres czasu Cały opis sprawy wystarczy opisać własnymi słowami i przesłać na adres: PROKURATURA REJONOWA W LUBINIE 59-300 Lubin ul. Wrocławska 1 lub złożyć osobiście w biurze podawczym

robol
@poszkodowany

Moja brygada będzie kolejną która złoży doniesienie

natan

Zmienili nazwę.Sciągają teraz ludzi na firmę DELEGOWANI sp.zoo.Zajrzycie tam to zobaczycie co o sobie piszą...oczywiście sami o sobie.Wychodzi na to,że firma mlekiem i miodem ociekająca.

Max

Do: rura. Tak samo ze mną. Spławiają co chwile i kłamią. Ktoś powinien sie zając ta firma zaczynając od tych niekompetetnych pięknych pań skończywszy na tych bezmózgich chamacb na budowie

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
rura

OSZUSCI, przelew mial być 15 kwietnia jest 25 kwietnia i ani grosza. OSZUSCI, podaja fałszywe telefony na które się kontaktować, z których nikt nie odbiera. TRZYMAJCIE SIE JAK NAJDALEJ TEJ BEZNADZIEJNEJ FIRMY !!!!

BRYGADZISTA

Oszusci to pisza te negatywne opinie!!!przyjezdzaja na tydzien albo dwa i zdziwieni ze wyplata mala,szkoda slow na tych (usunięte przez administratora) do potegi,podac do sadu tych co pisza i zakaz pracy za granicA,WYCIECZKOWICZE PIE......ENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BUDOWY NIE MOZNA SKONCZYC,TO JUZ DRUGA FIRMNA W KTOREJ TAK SIE DZIEJE ALE NIE PRZEZ FIRME TYLKO PRZEZ TYCH NAKRECACZY,BARANOW!!!!!!I MOZE LEPIEJ NIE PRZYJEZZDAJCIE ,SAMI ZNAJDZIEMY DOBRYCH.BRYGADZISTA

pelikan
@BRYGADZISTA

ciekawe który to pisał ten brygadzista

robak
@BRYGADZISTA

To co piszesz to bzdury za czerwiec pieniądze maja być do 20 lipca jest sierpień a ja dalej ich nie mam to co ja jestem naciągacz, o swoją pensję będę walczył w Sądzie i to z odsetkami, tak się kończy współpraca z tą Firmą a o jej poczynaniach powiadomię konsulat by zabronili im pośrednictwa pracy.

?????

Omijajcie to firmę szerokim łukiem i odradzajcie każdemu żeby nie przyjmował się dotej firmy szkoda waszych nerwów i pieniędzy to (usunięte przez administratora) i oszuści

?????

Banda oszustów i zlodzieji

adam

Nie pakuj się w to chlopie to oszuści o (usunięte przez administratora) wiem co mowie bo robilem. Takze szukaj innej roboty bo będziesz żałował

w ewel

wszyscy mają 8.5euro dobra stawka

janek

co do ciesielki wszystko super!zawsze mialem wyplaty na czas.

bw

napiszcie jak jest naprawdę w monachium jakie warunki finansowe

pracujacy

ludzie przestancie to czytac to jakas paranoja ludzi ktorzy tu przyejzdzaja,ja dzisiaj dostalem na konto 3 dni w ta czy wewta bez znaczenia ,balwanow tu jest tak duzo ze ja sie dziwie ze wogole im placa bo ja bym im centa nie dal,ale teraz robia zmiany i dzieki bogu bo mamy fajan robote a przez tych ochlapow i oszustow na budowach stracimy prace,pozdrawiam monachium

dobry chłopak

witajcie czy ktos praacuje z tej firmy na regipsach dokladnie szpachlowanie w miejscowości Neuburg? mi oferuja ale niewiem czy jechac dajcie znac pozdro.

Firma Olimp to OSZUŚCI!!!!!nie wypłacają i są nie wiarygodni.Nie przyjmujcie się do tej firmy!

krzysiek

jakbys ciezko i uczciwie pracowal to nie siedzialbys na necie i glupoty wypisywal.pamiketaj ze my tez tutaj uczciwie pracujemy i nie obrazaj nas ludzi na budowie,jak ktos ma indywidualna sprawe z biurem niech sobie to zalatwia. Jeden dostanie 5 netto,a drugi 10 netto wiec spadajcie tam gdzie was chca ,my chcemy dobych pracowników.

kuba pajac

nierobem może ty jesteś , ja ciężko i uczciwie pracowałem i nadal pracuję , po prostu ostrzegam innych ludzi przed tymi oszustami i tą kłamczuchą z biura która wszystkim mydli oczy przed wyjazdem a później udaję głupią przez telefon...

kuba

o nastepny idiota!! widać kto szuka NADAL pracy w internecie!! brawo marianku nierobie!!

marianek

http://www.gowork.pl/praca_podglad,6240758?keywords=&region=bautzen termin płatności 2 tygodnie w ogłoszeniu .... kolejne kłamstwo pani Eweliny... nie wierzcie że dostaniecie pieniądze terminowo o ile w ogóle dostaniecie :)

mirek

pozdrawiam chlopakow z budowy w Berlinie,fajna ekipa

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Sp. z o.o. - Lubin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olimp Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olimp Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olimp Sp. z o.o.
  • Al. Kasztanowa 3A