Opinie o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Olimp Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Olimp Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

Szef

A ja czytam te twoje żałosne wypociny i stwierdzam że jesteś idiotą. Czy nie rozumiesz ty kretynie że tu nie chodzi o postawę pracowników tylko o złodziejskie zachowanie firmy Olimp ? . Firma regularnie okrada ludzi z pieniędzy i oszukuje przy każdej możliwej okazji.

Niezależny

Czytam te wasze wypociny i dochodzę do wniosku że zamiast się zająć prawdziwą robotą nawzajem się obwiniacie. Sprawa jest bardzo prosta moim zdaniem - Dobry pracownik zawsze będzie miał pracę i będzie w każdej firmie szanowany. Jeżeli pracodawca widzi że pracownik się nie stara i obija to prostu wywali go w powietrze. Z drugiej strony dobry pracodawca zawsze będzie dobrze wynagradzał dobrego pracownika i będzie robił przelewy co miesiąc ponieważ będzie wiedział że potrzebuje takiego pracownika i nie będzie miał chęci zatrudniać nowych i przyuczać go do pracy. Weźcie się lepiej wszyscy za robotę a nie spędzacie czas pisząc bzdury i obwiniacie się nawzajem. Miłego...

do Benia :ty baranie to po co wlazisz na to forum i jestes ciekawski ,skoro masz takie pieniadze pacanie.wyjebali cie i tyle z zazdrosci piszesz nam tu jest narazie ok wiec wal ryj na nowej budowie za 100 euro na godzine bez wyplaty pajacu

Beniu

Do andrzeja ...klaun heh.... nikt nie chce robić za free ..placa ci za pisanie steku bzdur Ja pracuje po 12 godzin 6 dni w tygodniu na godzinę mam 12 netto na raczke ..wiec mam w dupie posrednictwo pracy KLAMCY OLIPM SPOLKA ZOO(CYRK)

ty
@Beniu

Beniu jak masz w dupie to po chu...się angazujesz i marnujsz czas??? dupę ludziom zawracasz i siejesz zament!! Jak ci tak dobrze to się zwyczajnie odpier...ol!! Daj ludziom pracowac baranie!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ja sikam na brygadziste ,mi nie fiknie cienki bolo ...

gosc

z tego co widzę to @kamil jest największym idiotą!

Kamil

jesteś aż taki głupi/a ? a co ma pracownik budowlany(nie obrażąjąc nikogo zwykły robol) do stanowiska specjalisty ds kontraktów , Kolejny Trol Z biura czy po prostu ktoś tak tępy i mało inteligentny zadaje takie głupie pytania :)?

do zainteresowany

Czyżby pani E.W jako pracownik firmy ukryta pod Nickiem " zainteresowany" wypisuje tu różne brednie i próbuje ratować fatalny wizerunek firmy ? Bo nie wierzę, że to któryś z pracowników

michal

wiatm chcialem tylko napisac ze dostalem wyplate dzisiaj i wyszlo mi 8.65 na godzine,wiec jak ktos chce jechac to tyle powinien miec na reke.Nie jedzcie tylko na kilka dni bo wan nie zaplaca,widzialem u chlopakow.Jak ktos chce dluzej popracowac to sa nawet ok.pozdrawiam stala ekipe

swoj

nie rozumiem kto chce tu cos osiagnc sami nakrecacie jeden po drugim.bylem na budowie ostatnio zoszustami na hurt ktozy nakrecaja przeciwko firmie pojda teraz na gewerge bo niemiec im obiecal i piepsza gupoty o firmie .Pracujcie normalnie i naprwde jest wszystko ok.Dostalem wyplate dzisiaj nie biegam nie latam wszystko jest ok potracili mi 150 euro i tyle mowila pani Ewelina.Jak sie nie podoba to do domu spieprzac i tyle.Jedzciue panowie spokjojnie do pracy tylko nie wkrecajcie sie z banda pijakow ktorzy zmieniaja praca co dwa tygonie albo co miesiac i dziwia sie ze firmy nie placa,sam bym nie placil tylko straty przez takich i my nie mozemy lepiej zarobic.poxzdrawiam chlopakow od roberta

karol

piszcie do mnie na maila: karol.piela@onet.pl zadziałamy razem!

....

Nie jedna osoba....

oszukany

Mnie oszukali na kilkaset euro, pozew już napisany więc sprawa prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu trafi do sądu. Jesteś zdziwiony ? Wielu chłopaków z którymi pracowałem zostało oszukanych i wrócili do kraju. Zastanawiam się jeszcze nad złożeniem zawiadomienia do prokuratury rejonowej w Lubinie,niech zajmą się tymi oszustami. Ja im nie odpuszczę.

Nie dostał Pan(oszukany) wynagrodzenia???

oszukany

z Lubina . Przepraszam za pomyłkę. Każdy kto zostanie zwerbowany przez kłamczuchę z biura panią Ewelinkę niech 3 razy się zastanowi przed wyjazdem. Ona świadomie oszukuje ludzi i wprowadza w błąd potencjalnych pracowników. Każdemu poważnemu człowiekowi stanowczo odradzam.

TY

NO TAK POPLACZ SIE, BO DZIS 16!!!

Pieniądze powinny być do 15 na koncie,jakbyś nie wiedział to dzisiaj juz 16.

Bym nie robił jakbym miał wypłatę na koncie.Więc sam się lecz GOŚCIU!

Nie ma wypłaty,oszuści!!!

gosc

wypłata jest. u mnie ok. mieszkanie za darmoche! narescie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Sp. z o.o. - Lubin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olimp Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olimp Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olimp Sp. z o.o.
  • Al. Kasztanowa 3A